<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (5. 6. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 3 535 -2.8 m/s 535  -2.8492  -0.3513  -0.6535505  -1.7510  +1.3508  -0.5
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 5.6.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Števček MartinŠtevček Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 10 520 -0.8 m/s 425  -2.0510  -0.6493  -2.7510520  -0.8
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 495 +0.8 m/s 475  -1.8480  -0.5495  +0.8495472  -1.6
3 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 14 487 -0.5 m/s 487  -0.5x486  +0.0487474  -1.6
4 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 16 478 -2.6 m/s 478  -2.6x425  -2.0478x
5 Bugár AndrejBugár Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 476 -1.2 m/s 440  -2.4476  -1.2x476x
6 Minár ŠimonMinár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 11 450 -1.1 m/s 450  -1.1436  -2.0x450425  -1.8
7 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 428 -0.6 m/s 410  -0.7428  -0.6x428x
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 407 -2.1 m/s x407  -2.1381  -2.9407390
9 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 395 -2.0 m/s 386  -0.8395  -2.0350  +0.6395
10 Mišura TomášMišura Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 391 -0.9 m/s 391  -0.9374  -1.6x391
11 Šmilňák MatejŠmilňák Matej
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 378 -3.2 m/s 368  -0.7378  -3.2360  -0.6378
12 Gál AdamGál Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 350 -2.6 m/s 350  -2.6345  -0.6328  +0.4350
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 442 +0.6 m/s 416  -2.4439  +0.0420  -0.3439375  -1.3x442  +0.6
2 Giertl LujzaGiertl Lujza
Naša atletikaNaša atletika
03 03 1 403 -1.6 m/s xxx0.0360  -0.9403  -1.6360  -1.3
16 Račická RebekaRačická Rebeka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 388 -1.8 m/s 388  +0.3381  +0.0388  -1.8388
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 5.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 28 517 +0.8 m/s x496  -1.3517  +0.8517x
2 Slobodová EmmaSlobodová Emma
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 6 456 +0.6 m/s 432  +0.5456  +0.6440  -1.9456443  +0.6
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 26 455 -1.7 m/s 455  -1.7xx455x
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 25 449 +0.2 m/s 449  +0.2xx449-
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 20 440 -1.9 m/s 414  -0.2440  -1.9390  +1.8440x
6 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 14 434 -1.0 m/s 425  +0.0434  -1.0x434x
7 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 19 430 -1.9 m/s 410  +0.2430  -1.9x430415  +1.1
8 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 425 +0.0 m/s 425  +0.3x400  +2.3425425  +0.0
9 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 22 420 +1.2 m/s x414  -1.4420  +1.2420
10 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 13 413 +0.6 m/s 413  +0.6403  -0.3403  +0.7413
11 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 12 412 +0.4 m/s 390  +0.0412  +0.4290  -1.7412x
12 Zátopková AnnaZátopková Anna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 9 401 +0.0 m/s 401  +0.0335  -1.1361  +0.8401
13 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 18 401 +0.0 m/s 401  +0.0xx401
14 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 16 400 -1.1 m/s 385  +0.7400  -1.1333  +0.0400
15 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 21 400 +0.6 m/s xx400  +0.6400
17 412 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 15 384 -0.4 m/s x381  -0.6384  -0.4384
18 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 24 382 +0.3 m/s 382  +0.3xx382
19 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 17 378 +0.4 m/s 378  +0.4x326  +0.7378
20 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 370 +0.4 m/s 275  +0.0370  +0.4341  -1.7370
21 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 8 365 -1.4 m/s x358  -1.3365  -1.4365
22 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 350 +0.4 m/s 350  +0.4318  -0.8312  -2.4350
23 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 345 +0.0 m/s 280  +0.0345  +0.0310  -1.9345
24 Vargová EmmaVargová Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 333 -2.4 m/s x316  +0.6333  -2.4333
25 Kutliaková LilliKutliaková Lilli
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 328 -1.5 m/s 300  +0.7328  -1.5-328
26 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 4 326 +0.0 m/s x326  +0.0316  -1.9326
Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 27 DNS 0.0
Tallová EmíliaTallová Emília
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 7 DNS 0.0
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 23 DNS 0.0
Celkom 28 pretekárov