<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií, 1.-4. roč. pre šk. rok 2018/2019

Dubnica nad Váhom (28. 5. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh A (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bočkay SamuelBočkay Samuel 06 06 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.21
5 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.48
Celkom 2 pretekári
Beh B (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.98
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.21
Celkom 2 pretekári
Beh C (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
6 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 07 07 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.29
Celkom 2 pretekári
Beh D (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.80
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.80
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
3 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.98
4 Bočkay SamuelBočkay Samuel 06 06 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.21
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.21
6 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 07 07 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.29
7 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.48

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.86
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.55
3 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 08.39
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
6 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.94
Celkom 4 pretekári
Rozbeh C (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šamaj ErikŠamaj Erik 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.95
4 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.73
Celkom 2 pretekári
Rozbeh F (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.71
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.78
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.55
2 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.71
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.78
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.86
5 Šamaj ErikŠamaj Erik 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.95
6 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 08.39
7 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
8 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
9 Repta RichardRepta Richard 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.73
10 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.94

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.44
Celkom 1 pretekári

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh A (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.42
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.74
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.78
6 Fabová BiankaFabová Bianka 08 08 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.50
Celkom 5 pretekárov
Beh B (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
3 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.42
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.74
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.78
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
6 Samulová TatianaSamulová Tatiana 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
7 Kubalová NinaKubalová Nina 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19
8 Fabová BiankaFabová Bianka 08 08 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.50
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10.24

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.58
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
Celkom 3 pretekári
Rozbeh B (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.90
Celkom 3 pretekári
Rozbeh D (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.29
2 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.17
5 Tomášová NinaTomášová Nina 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.44
6 Turzová KatarínaTurzová Katarína 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.68
Celkom 4 pretekári
Rozbeh E (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.13
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.92
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.58
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.13
3 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.29
5 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
6 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.90
8 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.92
9 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
10 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.17
11 Tomášová NinaTomášová Nina 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.44
12 Turzová KatarínaTurzová Katarína 05 05 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.68
13 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.94

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.06
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.25
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.32
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.82
6 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.88
Celkom 5 pretekárov