<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoštátne kolo žiakov ZŠ v atletike

Košice (18. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Škerlec MatejŠkerlec Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
041201 75.22 0.0
8 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
030906 70.50 0.0
10 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 65.15 0.0
11 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
041012 63.33 0.0
13 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050923 62.01 0.0
17 Zavacký SamuelZavacký Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031118 56.60 0.0
18 Pindeš PeterPindeš Peter
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040813 54.65 0.0
20 Ďuriš RenéĎuriš René
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030318 52.67 0.0
21 Bezák OliverBezák Oliver
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040815 52.06 0.0
22 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031125 48.11 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 61.81 0.0
3 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
051022 57.64 0.0
4 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
030924 57.52 0.0
5 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
041120 55.51 0.0
8 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
060324 50.09 0.0
10 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 49.04 0.0
12 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
031204 47.60 0.0
13 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040315 40.80 0.0
14 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 40.48 0.0
15 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 40.03 0.0
18 Juhásová DominikaJuhásová Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041214 37.67 0.0
20 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040411 34.87 0.0
21 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
040820 31.42 0.0
23 Hurbanová VivienHurbanová Vivien
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031030 30.27 0.0
24 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 30.04 0.0
Celkom 15 pretekárov