<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Celoštátne kolo žiakov ZŠ v atletike

Košice (18. 6. 2019)

Skok do výšky - Žiaci ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
2 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 173
3 Belko MarekBelko Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 170
5 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 170
6 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 170
7 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 165
8 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 165
9= Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 165
9= Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 165
12 Kliment SamuelKliment Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 165
13 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
03 03 165
15 Kotrla TimotejKotrla Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 160
16 Pilát AdamPilát Adam
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 155
17 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 150
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ

(ut, 18.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 165
2 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 160
3 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 160
4 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 155
5= Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 150
5= Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 150
5= Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 150
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 150
10 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 140
12 Baricakova LauraBaricakova Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 135
14 Škodová SabínaŠkodová Sabína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 135
16= Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 130
16= Mitterová KatarínaMitterová Katarína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 130
18 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 130
19 Drábiková SimonaDrábiková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 130
20 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 130
21= Lukačovičová LauraLukačovičová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 125
21= Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 125
23 Juhásová DominikaJuhásová Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 125
24 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 125
Celkom 20 pretekárov