<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodný chodecký míting Hlohovec

Hlohovec (2. 6. 2019)

1 km chôdza - Mladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:08
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:48
3 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53
7 Holková LilianaHolková Liliana 071220 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:11
8 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:25
9 Kusá PetraKusá Petra 070408 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:28
10 Bučková AdelinaBučková Adelina 061229 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:29
11 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 070503 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33
12 Žiaková MáriaŽiaková Mária 071208 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:39
13 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:42
14 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 05:56
15 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 071106 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06:31
16 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07:21
Celkom 12 pretekárov

1 km chôdza - Miniprípravka-chlapci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:15
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Miniprípravka-dievčatá

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Holková NatáliaHolková Natália 100211 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:48
2 Erneková LauraErneková Laura 101102 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:03
3 Perichtová AlžbetaPerichtová Alžbeta 110624 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:04
4 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 110403 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:05
5 Lasicová NinaLasicová Nina 111007 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:51
8 Včelková PetraVčelková Petra 101112 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 08:01
Celkom 6 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:38
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56
3 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:01
Celkom 3 pretekári