<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Trenčín (5. 1. 2019)

50 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.18
2 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.24
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.72
4 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 06.95
5 Janák DaividJanák Daivid 010804 01 JAC BrnoJAC Brno 06.97
Celkom 5 pretekárov

50 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 020321 02 JAC BrnoJAC Brno 06.43
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.56
3 Prokeš ŠtěpánProkeš Štěpán 020121 02 JAC BrnoJAC Brno 06.62
4 Raus SebastianRaus Sebastian 030716 03 JAC BrnoJAC Brno 06.67
5 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 06.81
6 Čertek JanČertek Jan 030917 03 JAC BrnoJAC Brno 06.95
7 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.04
8 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 030527 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.77
Celkom 8 pretekárov

50 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 06.61
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.84
3 Kovář DavidKovář David 050223 05 BYAC BrnoBYAC Brno 06.88
4 Růžička JakubRůžička Jakub 040425 04 BYAC BrnoBYAC Brno 06.93
5 Jež MarekJež Marek 041205 04 BYAC BrnoBYAC Brno 06.94
6 Žitný FilipŽitný Filip 040930 04 BYAC BrnoBYAC Brno 07.00
7 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.17
8 Kočí BoleslavKočí Boleslav 060105 06 BYAC BrnoBYAC Brno 07.39
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.01
Celkom 9 pretekárov

50 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.95
2 Mičánková JohanaMičánková Johana 000509 00 JAC BrnoJAC Brno 07.33
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.37
Celkom 3 pretekári

50 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.98
2 Neužilová EliškaNeužilová Eliška 060603 06 JAC BrnoJAC Brno 07.11
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.19
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.20
5 Balážová EmaBalážová Ema 020718 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.44
Celkom 5 pretekárov

50 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.03
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.10
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.17
4 Slavíčková TerezaSlavíčková Tereza 040901 04 JAC BrnoJAC Brno 07.22
5 Myšková TerezaMyšková Tereza 050125 05 JAC BrnoJAC Brno 07.36
6 Klementová KláraKlementová Klára 040327 04 JAC BrnoJAC Brno 07.42
7 Neužilová EliškaNeužilová Eliška 060603 06 JAC BrnoJAC Brno 07.87
8 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna 070110 07 JAC BrnoJAC Brno 07.87
9 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.04
10 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 070103 07 JAC BrnoJAC Brno 08.06
11 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.26
12 Gottvaldová KristínaGottvaldová Kristína 070103 07 JAC BrnoJAC Brno 08.42
13 Bočková AntonieBočková Antonie 040219 04 JAC BrnoJAC Brno 08.53
14 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.79
15 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.68
Celkom 15 pretekárov

50 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 020321 02 JAC BrnoJAC Brno 07.56
2 Čertek JanČertek Jan 030917 03 JAC BrnoJAC Brno 07.93
Celkom 2 pretekári

50 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovář DavidKovář David 050223 05 BYAC BrnoBYAC Brno 08.07
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.28
3 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.57
4 Žitný FilipŽitný Filip 040930 04 BYAC BrnoBYAC Brno 08.90
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.68
6 Kočí BoleslavKočí Boleslav 060105 06 BYAC BrnoBYAC Brno 09.93
Celkom 6 pretekárov

50 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.27
2 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.98
Celkom 2 pretekári

50 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.19
2 Klementová KláraKlementová Klára 040327 04 JAC BrnoJAC Brno 08.30
3 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.69
4 Neužilová EliškaNeužilová Eliška 060603 06 JAC BrnoJAC Brno 09.38
5 Gottvaldová KristínaGottvaldová Kristína 070103 07 JAC BrnoJAC Brno 10.66
6 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 070103 07 JAC BrnoJAC Brno 11.41
7 Bočková AntonieBočková Antonie 040219 04 JAC BrnoJAC Brno 11.55
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190195200205210215220221224226
1 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 89 4 215 -----o-o-o-oooxxoxxx
2 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 96 3 200 ------o-o-oxoxxx
3 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 97 2 190 ------ooxoxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190195200205210
1 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 01 1 175 --ooooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020704 02 185 oxooooooxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155160165170
1 Růžička JakubRůžička Jakub
BYAC BrnoBYAC Brno
040425 04 165 ----oooooxxoxxx
2= Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 04 4 155 ----oxxooxxx
2= Kovář DavidKovář David
BYAC BrnoBYAC Brno
050223 05 155 ----ooxxooxx
4 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 2 145 -----oxxx
5 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 3 145 -----xxoxxx
6 Kočí BoleslavKočí Boleslav
BYAC BrnoBYAC Brno
060105 06 135 oooxxoxxx
Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 1 NM ----xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170174174176174172
1 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 92 4 174 --o-oooooxxxoxxo
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 99 3 174 ----oooooxxxoxxx
3 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 88 2 165 ----ooxoxxoxxx
4 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
910226 91 1 155 --ooooxxx
Poznámky/pokusy:
" Rozoskakovanie
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175178181183
1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000202 00 1 150 oooxooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175178
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 02 6 165 ----oooxxoxxx
2 Neužilová AdélaNeužilová Adéla
JAC BrnoJAC Brno
020920 02 160 ooooooxxoxxx
3= Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020618 02 2 155 ---ooxxoxxx
3= Šarafínová LucieŠarafínová Lucie
JAC BrnoJAC Brno
030921 03 155 -ooooxxoxxx
5 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 03 3 150 oooxoxoxxx
6 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 03 4 145 ooooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150155160
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 5 155 ----oooooooxxx
2= Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 6 155 -----oooooxoxxx
2= Klementová KláraKlementová Klára
JAC BrnoJAC Brno
040327 04 155 ------ooooxoxxx
4= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 04 4 145 -----oooxoxxx
4= Myšková TerezaMyšková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
050125 05 145 -----oooxoxxx
6 Neužilová EliškaNeužilová Eliška
JAC BrnoJAC Brno
060603 06 140 oooooooxoxxx
7= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
041027 04 135 oooooooxxx
7= Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 135 oooooooxxx
9 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 135 ---oxoxoxoxxx
10 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 04 125 oooxoxoxxx
11 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna
JAC BrnoJAC Brno
070110 07 115 oooxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 97 1 616 580588603603594600616
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 01 3 647 587647641647x645636
2 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 00 4 628 628603567628628560581
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 01 2 609 603609449609597588x
4 Janák DaividJanák Daivid
JAC BrnoJAC Brno
010804 01 552 552394x552543--
5 Patarák MatúšPatarák Matúš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010211 01 1 478 442437460460478--
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Prokeš ŠtěpánProkeš Štěpán
JAC BrnoJAC Brno
020121 02 604 560536555560570604x
2 Raus SebastianRaus Sebastian
JAC BrnoJAC Brno
030716 03 558 558516515558506556546
3 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 03 3 483 483446458483459--
4 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 02 2 449 447449x449441--
5 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030527 03 1 396 396384391396367--
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 04 4 556 533524556556546x522
2 Růžička JakubRůžička Jakub
BYAC BrnoBYAC Brno
040425 04 536 509502525525491536524
3 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 04 3 506 506456x506x464x
4 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 06 6 498 471x498498478--
5 Žitný FilipŽitný Filip
BYAC BrnoBYAC Brno
040930 04 496 496496478496x--
6 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 1 490 435456453456490--
7 Jež MarekJež Marek
BYAC BrnoBYAC Brno
041205 04 454 441454454454431--
8 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 05 2 453 386383417417453--
9 Kočí BoleslavKočí Boleslav
BYAC BrnoBYAC Brno
060105 06 420 413401399413420--
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 00 533 533478506533512--
2 Mičánková JohanaMičánková Johana
JAC BrnoJAC Brno
000509 00 498 477498471498451482485
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010202 01 1 489 447451475475461489464
4 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 01 2 450 450445434450---
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 03 7 486 471451482482484486x
2 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 02 481 480481476481---
3 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 02 4 481 470431441470457463481
4 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 02 470 450x448450470--
5 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 03 6 459 408458459459452--
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 04 7 500 496494500500x490495
2 Myšková TerezaMyšková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
050125 05 485 485474477485478x469
3 Slavíčková TerezaSlavíčková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
040901 04 464 464398x464---
4 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 05 5 463 428x463463450--
5 Fojtíková SáraFojtíková Sára
JAC BrnoJAC Brno
040324 04 416 416369372416395--
6 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 07 4 395 395382365395385--
7 Gottvaldová KristínaGottvaldová Kristína
JAC BrnoJAC Brno
070103 07 393 390393350393391--
8 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina
JAC BrnoJAC Brno
070103 07 387 387346386387386--
9 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna
JAC BrnoJAC Brno
070110 07 380 354372380380372--
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 1 378 378370378378362--
11 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 04 374 365374308374x-
12 Bočková AntonieBočková Antonie
JAC BrnoJAC Brno
040219 04 364 364xx364x--
13 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 07 2 363 355360363363355--
Celkom 13 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 5.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 97 1 13.58 13.4413.58x13.58x--
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 5.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Janák DaividJanák Daivid
JAC BrnoJAC Brno
010804 01 11.68 xx11.6811.68x--
2 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 01 1 10.79 10.5810.7910.4510.79---
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 5.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Prokeš ŠtěpánProkeš Štěpán
JAC BrnoJAC Brno
020121 02 12.19 12.19x10.0912.1911.92--
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 01 1 10.03 09.6610.0309.6610.03
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 5.1.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Neužilová AdélaNeužilová Adéla
JAC BrnoJAC Brno
020920 02 10.81 10.53x10.8110.8110.53--
2 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 02 10.61 10.0910.6110.0710.61---
3 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 02 2 10.49 10.4910.2610.4510.49---
Celkom 3 pretekárov