<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Trenčín (5. 1. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 1 616 580588603603594600616
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 3 647 587647641647x645636
2 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000519 4 628 628603567628628560581
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 2 609 603609449609597588x
4 Janák DaividJanák Daivid
JAC BrnoJAC Brno
010804 552 552394x552543--
5 Patarák MatúšPatarák Matúš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010211 1 478 442437460460478--
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Prokeš ŠtěpánProkeš Štěpán
JAC BrnoJAC Brno
020121 604 560536555560570604x
2 Raus SebastianRaus Sebastian
JAC BrnoJAC Brno
030716 558 558516515558506556546
3 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 3 483 483446458483459--
4 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 2 449 447449x449441--
5 Niedelský ŠimonNiedelský Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030527 1 396 396384391396367--
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 5.1.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rojka TomášRojka Tomáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
040602 4 556 533524556556546x522
2 Růžička JakubRůžička Jakub
BYAC BrnoBYAC Brno
040425 536 509502525525491536524
3 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 3 506 506456x506x464x
4 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 6 498 471x498498478--
5 Žitný FilipŽitný Filip
BYAC BrnoBYAC Brno
040930 496 496496478496x--
6 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 1 490 435456453456490--
7 Jež MarekJež Marek
BYAC BrnoBYAC Brno
041205 454 441454454454431--
8 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 2 453 386383417417453--
9 Kočí BoleslavKočí Boleslav
BYAC BrnoBYAC Brno
060105 420 413401399413420--
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 533 533478506533512--
2 Mičánková JohanaMičánková Johana
JAC BrnoJAC Brno
000509 498 477498471498451482485
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010202 1 489 447451475475461489464
4 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 2 450 450445434450---
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 7 486 471451482482484486x
2 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 481 480481476481---
3 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 4 481 470431441470457463481
4 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020718 470 450x448450470--
5 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 6 459 408458459459452--
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 5.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 7 500 496494500500x490495
2 Myšková TerezaMyšková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
050125 485 485474477485478x469
3 Slavíčková TerezaSlavíčková Tereza
JAC BrnoJAC Brno
040901 464 464398x464---
4 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050408 5 463 428x463463450--
5 Fojtíková SáraFojtíková Sára
JAC BrnoJAC Brno
040324 416 416369372416395--
6 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 4 395 395382365395385--
7 Gottvaldová KristínaGottvaldová Kristína
JAC BrnoJAC Brno
070103 393 390393350393391--
8 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina
JAC BrnoJAC Brno
070103 387 387346386387386--
9 Klujová ValentýnaKlujová Valentýna
JAC BrnoJAC Brno
070110 380 354372380380372--
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 1 378 378370378378362--
11 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 374 365374308374x-
12 Bočková AntonieBočková Antonie
JAC BrnoJAC Brno
040219 364 364xx364x--
13 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
071122 2 363 355360363363355--
Celkom 13 pretekárov