<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodný chodecký míting Hlohovec

Hlohovec (2. 6. 2019)

1 km chôdza - Mladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:08
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:48
3 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53
7 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:11
8 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:25
9 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:28
10 Bučková AdelinaBučková Adelina 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:29
11 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33
12 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:39
13 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:42
14 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 05:56
15 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06:31
16 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07:21
Celkom 12 pretekárov

1 km chôdza - Miniprípravka-chlapci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:15
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Miniprípravka-dievčatá

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:48
2 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:03
3 Perichtová AlžbetaPerichtová Alžbeta 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:04
4 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:05
5 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:51
8 Včelková PetraVčelková Petra 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 08:01
Celkom 6 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:38
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56
3 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:01
Celkom 3 pretekári

2 km chôdza - Starší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08:53
2 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:00
3 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:11
4 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:12
6 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:45
7 Simons BrookSimons Brook 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:51
Celkom 6 pretekárov

2 km chôdza - Staršie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:27
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09:34
8 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:49
9 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:53
12 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11:57
14 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12:13
15 Cvečková KristínaCvečková Kristína 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12:13
Celkom 7 pretekárov

3 km chôdza - Veteráni

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:55
3 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:06
6 Záhončík JánZáhončík Ján 65 65 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 17:52
8 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 18:09
9 Baďura JozefBaďura Jozef 55 55 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 18:17
10 Kafka MariánKafka Marián 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20:21
14 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 20:45
Celkom 7 pretekárov

3 km chôdza - Dorastenky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14:53
3 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16:00
4 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16:21
6 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:00
8 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 18:40
Celkom 5 pretekárov

3 km chôdza - Veteránky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16:50
5 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 18:32
8 Lapinová MiriamLapinová Miriam 76 76 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 21:59
Celkom 3 pretekári

5 km chôdza - Muži

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:43
2 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:59
3 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21:42
Celkom 3 pretekári

5 km chôdza - Juniori

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Hamzič AlanHamzič Alan 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25:23
Celkom 1 pretekári

5 km chôdza - Ženy

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22:59
Celkom 1 pretekári

5 km chôdza - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:44
4 Rusková LuciaRusková Lucia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28:10
5 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 33:03
6 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34:12
Celkom 4 pretekári