<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií, 1.-4. roč. pre šk. rok 2018/2019

Dubnica nad Váhom (28. 5. 2019)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh A (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bočkay SamuelBočkay Samuel 060106 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.21
5 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.48
Celkom 2 pretekári
Beh B (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 061109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.98
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.21
Celkom 2 pretekári
Beh C (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
6 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 070401 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.29
Celkom 2 pretekári
Beh D (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.80
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.80
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.91
3 Miakiš TimotejMiakiš Timotej 061109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.98
4 Bočkay SamuelBočkay Samuel 060106 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.21
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 09.21
6 Stručka Kristián PavolStručka Kristián Pavol 070401 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.29
7 Drábik FilipDrábik Filip 080623 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 09.48

60 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.86
Celkom 1 pretekári
Rozbeh B (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.55
3 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 050420 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 08.39
5 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
6 Čerešník MartinČerešník Martin 031028 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.94
Celkom 4 pretekári
Rozbeh C (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 040114 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šamaj ErikŠamaj Erik 040223 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.95
4 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.73
Celkom 2 pretekári
Rozbeh F (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.71
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.78
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.55
2 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.71
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.78
4 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.86
5 Šamaj ErikŠamaj Erik 040223 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.95
6 Ďurovec TomášĎurovec Tomáš 050420 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 08.39
7 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 040114 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
8 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
9 Repta RichardRepta Richard 050303 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.73
10 Čerešník MartinČerešník Martin 031028 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.94

60 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.44
Celkom 1 pretekári

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh A (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.42
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.74
4 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.78
6 Fabová BiankaFabová Bianka 080520 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.50
Celkom 5 pretekárov
Beh B (ut, 28.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
2 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
3 Kubalová NinaKubalová Nina 060601 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19
6 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 060609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.42
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 090208 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.74
4 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.78
5 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.08
6 Samulová TatianaSamulová Tatiana 060714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.12
7 Kubalová NinaKubalová Nina 060601 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19
8 Fabová BiankaFabová Bianka 080520 AK Slniečko PartizanskeAK Slniečko Partizanske 09.50
9 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 081126 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10.24

60 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.58
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
5 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
Celkom 3 pretekári
Rozbeh B (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Kuníková MariannaKuníková Marianna 050531 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.94
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
2 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.90
Celkom 3 pretekári
Rozbeh D (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.29
2 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.17
5 Tomášová NinaTomášová Nina 050720 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.44
6 Turzová KatarínaTurzová Katarína 050213 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.68
Celkom 4 pretekári
Rozbeh E (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.13
2 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.92
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.58
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.13
3 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.25
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.29
5 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.65
6 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 040614 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.70
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060901 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.90
8 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 08.92
9 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.00
10 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.17
11 Tomášová NinaTomášová Nina 050720 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.44
12 Turzová KatarínaTurzová Katarína 050213 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 09.68
13 Kuníková MariannaKuníková Marianna 050531 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.94

60 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (ut, 28.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.06
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 08.25
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.32
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 08.82
6 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.88
Celkom 5 pretekárov