<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva, skupina Sever

Martin (4. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 4.5.2019 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šugár LeonardŠugár Leonard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 39.66 39,6635,4735,1639,6631,35 11.00
2 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 37.43 36,8137,3235,2737,3237,43 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 36.33 32,7936,0736,3336,3334,73 8.00
4 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 34.94 34,9430,5728,2034,9431,10 7.00
5 Jonek PavolJonek Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 33.94 30,6833,9430,1433,9429,39 6.00
6 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 33.86 33,8630,3829,5633,8627,83 5.00
7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 33.51 31,5631,04x31,5633,51 4.00
8 Michálek JakubMichálek Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
00 00 31.13 30,9528,4827,1030,9531,13 3.00
9 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 29.97 29,9729,97 2.00
10 Petrík FilipPetrík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 28.74 28,7428,74 1.00
11 Michel FilipMichel Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 28.58 28,5828,58
12 Ďuroška Peter Ďuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 28.15 28,1528,15
13 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 27.23 27,2327,23
14 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 26.54 26,5426,54
15 Malovec OndrejMalovec Ondrej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 25.14 25,1425,14
16 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 24.88 24,8824,88
17 Habuda AndrejHabuda Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 24.59 24,5924,59
18 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 24.51 24,5124,51
19 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 24.50 24,5024,50
20 Bauček SamuelBauček Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 23.68 23,6823,68
21 Orolín NicolasOrolín Nicolas
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
10 10 20.95 20,9520,95
22 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 20.56 20,5620,56
23 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 20.05 20,0520,05
24 Šíbl FilipŠíbl Filip
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 19.81 19,8119,81
25 Rezák OliverRezák Oliver
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
09 09 19.09 19,0919,09
26 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 18.97 18,9718,97
27 Čierny SlavomírČierny Slavomír
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 18.55 18,5518,55
28 Jankola RafaelJankola Rafael
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 15.91 15,9115,91
Kubiš MatejKubiš Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 DNS 0.0
Habuda AndrejHabuda Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladší žiaci
Celkom 30 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 4.5.2019 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 32.62 32,6223,1328,2132,6231,97 11.00
2 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 30.58 29,0429,1525,6829,1530,58 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 30.32 30,3229,32x30,32x 8.00
4 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 27.78 26,7824,0627,7827,7822,42 7.00
5 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 24.93 23,9424,9322,2224,9324,31 6.00
6 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 24.41 23,0922,0323,2723,2724,41 5.00
7 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 23.80 23,1323,8020,3323,8020,97 4.00
8 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 21.53 21,5320,1319,7321,53x 3.00
9 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 19.50 19,5019,50 2.00
10 Trefná ViktóriaTrefná Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18.77 18,7718,77 1.00
11 Ratkošová NelaRatkošová Nela
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
10 10 18.75 18,7518,75
12 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 18.34 18,3418,34
13 Brezinová SandraBrezinová Sandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 18.03 18,0318,03
14 Ovečková VeronikaOvečková Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 17.46 17,4617,46
15 Jurečková ZojaJurečková Zoja
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 16.84 16,8416,84
16 Turčanová TamaraTurčanová Tamara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 16.74 16,7416,74
17 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 16.43 16,4316,43
18 Holková NikolaHolková Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 15.31 15,3115,31
19 Laková LauraLaková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 14.73 14,7314,73
20 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 14.49 14,4914,49
21 Čížeková EmaČížeková Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13.08 13,0813,08
22 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 12.76 12,7612,76
23 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 12.40 12,4012,40
24 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12.34 12,3412,34
25 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 11.47 11,4711,47
26 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 11.39 11,3911,39
27 Laková TimeaLaková Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 08.74 8,748,74
Adamovská MagdalénaAdamovská Magdaléna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 DNS 0.0
Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 NM x0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladšie žiačky
Celkom 29 pretekárov