<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoštátne kolo žiakov ZŠ v atletike

Košice (18. 6. 2019)

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 643 +3.6 m/s 605 +0.7 m/s 643  +3.6605  +0.7643
2 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030812 625 +1.5 m/s 622  +1.9625  +1.5625
3 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 589 +2.5 m/s 580 +1.6 m/s 589  +2.5580  +1.6589
4 Kosorín LukášKosorín Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
030604 582 +2.6 m/s 551 +0.8 m/s 582  +2.6551  +0.8582
7 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
031016 566 +1.0 m/s 566  +1.0566
10 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 557 +1.1 m/s 557  +1.1557
11 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 555 +2.4 m/s 548 +1.8 m/s 555  +2.4548  +1.8555
13 Repa MartinRepa Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
040303 550 +1.0 m/s 550  +1.0550
14 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041205 547 +1.2 m/s 547  +1.2547
15 Kliment SamuelKliment Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031125 541 +2.5 m/s 518 +0.0 m/s 541  +2.5518  +0.0541
16 Gajdoš RadovanGajdoš Radovan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040531 537 +0.7 m/s 537  +0.7537
17 Pavlič MárioPavlič Mário
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040424 526 +0.3 m/s 526  +0.3526
19 Pindeš PeterPindeš Peter
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040813 523 +1.3 m/s 523  +1.3523
22 Kello OliverKello Oliver
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031015 507 -0.4 m/s 507  -0.4507
26 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040503 433 -0.3 m/s 433  -0.3433
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 551 +1.5 m/s 551  +1.5551
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletikaNaša atletika
050719 541 +1.2 m/s 541  +1.2541
3 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 536 +1.3 m/s 536  +1.3536
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 526 -0.2 m/s 526  -0.2526
5 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 516 +1.0 m/s 516  +1.0516
6 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 509 +0.1 m/s 509  +0.1509
7 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040315 504 +4.5 m/s 495 +1.2 m/s 504  +4.5495  +1.2504
8 Gazíková KatarínaGazíková Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
041212 496 +2.8 m/s 479 +1.2 m/s 496  +2.8479  +1.2496
9 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030822 490 +0.3 m/s 490  +0.3490
10 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060126 478 +2.4 m/s 468 -0.3 m/s 478  +2.4468  -0.3478
11 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 477 +1.1 m/s 477  +1.1477
12 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
040624 474 +0.2 m/s 474  +0.2474
13 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 468 +1.5 m/s 468  +1.5468
14 Lukačovičová LauraLukačovičová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030922 450 +1.4 m/s 450  +1.4450
15 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050321 449 +2.4 m/s 432 +1.5 m/s 449  +2.4432  +1.5449
16 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060321 445 +1.6 m/s 445  +1.6445
17 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 435 +1.3 m/s 435  +1.3435
18 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030109 425 +1.2 m/s 425  +1.2425
19 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
040129 418 +2.1 m/s 407 +0.9 m/s 418  +2.1407  +0.9418
20 Škodová SabínaŠkodová Sabína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030630 414 +1.5 m/s 414  +1.5414
21 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061127 343 +0.6 m/s 343  +0.6343
Celkom 21 pretekárov