<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (5. 6. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 16:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.93
2 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 2 20.09
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 1 20.96
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.71
Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 16:00) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Števček MartinŠtevček Martin 050224 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 19.03
2 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.67
3 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.09
4 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.05
5 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.31
6 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 4 21.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.11
2 Barilla ArneBarilla Arne 040922 Naša atletikaNaša atletika 3 21.77
3 Mišura TomášMišura Tomáš 040101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.71
4 Gál AdamGál Adam 060820 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.72
Múčka MatejMúčka Matej 040716 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Zatloukal DavidZatloukal David 050611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Števček MartinŠtevček Martin 050224 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 19.03
2 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.67
3 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.93
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 2 20.09
4 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.09
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 1 20.96
7 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.05
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.11
9 Szakszon SimonSzakszon Simon 050920 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.31
10 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 4 21.69
11 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.71
12 Barilla ArneBarilla Arne 040922 Naša atletikaNaša atletika 3 21.77
13 Mišura TomášMišura Tomáš 040101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.71
14 Gál AdamGál Adam 060820 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.72
Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Múčka MatejMúčka Matej 040716 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Zatloukal DavidZatloukal David 050611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 19.72
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 19.86
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.24
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 21.25
5 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 3 21.37
2 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.38
3 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.40
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 1 22.35
5 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 6 22.69
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 3 21.63
2 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.78
3 412 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.47
4 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.51
5 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 6 23.09
Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.31
2 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84
3 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 Naša atletikaNaša atletika 2 24.34
4 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 050807 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.56
5 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.70
6 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 24.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.54
2 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.00
3 Beková EmaBeková Ema 050719 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.16
4 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.60
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 5.6.2019 - 16:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 050609 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.55
2 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.45
3 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 050411 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.87
Lešková JanaLešková Jana 040721 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 4 19.72
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 19.86
3 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.24
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 6 21.25
5 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 21.31
6 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 3 21.37
7 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.38
8 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.40
9 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.62
10 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 3 21.63
11 Spustová EmíliaSpustová Emília 051206 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 21.78
12 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.84
13 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 1 22.35
14 412 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.47
15 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 22.51
16 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 6 22.69
17 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 6 23.09
18 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 080813 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.54
19 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie 050609 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.55
20 Šujanová ElenaŠujanová Elena 050322 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.00
21 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 Naša atletikaNaša atletika 2 24.34
22 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 050807 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.56
23 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.70
24 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 24.72
25 Beková EmaBeková Ema 050719 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 25.16
26 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 25.45
27 Vybíralová HanaVybíralová Hana 060814 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.60
28 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 050411 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.87
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Lešková JanaLešková Jana 040721 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

200 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.63
2 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.62
3 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.46
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.16
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2019 - 17:05) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.22
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.44
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 24.76
4 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.80
5 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.00
6 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 27.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2019 - 17:05) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10
2 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.78
3 Paracka DanielParacka Daniel 020719 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.10
Hummel JakubHummel Jakub 030318 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.22
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.44
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 24.76
4 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.10
5 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.78
6 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.80
7 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 26.00
8 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 1 27.04
9 Paracka DanielParacka Daniel 020719 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 29.10
Hummel JakubHummel Jakub 030318 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 17:10) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.84
Celkom 1 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 5.6.2019 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 30.32
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:15) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 31.95
2= Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.28
2= Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 32.82
3 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 33.64
4= Moravcová NikolaMoravcová Nikola 031218 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 36.02
4= Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 32.70
5 Burzová EmaBurzová Ema 021228 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 37.94
Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 NM
Celkom 8 pretekárov

800 m - Muži

(st, 5.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 404 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:13.44
2 406 Mikuš IgorMikuš Igor 941101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:18.54
3 408 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:18.84
4 402 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 690228 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:41.58
Celkom 4 pretekári

800 m - Juniori

(st, 5.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 409 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 2:18.92
2 403 Schenk JakubSchenk Jakub 000901 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 2:17.44
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 410 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:07.36
Celkom 1 pretekári

800 m - Starší žiaci

(st, 5.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
411 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(st, 5.6.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 412 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:03.04
2 413 Poláková LuciaPoláková Lucia 061030 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 3:06.50
414 Bieleková BarboraBieleková Barbora 050712 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 3 pretekári

3000 m - Muži

(st, 5.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 415 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 10:30.27
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 419 Milan SamuelMilan Samuel 030317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14:48.37
Celkom 1 pretekári

3000 m - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 420 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11:00.35
2 421 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12:47.95
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 5.6.2019 - 15:40) official Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 4 16.03
2 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 17.37
3 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 6 17.46
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 17.65
Celkom 4 pretekári
Staršie žiačky 02 (st, 5.6.2019 - 15:40) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 18.80
2 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 18.89
Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(st, 5.6.2019 - 15:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 16.52
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 15:30) official Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.08
2 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 4 16.16
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155160 Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030407 1 155 oxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145148151 Body
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 1 148 ooooooxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 5.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145148151154157 Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 4 151 --ooxooxoxo-
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 3 130 ooxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bezručka AdamBezručka Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030629 3 535 -2.8 m/s 535  -2.8492  -0.3513  -0.6535505  -1.7510  +1.3508  -0.5
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 5.6.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Števček MartinŠtevček Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050224 10 520 -0.8 m/s 425  -2.0510  -0.6493  -2.7510520  -0.8
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletikaNaša atletika
040310 12 495 +0.8 m/s 475  -1.8480  -0.5495  +0.8495472  -1.6
3 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 14 487 -0.5 m/s 487  -0.5x486  +0.0487474  -1.6
4 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 16 478 -2.6 m/s 478  -2.6x425  -2.0478x
5 Bugár AndrejBugár Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040214 9 476 -1.2 m/s 440  -2.4476  -1.2x476x
6 Minár ŠimonMinár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040429 11 450 -1.1 m/s 450  -1.1436  -2.0x450425  -1.8
7 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050920 6 428 -0.6 m/s 410  -0.7428  -0.6x428x
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
051130 4 407 -2.1 m/s x407  -2.1381  -2.9407390
9 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050809 7 395 -2.0 m/s 386  -0.8395  -2.0350  +0.6395
10 Mišura TomášMišura Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040101 1 391 -0.9 m/s 391  -0.9374  -1.6x391
11 Šmilňák MatejŠmilňák Matej
Naša atletikaNaša atletika
051201 3 378 -3.2 m/s 368  -0.7378  -3.2360  -0.6378
12 Gál AdamGál Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
060820 350 -2.6 m/s 350  -2.6345  -0.6328  +0.4350
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030905 2 442 +0.6 m/s 416  -2.4439  +0.0420  -0.3439375  -1.3x442  +0.6
2 Giertl LujzaGiertl Lujza
Naša atletikaNaša atletika
030509 1 403 -1.6 m/s xxx0.0360  -0.9403  -1.6360  -1.3
16 Račická RebekaRačická Rebeka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031226 5 388 -1.8 m/s 388  +0.3381  +0.0388  -1.8388
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 5.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 28 517 +0.8 m/s x496  -1.3517  +0.8517x
2 Slobodová EmmaSlobodová Emma
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040817 6 456 +0.6 m/s 432  +0.5456  +0.6440  -1.9456443  +0.6
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 26 455 -1.7 m/s 455  -1.7xx455x
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 25 449 +0.2 m/s 449  +0.2xx449-
5 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
051128 20 440 -1.9 m/s 414  -0.2440  -1.9390  +1.8440x
6 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051206 14 434 -1.0 m/s 425  +0.0434  -1.0x434x
7 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 19 430 -1.9 m/s 410  +0.2430  -1.9x430415  +1.1
8 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040419 425 +0.0 m/s 425  +0.3x400  +2.3425425  +0.0
9 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 22 420 +1.2 m/s x414  -1.4420  +1.2420
10 Vyšinská TatianaVyšinská Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
041107 13 413 +0.6 m/s 413  +0.6403  -0.3403  +0.7413
11 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050914 12 412 +0.4 m/s 390  +0.0412  +0.4290  -1.7412x
12 Zátopková AnnaZátopková Anna
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050417 9 401 +0.0 m/s 401  +0.0335  -1.1361  +0.8401
13 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 18 401 +0.0 m/s 401  +0.0xx401
14 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050930 16 400 -1.1 m/s 385  +0.7400  -1.1333  +0.0400
15 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 21 400 +0.6 m/s xx400  +0.6400
17 412 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050331 15 384 -0.4 m/s x381  -0.6384  -0.4384
18 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 24 382 +0.3 m/s 382  +0.3xx382
19 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 17 378 +0.4 m/s 378  +0.4x326  +0.7378
20 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
050412 10 370 +0.4 m/s 275  +0.0370  +0.4341  -1.7370
21 Tirschlerová NathalieTirschlerová Nathalie
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050609 8 365 -1.4 m/s x358  -1.3365  -1.4365
22 Fábryová PaulínaFábryová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050802 2 350 +0.4 m/s 350  +0.4318  -0.8312  -2.4350
23 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050504 3 345 +0.0 m/s 280  +0.0345  +0.0310  -1.9345
24 Vargová EmmaVargová Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050806 333 -2.4 m/s x316  +0.6333  -2.4333
25 Kutliaková LilliKutliaková Lilli
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080813 328 -1.5 m/s 300  +0.7328  -1.5-328
26 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041109 4 326 +0.0 m/s x326  +0.0316  -1.9326
Záhorcová StelaZáhorcová Stela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040722 27 DNS 0.0
Tallová EmíliaTallová Emília
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060718 7 DNS 0.0
Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 23 DNS 0.0
Celkom 28 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 2 10.93 10.1510.4109.3110.4110.4710.7710.93
2 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 1 09.71 x09.4107.0209.4109.6709.7109.13
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 5.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 6 09.52 08.9608.4908.4808.9609.4509.2209.52
2 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 5 08.36 07.4708.3607.7208.36x08.2907.75
3 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 3 07.48 06.7307.4807.1807.48
4 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 5 06.15 06.1504.4704.9606.15
5 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletikaNaša atletika
050412 2 06.13 05.9105.9806.1306.13
6 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
051128 1 05.61 05.4505.4805.6105.61
Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
050109 4 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 5.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 3 11.12 09.3510.3610.5210.5210.1810.5811.12
2 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050815 2 09.41 09.4108.8309.1609.4108.6209.2209.35
3 Rusnák RichardRusnák Richard
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040707 1 07.68 07.68-07.1407.6806.9107.3607.23
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(st, 5.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 1 08.13 07.6708.0408.1308.1308.0907.21x
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 6 16.06 14.9914.8315.1415.1416.0615.5715.67
2 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletikaNaša atletika
030928 3 11.11 10.23-10.4610.4610.3310.1211.11
3 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 2 10.74 10.1010.1209.3810.1210.3310.7410.20
4 Bezručka AdamBezručka Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030629 1 10.43 10.0310.4309.2610.4309.9109.1310.15
5 Koreň KristiánKoreň Kristián
Naša atletikaNaša atletika
031103 05.41 05.4104.8305.0605.4105.0305.1704.67
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(st, 5.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Školka FrederikŠkolka Frederik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001115 1 07.88 07.4307.7507.6107.7507.6807.8807.34
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(st, 5.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 2 30.64 0.0
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 5 27.82 0.0
3 Straková AdrianaStraková Adriana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030429 4 17.41 0.0
4 Giertl LujzaGiertl Lujza
Naša atletikaNaša atletika
030509 3 16.87 0.0
5 Nagyová KristínaNagyová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020517 1 09.78 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(st, 5.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
001222 1 23.72 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(st, 5.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020925 7 45.21 0.0
2 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletikaNaša atletika
030928 5 37.61 0.0
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 6 28.42 0.0
4 Haraslin RomanHaraslin Roman
Naša atletikaNaša atletika
030918 4 26.71 0.0
5 Paško AdamPaško Adam
Naša atletikaNaša atletika
030626 2 24.38 0.0
6 Koreň KristiánKoreň Kristián
Naša atletikaNaša atletika
031103 1 12.46 0.0
410 Drobný PeterDrobný Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020731 3 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov