<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (5. 6. 2019)

200 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.63
2 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.62
3 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.46
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 17:05) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.22
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.44
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 24.76
4 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.80
5 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.00
6 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 27.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 17:05) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10
2 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.78
3 Paracka DanielParacka Daniel 020719 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.10
Hummel JakubHummel Jakub 030318 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.22
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.44
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 24.76
4 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10
5 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.78
6 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.80
7 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.00
8 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 27.04
9 Paracka DanielParacka Daniel 020719 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.10
Hummel JakubHummel Jakub 030318 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 17:10) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.84
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 30.32
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:15) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 31.95
2= Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.28
2= Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 32.82
3 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 33.64
4= Moravcová NikolaMoravcová Nikola 031218 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 36.02
4= Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 32.70
5 Burzová EmaBurzová Ema 021228 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 37.94
Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 NM
Celkom 8 pretekárov