<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva, skupina Sever

Martin (4. 5. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 10:40) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.22 11.00
2 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.84 9.00
3 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.79 7.00
4 Markovič FilipMarkovič Filip 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 33.42 3.00
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 10:42) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.34 8.00
2 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 27.99 6.00
3 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 31.61 5.00
4 Richnavský ŠtefanRichnavský Štefan 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 32.73 4.00
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.22 11.00
2 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.84 9.00
3 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.34 8.00
4 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.79 7.00
5 Novák TomášNovák Tomáš 10 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 27.99 6.00
6 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 31.61 5.00
7 Richnavský ŠtefanRichnavský Štefan 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 32.73 4.00
8 Markovič FilipMarkovič Filip 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 33.42 3.00

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 11:00) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.00 11.00
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.68 9.00
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.60 8.00
4 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 26.10 6.00
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 11:02) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.92 5.00
2 Kostelanska LaurKostelanska Laur 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.90 3.00
3 Calíková TamaraCalíková Tamara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.97 2.00
4 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.90 1.00
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 4.5.2019 - 11:04) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.76 7.00
2 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.44 4.00
MS Vajdová SabínaVajdová Sabína 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 29.34
4 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 32.00
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.00 11.00
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.68 9.00
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.60 8.00
4 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.76 7.00
5 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 26.10 6.00
6 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.92 5.00
7 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.44 4.00
8 Kostelanska LaurKostelanska Laur 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.90 3.00
9 Calíková TamaraCalíková Tamara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.97 2.00
10 Vajdová SabínaVajdová Sabína 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 29.34
11 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.90 1.00
12 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 32.00