<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií, 1.-4. roč. pre šk. rok 2018/2019

Dubnica nad Váhom (28. 5. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.44

60 m - Žiačky ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.06
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.25
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.32

300 m - Žiaci ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 39.98
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.06

300 m - Žiačky ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43.94
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 45.89

600 m - Žiačky ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:59.76
2 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:01.22

800 m - Žiačky ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29.58
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:36.30

1000 m - Žiaci ZŠ (utorok, 28.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:49.61
2 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:51.85