<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (5. 6. 2019)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 3 535 -2.8 m/s 535  -2,80 492  -0,30 513  -0,60 535 505  -1,70 510  1,30 508  -0,50
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 5.6.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Števček MartinŠtevček Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 10 520 -0.8 m/s 425  -2,00 510  -0,60 493  -2,70 510 520  -0,80
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 495 +0.8 m/s 475  -1,80 480  -0,50 495  0,80 495 472  -1,60
3 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 14 487 -0.5 m/s 487  -0,50 x 486  0,00 487 474  -1,60
4 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 16 478 -2.6 m/s 478  -2,60 x 425  -2,00 478 x
5 Bugár AndrejBugár Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 476 -1.2 m/s 440  -2,40 476  -1,20 x 476 x
6 Minár ŠimonMinár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 11 450 -1.1 m/s 450  -1,10 436  -2,00 x 450 425  -1,80
7 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 428 -0.6 m/s 410  -0,70 428  -0,60 x 428 x
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 407 -2.1 m/s x 407  -2,10 381  -2,90 407 390
9 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 395 -2.0 m/s 386  -0,80 395  -2,00 350  0,60 395
10 Mišura TomášMišura Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 391 -0.9 m/s 391  -0,90 374  -1,60 x 391
11 Šmilňák MatejŠmilňák Matej
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 378 -3.2 m/s 368  -0,70 378  -3,20 360  -0,60 378
12 Gál AdamGál Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 350 -2.6 m/s 350  -2,60 345  -0,60 328  0,40 350
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 442 +0.6 m/s 416  -2,40 439  0,00 420  -0,30 439 375  -1,30 x 442  0,60
2 Giertl LujzaGiertl Lujza
Naša atletikaNaša atletika
03 03 1 403 -1.6 m/s x x x - 360  -0,90 403  -1,60 360  -1,30
16 Račická RebekaRačická Rebeka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 388 -1.8 m/s 388  0,30 381  0,00 388  -1,80 388
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 5.6.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 28 517 +0.8 m/s x 496  -1,30 517  0,80 517 x
2 Slobodová EmmaSlobodová Emma
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 6 456 +0.6 m/s 432  0,50 456  0,60 440  -1,90 456 443  0,60
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 26 455 -1.7 m/s 455  -1,70 x x 455 x
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 25 449 +0.2 m/s 449  0,20 x x 449 -
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 20 440 -1.9 m/s 414  -0,20 440  -1,90 390  1,80 440 x
6 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 14 434 -1.0 m/s 425  0,00 434  -1,00 x 434 x
7 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 19 430 -1.9 m/s 410  0,20 430  -1,90 x 430 415  1,10
8 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 425 +0.0 m/s 425  0,30 x 400  2,30 425 425  0,00
9 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 22 420 +1.2 m/s x 414  -1,40 420  1,20 420
10 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 13 413 +0.6 m/s 413  0,60 403  -0,30 403  0,70 413
11 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 12 412 +0.4 m/s 390  0,00 412  0,40 290  -1,70 412 x
12 Zátopková AnnaZátopková Anna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 9 401 +0.0 m/s 401  0,00 335  -1,10 361  0,80 401
13 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 18 401 +0.0 m/s 401  0,00 x x 401
14 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 16 400 -1.1 m/s 385  0,70 400  -1,10 333  0,00 400
15 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 21 400 +0.6 m/s x x 400  0,60 400
17 412 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 15 384 -0.4 m/s x 381  -0,60 384  -0,40 384
18 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 24 382 +0.3 m/s 382  0,30 x x 382
19 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 17 378 +0.4 m/s 378  0,40 x 326  0,70 378
20 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 370 +0.4 m/s 275  0,00 370  0,40 341  -1,70 370
21 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 8 365 -1.4 m/s x 358  -1,30 365  -1,40 365
22 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 350 +0.4 m/s 350  0,40 318  -0,80 312  -2,40 350
23 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 345 +0.0 m/s 280  0,00 345  0,00 310  -1,90 345
24 Vargová EmmaVargová Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 333 -2.4 m/s x 316  0,60 333  -2,40 333
25 Kutliaková LilliKutliaková Lilli
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 328 -1.5 m/s 300  0,70 328  -1,50 - 328
26 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 4 326 +0.0 m/s x 326  0,00 316  -1,90 326
Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 27 DNS
Tallová EmíliaTallová Emília
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 7 DNS
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 23 DNS
Celkom 28 pretekárov