<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoštátne kolo žiakov ZŠ v atletike

Košice (18. 6. 2019)

300 m - Žiaci ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.83
4 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 39.06
6 Kislan MatejKislan Matej 031227 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 39.86
7 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 40.22
8 Zavacký SamuelZavacký Samuel 031118 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.30
9 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 40.55
10 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 40.78
12 Kuľka JakubKuľka Jakub 040225 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.37
17 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.57
18 Serenčko SebastiánSerenčko Sebastián 040319 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 43.08
Celkom 10 pretekárov

300 m - Žiačky ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.47
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.71
3 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 43.08
4 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.17
5 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 43.71
6 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 45.38
7 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.47
8 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 45.87
9 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 46.36
10 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.84
11 Brunerová NinaBrunerová Nina 041109 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.17
12 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 47.19
13 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 47.26
15 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 47.91
17 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 48.38
19 Hroncová DominikaHroncová Dominika 050904 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 49.82
20 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 040403 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.63
21 Mitterová KatarínaMitterová Katarína 050319 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 52.02
22 Majzlíková NatáliaMajzlíková Natália 031002 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 53.33
23 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 54.07
25 Csiba RékaCsiba Réka 060225 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 56.02
Celkom 21 pretekárov