<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva, skupina Sever

Martin (4. 5. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.10
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.11
3 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 09.46

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10.01
2 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.12
3 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10.21

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.31
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.36
3 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 09.85

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1= Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10.12
1= Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10.12
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10.27

1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4:02.73
2 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4:08.25
3 Kubiš MatejKubiš Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4:15.37

1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:41.33
2 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:43.23
3 Piková Lara Piková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3:59.84

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07:25.84

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 4.5.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 07:45.24
3 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08:04.66