<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (5. 6. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 16:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.93
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 20.09
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 20.96
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.71
Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 16:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 19.03
2 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.67
3 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.09
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.05
5 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.31
6 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 21.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.11
2 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 21.77
3 Mišura TomášMišura Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.71
4 Gál AdamGál Adam 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.72
Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Števček MartinŠtevček Martin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 19.03
2 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.67
3 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.93
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 20.09
4 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.09
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1 20.96
7 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.05
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.11
9 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.31
10 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 21.69
11 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.71
12 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 21.77
13 Mišura TomášMišura Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.71
14 Gál AdamGál Adam 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.72
Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Múčka MatejMúčka Matej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 19.72
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 19.86
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.24
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 21.25
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.37
2 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.38
3 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.40
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 22.35
5 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 22.69
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.63
2 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.78
3 412 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.47
4 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.51
5 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 23.09
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.31
2 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84
3 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 24.34
4 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.56
5 Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.70
6 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 24.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.54
2 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.00
3 Beková EmaBeková Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.16
4 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.60
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.55
2 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.45
3 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.87
Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 19.72
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 19.86
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.24
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 21.25
5 Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.31
6 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.37
7 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.38
8 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.40
9 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.62
10 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.63
11 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.78
12 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84
13 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 22.35
14 412 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.47
15 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.51
16 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 22.69
17 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 23.09
18 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.54
19 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.55
20 Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.00
21 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 24.34
22 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.56
23 Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.70
24 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 24.72
25 Beková EmaBeková Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.16
26 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.45
27 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.60
28 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.87
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS