<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB mladšieho a staršieho žiactva

Bratislava (8. 6. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 3 17.39
2 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 4 18.45
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 19.31
4 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.78
5 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.01
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.17
2 Barilla ArneBarilla Arne 040922 04 Naša atletikaNaša atletika 1 21.33
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.73
Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 05 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 04 Naša atletikaNaša atletika 3 17.39
2 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 4 18.45
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 19.31
4 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.78
5 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.01
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.77
7 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.17
8 Barilla ArneBarilla Arne 040922 04 Naša atletikaNaša atletika 1 21.33
9 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.73
Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 05 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 5 22.54
Rojík JakubRojík Jakub 070402 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.46
Belluš SamoBelluš Samo 070417 07 Naša atletikaNaša atletika 3 22.28
Gál AdamGál Adam 060820 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.74
Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Polák FedorPolák Fedor 070722 07 Naša atletikaNaša atletika 1 21.99
Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.05
Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 07 Naša atletikaNaša atletika 4 24.45
Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.69
Malatschek MaximilianMalatschek Maximilian 060101 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.65
Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák FedorPolák Fedor 070722 07 Naša atletikaNaša atletika 1 21.99
2 Belluš SamoBelluš Samo 070417 07 Naša atletikaNaša atletika 3 22.28
3 Meško TomášMeško Tomáš 070321 07 Naša atletikaNaša atletika 5 22.54
4 Malatschek MaximilianMalatschek Maximilian 060101 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.65
5 Gál AdamGál Adam 060820 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.74
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.69
7 Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 07 Naša atletikaNaša atletika 4 24.45
8 Rojík JakubRojík Jakub 070402 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.46
9 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.05
Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 3 19.85
2 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.74
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletikaNaša atletika 5 21.44
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.83
2 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.63
3 425 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.77
4 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.55
5 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.09
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.31
2 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 05 Naša atletikaNaša atletika 2 22.36
3 Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.95
Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 3 19.85
2 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.74
3 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.83
4 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 04 Naša atletikaNaša atletika 5 21.44
5 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.63
6 425 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.77
7 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.31
8 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 05 Naša atletikaNaša atletika 2 22.36
9 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.55
10 Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.95
11 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.09
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 3 20.20
2 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 20.78
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.06
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.07
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.71
6 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strašková NinaStrašková Nina 060203 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.46
2 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.54
3 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.88
4 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 06 Naša atletikaNaša atletika 6 23.12
5 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 23.58
6 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 06 Naša atletikaNaša atletika 1 22.01
2 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.15
3 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.47
4 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 24.65
5 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.93
6 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 27.25
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 3 20.20
2 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 20.78
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.06
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.07
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.71
6 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 06 Naša atletikaNaša atletika 1 22.01
7 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.32
8 Strašková NinaStrašková Nina 060203 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.46
9 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.54
10 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.88
11 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 06 Naša atletikaNaša atletika 6 23.12
12 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.15
13 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 23.58
14 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.59
15 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.47
16 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 24.65
17 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.93
18 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 27.25