<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB mladšieho a staršieho žiactva

Bratislava (8. 6. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 8.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 561 0.0
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 526 0.0
3 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 12 520 0.0
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 511 0.0
5 Števček MartinŠtevček Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 5 509 0.0
6 Hummel OskarHummel Oskar
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 492 0.0
7 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 462 0.0
8 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 457 0.0
9 Zatloukal DavidZatloukal David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 430 0.0
10 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 14 262 0.0
Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 DNS 0.0
Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 4 DNS 0.0
Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 3 DNS 0.0
Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 15 454 0.0
2 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 448 0.0
3 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 417 0.0
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 14 415 0.0
5 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 409 0.0
6 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 11 401 0.0
7 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 395 0.0
8 Kvasnička JurajKvasnička Juraj
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 390 0.0
9 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 6 389 0.0
10 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 10 384 0.0
11 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
07 07 13 379 0.0
12 Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 378 0.0
13 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 4 342 0.0
14 Minárik MartinMinárik Martin
Naša atletikaNaša atletika
07 07 3 291 0.0
15 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 2 282 0.0
Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 8.6.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 14 489 0.0
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 11 482 0.0
3 Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 13 460 0.0
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 457 0.0
5 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 4 454 0.0
6 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 5 453 0.0
7 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 442 0.0
8 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 427 0.0
9 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 12 409 0.0
10 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 2 407 0.0
11 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 400 0.0
12 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 399 0.0
Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 15 DNS 0.0
Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 DNS 0.0
Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 8 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 8.6.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 18 533 0.0
2 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 14 410 0.0
3 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 7 409 0.0
4 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 1 398 0.0
5 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 15 391 0.0
6 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 385 0.0
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
07 07 11 368 0.0
8 Hubertová DankaHubertová Danka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 17 363 0.0
9 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 362 0.0
10 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 12 360 0.0
11 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 357 0.0
12 Strašková NinaStrašková Nina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 5 355 0.0
13 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletikaNaša atletika
07 07 8 340 0.0
14 Orechovská TerezaOrechovská Tereza
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 2 327 0.0
15 Solárová VeronikaSolárová Veronika
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 4 325 0.0
16 Škripeňová NatáliaŠkripeňová Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 6 293 0.0
Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 16 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov