<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodný chodecký míting Hlohovec

Hlohovec (2. 6. 2019)
1 km chôdza - Mladší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:08
1 km chôdza - Mladšie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:48
3 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:53
1 km chôdza - Miniprípravka-chlapci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:15
1 km chôdza - Miniprípravka-dievčatá (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:48
2 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:03
3 Perichtová AlžbetaPerichtová Alžbeta 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:04
1 km chôdza - Najmladšie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:38
2 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56
3 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:01
2 km chôdza - Starší žiaci (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08:53
2 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:00
3 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:11
2 km chôdza - Staršie žiačky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:27
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09:34
3 km chôdza - Veteráni (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:55
3 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:06
3 km chôdza - Dorastenky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14:53
3 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16:00
3 km chôdza - Veteránky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16:50
5 km chôdza - Muži (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:43
2 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:59
3 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21:42
5 km chôdza - Juniori (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hamzič AlanHamzič Alan 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25:23
5 km chôdza - Ženy (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22:59
5 km chôdza - Juniorky (nedeľa, 2.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:44