<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých, Bratislava, 9. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Beliansky Milan 44 AK Veterán Bratislava 08.94
M 60 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 07.12
M 60 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava 08.11
M 60 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 07.33
M 60 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.88
M 60 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.13
M 60 m Kincl Daniel 98 TJ Spartak Třebíč 07.24
M 60 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava
M 60 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra
M 60 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 07.37
M 60 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 07.26
M 60 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
M 60 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 07.12
M 60 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.34
M 60 m Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 09.40
M 60 m Štrba Miroslav 91 Atletika Bratislava 07.91
M 200 m Bician Ján 82 Atletika Bratislava
M 200 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 22.42
M 200 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 25.20
M 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.01
M 200 m Kincl Daniel 98 Tj Spartak Třebíč 23.23
M 200 m Lančarič Roman 70 AK AŠK Slávia Trnava
M 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 29.37
M 200 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 23.74
M 200 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 23.91
M 200 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 23.92
M 200 m Mudrík Martin 97 Atletický klub ZZO Čadca 27.47
M 200 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
M 200 m Paško Michal 99 Naša atletika 27.88
M 200 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 22.87
M 200 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 52.78
M 400 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 56.44
M 400 m Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.56
M 400 m Melo Pavol 99 Atletický oddiel Žilina 52.41
M 400 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 51.72
M 400 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
M 400 m Zeman Filip 99 AC Moravská Slavia Brno, spolek 51.67
M 800 m Čeredejev Ivan 85 AK Veterán Bratislava 2:32.12
M 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.53
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.90
M 800 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 2:00.85
M 800 m Mikula Michal 95 Atletický klub ZZO Čadca 2:08.26
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:20.94
M 800 m Šmida Róbert 99 AK Slávia UK Bratislava 2:15.15
M 800 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 2:14.62
M 800 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava
M 800 m Tvrdoň Ján 69 AK Veterán Bratislava
M 800 m Zavadil Tomáš 81 ŠK Jablonica
M 1500 m Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica
M 1500 m Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 4:06.60
M 1500 m Dvořáček Adam 96 VSK Univerzita Brno 3:53,18
M 1500 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 5:02.50
M 1500 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 1500 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
M 1500 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:17.84
M 1500 m Kubej Tomáš 92 Atletický club Nové Zámky 4:12.46
M 1500 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Mudrík Martin 97 Atletický klub ZZO Čadca
M 1500 m Rafaj Lukáš 93 Atletický klub ZZO Čadca
M 1500 m Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske 4:36.87 4:36.87
M 1500 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 4:59.61
M 1500 m Vatter Michal 99 Atletický klub Bojničky
M 60 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.63
M 60 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 08.25
M 60 m pr. 106,7 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 09.12
M 60 m pr. 106,7 Varga Maroš 99 ŠK ŠOG Nitra 09.06
M výška Votruba Adam 95 AK Junior Holič 200
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 320
M žrď Krajňák Tomáš 89 Akademik TU Košice 475 475
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 320
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 380
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 434
M diaľka Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 376
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 724
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.48
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 16.13
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.05 16.05
J 60 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.64
J 60 m Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 07.21
J 60 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.54
J 60 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina
J 60 m Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.74
J 60 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra 07.86
J 60 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 07.66
J 60 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.54
J 60 m Singhoffer Matej 01 ŠK Vital Bratislava 08.32
J 60 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.02
J 60 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.63
J 60 m Šima Patrik 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.69
J 60 m Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.16
J 60 m Vejmělek František 01 Atletika Jihlava 07.20
J 200 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 200 m Kováč Peter 01 Atletický oddiel Žilina 26.78
J 200 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra 25.25
J 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.17
J 200 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
J 200 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.14
J 200 m Šima Patrik 01 AK AŠK Slávia Trnava 23.31
J 400 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 52.68
J 400 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
J 400 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 55.94
J 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.71
J 400 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 53.70
J 800 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:02.62
J 1500 m Effenberger Marek 01 VSK Univerzita Brno 4:10,12
J 1500 m Effenberger Marek 01 VSK Univerzita Brno 4:10,12
J 1500 m Kligl Radim 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4:12.00
J 1500 m Kotyza Daniel 00 VSK Univerzita Brno 3:48,31
J 1500 m Kotyza Daniel 00 VSK Univerzita Brno 3:48,31
J 1500 m Pazourek Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 4:10.06
J 1500 m Pazourek Petr 00 AC Moravská Slavia Brno 4:10,06
J 1500 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 4:43.29
J 60 m pr. 99,1 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 09.11
J 60 m pr. 99,1 Vejmělek František 01 Atletika Jihlava 08.66
J žrď Ďuriško Martin 00 AC Stavbár Nitra 420
J žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 340
J žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
J diaľka Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 710
J diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 607
J diaľka Gasior Vladimír 00 ŠK ŠOG Nitra 05.90 590
J diaľka Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav 621
J diaľka Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 631
J diaľka Vejmělek František 01 Atletika Jihlava 673
J diaľka Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 538
J trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.49 12.31
J trojskok Gasior Vladimír 00 ŠK ŠOG Nitra 11.22 11.22
J trojskok Horčička Pavel 00 TJ Lokomotiva Břeclav 12.79
J trojskok Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 10.83
J trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.97
J trojskok Střelec Mikuláš 01 Atletika Jihlava 13.39
J trojskok Záhradníček Filip 00 ŠK ŠOG Nitra 10.17
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.21
J guľa 6 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.34
J guľa 6 kg Mečiar Samuel 00 ŠK ŠOG Nitra 11.78
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.38
Dci 60 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 07.70
Dci 60 m Bičian Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 60 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 07.79
Dci 60 m Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 08.04
Dci 60 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 08.31
Dci 60 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 07.30
Dci 60 m Fiala Šimon 03 AC Stavbár Nitra
Dci 60 m Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 08.15
Dci 60 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 07.34
Dci 60 m Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 60 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 08.02
Dci 60 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.70
Dci 60 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 07.61
Dci 60 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.47
Dci 60 m Krátký Michal 03 Tj Spartak Třebíč 07.45
Dci 60 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.48
Dci 60 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 08.01
Dci 60 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 07.68
Dci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 08.05
Dci 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.33
Dci 60 m Machát Ondřej 02 Tj Spartak Třebíč 07.45
Dci 60 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.30
Dci 60 m Morong Pavel 02 Tj Spartak Třebíč 07.49
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.33
Dci 60 m Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 07.28
Dci 60 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 07.64
Dci 60 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.95
Dci 60 m Paško Adam 03 Naša atletika 08.03 08.03
Dci 60 m Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 60 m Rybnikář Milan 03 Tj Spartak Třebíč 07.54
Dci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.21
Dci 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.52
Dci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.61
Dci 60 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.94
Dci 60 m Velčický Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 08.09
Dci 60 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 07.68
Dci 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 26.07
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.27
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.63
Dci 200 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.36
Dci 200 m Fiala Šimon 03 AC Stavbár Nitra 25.89
Dci 200 m Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 200 m Haraslin Roman 03 Naša atletika 26.22
Dci 200 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 23.65
Dci 200 m Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Atletika ŠK Skalica 26.99
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Kohút Martin 02 ŠK Vital Bratislava 25.56
Dci 200 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.29
Dci 200 m Kováč Eduard 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Krátký Michal 03 Tj Spartak Třebíč 24.25
Dci 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 26.27
Dci 200 m Kurty Matej 03 Akademik TU Košice
Dci 200 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 24.50
Dci 200 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 25.01
Dci 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 26.23
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.39
Dci 200 m Machát Ondřej 02 Tj Spartak Třebíč 24.21
Dci 200 m Morong Pavel 02 Tj Spartak Třebíč 24.43
Dci 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 23.95
Dci 200 m Oberndorfer Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 23.60
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 25.08
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.44
Dci 200 m Paško Adam 03 Naša atletika 27.24
Dci 200 m Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 200 m Rybnikář Milan 03 Tj Spartak Třebíč 24.62
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 24.47
Dci 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.81
Dci 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.29
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.54
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 24.75
Dci 400 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.00
Dci 400 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 58.99
Dci 400 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič
Dci 400 m Hrušík Dominik 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m Krátký Michal 03 Tj Spartak Třebíč 52.63
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 59.38
Dci 400 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.78
Dci 400 m Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 59.53
Dci 800 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 2:14.43
Dci 800 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 2:11.53
Dci 800 m Hlbocký Juraj 02 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:17.83
Dci 800 m Horváth Erik 03 AC Stavbár Nitra 2:35.12
Dci 800 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 2:13.24
Dci 800 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.33
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:15.51
Dci 800 m Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 800 m Suchý Dalibor 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 800 m Suchý Dávid 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 800 m Surový Samuel 02 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.77
Dci 1500 m Bičian Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1500 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 4:57.27
Dci 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:31.87
Dci 1500 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1500 m Chaloupka Milan 02 VSK Univerzita Brno 4:18,1
Dci 1500 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:46.65
Dci 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:41.05
Dci 1500 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:40.77
Dci 1500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:24.80
Dci 60 m pr. 91,4 Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 09.10 09.16
Dci 60 m pr. 91,4 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 60 m pr. 91,4 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.82
Dci 60 m pr. 91,4 Kurty Matej 03 Akademik TU Košice
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.57
Dci 60 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 60 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 60 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 09.60
Dci chôdza 2000 m Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci chôdza 2000 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci chôdza 2000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 13:52.07
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 175
Dci výška Kurty Matej 03 Akademik TU Košice 177
Dci výška Miko Dominik 03 TJ Olympia Galanta 170
Dci výška Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 165
Dci výška Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 170
Dci výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 170
Dci výška Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Dci výška Šefčík Oliver 02 AK Junior Holič 176
Dci výška Velčický Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dci žrď Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 255
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 360
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 590
Dci diaľka Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 585
Dci diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci diaľka Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 446
Dci diaľka Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 569
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 572
Dci diaľka Machát Ondřej 02 Tj Spartak Třebíč 615
Dci diaľka Morong Pavel 02 Tj Spartak Třebíč 569
Dci diaľka Rybnikář Milan 03 Tj Spartak Třebíč 584
Dci trojskok Machát Ondřej 02 TJ Spartak Třebíč 12.88
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 11.03
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.74
Dci guľa 5 kg Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 11.02 11.12
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 10.86
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 13.84
Dci guľa 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.60
Dci guľa 5 kg Marko Patrik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 11.99
Dci guľa 5 kg Škandera Tomáš 02 ŠK Vital Bratislava 10.98
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 16.04
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.71
Žci 60 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.26
Žci 60 m Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 09.40
Žci 60 m Belluš Martin 04 Naša atletika 08.15
Žci 60 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 08.30
Žci 60 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 08.38
Žci 60 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.64
Žci 60 m Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 08.64
Žci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.30
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.48
Žci 60 m Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.07
Žci 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.79
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 08.62
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 08.94
Žci 60 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.92
Žci 60 m Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta 07.83
Žci 60 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.39
Žci 60 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.27
Žci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.81
Žci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.97
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika 08.71
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.56
Žci 60 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Žci 60 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 08.01
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.49
Žci 60 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 08.31
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.61
Žci 60 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.06
Žci 60 m Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 08.39
Žci 60 m Šutý Štefan 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.65
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 08.03
Žci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.71
Žci 60 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 08.61
Žci 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.13
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.56
Žci 150 m Aboudi Samir 05 ŠK ŠOG Nitra 22.96
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 20.77
Žci 150 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Belluš Martin 04 Naša atletika 19.36
Žci 150 m Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.64
Žci 150 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 19.80
Žci 150 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.23
Žci 150 m Federič Filip 04 Naša atletika 17.47
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.27
Žci 150 m Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 23.13
Žci 150 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 18.21
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.75
Žci 150 m Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta 18.93
Žci 150 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 20.16
Žci 150 m Kotúček Adam 04 TJ Olympia Galanta
Žci 150 m Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 20.81
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 23.11
Žci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 21.61
Žci 150 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 20.90
Žci 150 m Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 20.71
Žci 150 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 18.75
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 20.41
Žci 150 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 19.12
Žci 150 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.49
Žci 150 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra 21.56
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.09
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 18.03
Žci 150 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 19.64
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 21.07
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 19.45
Žci 150 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 19.04
Žci 300 m Aboudi Samir 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 45.75
Žci 300 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.57
Žci 300 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 46.62
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 42.62
Žci 300 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 46.44
Žci 300 m Henry Franklin 04 TJ Družba Piešťany 37.32
Žci 300 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 49.08
Žci 300 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 58.13
Žci 300 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 41.12
Žci 300 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 41.99
Žci 300 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 46.37
Žci 300 m Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 41.61
Žci 300 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 38.64
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 47.02
Žci 300 m Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 44.47
Žci 300 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 41.49
Žci 300 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:33.52
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:24.82
Žci 800 m Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 2:36.90
Žci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:27.01
Žci 800 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.67
Žci 800 m Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:20.60
Žci 800 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 2:38.84
Žci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:13.84
Žci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 11:17.84
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:20.40
Žci 3000 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10:29.94
Žci 60 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m pr. 83,8 Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.72
Žci 60 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 10.45
Žci 60 m pr. 83,8 Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 11.58
Žci 60 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 60 m pr. 83,8 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 60 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci chôdza 2000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 13:23.39
Žci chôdza 2000 m Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 2000 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 12:46.17
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 160
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 135
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 155
Žci výška 145 Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 145
Žci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika 489
Žci diaľka Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra 531
Žci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 589
Žci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 566
Žci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 551
Žci diaľka Kotúček Adam 04 TJ Olympia Galanta
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 476
Žci diaľka Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 410
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika 484
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 506
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 522
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 515
Žci diaľka Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 498
Žci diaľka Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 471
Žci diaľka Šutý Štefan 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 466
Žci diaľka Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Žci diaľka Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 442
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 10.71
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10.90
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 09.31
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci guľa 4 kg Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.44
Žci guľa 4 kg Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Repta Róbert Milan 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky
Mžci chôdza 1000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 1000 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci chôdza 1000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Ž 60 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87
Ž 60 m Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Ž 60 m Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 08.03
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.50
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.36
Ž 200 m Martišová Michala 83 ŠK Jablonica
Ž 200 m Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 30.22
Ž 400 m Faturová Gabriela 99 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.98
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.00
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 14.27
Ž 800 m Máčalová Terézia 97 AK AŠK Slávia Trnava 2:28.65
Ž 800 m Martišová Michala 83 ŠK Jablonica
Ž 800 m Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 2:45.04
Ž 1500 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 5:23.02
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:03.41
Ž 1500 m Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice
Ž 1500 m Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž 1500 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 5:36.82
Ž 1500 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 5:20.21
Ž 1500 m Sekáčová Katarína 84 AK Veterán Bratislava
Ž 1500 m Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca 5:42.19
Ž 60 m pr. 83,8 Lukáčová Simona 99 ŠK ŠOG Nitra 09.47
Ž 60 m pr. 83,8 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Ž 60 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 08.84
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Režná Petra 90 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž žrď Seková Zuzana 75 AC Stavbár Nitra 270
Ž diaľka Stanková Karin 00 AO Sparta Považská Bystrica 454
Ž guľa 4 kg Kolozsváryová Táňa 98 ŠK Vital Bratislava 10.88
Jky 60 m Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 08.97 08.97
Jky 60 m Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 08.62
Jky 60 m Jalkóczyová Sylvia 01 ŠK Vital Bratislava 08.84
Jky 60 m Kovácsová Viktória 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 60 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.99
Jky 60 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.14
Jky 60 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 08.22
Jky 60 m Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 08.66
Jky 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Jky 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 08.02 08.02
Jky 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.86
Jky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.64
Jky 200 m Kovácsová Viktória 02 AK AŠK Slávia Trnava 29.49
Jky 200 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 26.12
Jky 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.59
Jky 200 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.89
Jky 200 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra
Jky 200 m Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava 28.54
Jky 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 25.84 25.84
Jky 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.66
Jky 200 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.06
Jky 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.69
Jky 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 62.17
Jky 400 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 65.36
Jky 400 m Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 65.72
Jky 400 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno 62.40
Jky 800 m Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 2:36.13
Jky 60 m pr. 83,8 Buckulčíková Mária 00 Atletický klub ZTS Martin 09.52
Jky 60 m pr. 83,8 Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 09.68
Jky 60 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 10.44
Jky 60 m pr. 83,8 Koubková Lenka 00 Atletika Jihlava 09.43
Jky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 424
Jky diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 510
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 524
Jky diaľka Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 536
Jky diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 552
Jky diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 469
Jky trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.80
Jky trojskok Koubková Lenka 00 Atletika Jihlava 10.88
Jky trojskok Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.60
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.98
Jky guľa 4 kg Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 09.18
Jky guľa 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.88
Jky guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 10.87
Jky guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.66
Jky guľa 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 09.14
Dky 60 m Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.54
Dky 60 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 09.49
Dky 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.76
Dky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.99
Dky 60 m Danková Katarína 03 Atletický klub Zlaté Moravce 08.65
Dky 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.95
Dky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.78
Dky 60 m Giertl Lujza 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.46
Dky 60 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.5
Dky 60 m Guštafíková Alexandra 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 60 m Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.41
Dky 60 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.18
Dky 60 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 08.62
Dky 60 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.81
Dky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 08.04
Dky 60 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 08.44
Dky 60 m Kremserová Tereza 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.31
Dky 60 m Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 08.43
Dky 60 m Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 09.38
Dky 60 m Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 08.47
Dky 60 m Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 09.03
Dky 60 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 08.46
Dky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.31
Dky 60 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 08.50
Dky 60 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.02
Dky 60 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.21
Dky 60 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.35
Dky 60 m Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 60 m Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 08.51
Dky 60 m Pokorná Valentína 02 ŠK Vital Bratislava 08.66
Dky 60 m Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 09.44 09.44
Dky 60 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.87
Dky 60 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.60
Dky 60 m Vida Lilla 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.75
Dky 60 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 08.82
Dky 200 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.90
Dky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.52
Dky 200 m Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.00
Dky 200 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 28.60
Dky 200 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.37
Dky 200 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 29.68
Dky 200 m Hulíková Tamara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.92
Dky 200 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 33.26
Dky 200 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.14
Dky 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 27.61
Dky 200 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Mikulová Emma 02 Atletika ŠK Skalica 28.29
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.63
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.61
Dky 200 m Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica
Dky 200 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 28.10
Dky 200 m Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 28.54
Dky 200 m Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica
Dky 200 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 28.57
Dky 200 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 31.30
Dky 200 m Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 200 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.85
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.09
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 29.56
Dky 400 m Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 68.14
Dky 400 m Galušková Kristína 03 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 400 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 68.59
Dky 400 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 66.14
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 69.38
Dky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 62.29
Dky 400 m Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.27
Dky 400 m Nochtová Bianka 03 Atletický oddiel Žilina 11.20
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 64.61
Dky 400 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 60.17
Dky 400 m Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 66.93
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.78
Dky 800 m Bartošovičová Terézia 03 AK AŠK Slávia Trnava 3:08.64
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 2:30.89
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:19.35
Dky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:46.92
Dky 1500 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 1500 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.72
Dky 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1500 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 5:15.49
Dky 1500 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:59.57
Dky 60m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.93
Dky 60m p 76,2-8,5 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 60m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.86
Dky 60m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.37
Dky 60m p 76,2-8,5 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.28
Dky 60m p 76,2-8,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 10.12
Dky 60m p 76,2-8,5 Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.88
Dky 60m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.41
Dky 60m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 160
Dky výška Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 138
Dky žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 260
Dky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340
Dky diaľka Giertl Lujza 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 418
Dky diaľka Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 476
Dky diaľka Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 495
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 385
Dky diaľka Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 359
Dky diaľka Králiková Kristína 02 ŠK ŠOG Nitra 444
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 483
Dky diaľka Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 458
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 455
Dky diaľka Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 472
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 482
Dky diaľka Plichtová Patrícia 03 Naša atletika 470
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 409
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 520
Dky diaľka Vida Lilla 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky trojskok Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Dky trojskok Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky guľa 3 kg Boldižárová Veronika 03 AO Sparta Považská Bystrica 09.84
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 AC Stavbár Nitra 13.80
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.91
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.55
Dky guľa 3 kg Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.32
Dky guľa 3 kg Králiková Kristína 02 ŠK ŠOG Nitra 10.88
Dky guľa 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 11.32
Dky guľa 3 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Dky guľa 3 kg Nemcová Adriana 02 ŠK Jablonica 09.22
Dky guľa 3 kg Poláčková Sabína 03 ŠK Jablonica 08.85
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 08.98 08.98
Dky guľa 3 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 10.44
Žky 60 m Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.97
Žky 60 m Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.93
Žky 60 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 08.24
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.70
Žky 60 m Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.93
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.53
Žky 60 m Benkovicsová Tamara 07 TJ Olympia Galanta 09.35
Žky 60 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 08.0
Žky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.00
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.05
Žky 60 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 09.59
Žky 60 m Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 11.22
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.41
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 09.26
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.75
Žky 60 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.50
Žky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.14
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.77
Žky 60 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.43
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 09.25
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 10.01
Žky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.87
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.90
Žky 60 m Hamerlíková Patrícia 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.73
Žky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.91
Žky 60 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.97
Žky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.63
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.90
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 09.34
Žky 60 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.5
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.28
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava
Žky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.59
Žky 60 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 08.11
Žky 60 m Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 10.02
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 08.65
Žky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.62
Žky 60 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.33
Žky 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.41
Žky 60 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 09.39
Žky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 10.30
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.59
Žky 60 m Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 09.63
Žky 60 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 09.21
Žky 60 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 09.60
Žky 60 m Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 08.64
Žky 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 09.25
Žky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika 09.40
Žky 60 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.86
Žky 60 m Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.15
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 08.83
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 08.31
Žky 60 m Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 09.23
Žky 60 m Mónosiová Sára 06 TJ Olympia Galanta 09.16
Žky 60 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.81
Žky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.49
Žky 60 m Paďourová Karin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.31
Žky 60 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.39
Žky 60 m Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta 09.47
Žky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.71
Žky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.41
Žky 60 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.5
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 09.00
Žky 60 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 08.37
Žky 60 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 08.77
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.85
Žky 60 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.76
Žky 60 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 09.31
Žky 60 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.44
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 10.09
Žky 60 m Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.66
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 09.43
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 08.72
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.56
Žky 60 m Vaculková Karolína 04 AK Junior Holič
Žky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 09.07
Žky 60 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 08.22
Žky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika 08.40
Žky 60 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.57
Žky 60 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 09.84
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.58
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.97
Žky 60 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 08.95
Žky 150 m Bačová Michaela 04 Naša atletika 19.99
Žky 150 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.46
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 21.14
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika 20.32
Žky 150 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 19.94 19.60
Žky 150 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 23.75
Žky 150 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.44
Žky 150 m Dolníková Nina 05 Naša atletika 22.08
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 21.90
Žky 150 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.53
Žky 150 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.69
Žky 150 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.59
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 21.04
Žky 150 m Gallová Karolína 05 Naša atletika 22.13
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.68
Žky 150 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 22.87
Žky 150 m Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 23.80
Žky 150 m Hamerlíková Patrícia 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.33
Žky 150 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 21.71
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 22.79
Žky 150 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 24.24
Žky 150 m Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.72
Žky 150 m Kaščáková Nikoleta 05 ŠK ŠOG Nitra 23.86
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.45
Žky 150 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 19.72
Žky 150 m Kolejová Ivana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 21.91
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 24.43
Žky 150 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 22.36
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 21.43
Žky 150 m Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 22.90
Žky 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.15
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 23.46
Žky 150 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 22.17
Žky 150 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.11
Žky 150 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 23.70
Žky 150 m Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 22.53
Žky 150 m Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 24.50
Žky 150 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika 23.26
Žky 150 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 23.43
Žky 150 m Mnichova Ema 05 Naša atletika 21.42
Žky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 22.18
Žky 150 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.72
Žky 150 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.45
Žky 150 m Palanská Lucia 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.20
Žky 150 m Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta
Žky 150 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 20.37
Žky 150 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 21.47
Žky 150 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.18
Žky 150 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 23.23
Žky 150 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 22.42
Žky 150 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 20.82
Žky 150 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 22.41
Žky 150 m Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 22.44
Žky 150 m Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 23.05
Žky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 23.26
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 21.10
Žky 150 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 22.97
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 20.67
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 22.00
Žky 150 m Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 22.82
Žky 150 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 22.04
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.80
Žky 300 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 47.83
Žky 300 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 52.06
Žky 300 m Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.50
Žky 300 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 43.90
Žky 300 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 300 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 49.31
Žky 300 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 54.71
Žky 300 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 50.81
Žky 300 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.28
Žky 300 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 49.73
Žky 300 m Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 300 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.11
Žky 300 m Klementisová Terézia 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 47.14
Žky 300 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 52.68
Žky 300 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 47.14
Žky 300 m Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 52.78
Žky 300 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 47.53
Žky 300 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 47.89
Žky 300 m Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 47.15
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 44.24
Žky 300 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 45.14
Žky 300 m Šmehílová Sára 04 Atletický oddiel Žilina 45.54
Žky 300 m Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 52.84
Žky 300 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 59.54
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika 45.88
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 49.07
Žky 300 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 51.83
Žky 300 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 49.63
Žky 300 m Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava 58.41
Žky 300 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 46.00
Žky 300 m Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica 51.55
Žky 800 m Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:47.40
Žky 800 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 2:43.65
Žky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:40.91
Žky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:40.52
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 TJ Družba Piešťany 2:28.77
Žky 800 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 2:41.06
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 2000 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 8:15.47
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:36.64
Žky 2000 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 8:24.93
Žky 2000 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 7:23.68
Žky 2000 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:39.67
Žky 2000 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 7:16.55
Žky 2000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:31.19
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10:23.63
Žky 2000 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 7:17.66
Žky 2000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.40
Žky 60m p 76,2-8,2 Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.16
Žky 60m p 76,2-8,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 12.12
Žky 60m p 76,2-8,2 Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 09.64
Žky 60m p 76,2-8,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 12.21
Žky 60m p 76,2-8,2 Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60m p 76,2-8,2 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 12.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 13.21
Žky 60m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 60m p 76,2-8,2 Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.18
Žky 60m p 76,2-8,2 Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 10.54
Žky 60m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 10.25
Žky 60m p 76,2-8,2 Šuhajdová Lenka 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.84
Žky 60m p 76,2-8,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.17
Žky 60m p 76,2-8,2 Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky 60m p 76,2-8,2 Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Žky chôdza 2000 m Cvečková Kristína 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12:53.75
Žky chôdza 2000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:28.4
Žky chôdza 2000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 12:08.02
Žky chôdza 2000 m Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky chôdza 2000 m Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11:57.92
Žky výška Benkovicsová Laura 04 TJ Olympia Galanta 135
Žky výška Betková Bibiana 04 TJ Olympia Galanta 130
Žky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 151
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 120
Žky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 140
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 145
Žky výška Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 130
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žky výška Pilipová Sarah 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 145
Žky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 146
Žky výška Suchopová Nikol 04 TJ Olympia Galanta 135
Žky výška Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 135
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 158
Žky výška Zmeková Kristína 05 ŠK Jablonica
Žky výška 125 Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 125
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 220
Žky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika 210
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 180
Žky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 220
Žky diaľka Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 430
Žky diaľka Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 477
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 461
Žky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika 506
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 529
Žky diaľka Dolníková Nina 05 Naša atletika 407
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.54 452
Žky diaľka Gallová Karolína 05 Naša atletika 429
Žky diaľka Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 408
Žky diaľka Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 441
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 391
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika 419
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika 444
Žky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 04.46 409
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 Naša atletika 422
Žky diaľka Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 409
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika 421
Žky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 503
Žky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 436
Žky diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 440
Žky diaľka Paďourová Karin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 292
Žky diaľka Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 440
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 404
Žky diaľka Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 388
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 426
Žky diaľka Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 416
Žky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 03.89 382
Žky diaľka Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 425
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 423
Žky diaľka Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 424
Žky diaľka Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 396
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 480
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 05.77 561
Žky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 401
Žky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 465
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 514
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 07.87
Žky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.62 07.32
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.06
Žky guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.93
Žky guľa 3 kg Čanecká Paulina 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.47
Žky guľa 3 kg Čechová Alexandra 04 ŠK ŠOG Nitra 07.96
Žky guľa 3 kg Čermáková Natália 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.33
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.18
Žky guľa 3 kg Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 06.83
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 08.92
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.76
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.07
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 07.64
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 06.37
Žky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.98 08.42
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 07.46
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 06.69
Žky guľa 3 kg Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.17
Žky guľa 3 kg Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 08.53
Žky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.57
Žky guľa 3 kg Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice
Žky guľa 3 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.62
Žky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.75
Žky guľa 3 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky guľa 3 kg Sochová Laura 04 ŠK ŠOG Nitra 09.02
Žky guľa 3 kg Stranovská Nina 05 TJ Olympia Galanta 08.05
Žky guľa 3 kg Šárkányová Viktória 04 ŠK Vital Bratislava 08.45
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 08.90
Žky guľa 3 kg Vaculková Karolína 04 AK Junior Holič
Mžky chôdza 1000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 6:08.0
Mžky chôdza 1000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 5:15.0
Mžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 5:51.0
Mžky chôdza 1000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky chôdza 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 5:44.7
Mžky chôdza 1000 m Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky chôdza 1000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 5:41.38