<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB mladšieho a staršieho žiactva

Bratislava (8. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 07.99
2 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.27
3 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 3 08.39
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 6 08.45
5 Zatloukal DavidZatloukal David 050611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.03
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Števček MartinŠtevček Martin 050224 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.13
2 Hummel OskarHummel Oskar 050525 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.69
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.93
Salát DávidSalát Dávid 060603 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 07.99
2 Števček MartinŠtevček Martin 050224 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.13
3 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.27
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 3 08.39
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 6 08.45
6 Hummel OskarHummel Oskar 050525 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.69
7 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.93
8 Zatloukal DavidZatloukal David 050611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.03
Salát DávidSalát Dávid 060603 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.34
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.72
3 Polák FedorPolák Fedor 070722 Naša atletikaNaša atletika 2 09.00
4 Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.06
5 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.18
6 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 060226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
7 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.38
8 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 1 09.82
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gál AdamGál Adam 060820 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.33
2 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.52
3 Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.56
4 Volák MichalVolák Michal 070509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05
5 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.10
6 Minárik MartinMinárik Martin 071006 Naša atletikaNaša atletika 4 10.12
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.34
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.72
3 Polák FedorPolák Fedor 070722 Naša atletikaNaša atletika 2 09.00
4 Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.06
5 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.18
6 Kvasnička JurajKvasnička Juraj 060226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
7 Gál AdamGál Adam 060820 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.33
8 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.38
9 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.52
10 Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.56
11 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 1 09.82
12 Volák MichalVolák Michal 070509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.05
13 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.10
14 Minárik MartinMinárik Martin 071006 Naša atletikaNaša atletika 4 10.12

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.18
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.60
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.82
7 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 2 09.03
2 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.05
3 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.09
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 4 09.13
5 Dávidová LauraDávidová Laura 041130 Naša atletikaNaša atletika 7 09.81
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.10
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.18
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.60
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.82
7 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 2 09.03
8 Jonášová SimonaJonášová Simona 050912 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.05
9 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.09
10 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 4 09.13
11 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.20
12 Dávidová LauraDávidová Laura 041130 Naša atletikaNaša atletika 7 09.81
Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.77
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
3 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 070102 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.19
4 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.31
5 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.57
6 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.62
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 Naša atletikaNaša atletika 8 09.85
8 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.93
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
3 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
4 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.15
5 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.21
Horváthová NicollHorváthová Nicoll 060530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 070827 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.18
2 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.41
3 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.92
4 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 070913 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.74
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.77
2 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.93
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
4 Becker EmaBecker Ema 070827 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.18
5 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 070102 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.19
6 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.31
7 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
8 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.41
9 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.57
10 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.62
11 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 Naša atletikaNaša atletika 8 09.85
12 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.92
13 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.94
14 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
15 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.15
16 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 070913 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.74
17 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.21
Horváthová NicollHorváthová Nicoll 060530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.39
2 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 18.45
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 19.31
4 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.78
5 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.01
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.77
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.17
2 Barilla ArneBarilla Arne 040922 Naša atletikaNaša atletika 1 21.33
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.73
Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.39
2 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 18.45
3 Šnírer MartinŠnírer Martin 050401 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 19.31
4 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19.78
5 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.01
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.77
7 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.17
8 Barilla ArneBarilla Arne 040922 Naša atletikaNaša atletika 1 21.33
9 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.73
Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 5 22.54
Rojík JakubRojík Jakub 070402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.46
Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 3 22.28
Gál AdamGál Adam 060820 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.74
Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Polák FedorPolák Fedor 070722 Naša atletikaNaša atletika 1 21.99
Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.05
Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 Naša atletikaNaša atletika 4 24.45
Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.69
Malatschek MaximilianMalatschek Maximilian 060101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.65
Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák FedorPolák Fedor 070722 Naša atletikaNaša atletika 1 21.99
2 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 3 22.28
3 Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 5 22.54
4 Malatschek MaximilianMalatschek Maximilian 060101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.65
5 Gál AdamGál Adam 060820 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.74
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.69
7 Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 Naša atletikaNaša atletika 4 24.45
8 Rojík JakubRojík Jakub 070402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.46
9 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.05
Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Pavlík SamuelPavlík Samuel 061229 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 19.85
2 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.74
3 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 5 21.44
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.83
2 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.63
3 425 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.77
4 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.55
5 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.09
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.31
2 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 2 22.36
3 Líner MartinaLíner Martina 050810 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.95
Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 19.85
2 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 20.74
3 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.83
4 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 5 21.44
5 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.63
6 425 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.77
7 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.31
8 Feglová KarolínaFeglová Karolína 050504 Naša atletikaNaša atletika 2 22.36
9 Grygerova NatáliaGrygerova Natália 050211 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.55
10 Líner MartinaLíner Martina 050810 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.95
11 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.09
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 3 20.20
2 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 20.78
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.06
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.07
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.71
6 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.46
2 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.54
3 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.88
4 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 Naša atletikaNaša atletika 6 23.12
5 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 23.58
6 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 Naša atletikaNaša atletika 1 22.01
2 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.15
3 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.47
4 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 24.65
5 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.93
6 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 27.25
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 3 20.20
2 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 20.78
3 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.06
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.07
5 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.71
6 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 Naša atletikaNaša atletika 1 22.01
7 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.32
8 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.46
9 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 22.54
10 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 22.88
11 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 Naša atletikaNaša atletika 6 23.12
12 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.15
13 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 23.58
14 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.59
15 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.47
16 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 24.65
17 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.93
18 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 060207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 27.25

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 40.45
2 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.08
3 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 42.41
4 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 42.53
5 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 42.67
6 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.53
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 44.85
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 1 45.03
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 46.25
4 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.41
5 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 47.73
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 47.85
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:49.96
Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:54.58
Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:38.86
Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 4 1:59.84
Gajdoš MartinGajdoš Martin 070711 Naša atletikaNaša atletika 6 2:06.66
Procházka DenisProcházka Denis 070515 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:09.88
Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:03.96
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:01.30
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 070830 Naša atletikaNaša atletika 4 2:08.64
Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:48.44
Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália 090101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:27.24
Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 Naša atletikaNaša atletika 3 2:08.30
Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:18.26
Celkom 6 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 422 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:31.97
2 423 Vrlák SamuelVrlák Samuel 050215 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:44.73
3 426 Danečko JankoDanečko Janko 050907 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2:53.59
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 14:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 424 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:41.31
2 425 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:45.35
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
426 Danečko JankoDanečko Janko 050907 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 4 10.23
2 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.77
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.01
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.21
5 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.23
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Osuský SamuelOsuský Samuel 050405 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 16.43
Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.37
Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.53
Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.49
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 15.12
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 16.46
3 424 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 16.60
4 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 16.96
5 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 18.46
6 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 19.24
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 2 53.27
2 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 3 56.47
3 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 4 1:01.71
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 135140145150155160164167
1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 1 164 oooxoxxoxoxoxxx
2 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050405 2 160 ooooxoxoxxx
3 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 3 145 oooxxx
Kotrla TimotejKotrla Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040102 4 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 2 135 oxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 8.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140
1 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 4 140 --o-o
2 Jonášová SimonaJonášová Simona
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050912 1 130 ooxoxxx
Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040305 2 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135141
1 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070102 1 135 oooxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 13 561 0.0
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 11 526 0.0
3 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050114 12 520 0.0
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
040310 10 511 0.0
5 Števček MartinŠtevček Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050224 5 509 0.0
6 Hummel OskarHummel Oskar
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050525 2 492 0.0
7 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050809 7 462 0.0
8 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050909 1 457 0.0
9 Zatloukal DavidZatloukal David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050611 6 430 0.0
10 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 14 262 0.0
Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050920 8 DNS 0.0
Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060603 4 DNS 0.0
Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060808 3 DNS 0.0
Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 9 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 15 454 0.0
2 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060603 448 0.0
3 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
070321 12 417 0.0
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 14 415 0.0
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 7 409 0.0
6 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061109 11 401 0.0
7 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 9 395 0.0
8 Kvasnička JurajKvasnička Juraj
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060226 390 0.0
9 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070312 6 389 0.0
10 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 10 384 0.0
11 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
070417 13 379 0.0
12 Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060808 378 0.0
13 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070509 4 342 0.0
14 Minárik MartinMinárik Martin
Naša atletikaNaša atletika
071006 3 291 0.0
15 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
071021 2 282 0.0
Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
071108 8 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 14 489 0.0
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 11 482 0.0
3 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 13 460 0.0
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 6 457 0.0
5 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 4 454 0.0
6 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051206 5 453 0.0
7 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
051128 7 442 0.0
8 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 9 427 0.0
9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 12 409 0.0
10 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 2 407 0.0
11 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 10 400 0.0
12 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050810 1 399 0.0
Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 15 DNS 0.0
Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 3 DNS 0.0
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 8 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 18 533 0.0
2 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060726 14 410 0.0
3 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060602 7 409 0.0
4 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070827 1 398 0.0
5 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060726 15 391 0.0
6 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060714 10 385 0.0
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
070927 11 368 0.0
8 Hubertová DankaHubertová Danka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060507 17 363 0.0
9 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060708 9 362 0.0
10 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070811 12 360 0.0
11 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070121 3 357 0.0
12 Strašková NinaStrašková Nina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060203 5 355 0.0
13 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
070830 8 340 0.0
14 Orechovská TerezaOrechovská Tereza
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070913 2 327 0.0
15 Solárová VeronikaSolárová Veronika
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
070913 4 325 0.0
16 Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
090101 6 293 0.0
Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061022 16 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 09:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 1 07.14 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 8.6.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 3 08.68 0.0
Dávidová LauraDávidová Laura
Naša atletikaNaša atletika
041130 1 06.21 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070419 1 06.61 0.0
2 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 2 05.99 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 2 10.56 0.0
2 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 06.38 0.0
Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040707 1 DNS 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 NM 0.0
Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 NM 0.0
Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040120 NM 0.0
Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040707 NM 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 8.6.2019 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 NM 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 NM 0.0
Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040707 NM 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 8 48.38 0.0
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 6 45.62 0.0
3 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 38.88 0.0
4 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070402 5 37.09 0.0
5 Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060808 36.03 0.0
6 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060310 1 35.22 0.0
7 Malatschek MaximilianMalatschek Maximilian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060101 35.06 0.0
8 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070215 4 33.52 0.0
9 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 7 33.30 0.0
10 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070509 3 24.38 0.0
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 7 41.52 0.0
2 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 6 37.23 0.0
3 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060714 1 28.52 0.0
4 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070121 4 27.83 0.0
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070702 5 20.19 0.0
6 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070905 2 15.19 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 8.6.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 7 25.10 0.0
2 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 8 24.54 0.0
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 6 23.97 0.0
4 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 4 22.45 0.0
5 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050706 5 22.17 0.0
6 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 3 20.60 0.0
7 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletika CNaša atletika C
050501 2 18.38 0.0
8 Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 1 17.46 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 13:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aidi Godfred MatthewAidi Godfred Matthew
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040120 3 26.03 0.0
2 Barilla ArneBarilla Arne
Naša atletikaNaša atletika
040922 2 20.07 0.0
3 423 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050215 1 14.95 0.0
Celkom 3 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Šutý, Majerčík, Belluš, Federič Šutý, Majerčík, Belluš, Federič Naša atletikaNaša atletika 29.45
Nehyba, Osuský, Gazdič, Frývaldský Nehyba, Osuský, Gazdič, Frývaldský Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 32.24
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Houndjo, Kottlík, Nehyba, Gašpar Houndjo, Kottlík, Nehyba, Gašpar Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 34.46
2 Giertl, Meško, Polák, Belluš Giertl, Meško, Polák, Belluš Naša atletikaNaša atletika 35.68
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská, Čederlová, Vanovčanová, Čorejová Veselská, Čederlová, Vanovčanová, Čorejová Naša atletikaNaša atletika 30.64
2 Záhorcová, Masárová, Wágnerová, Árendáš Záhorcová, Masárová, Wágnerová, Árendáš Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 31.81
3 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Gallová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Gallová Naša atletikaNaša atletika 32.21
4 Kordošová, Slezáková, Sabová, Brandisová Kordošová, Slezáková, Sabová, Brandisová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 32.25
5 Antošová, Feglová, Mikuličková, Dolníková Antošová, Feglová, Mikuličková, Dolníková Naša atletikaNaša atletika 33.59
6 Kováčová, Ruffíni, Citovická, Ufnárová Kováčová, Ruffíni, Citovická, Ufnárová AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 34.11
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čaklošová, Dávidová, Bendová, Trgová Čaklošová, Dávidová, Bendová, Trgová Naša atletikaNaša atletika 32.85
2 Tancerová, Šnírerová, Urszínyová, Strašková Tancerová, Šnírerová, Urszínyová, Strašková Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 35.59
3 Petrakovičová, Alaksová, Blichárová, Krajčovičová Petrakovičová, Alaksová, Blichárová, Krajčovičová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 36.60
4 Kutliaková, Škripeňová, Vybíralová, Korčoková Kutliaková, Škripeňová, Vybíralová, Korčoková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 38.60
Celkom 4 pretekári