<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva, skupina Sever

Martin (4. 5. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 4.5.2019 - 10:00) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.02
2 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.30
3 Brozman LeoBrozman Leo 081113 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.70
4 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 100524 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.98
Orolín NicolasOrolín Nicolas 100819 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DNS
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 4.5.2019 - 10:02) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.77
2 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.02
3 Rezák OliverRezák Oliver 090625 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.64
4 Čierny SlavomírČierny Slavomír 120101 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.72
5 Michálek JakubMichálek Jakub 000101 00 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.15
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 4.5.2019 - 10:04) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.30
2 Šugár LeonardŠugár Leonard 081217 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.08
3 Ďuroška Peter Ďuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.54
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.55
5 Pokorný MatejPokorný Matej 100813 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.56
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 4.5.2019 - 10:06) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.46
2 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.76
3 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.32
4 Zábojník Samuel Zábojník Samuel 110710 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.08
5 Hluzák DominikHluzák Dominik 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 11.22
6 Jankola RafaelJankola Rafael 110810 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.30
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 4.5.2019 - 10:08) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 080126 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.69
2 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.08
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.48
4 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav 080714 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.49
5 Hluzák TobiášHluzák Tobiáš 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.89
6 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš 110216 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.78
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.02
2 Šugár LeonardŠugár Leonard 081217 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.08
2 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.08
4 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.30
5 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.32
6 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.48
7 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav 080714 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.49
8 Ďuroška Peter Ďuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.54
9 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.55
10 Pokorný MatejPokorný Matej 100813 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.56
11 Rezák OliverRezák Oliver 090625 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.64
12 Brozman LeoBrozman Leo 081113 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.70
13 Čierny SlavomírČierny Slavomír 120101 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.72
14 Hluzák TobiášHluzák Tobiáš 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.89
15 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 100524 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.98
16 Zábojník Samuel Zábojník Samuel 110710 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 11.08
17 Michálek JakubMichálek Jakub 000101 00 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.15
18 Hluzák DominikHluzák Dominik 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 11.22
19 Jankola RafaelJankola Rafael 110810 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.30
20 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš 110216 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.78
21 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.02
22 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.30
23 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.46
24 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 080126 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.69
25 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.76
26 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.77
Orolín NicolasOrolín Nicolas 100819 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 4.5.2019 - 10:00) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.10 11.00
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 080104 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.11 9.00
3 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.46 8.00
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.82 7.00
5 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.84 6.00
6 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 080126 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.89 5.00
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 4.5.2019 - 10:02) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šugár LeonardŠugár Leonard 081217 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.01 4.00
2 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.12 3.00
3 Bauček SamuelBauček Samuel 081129 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.21 2.00
4 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.35 1.00
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.67
6 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.87
Poznámky:
60m - Najmladší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 4.5.2019 - 10:20) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.16
2 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.02
3 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.34
4 Piková Lara Piková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.98
5 Suržinová SarahSuržinová Sarah 110117 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.02
6 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 121216 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.18
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 4.5.2019 - 10:22) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.76
2 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.65
3 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 091103 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.69
4 Brozová Tereza Brozová Tereza 110526 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.25
5 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína 081001 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.54
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 4.5.2019 - 10:24) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.67
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.85
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.24
4 Gabčíková NelaGabčíková Nela 080702 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.51
5 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 080513 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11.75
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 4.5.2019 - 10:26) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.76
2 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.51
3 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 080825 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.79
4 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11.21
5 Holková NikolaHolková Nikola 081005 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.57
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 4.5.2019 - 10:28) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.24
2 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.76
3 Laková LauraLaková Laura 100629 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.03
4 Uličianska MiaUličianska Mia 110401 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.57
5 Janíčková AlexandraJaníčková Alexandra 091012 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.74
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 4.5.2019 - 10:30) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.22
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.27
3 Jurečková ZojaJurečková Zoja 081106 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.51
4 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.67
5 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.67
6 Uličianska SoňaUličianska Soňa 091125 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.77
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.02
2 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.22
3 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.24
3 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.24
5 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.27
6 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.34
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela 080702 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.51
7 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.51
7 Jurečková ZojaJurečková Zoja 081106 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.51
10 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.65
11 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.67
11 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.67
13 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 091103 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.69
14 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.76
15 Uličianska SoňaUličianska Soňa 091125 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.77
16 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 080825 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.79
17 Piková Lara Piková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.98
18 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11.21
19 Brozová Tereza Brozová Tereza 110526 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.25
20 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína 081001 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.54
21 Holková NikolaHolková Nikola 081005 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 11.57
22 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 080513 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11.75
23 Suržinová SarahSuržinová Sarah 110117 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.02
24 Laková LauraLaková Laura 100629 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.03
25 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 121216 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.18
26 Uličianska MiaUličianska Mia 110401 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.57
27 Janíčková AlexandraJaníčková Alexandra 091012 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.74
28 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.16
29 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.67
30 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.76
30 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.76
32 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.85

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 4.5.2019 - 10:20) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.31 11.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.36 9.00
3 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.85 8.00
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.97 7.00
5 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.14 6.00
6 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.24 5.00
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 4.5.2019 - 10:22) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.12 3.50
1= Valovičová EmaValovičová Ema 080101 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.12 3.50
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.27 2.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.28 1.00
5 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.40
6 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.44
Poznámky:
60m - Najmladšie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 10:40) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.22 11.00
2 Jonek PavolJonek Pavol 080114 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.84 9.00
3 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.79 7.00
4 Markovič FilipMarkovič Filip 090526 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 33.42 3.00
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 10:42) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.34 8.00
2 Novák TomášNovák Tomáš 100425 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 27.99 6.00
3 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 31.61 5.00
4 Richnavský ŠtefanRichnavský Štefan 000101 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 32.73 4.00
Poznámky:
150m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 22.22 11.00
2 Jonek PavolJonek Pavol 080114 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.84 9.00
3 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.34 8.00
4 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.79 7.00
5 Novák TomášNovák Tomáš 100425 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 27.99 6.00
6 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 31.61 5.00
7 Richnavský ŠtefanRichnavský Štefan 000101 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 32.73 4.00
8 Markovič FilipMarkovič Filip 090526 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 33.42 3.00

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 11:00) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.00 11.00
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 080222 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.68 9.00
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 080917 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.60 8.00
4 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 26.10 6.00
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 11:02) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.92 5.00
2 Kostelanska LaurKostelanska Laur 080511 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.90 3.00
3 Calíková TamaraCalíková Tamara 100517 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.97 2.00
4 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 090410 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.90 1.00
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 4.5.2019 - 11:04) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 100825 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.76 7.00
2 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 080909 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.44 4.00
MS Vajdová SabínaVajdová Sabína 071221 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 29.34
4 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 110512 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 32.00
Poznámky:
150m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.00 11.00
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 080222 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.68 9.00
3 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 080917 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.60 8.00
4 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 100825 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.76 7.00
5 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 26.10 6.00
6 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 26.92 5.00
7 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 080909 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 27.44 4.00
8 Kostelanska LaurKostelanska Laur 080511 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 28.90 3.00
9 Calíková TamaraCalíková Tamara 100517 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 28.97 2.00
10 Vajdová SabínaVajdová Sabína 071221 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 29.34
11 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 090410 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 29.90 1.00
12 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 110512 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 32.00

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:52.52 11.00
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:09.92 9.00
3 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:15.55 5.00
4 Ďuroška Peter Ďuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:17.27 3.00
5 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:21.15 1.00
6 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 080530 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:23.49
7 Hluzák TobiášHluzák Tobiáš 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:26.52
8 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:27.35
9 Crkoň JozefCrkoň Jozef 110903 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:28.29
10 Hluzák DominikHluzák Dominik 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:40.49
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 10 pretekárov
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 11:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.63 8.00
2 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:13.39 7.00
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:15.43 6.00
4 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav 080714 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:16.17 4.00
5 Zábojník Samuel Zábojník Samuel 110710 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:17.39 2.00
6 Michna JánMichna Ján 121109 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:32.02
7 Rezák OliverRezák Oliver 090625 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:35.16
8 Šíbl FilipŠíbl Filip 090114 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:41.20
9 Markovič FilipMarkovič Filip 090526 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.32
Poznámky:
600m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:52.52 11.00
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:09.92 9.00
3 Pokorný AlexPokorný Alex 080927 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:12.63 8.00
4 Michel FilipMichel Filip 080109 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:13.39 7.00
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:15.43 6.00
6 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 080924 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:15.55 5.00
7 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav 080714 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:16.17 4.00
8 Ďuroška Peter Ďuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:17.27 3.00
9 Zábojník Samuel Zábojník Samuel 110710 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:17.39 2.00
10 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:21.15 1.00
11 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 080530 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:23.49
12 Hluzák TobiášHluzák Tobiáš 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:26.52
13 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:27.35
14 Crkoň JozefCrkoň Jozef 110903 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:28.29
15 Michna JánMichna Ján 121109 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:32.02
16 Rezák OliverRezák Oliver 090625 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:35.16
17 Hluzák DominikHluzák Dominik 091107 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:40.49
18 Šíbl FilipŠíbl Filip 090114 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:41.20
19 Markovič FilipMarkovič Filip 090526 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:08.32

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:03.76 11.00
2 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:10.49 9.00
3 Blahová NinaBlahová Nina 080315 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:11.69 8.00
4 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:15.46 7.00
5 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:23.88 2.00
6 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 2:24.67 1.00
7 Holúbková MonikaHolúbková Monika 080222 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:24.94
8 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:25.46
9 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:26.44
10 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 090923 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:33.30
11 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:41.02
Calíková TamaraCalíková Tamara 100517 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 DNS
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 12 pretekárov
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kureková KatarínaKureková Katarína 090811 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:18.15 6.00
2 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:18.93 5.00
3 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:21.46 4.00
4 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 081001 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:23.21 3.00
5 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:34.36
6 Janíčková AlexandraJaníčková Alexandra 091012 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:41.65
7 Laková TimeaLaková Timea 130107 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.22
Poznámky:
600m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:03.76 11.00
2 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth 080903 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:10.49 9.00
3 Blahová NinaBlahová Nina 080315 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:11.69 8.00
4 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:15.46 7.00
5 Kureková KatarínaKureková Katarína 090811 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:18.15 6.00
6 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:18.93 5.00
7 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:21.46 4.00
8 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 081001 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:23.21 3.00
9 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:23.88 2.00
10 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 2:24.67 1.00
11 Holúbková MonikaHolúbková Monika 080222 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:24.94
12 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:25.46
13 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:26.44
14 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 090923 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:33.30
15 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:34.36
16 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 10 2:41.02
17 Janíčková AlexandraJaníčková Alexandra 091012 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:41.65
18 Laková TimeaLaková Timea 130107 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.22
Calíková TamaraCalíková Tamara 100517 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 8 DNS

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 4.5.2019 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 4:02.73 11.00
2 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 4:08.25 9.00
3 Kubiš MatejKubiš Matej 091001 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 4:15.37 8.00
4 Novák TomášNovák Tomáš 100425 10 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 4:22.03 7.00
5 Petrík FilipPetrík Filip 080218 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 4:30.94 6.00
6 Habuda AndrejHabuda Andrej 090914 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 4:41.07 5.00
7 Nečeda MatúšNečeda Matúš 090101 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 4:45.44 4.00
Poznámky:
1000m - Najmladší žiaci
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 4.5.2019 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 3:41.33 11.00
2 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 080629 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 3:43.23 9.00
3 Piková Lara Piková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 3:59.84 8.00
4 Čížová VeronikaČížová Veronika 081021 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 4:44.39 7.00
5 Kostelanska LaurKostelanska Laur 080511 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 4:49.28 6.00
Poznámky:
1000m - Najmladšie žiačky
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 4.5.2019 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krišica SebastianKrišica Sebastian 081006 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 07:25.84
Poznámky:
1000 m chôdza - Najmladší žiaci
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 4.5.2019 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Vajdová SabínaVajdová Sabína 071221 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 07:28.52
2 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 080618 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 07:45.24 11.00
3 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 080825 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 08:04.66 9.00
4 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 080713 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08:13.70 8.00
Poznámky:
1000 m chôdza - Najmladšie žiačky
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 4.5.2019 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120 Body
1 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080924 08 115 ooxoxxx 11.00
2 Haľama RichardHaľama Richard
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080711 08 105 oxxx 9.00
Doležal SamuelDoležal Samuel
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090406 09 NM xxx
Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090417 09 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Najmladší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 4.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 100105110115120125130 Body
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090119 09 125 oooooxoxxx 11.00
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080306 08 120 ooooxxoxxx 9.00
3= Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 08 120 oooxoxxoxxx 7.50
3= Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080329 08 120 oooxoxxoxxx 7.50
5 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090103 09 110 oxoxoxxx 6.00
6 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090216 09 105 ooxxx 5.00
7= Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090817 09 100 oxxx 2.50
7= Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080513 08 100 oxxx 2.50
7= Žiaková IvanaŽiaková Ivana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080618 08 100 oxxx 2.50
7= Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080626 08 100 oxxx 2.50
11 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 08 100 xoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Najmladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 4.5.2019 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haľama RichardHaľama Richard
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080711 08 383 +0.2 m/s 333  +0.1368  +1.1352  +0.0368383  +0.2360  +0.4375  +1.3 11.00
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080530 08 374 +1.4 m/s 357  +1.5362  +0.7305  +0.9362374  +1.4 +1.4368  +1.3 9.00
3 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080411 08 353 +0.5 m/s 347  +1.5336  +0.5353  +0.5353350  +1.3325  +0.8 +1.7 8.00
4 Krišica SebastianKrišica Sebastian
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
081006 08 343 +1.4 m/s 338  +0.0313  +0.5312  +0.1338330  +1.5296  +0.5343  +1.4 7.00
5 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090417 09 335 +1.7 m/s 323  +1.3327  +0.3331  +0.9331335  +1.7315  +1.3318  +1.2 6.00
6 Orolín NicolasOrolín Nicolas
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100819 10 329 +0.4 m/s 258  +0.7329  +0.4298  +1.6329256  +0.7306  +1.2300  +1.6 5.00
7 Doležal SamuelDoležal Samuel
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090406 09 313 +0.0 m/s 313  +0.1 +0.0294  +0.5313313  +0.0297  +0.3268  +1.5 4.00
8 Kubiš MatejKubiš Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
091001 09 313 +0.3 m/s 313  +0.3295  +0.8294  +0.9313306  +0.7304  +0.9286  +1.3 3.00
9 Nečeda MatúšNečeda Matúš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090101 09 258 +1.4 m/s 258  +1.4220  +0.9255  +1.1258256  +0.9238  +0.3239  +1.5 2.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci
Celkom 9 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 4.5.2019 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 08 383 +0.3 m/s 356  +0.3350  +0.4353  +0.8356379  +1.4357  +0.6383  +0.3 11.00
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090119 09 365 +0.7 m/s 322  +0.5318  +0.3323  +0.9323315  +1.4364  +0.8365  +0.7 9.00
3 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100903 10 358 +1.9 m/s 322  +1.0341  +1.0301  +1.5341358  +1.9322  +0.4301  +0.5 8.00
4 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081001 08 340 +0.2 m/s 303  +1.3339  +1.2325  +1.2339335  +1.3340  +0.2329  +0.4 7.00
5 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090216 09 327 +0.8 m/s 228  +0.9327  +0.8320  +1.3327300  +0.9265  +0.3300  +0.8 6.00
6 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090923 09 302 +1.4 m/s 271  +1.2286  +0.5302  +1.4302297  +1.7277  +0.7281  +0.3 5.00
7 Čorejová MichaelaČorejová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
091124 09 300 +0.8 m/s 300  +0.8293  +0.9280  +0.8300295  +1.5300  +0.9298  +0.8 4.00
8 Ratkošová NelaRatkošová Nela
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100530 10 289 +0.7 m/s 265  +1.2283  +0.9265  +1.7283263  +0.9266  +0.6289  +0.7 3.00
9 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081021 08 276 +0.8 m/s 266  +0.7276  +0.8246  +0.8276 2.00
10 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080713 08 264 +1.5 m/s 228  +0.8253  +0.9264  +1.5264 1.00
11 Badžgoňová KarolínaBadžgoňová Karolína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
101024 10 263 +0.8 m/s 249  +0.2229  +0.6263  +0.8263
12 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080429 08 254 +0.6 m/s 248  +1.4254  +0.6229  +1.6254
13 Hojdíková LuciaHojdíková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
120612 12 254 +0.6 m/s 230  +1.2246  +1.1254  +0.6254
Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080626 08 NM  +0.9 +0.9 +0.80.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 4.5.2019 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šugár LeonardŠugár Leonard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
081217 08 39.66 39,6635,4735,1639,6631,35 11.00
2 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080126 08 37.43 36,8137,3235,2737,3237,43 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
080104 08 36.33 32,7936,0736,3336,3334,73 8.00
4 Jankulár AlexJankulár Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100409 10 34.94 34,9430,5728,2034,9431,10 7.00
5 Jonek PavolJonek Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080114 08 33.94 30,6833,9430,1433,9429,39 6.00
6 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080530 08 33.86 33,8630,3829,5633,8627,83 5.00
7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
090523 09 33.51 31,5631,04x31,5633,51 4.00
8 Michálek JakubMichálek Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
000101 00 31.13 30,9528,4827,1030,9531,13 3.00
9 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080607 08 29.97 29,9729,97 2.00
10 Petrík FilipPetrík Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080218 08 28.74 28,7428,74 1.00
11 Michel FilipMichel Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080109 08 28.58 28,5828,58
12 Ďuroška Peter Ďuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
090807 09 28.15 28,1528,15
13 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
081105 08 27.23 27,2327,23
14 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
100813 10 26.54 26,5426,54
15 Malovec OndrejMalovec Ondrej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080830 08 25.14 25,1425,14
16 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
090427 09 24.88 24,8824,88
17 Habuda AndrejHabuda Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090914 09 24.59 24,5924,59
18 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080714 08 24.51 24,5124,51
19 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080927 08 24.50 24,5024,50
20 Bauček SamuelBauček Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
081129 08 23.68 23,6823,68
21 Orolín NicolasOrolín Nicolas
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100819 10 20.95 20,9520,95
22 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090506 09 20.56 20,5620,56
23 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080411 08 20.05 20,0520,05
24 Šíbl FilipŠíbl Filip
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
090114 09 19.81 19,8119,81
25 Rezák OliverRezák Oliver
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
090625 09 19.09 19,0919,09
26 Hudcovský LukášHudcovský Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110216 11 18.97 18,9718,97
27 Čierny SlavomírČierny Slavomír
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
120101 12 18.55 18,5518,55
28 Jankola RafaelJankola Rafael
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
110810 11 15.91 15,9115,91
Kubiš MatejKubiš Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
091001 09 DNS 0.0
Habuda AndrejHabuda Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090914 09 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladší žiaci
Celkom 30 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 4.5.2019 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 08 32.62 32,6223,1328,2132,6231,97 11.00
2 Madárová ElizabethMadárová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080903 08 30.58 29,0429,1525,6829,1530,58 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
080123 08 30.32 30,3229,32x30,32x 8.00
4 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080909 08 27.78 26,7824,0627,7827,7822,42 7.00
5 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 08 24.93 23,9424,9322,2224,9324,31 6.00
6 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080713 08 24.41 23,0922,0323,2723,2724,41 5.00
7 Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 08 23.80 23,1323,8020,3323,8020,97 4.00
8 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
091125 09 21.53 21,5320,1319,7321,53x 3.00
9 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080101 08 19.50 19,5019,50 2.00
10 Trefná ViktóriaTrefná Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080224 08 18.77 18,7718,77 1.00
11 Ratkošová NelaRatkošová Nela
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100530 10 18.75 18,7518,75
12 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081021 08 18.34 18,3418,34
13 Brezinová SandraBrezinová Sandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080304 08 18.03 18,0318,03
14 Ovečková VeronikaOvečková Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
091111 09 17.46 17,4617,46
15 Jurečková ZojaJurečková Zoja
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
081106 08 16.84 16,8416,84
16 Turčanová TamaraTurčanová Tamara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100825 10 16.74 16,7416,74
17 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 08 16.43 16,4316,43
18 Holková NikolaHolková Nikola
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
081005 08 15.31 15,3115,31
19 Laková LauraLaková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100629 10 14.73 14,7314,73
20 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080429 08 14.49 14,4914,49
21 Čížeková EmaČížeková Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
091220 09 13.08 13,0813,08
22 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110123 11 12.76 12,7612,76
23 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
110117 11 12.40 12,4012,40
24 Ožvoldíková KarolínaOžvoldíková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081001 08 12.34 12,3412,34
25 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
121102 12 11.47 11,4711,47
26 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
091103 09 11.39 11,3911,39
27 Laková TimeaLaková Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
130107 13 08.74 8,748,74
Adamovská MagdalénaAdamovská Magdaléna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
100503 10 DNS 0.0
Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110324 11 NM x0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Najmladšie žiačky
Celkom 29 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš, Kocifaj, Bauček, Krajčovič Briš, Kocifaj, Bauček, Krajčovič Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 38.12 11.00
2 Jonek, Pokorný, Skočdopole, Šugár Jonek, Pokorný, Skočdopole, Šugár ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 39.23 9.00
3 Markovič, Paulec, Petrík, Škrobák Markovič, Paulec, Petrík, Škrobák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.79 8.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh A
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brozman, Jankulár, Murgaš, Pasztor Brozman, Jankulár, Murgaš, Pasztor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 40.50 7.00
2 Habuda, Kubiš, Markovič, MICHÁLEK Habuda, Kubiš, Markovič, MICHÁLEK AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 46.59 6.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladší žiaci :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš, Kocifaj, Bauček, Krajčovič Briš, Kocifaj, Bauček, Krajčovič Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 38.12 11.00
2 Jonek, Pokorný, Skočdopole, Šugár Jonek, Pokorný, Skočdopole, Šugár ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 39.23 9.00
3 Markovič, Paulec, Petrík, Škrobák Markovič, Paulec, Petrík, Škrobák AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 39.79 8.00
4 Brozman, Jankulár, Murgaš, Pasztor Brozman, Jankulár, Murgaš, Pasztor Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 40.50 7.00
5 Habuda, Kubiš, Markovič, MICHÁLEK Habuda, Kubiš, Markovič, MICHÁLEK AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 46.59 6.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 4.5.2019 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Kubíncová, Matušíková, Miniarová Bučková, Kubíncová, Matušíková, Miniarová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 39.05 11.00
2 Čanecká, Piková , Švaňová, Vyletelová Čanecká, Piková , Švaňová, Vyletelová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 39.69 9.00
3 Brozová, Čorejová, Janíčková, Kacianová Brozová, Čorejová, Janíčková, Kacianová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 46.21 2.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh A
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (so, 4.5.2019 - 13:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drozdová, Gabčíková, Valovičová, Olejárová Drozdová, Gabčíková, Valovičová, Olejárová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 41.37 7.00
2 Brxová, Lušňáková, Ratkošová, Kevešová Brxová, Lušňáková, Ratkošová, Kevešová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 41.89 6.00
3 Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 43.79 3.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Beh 3 (so, 4.5.2019 - 13:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blahová, Čížeková, Kureková, Volentierová Blahová, Čížeková, Kureková, Volentierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 41.11 8.00
2 Kostelanska, Hozáková, Ožvoldíková, Valašíková Kostelanska, Hozáková, Ožvoldíková, Valašíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 42.28 5.00
3 Calíková, Fuljerová, Kiššová, Lušňáková Calíková, Fuljerová, Kiššová, Lušňáková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 42.56 4.00
Poznámky:
4 x 60m - Najmladšie žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Kubíncová, Matušíková, Miniarová Bučková, Kubíncová, Matušíková, Miniarová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 39.05 11.00
2 Čanecká, Piková , Švaňová, Vyletelová Čanecká, Piková , Švaňová, Vyletelová Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 39.69 9.00
3 Blahová, Čížeková, Kureková, Volentierová Blahová, Čížeková, Kureková, Volentierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 41.11 8.00
4 Drozdová, Gabčíková, Valovičová, Olejárová Drozdová, Gabčíková, Valovičová, Olejárová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 41.37 7.00
5 Brxová, Lušňáková, Ratkošová, Kevešová Brxová, Lušňáková, Ratkošová, Kevešová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 41.89 6.00
6 Kostelanska, Hozáková, Ožvoldíková, Valašíková Kostelanska, Hozáková, Ožvoldíková, Valašíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 42.28 5.00
7 Calíková, Fuljerová, Kiššová, Lušňáková Calíková, Fuljerová, Kiššová, Lušňáková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 42.56 4.00
8 Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 43.79 3.00
9 Brozová, Čorejová, Janíčková, Kacianová Brozová, Čorejová, Janíčková, Kacianová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 46.21 2.00