<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Trenčín (5. 1. 2019)

Skok do výšky - Muži

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190 195 200 205 210 215 220 221 224 226
1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 4 215 - - - - - o - o - o - o o o xxo xxx
2 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 3 200 - - - - - - o - o - o xo xxx
3 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 2 190 - - - - - - o o xo xo xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190 195 200 205 210
1 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 1 175 - - o o o o xo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 185 o xo o o o o o xo o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170
1 Růžička JakubRůžička Jakub
BYAC BrnoBYAC Brno
04 04 165 - - - - o o o o o xxo xxx
2= Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 155 - - - - o o xxo o xx
2= Kovář DavidKovář David
BYAC BrnoBYAC Brno
05 05 155 - - - - o x xo o xxx
4 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 2 145 - - - - - o xxx
5 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 145 - - - - - xxo xxx
6 Kočí BoleslavKočí Boleslav
BYAC BrnoBYAC Brno
06 06 135 o o o xxo xxx
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 NM - - - - xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 170 174 174 176 174 172
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 4 174 - - o - o o o o o xxx o x x o
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 3 174 - - - - o o o o o xxx o x x x
3 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 2 165 - - - - o o xo xxo xxx
4 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 1 155 - - o o o o xxx
Poznámky/pokusy:
" Rozoskakovanie
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 178 181 183
1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 1 150 o o o xo o xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 178
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 6 165 - - - - o o o xxo xxx
2 Neužilová AdélaNeužilová Adéla
JAC BrnoJAC Brno
02 02 160 o o o o o o xxo xxx
3= Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 2 155 - - - o o xxo xxx
3= Šarafínová LucieŠarafínová Lucie
JAC BrnoJAC Brno
03 03 155 - o o o o xxo xxx
5 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 3 150 o o o xo xo xxx
6 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 4 145 o o o o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135 140 145 150 155 160
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 155 - - - - o o o o o o o xxx
2= Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 155 - - - - - o o o o o xo xxx
2= Klementová KláraKlementová Klára
JAC BrnoJAC Brno
04 04 155 - - - - - - o o o o xo xxx
4= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 4 145 - - - - - o o o xo xxx
4= Myšková TerezaMyšková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
05 05 145 - - - - - o o o xo xxx
6 Neužilová EliškaNeužilová Eliška
JAC BrnoJAC Brno
06 06 140 o o o o o o o xo xxx
7= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 135 o o o o o o o xxx
7= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 135 o o o o o o o xxx
9 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 135 - - - o xo xo xo xxx
10 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 125 o o o xo xo xxx
11 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna
JAC BrnoJAC Brno
07 07 115 o o o xxx
Celkom 11 pretekárov