<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB mladšieho a staršieho žiactva

Bratislava (8. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.99
2 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.27
3 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.39
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.45
5 Zatloukal DavidZatloukal David 050611 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.03
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Števček MartinŠtevček Martin 050224 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.13
2 Hummel OskarHummel Oskar 050525 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.69
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.93
Salát DávidSalát Dávid 060603 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 05 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belluš MartinBelluš Martin 040420 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.99
2 Števček MartinŠtevček Martin 050224 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.13
3 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.27
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.39
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.45
6 Hummel OskarHummel Oskar 050525 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.69
7 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.93
8 Zatloukal DavidZatloukal David 050611 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.03
Salát DávidSalát Dávid 060603 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 05 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.34
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.72
3 Polák FedorPolák Fedor 070722 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.00
4 Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.06
5 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.18
6 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 060226 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
7 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.38
8 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.82
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gál AdamGál Adam 060820 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.33
2 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.52
3 Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.56
4 Volák MichalVolák Michal 070509 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05
5 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.10
6 Minárik MartinMinárik Martin 071006 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.34
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.72
3 Polák FedorPolák Fedor 070722 07 Naša atletikaNaša atletika 2 09.00
4 Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.06
5 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.18
6 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 060226 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
7 Gál AdamGál Adam 060820 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.33
8 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.38
9 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.52
10 Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.56
11 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.82
12 Volák MichalVolák Michal 070509 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05
13 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.10
14 Minárik MartinMinárik Martin 071006 07 Naša atletikaNaša atletika 4 10.12

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.18
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.60
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.82
7 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 05 Naša atletikaNaša atletika 2 09.03
2 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.05
3 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.09
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.13
5 Dávidová LauraDávidová Laura 041130 04 Naša atletikaNaša atletika 7 09.81
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.18
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.60
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.82
7 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 05 Naša atletikaNaša atletika 2 09.03
8 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.05
9 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.09
10 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.13
11 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20
12 Dávidová LauraDávidová Laura 041130 04 Naša atletikaNaša atletika 7 09.81
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.77
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
3 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 070102 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.19
4 Konečná NinaKonečná Nina 060726 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.31
5 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.57
6 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.62
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.85
8 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.93
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
3 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
4 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.15
5 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.21
Horváthová NicollHorváthová Nicoll 060530 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 070827 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.18
2 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.41
3 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.92
4 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 070913 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.74
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.77
2 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.93
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
4 Becker EmaBecker Ema 070827 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.18
5 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 070102 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.19
6 Konečná NinaKonečná Nina 060726 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.31
7 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
8 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.41
9 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.57
10 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.62
11 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.85
12 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.92
13 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.94
14 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
15 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.15
16 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 070913 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.74
17 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.21
Horváthová NicollHorváthová Nicoll 060530 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS