<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoštátne kolo žiakov ZŠ v atletike

Košice (18. 6. 2019)

300 m - Žiaci ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.83
4 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.06
6 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 39.86
7 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 40.22
8 Zavacký SamuelZavacký Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.30
9 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 40.55
10 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 40.78
12 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.37
17 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.57
18 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 43.08
Celkom 10 pretekárov

300 m - Žiačky ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.47
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.71
3 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 43.08
4 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.17
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 43.71
6 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 45.38
7 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.47
8 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 45.87
9 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 46.36
10 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.84
11 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.17
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 47.19
13 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 47.26
15 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 47.91
17 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 48.38
19 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 49.82
20 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.63
21 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 52.02
22 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 53.33
23 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 54.07
25 Csiba RékaCsiba Réka 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 56.02
Celkom 21 pretekárov