<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Trenčín (5. 1. 2019)

50 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.18
2 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.24
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.72
4 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 06.95
5 Janák DaividJanák Daivid 010804 JAC BrnoJAC Brno 06.97
Celkom 5 pretekárov

50 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 020321 JAC BrnoJAC Brno 06.43
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.56
3 Prokeš ŠtěpánProkeš Štěpán 020121 JAC BrnoJAC Brno 06.62
4 Raus SebastianRaus Sebastian 030716 JAC BrnoJAC Brno 06.67
5 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 06.81
6 Čertek JanČertek Jan 030917 JAC BrnoJAC Brno 06.95
7 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.04
8 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon 030527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.77
Celkom 8 pretekárov

50 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 06.61
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.84
3 Kovář DavidKovář David 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 06.88
4 Růžička JakubRůžička Jakub 040425 BYAC BrnoBYAC Brno 06.93
5 Jež MarekJež Marek 041205 BYAC BrnoBYAC Brno 06.94
6 Žitný FilipŽitný Filip 040930 BYAC BrnoBYAC Brno 07.00
7 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.17
8 Kočí BoleslavKočí Boleslav 060105 BYAC BrnoBYAC Brno 07.39
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.01
Celkom 9 pretekárov

50 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 06.95
2 Mičánková JohanaMičánková Johana 000509 JAC BrnoJAC Brno 07.33
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.37
Celkom 3 pretekári

50 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.98
2 Neužilová EliškaNeužilová Eliška 060603 JAC BrnoJAC Brno 07.11
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.19
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.20
5 Balážová EmaBalážová Ema 020718 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 07.44
Celkom 5 pretekárov

50 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 5.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.03
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.10
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.17
4 Slavíčková TerezaSlavíčková Tereza 040901 JAC BrnoJAC Brno 07.22
5 Myšková TerezaMyšková Tereza 050125 JAC BrnoJAC Brno 07.36
6 Klementová KláraKlementová Klára 040327 JAC BrnoJAC Brno 07.42
7 Neužilová EliškaNeužilová Eliška 060603 JAC BrnoJAC Brno 07.87
8 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna 070110 JAC BrnoJAC Brno 07.87
9 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.04
10 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 070103 JAC BrnoJAC Brno 08.06
11 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana 041027 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.26
12 Gottvaldová KristínaGottvaldová Kristína 070103 JAC BrnoJAC Brno 08.42
13 Bočková AntonieBočková Antonie 040219 JAC BrnoJAC Brno 08.53
14 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.79
15 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.68
Celkom 15 pretekárov