<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií, 1.-4. roč. pre šk. rok 2018/2019

Dubnica nad Váhom (28. 5. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh A (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bočkay SamuelBočkay Samuel 06 06 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.21
5 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.48
Celkom 2 pretekári
Beh B (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.98
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.21
Celkom 2 pretekári
Beh C (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
6 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 07 07 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.29
Celkom 2 pretekári
Beh D (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.80
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.80
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
3 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.98
4 Bočkay SamuelBočkay Samuel 06 06 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.21
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.21
6 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 07 07 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.29
7 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.48

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.86
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.55
3 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 08.39
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
6 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.94
Celkom 4 pretekári
Rozbeh C (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šamaj ErikŠamaj Erik 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.95
4 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.73
Celkom 2 pretekári
Rozbeh F (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.71
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.78
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.55
2 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.71
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.78
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.86
5 Šamaj ErikŠamaj Erik 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.95
6 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 08.39
7 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
8 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
9 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.73
10 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.94

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.44
Celkom 1 pretekári

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.58
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
Celkom 3 pretekári
Rozbeh B (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.90
Celkom 3 pretekári
Rozbeh D (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.29
2 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.17
5 Tomášová NinaTomášová Nina 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.44
6 Turzová KatarínaTurzová Katarína 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.68
Celkom 4 pretekári
Rozbeh E (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.13
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.92
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.58
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.13
3 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.29
5 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
6 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.90
8 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.92
9 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
10 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.17
11 Tomášová NinaTomášová Nina 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.44
12 Turzová KatarínaTurzová Katarína 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.68
13 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.94

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.06
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.25
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.32
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.82
6 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.88
Celkom 5 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh A (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.42
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.74
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.78
6 Fabová BiankaFabová Bianka 08 08 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.50
Celkom 5 pretekárov
Beh B (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
3 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.42
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.74
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.78
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
6 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
7 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19
8 Fabová BiankaFabová Bianka 08 08 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.50
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10.24

300 m - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 39.98
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.06
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 40.48
9 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 42.46
10 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 42.64
14 Rybanský DanielRybanský Daniel 09 09 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 44.15
19 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 45.62
22 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 46.62
Celkom 8 pretekárov

300 m - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43.94
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 45.89
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 46.85
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 47.35
8 Balúchová VanesaBalúchová Vanesa 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.52
11 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 48.94
12 Bieliková BarboraBieliková Barbora 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 48.95
17 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 51.05
19 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 51.96
24 Hírešová LenkaHírešová Lenka 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 56.32
Celkom 10 pretekárov

600 m - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:59.76
2 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:01.22
5 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:02.88
6 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.60
7 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:04.10
10 Fabová BiankaFabová Bianka 08 08 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 2:09.12
11 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:10.92
13 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:14.18
14 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:15.62
16 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:16.02
19 Vlčková ViktóriaVlčková Viktória 07 07 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 2:38.24
Celkom 11 pretekárov

800 m - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29.58
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:36.30
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:41.66
8 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:41.67
10 Pavlisová IvonaPavlisová Ivona 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:47.15
13 Tomášová NinaTomášová Nina 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2:54.59
14 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:59.11
15 Bodoríková SimonaBodoríková Simona 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 2:59.38
22 Balúchová VanesaBalúchová Vanesa 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:11.10
26 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:33.09
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3:19.80
3 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3:25.16
4 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 07 07 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 3:27.80
7 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:33.84
8 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3:34.86
9 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:37.00
11 Bulko TomášBulko Tomáš 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:42.76
15 Bočkay SamuelBočkay Samuel 06 06 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 3:52.33
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:49.61
2 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:51.85
4 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:57.27
6 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 3:02.77
9 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3:08.75
18 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3:26.79
22 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 3:34.00
24 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:37.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
5 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 155
9 Kľúčik KristiánKľúčik Kristián
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 150
11 Shini DavidShini David
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
04 04 150
12 Kocian SimonKocian Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 145
17 Sabota KristiánSabota Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
03 03 145
23 Truban MatúšTruban Matúš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 135
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 150
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 145
6 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 135
8 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 130
14 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 130
16= Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 125
16= Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 125
18 Ištoková NikolaIštoková Nikola
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 125
22 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 115
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 605 0.0
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 577 0.0
7 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 518 0.0
10 Shini DavidShini David
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
04 04 513 0.0
11 Križan JakubKrižan Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 509 0.0
16 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 476 0.0
22 Kocian SimonKocian Simon
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 428 0.0
23 Miakiš TimotejMiakiš Timotej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 408 0.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 535 0.0
2 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 483 0.0
5 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 442 0.0
6 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 438 0.0
8 Zmeková KristínaZmeková Kristína
ŠK JablonicaŠK Jablonica
05 05 434 0.0
10 Bieliková BarboraBieliková Barbora
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
05 05 422 0.0
14 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 407 0.0
15 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 401 0.0
18 Politzerová AlexandraPolitzerová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 388 0.0
23 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 380 0.0
24 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 379 0.0
26 Michalcová AlexandraMichalcová Alexandra
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 368 0.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11.40 0.0
2 Čermáková NatáliaČermáková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 10.21 0.0
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.60 0.0
5 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 09.04 0.0
7 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 08.86 0.0
12 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 08.53 0.0
13 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 08.46 0.0
22 Ištoková NikolaIštoková Nikola
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 06.75 0.0
25 Bodoríková SimonaBodoríková Simona
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
05 05 06.12 0.0
26 Turzová KatarínaTurzová Katarína
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
05 05 05.80 0.0
27 Michalcová AlexandraMichalcová Alexandra
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 05.68 0.0
28 Kukučková SáraKukučková Sára
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
04 04 05.46 0.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Križan JakubKrižan Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11.69 0.0
2 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 11.45 0.0
3 Pacek TomášPacek Tomáš
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
03 03 09.92 0.0
4 Kalaš JánKalaš Ján
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 09.51 0.0
5 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 08.95 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 75.67 0.0
10 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 63.51 0.0
11 Pacek TomášPacek Tomáš
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
03 03 62.65 0.0
29 Batka OndrejBatka Ondrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 37.60 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(ut, 28.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 50.04 0.0
7 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 47.16 0.0
9 Plačková LindaPlačková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 46.51 0.0
10 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 45.29 0.0
15 Čermáková NatáliaČermáková Natália
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 38.25 0.0
16 Kubalová NinaKubalová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
06 06 37.29 0.0
19 Kukučková SáraKukučková Sára
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
04 04 34.17 0.0
20 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 33.78 0.0
23 Hírešová LenkaHírešová Lenka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 29.82 0.0
Celkom 9 pretekárov