<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Trenčín (5. 1. 2019)

Skok do výšky - Muži

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190195200205210215220221224226
1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 89 4 215 -----o-o-o-oooxxoxxx
2 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 96 3 200 ------o-o-oxoxxx
3 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 97 2 190 ------ooxoxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190195200205210
1 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 01 1 175 --ooooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 02 185 oxooooooxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155160165170
1 Růžička JakubRůžička Jakub
BYAC BrnoBYAC Brno
040425 04 165 ----oooooxxoxxx
2= Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 4 155 ----oxxooxxx
2= Kovář DavidKovář David
BYAC BrnoBYAC Brno
050223 05 155 ----ooxxooxx
4 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 2 145 -----oxxx
5 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 3 145 -----xxoxxx
6 Kočí BoleslavKočí Boleslav
BYAC BrnoBYAC Brno
060105 06 135 oooxxoxxx
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 1 NM ----xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170174174176174172
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 92 4 174 --o-oooooxxxoxxo
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 99 3 174 ----oooooxxxoxxx
3 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 88 2 165 ----ooxoxxoxxx
4 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
910226 91 1 155 --ooooxxx
Poznámky/pokusy:
" Rozoskakovanie
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175178181183
1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000202 00 1 150 oooxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175178
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 02 6 165 ----oooxxoxxx
2 Neužilová AdélaNeužilová Adéla
JAC BrnoJAC Brno
020920 02 160 ooooooxxoxxx
3= Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020618 02 2 155 ---ooxxoxxx
3= Šarafínová LucieŠarafínová Lucie
JAC BrnoJAC Brno
030921 03 155 -ooooxxoxxx
5 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 03 3 150 oooxoxoxxx
6 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 03 4 145 ooooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150155160
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 5 155 ----oooooooxxx
2= Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 6 155 -----oooooxoxxx
2= Klementová KláraKlementová Klára
JAC BrnoJAC Brno
040327 04 155 ------ooooxoxxx
4= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 04 4 145 -----oooxoxxx
4= Myšková TerezaMyšková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
050125 05 145 -----oooxoxxx
6 Neužilová EliškaNeužilová Eliška
JAC BrnoJAC Brno
060603 06 140 oooooooxoxxx
7= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 04 135 oooooooxxx
7= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 135 oooooooxxx
9 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 135 ---oxoxoxoxxx
10 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 04 125 oooxoxoxxx
11 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna
JAC BrnoJAC Brno
070110 07 115 oooxxx
Celkom 11 pretekárov