<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií, 1.-4. roč. pre šk. rok 2018/2019

Dubnica nad Váhom (28. 5. 2019)

300 m - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 39.98
3 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.06
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 40.48
9 Hojdík BorisHojdík Boris 040918 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 42.46
10 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 42.64
14 Rybanský DanielRybanský Daniel 091119 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 44.15
19 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 45.62
22 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 46.62
Celkom 8 pretekárov

300 m - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43.94
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 45.89
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.85
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 ŠK JablonicaŠK Jablonica 47.35
8 Balúchová VanesaBalúchová Vanesa 051019 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.52
11 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 48.94
12 Bieliková BarboraBieliková Barbora 050725 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 48.95
17 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 51.05
19 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 51.96
24 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 56.32
Celkom 10 pretekárov