<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií, 1.-4. roč. pre šk. rok 2018/2019

Dubnica nad Váhom (28. 5. 2019)

300 m - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 39.98
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.06
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 40.48
9 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 42.46
10 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 42.64
14 Rybanský DanielRybanský Daniel 09 09 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 44.15
19 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 45.62
22 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 46.62
Celkom 8 pretekárov

300 m - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43.94
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 45.89
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.85
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 47.35
8 Balúchová VanesaBalúchová Vanesa 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.52
11 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 48.94
12 Bieliková BarboraBieliková Barbora 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 48.95
17 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 51.05
19 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 51.96
24 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 56.32
Celkom 10 pretekárov