<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva, Dubnica nad Váhom, 11. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.53 09.53
Žci 60 m Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 08.11 08.11
Žci 60 m Bezeg Šimon 10 Atletický klub Čadca 09.88 09.88
Žci 60 m Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen 09.31 09.31
Žci 60 m Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.99 10.99
Žci 60 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 08.27 08.27
Žci 60 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 07.49 07.49
Žci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.24 08.24
Žci 60 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.16 08.16
Žci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11 09.11
Žci 60 m Hills Arthur Christopher 11 AC Stavbár Nitra 10.85 10.85
Žci 60 m Hort Jakub 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.01 09.01
Žci 60 m Hoza Tobias 09 AK Baník Prievidza 08.13 08.13
Žci 60 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 08.26 08.26
Žci 60 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.48
Žci 60 m Ivan Andrej 09 Atletický klub Čadca 08.53 08.53
Žci 60 m Jančovič Matúš 09 AC Stavbár Nitra 08.90 08.90
Žci 60 m Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.57 08.57
Žci 60 m Kahák Samuel 09 TJ Orava Dolný Kubín 08.44 08.44
Žci 60 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.69 09.50
Žci 60 m Kubaška Šimon 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.49 07.49
Žci 60 m Kubinec Samuel 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.84 08.84
Žci 60 m (1/1) Magerčiak Tobias Mojmír 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.85 08.85
Žci 60 m (1/1) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 09.19 08.84
Žci 60 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 08.07 08.07
Žci 60 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 09.04 09.04
Žci 60 m (1/1) Mráz Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 09.16 09.16
Žci 60 m (1/4) Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom 09.48 09.48
Žci 60 m (1/4) Novosád Tobiáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom 10.73 10.73
Žci 60 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno 07.67 07.67
Žci 60 m Ogannisyan Artem 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.97 08.97
Žci 60 m Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.95 07.95
Žci 60 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 08.14 08.14
Žci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.72 08.72
Žci 60 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 09.45 09.45
Žci 60 m (1/4) Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom 10.65 10.65
Žci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 08.45 08.45
Žci 60 m (1/3) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 08.42 08.42
Žci 60 m Sojčák Oliver 09 Atletický klub Čadca 08.37 08.37
Žci 60 m (1/4) Sopko Filip 14 Atletika Dubnica nad Váhom 10.48 10.48
Žci 60 m (1/4) Strapko Matúš 12 Atletika Dubnica nad Váhom 09.45 09.45
Žci 60 m (1/3) Suľa Adam 10 ŠK Juventa Žilina 09.09 09.09
Žci 60 m Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.24 09.24
Žci 60 m Šebest Sebastián 10 AK Baník Prievidza
Žci 60 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.03
Žci 60 m (1/4) Škvarka Samuel 14 Atletika Dubnica nad Váhom 11.96 11.96
Žci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 07.63 07.63
Žci 60 m Thomka Adrian 09 Atletický klub ZTS Martin 08.55 08.55
Žci 60 m (1/4) Vavrík Patrik 14 Atletika Dubnica nad Váhom 10.78 10.78
Žci 60 m (1/4) Vlček Timotej 14 Atletika Dubnica nad Váhom 10.10 10.10
Žci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.28 07.28
Žci 60 m (1/4) Vráblik Michal 09 Atletika Dubnica nad Váhom 08.42 08.42
Žci 60 m Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica 08.37 08.37
Žci 150 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.06 23.06
Žci 150 m Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 19.24 19.24
Žci 150 m Bezeg Šimon 10 Atletický klub Čadca
Žci 150 m Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 29.46 29.46
Žci 150 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra 20.94 20.94
Žci 150 m Dokoupil Alex Daniel 09 CVČ Liptovský Mikuláš 20.09 20.09
Žci 150 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.93 21.93
Žci 150 m (1/4) Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 18.91 18.91
Žci 150 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 19.65 19.65
Žci 150 m Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.39 20.39
Žci 150 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 18.99 18.99
Žci 150 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.77
Žci 150 m Hort Jakub 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.13 22.13
Žci 150 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 19.48 19.48
Žci 150 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.44
Žci 150 m Ivan Andrej 09 Atletický klub Čadca
Žci 150 m Kahák Samuel 09 TJ Orava Dolný Kubín 21.12 21.12
Žci 150 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.48 24.48
Žci 150 m Kubinec Samuel 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.81 20.81
Žci 150 m Kudrík Dan 10 BŠK Banská Bystrica 20.20 20.20
Žci 150 m Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m (1/1) Magerčiak Tobias Mojmír 10 CVČ Liptovský Mikuláš 22.22 22.22
Žci 150 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 19.42 19.42
Žci 150 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 22.62 22.62
Žci 150 m (1/1) Mráz Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 22.61 22.61
Žci 150 m (1/4) Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom 24.57 24.57
Žci 150 m Ogannisyan Artem 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.22 22.22
Žci 150 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 18.69 18.69
Žci 150 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 22.71 22.71
Žci 150 m (1/4) Strapko Matúš 12 Atletika Dubnica nad Váhom 24.78 24.78
Žci 150 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.06 22.06
Žci 150 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.40
Žci 150 m Šprlák Juraj 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.58 20.58
Žci 150 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 18.35 18.35
Žci 150 m Thomka Adrian 09 Atletický klub ZTS Martin 20.50 20.50
Žci 150 m Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.76 19.76
Žci 150 m Vyparina Hugo 11 BŠK Banská Bystrica 20.81 20.81
Žci 150 m Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 300 m (1/4) Belan Rastislav 11 Atletika Dubnica nad Váhom 50.69 50.69
Žci 300 m Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 47.14 47.14
Žci 300 m Dokoupil Alex Daniel 09 CVČ Liptovský Mikuláš 43.88 43.88
Žci 300 m Fiedor Jakub 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 300 m Hort Jakub 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 48.37 48.37
Žci 300 m Kubinec Samuel 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 45.08 45.08
Žci 300 m Macko Pavol 09 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m Marcinek Matteo 09 ŠK Detva v pohybe
Žci 300 m Nosáľ Martin 10 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m Ogannisyan Artem 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 50.63 50.63
Žci 300 m (1/3) Ondruš Michal 09 CVČ Liptovský Mikuláš 48.99 48.99
Žci 300 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 44.07 44.07
Žci 300 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 42.58 42.58
Žci 300 m Sojčák Oliver 09 Atletický klub Čadca 45.27 45.27
Žci 300 m (1/4) Vráblik Michal 09 Atletika Dubnica nad Váhom 44.54 44.54
Žci 800 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:29.89 2:29.89
Žci 800 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:29.56 2:29.56
Žci 800 m Hoza Tobias 09 AK Baník Prievidza 2:12.90 2:12.90
Žci 800 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:29.20 2:29.20
Žci 800 m (1/1) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 2:31.92 2:31.92
Žci 800 m Macko Pavol 09 Atletický klub ZTS Martin
Žci 800 m (1/3) Marcinek Timon 09 ŠK Detva v pohybe
Žci 800 m Nosáľ Martin 10 Atletický klub ZTS Martin 2:36.11 2:36.11
Žci 800 m (1/4) Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 3:17.67 3:17.67
Žci 800 m Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 800 m Šebest Sebastián 10 AK Baník Prievidza 2:28.16 2:28.16
Žci 800 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:35.64 2:35.64
Žci 3000 m Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 3000 m Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 11:42.65 11:42.65
Žci 3000 m Jančovič Matúš 09 AC Stavbár Nitra 11:45.73 11:45.73
Žci 3000 m Kubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS Martin
Žci 3000 m (1/1) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 10:41.04 10:41.04
Žci 3000 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 10:56.64 10:56.64
Žci 3000 m (1/3) Suľa Adam 10 ŠK Juventa Žilina 10:58.58 10:58.58
Žci 3000 m Šprlák Juraj 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 100 m pr. 83,8 Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 100 m pr. 83,8 Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Žci 100 m pr. 83,8 Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 21.04 21.04
Žci 100 m pr. 83,8 Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 14.80 14.80
Žci 100 m pr. 83,8 Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 16.34 16.34
Žci 100 m pr. 83,8 Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 (1/4) Jakubech Simon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 19.80 19.80
Žci 100 m pr. 83,8 Kubaška Šimon 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 16.62 16.62
Žci 100 m pr. 83,8 Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Štromajer Jakub 09 AK Danica Zvolen
Žci 100 m pr. 83,8 Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.59 13.59
Žci 300 m pr. 76,2 Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 76,2 Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 53.89 53.89
Žci 300 m pr. 76,2 Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 48.86 48.86
Žci 300 m pr. 76,2 Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 62.41 62.41
Žci 300 m pr. 76,2 Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 50.16 50.16
Žci 300 m pr. 76,2 Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 52.46 52.46
Žci 300 m pr. 76,2 Kudrík Dan 10 BŠK Banská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Žci 300 m pr. 76,2 Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 55.53 55.53
Žci 300 m pr. 76,2 (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 50.20 50.20
Žci 300 m pr. 76,2 Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Štromajer Jakub 09 AK Danica Zvolen
Žci výška Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci výška Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 150 150
Žci výška Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe 145 145
Žci výška (1/4) Jakubech Simon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci výška Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 150 150
Žci výška Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 150 150
Žci výška (1/1) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 145 145
Žci výška Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno
Žci výška Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 146 146
Žci výška Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 151 151
Žci žrď Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci žrď Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 345 345
Žci žrď Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 187 187
Žci žrď Kubaška Šimon 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 285 285
Žci žrď Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 240 240
Žci žrď Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 240 240
Žci žrď Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370 370
Žci diaľka Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 300 300
Žci diaľka Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 534 534
Žci diaľka Dokoupil Alex Daniel 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci diaľka Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 512 512
Žci diaľka Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 423 423
Žci diaľka Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 525 525
Žci diaľka Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 433 433
Žci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 544 544
Žci diaľka Hills Arthur Christopher 11 AC Stavbár Nitra
Žci diaľka Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 452 452
Žci diaľka (1/1) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 457 457
Žci diaľka Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 512 512
Žci diaľka Lešňovský Tomáš 09 TJ Orava Dolný Kubín 480 480
Žci diaľka Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 465 465
Žci diaľka Mlčal Tomáš 11 BŠK Banská Bystrica 422 422
Žci diaľka Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno 308
Žci diaľka Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 555 555
Žci diaľka (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 456 456
Žci diaľka Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 509 509
Žci diaľka Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 435 435
Žci guľa 4 kg Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.96 05.96
Žci guľa 4 kg Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.68 10.68
Žci guľa 4 kg Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Žci guľa 4 kg Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.13 06.13
Žci guľa 4 kg Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.24 10.24
Žci guľa 4 kg Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.81 09.81
Žci guľa 4 kg Ďuroška Peter 09 ŠK Juventa Žilina 07.55 07.55
Žci guľa 4 kg (1/4) Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 06.65 06.65
Žci guľa 4 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.24 09.24
Žci guľa 4 kg Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.75 09.75
Žci guľa 4 kg Lakota Matej 09 CVČ Liptovský Mikuláš 09.12 09.12
Žci guľa 4 kg Lešňovský Tomáš 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.34 09.34
Žci guľa 4 kg Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.25 08.25
Žci guľa 4 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 08.93 08.93
Žci guľa 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.84 09.84
Žci guľa 4 kg Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.51 07.51
Žci guľa 4 kg Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.70 09.70
Žci guľa 4 kg Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.72 07.72
Žci guľa 4 kg (1/3) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 07.27 07.27
Žci guľa 4 kg Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.19 07.19
Žci disk 1 kg Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 12.79 12.79
Žci disk 1 kg Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Žci disk 1 kg Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.76 13.76
Žci disk 1 kg (1/1) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 17.66 17.66
Žci disk 1 kg Lakota Matej 09 CVČ Liptovský Mikuláš 27.28 27.28
Žci disk 1 kg Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.13 23.13
Žci disk 1 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 27.17 27.17
Žci disk 1 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 30.04 30.04
Žci disk 1 kg Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.43 17.43
Žci disk 1 kg Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 16.33 16.33
Žci kladivo 4 kg Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 15.76 15.76
Žci kladivo 4 kg Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.89 19.89
Žci kladivo 4 kg Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 20.57 20.57
Žci kladivo 4 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 27.83 27.83
Žci kladivo 4 kg Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 20.87 20.87
Žci kladivo 4 kg Kahák Samuel 09 TJ Orava Dolný Kubín 19.38 19.38
Žci kladivo 4 kg Lešňovský Tomáš 09 TJ Orava Dolný Kubín 25.43 25.43
Žci kladivo 4 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 25.09 25.09
Žci kladivo 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.58 23.58
Žci kladivo 4 kg Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci kladivo 4 kg (1/3) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci kladivo 4 kg Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 14.50 14.50
Žci oštep 600 g Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 37.13 37.13
Žci oštep 600 g Ďuroška Peter 09 ŠK Juventa Žilina 31.99 31.99
Žci oštep 600 g Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 35.93 35.93
Žci oštep 600 g Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe
Žci oštep 600 g (1/1) Jaroščiak Matúš 09 ŠK Juventa Žilina 26.33 26.33
Žci oštep 600 g Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g (1/1) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci oštep 600 g Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 25.65 25.65
Žci oštep 600 g (1/1) Marcinek Matteo 09 ŠK Detva v pohybe
Žci oštep 600 g (1/3) Marcinek Timon 09 ŠK Detva v pohybe
Žci oštep 600 g (1/3) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 31.58 31.58
Žci oštep 600 g Tkáč Tomáš 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.93 20.93
Žci oštep 600 g Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 25.60 25.60
Žci oštep 600 g Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 20.60 20.60
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (3/3) Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (3/4) Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Fiedor Jakub 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Hills Arthur Christopher 11 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (3/1) Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Jakubech Simon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Jančovič Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (3/2) Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Kudrík Dan 10 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (2/1) Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Magerčiak Tobias Mojmír 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Marcinek Matteo 09 ŠK Detva v pohybe
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Marcinek Timon 09 ŠK Detva v pohybe
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Mráz Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Ondruš Michal 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Suľa Adam 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 4 x 300 m kluby (2/2) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Vráblik Michal 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 60 m Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.24 10.24
Žky 60 m Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.66
Žky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 08.05 08.05
Žky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 09.33 09.33
Žky 60 m Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.09 09.09
Žky 60 m (1/4) Bubniaková Nella 09 CVČ Liptovský Mikuláš 09.24 09.24
Žky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.28 08.26
Žky 60 m Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 09.67 09.67
Žky 60 m Ciesarová Ema 14 Atletika Dubnica nad Váhom 10.94 10.94
Žky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.36 10.36
Žky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 08.64 08.64
Žky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 09.64 09.64
Žky 60 m Englerová Jana 09 AK Mostáreň Brezno 09.93 09.47
Žky 60 m Fábryová Júlia 09 AC Stavbár Nitra 08.90 08.90
Žky 60 m Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra 09.24 09.24
Žky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 08.86 08.86
Žky 60 m Gavlasová Stela 10 Atletický klub Čadca 08.80 08.80
Žky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 08.45 08.45
Žky 60 m Hanuliaková Nikola 11 ŠK Juventa Žilina 08.50 08.50
Žky 60 m Heglasová Zara 10 Atletický klub Čadca 09.09 09.09
Žky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.66 07.66
Žky 60 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 08.57 08.57
Žky 60 m Horniaková Laura 12 AK Baník Prievidza
Žky 60 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 09.62 09.62
Žky 60 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub Čadca 08.76 08.76
Žky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 08.42 08.42
Žky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 09.17 09.17
Žky 60 m Cholujová Sofia 09 Atletický klub Čadca 09.35 09.35
Žky 60 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 08.50 08.50
Žky 60 m (1/1) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 08.60 08.60
Žky 60 m (1/1) Khlibodar Sofia 10 ŠK Juventa Žilina 10.12 10.12
Žky 60 m Klopčeková Alexandra 12 AK Baník Prievidza
Žky 60 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 08.19 08.19
Žky 60 m Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.40 09.40
Žky 60 m Kováčiková Ivana 09 Atletika Dubnica nad Váhom 09.81 09.81
Žky 60 m Križanová Emma Elizabeth 11 AO Sparta Považská Bystrica 09.23 09.23
Žky 60 m (1/1) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.12 08.12
Žky 60 m Kulichová Dominka 09 AK Baník Prievidza 09.12 09.12
Žky 60 m Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin 09.48 09.48
Žky 60 m Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.20 09.20
Žky 60 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.59 09.58
Žky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 08.96 08.96
Žky 60 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 09.21 09.21
Žky 60 m (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65 08.65
Žky 60 m Nečedová Aneta 09 Atletický klub Čadca 08.84 08.84
Žky 60 m Ondríková Daniela 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 60 m (1/4) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 09.36 09.36
Žky 60 m Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 08.67 08.67
Žky 60 m (1/1) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.75 08.75
Žky 60 m (1/2) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.80 08.80
Žky 60 m Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 08.19 08.19
Žky 60 m Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.68
Žky 60 m (1/3) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 09.25 09.03
Žky 60 m Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.45 08.45
Žky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.26 10.25
Žky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.87 08.87
Žky 60 m (1/3) Smyčková Ema 10 ŠK Juventa Žilina 10.55
Žky 60 m Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra 09.47 09.47
Žky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.24 09.24
Žky 60 m Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 09.35 09.35
Žky 60 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra 08.90 08.90
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 08.04 08.04
Žky 60 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 08.85 08.85
Žky 60 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.06 09.06
Žky 60 m Turzová Ema 09 Atletika Dubnica nad Váhom 09.65 09.65
Žky 60 m (1/4) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 08.81 08.81
Žky 150 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 22.82 22.82
Žky 150 m (1/4) Bubniaková Nella 09 CVČ Liptovský Mikuláš 22.35 22.35
Žky 150 m Budovcová Zoja 11 AK Mostáreň Brezno 20.78 20.78
Žky 150 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 19.66 19.66
Žky 150 m Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 24.06 24.06
Žky 150 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 25.62 25.62
Žky 150 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 21.24 21.24
Žky 150 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 24.41 24.41
Žky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 22.70 22.70
Žky 150 m Gavlasová Stela 10 Atletický klub Čadca
Žky 150 m Haluščáková Nela 10 Atletický klub Čadca
Žky 150 m Heglasová Zara 10 Atletický klub Čadca
Žky 150 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.42 18.42
Žky 150 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 26.81
Žky 150 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 24.12 24.12
Žky 150 m Cholujová Sofia 09 Atletický klub Čadca 23.02 23.02
Žky 150 m Jurgová Sandra 10 Atletický klub Čadca
Žky 150 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.34
Žky 150 m (1/1) Khlibodar Sofia 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m (1/4) Korieneková Emma 10 Atletika Dubnica nad Váhom 24.62 24.62
Žky 150 m Kováčiková Ivana 09 Atletika Dubnica nad Váhom 24.32 24.32
Žky 150 m (1/1) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.41 19.41
Žky 150 m Laková Laura 10 Atletický klub ZTS Martin 23.56 23.56
Žky 150 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.67 23.67
Žky 150 m Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 25.37 25.37
Žky 150 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.61
Žky 150 m Meitus Anna 10 Atletický klub ZTS Martin 21.57 21.57
Žky 150 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 23.38 23.38
Žky 150 m (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.13 21.13
Žky 150 m Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.50 22.50
Žky 150 m Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 20.87 20.87
Žky 150 m (1/3) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 23.67 23.67
Žky 150 m Račáková Ella 10 AK Mostáreň Brezno 24.87 24.87
Žky 150 m Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.52 24.52
Žky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.49 25.49
Žky 150 m Sihelská Ema 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 21.99 21.99
Žky 150 m (1/3) Smyčková Ema 10 ŠK Juventa Žilina 27.98
Žky 150 m Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 21.91 21.91
Žky 150 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 23.16 23.16
Žky 150 m Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 22.83 22.83
Žky 150 m Štrpková Michaela 10 Atletický klub ZTS Martin 22.42 22.42
Žky 150 m Štulrajterová Nela 12 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra 22.32 22.32
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 20.01 20.01
Žky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.00 21.00
Žky 150 m Turzová Ema 09 Atletika Dubnica nad Váhom 23.27 23.27
Žky 150 m Tvrdoňová Zoja 10 Atletika Dubnica nad Váhom 22.03 22.03
Žky 150 m (1/4) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 22.36 22.36
Žky 150 m Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 22.35 22.35
Žky 150 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 23.11 23.11
Žky 150 m Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.12 23.12
Žky 300 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 44.47 44.47
Žky 300 m (1/4) Bubniaková Nella 09 CVČ Liptovský Mikuláš 47.70 47.70
Žky 300 m Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 47.96 47.96
Žky 300 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 46.84 46.84
Žky 300 m Horniaková Laura 12 AK Baník Prievidza
Žky 300 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 49.79 49.79
Žky 300 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 60.10
Žky 300 m Jančová Zuzana 11 AK Mostáreň Brezno 50.32 50.32
Žky 300 m (1/1) Khlibodar Sofia 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m Klopčeková Alexandra 12 AK Baník Prievidza
Žky 300 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Koreňová Katarína 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Kulichová Dominka 09 AK Baník Prievidza 49.71 49.71
Žky 300 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 46.90 46.90
Žky 300 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 49.80 49.80
Žky 300 m Piščeková Nina 09 Atletický klub Čadca
Žky 300 m (1/3) Smyčková Ema 10 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra 50.83 50.83
Žky 300 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m (1/4) Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš 50.42 50.42
Žky 300 m Vetešková Laura 10 Atletika Dubnica nad Váhom 47.34 47.34
Žky 800 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 800 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:32.92 2:31.48
Žky 800 m Korieneková Emma 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 800 m (1/3) Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe
Žky 800 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 2:54.03 2:43.70
Žky 800 m Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:31.99 2:31.99
Žky 800 m Papazova Mariia (C) 09 AC Stavbár Nitra 2:31.17 2:31.17
Žky 800 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:31.21 2:31.21
Žky 800 m (1/2) Zemiarová Anna 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 2000 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 8:54.39 8:42.52
Žky 2000 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 7:19.98 7:19.98
Žky 2000 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 7:36.94 7:36.94
Žky 2000 m Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin 8:14.51 8:14.51
Žky 2000 m Koreňová Katarína 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 2000 m Koubeková Emma 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 2000 m Kramariková Natália 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8:16.19 8:16.19
Žky 2000 m Kubalová Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 7:43.67 7:43.67
Žky 2000 m Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 7:36.69 7:36.69
Žky 2000 m Okuliarová Nina 09 Atletický klub Čadca 7:40.37 7:40.37
Žky 2000 m Ondríková Daniela 09 ŠK Juventa Žilina 7:13.15 7:13.15
Žky 2000 m Pavlaninová Nela 10 Atletický klub ZTS Martin 7:36.86 7:36.86
Žky 2000 m Sadloňová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8:47.42 8:47.42
Žky 2000 m Tučeková Ivana 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7:29.83 7:29.83
Žky 100m p 76,2-8,2 Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 20.80
Žky 100m p 76,2-8,2 Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.25 19.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 19.18 19.18
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 17.45 17.45
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.64 14.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 17.74 17.74
Žky 100m p 76,2-8,2 Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 15.44 15.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Šefarová Kiara 09 Atletický klub Čadca
Žky 100m p 76,2-8,2 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 16.18 16.18
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/1) Výbohová Sára 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.36 15.36
Žky 100m p 76,2-8,2 Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.13 20.13
Žky 100m p 76,2-8,2 Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m pr. 76,2 Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 53.90 53.90
Žky 300 m pr. 76,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 46.58 46.58
Žky 300 m pr. 76,2 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 51.63 51.63
Žky 300 m pr. 76,2 Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 56.07 56.07
Žky 300 m pr. 76,2 Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 53.43 53.43
Žky 300 m pr. 76,2 Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 52.61 52.61
Žky 300 m pr. 76,2 Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m pr. 76,2 Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 55.82 55.82
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m pr. 76,2 Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca
Žky 300 m pr. 76,2 Šefarová Kiara 09 Atletický klub Čadca 63.49 63.49
Žky 300 m pr. 76,2 (1/1) Výbohová Sára 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 48.66 48.66
Žky 300 m pr. 76,2 Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 57.24 57.24
Žky chôdza 3000 m Bačeová Lea 09 AC VICTORIA Turany 21:59.99 21:59.99
Žky chôdza 3000 m Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany 17:26.07 17:26.07
Žky chôdza 3000 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 16:26.87 16:26.87
Žky chôdza 3000 m (1/4) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 17:46.18 17:46.18
Žky chôdza 3000 m Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 24:33.25 24:33.25
Žky chôdza 3000 m Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany 18:51.63 18:51.63
Žky chôdza 3000 m Smreková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 17:47.74 17:47.74
Žky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 142 142
Žky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 150 150
Žky výška Fábryová Júlia 09 AC Stavbár Nitra 135 135
Žky výška Cholujová Sofia 09 Atletický klub Čadca
Žky výška Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 135 135
Žky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 167 167
Žky výška Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 136 136
Žky výška Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Žky výška Križanová Emma Elizabeth 11 AO Sparta Považská Bystrica
Žky výška Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 161 161
Žky výška Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130 130
Žky výška Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 147 147
Žky výška Meitus Anna 10 Atletický klub ZTS Martin 145 145
Žky výška (1/2) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145 145
Žky výška Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 140 140
Žky výška Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 130 130
Žky výška Štrpková Michaela 10 Atletický klub ZTS Martin 145 145
Žky výška (1/4) Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš 140 140
Žky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 145 145
Žky výška Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 130 130
Žky žrď Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky žrď (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 260 260
Žky žrď Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky žrď Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 240 240
Žky diaľka Cebová Michaela 12 AC Stavbár Nitra 374 374
Žky diaľka Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra 374 374
Žky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 434 434
Žky diaľka (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 544 544
Žky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 494 494
Žky diaľka Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 465 465
Žky diaľka Haluščáková Nela 10 Atletický klub Čadca 341 341
Žky diaľka Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 422 452
Žky diaľka Chlebeková Nina 10 Atletický klub Čadca 410 410
Žky diaľka Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 396 396
Žky diaľka Jurgová Sandra 10 Atletický klub Čadca 326 326
Žky diaľka (1/1) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 418 418
Žky diaľka Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 412 412
Žky diaľka Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 454 454
Žky diaľka (1/1) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 482 482
Žky diaľka Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 430 430
Žky diaľka Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 390 390
Žky diaľka Meitus Anna 10 Atletický klub ZTS Martin 472 472
Žky diaľka Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 440 440
Žky diaľka Nečedová Aneta 09 Atletický klub Čadca 402 402
Žky diaľka Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 376 376
Žky diaľka Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 417 417
Žky diaľka Piščeková Nina 09 Atletický klub Čadca
Žky diaľka (1/2) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 490 490
Žky diaľka Račáková Ella 10 AK Mostáreň Brezno 361
Žky diaľka Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 506 506
Žky diaľka Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 307 332
Žky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 460 460
Žky diaľka Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 444 444
Žky diaľka Štrpková Michaela 10 Atletický klub ZTS Martin 380 380
Žky diaľka Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 417 417
Žky diaľka (1/4) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 445 445
Žky diaľka Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 414 414
Žky diaľka (1/1) Výbohová Sára 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 492 492
Žky diaľka Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica 372 372
Žky diaľka Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 455 455
Žky guľa 3 kg Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 11.15 11.15
Žky guľa 3 kg Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 05.68 05.68
Žky guľa 3 kg Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.40 08.40
Žky guľa 3 kg (1/1) Borošová Natália 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.64 08.64
Žky guľa 3 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.07 09.07
Žky guľa 3 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 12.16 12.16
Žky guľa 3 kg Ďurdíková Alexandra 10 Atletický klub ZTS Martin 07.95 07.95
Žky guľa 3 kg (1/1) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25 09.25
Žky guľa 3 kg Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky guľa 3 kg Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.91 06.91
Žky guľa 3 kg Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.69 05.69
Žky guľa 3 kg Kramariková Natália 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 05.46 05.46
Žky guľa 3 kg Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.89 06.89
Žky guľa 3 kg Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 07.20 07.20
Žky guľa 3 kg Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.32 08.32
Žky guľa 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.44 07.44
Žky guľa 3 kg Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 08.93 08.93
Žky guľa 3 kg Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 07.21 07.21
Žky guľa 3 kg Sadloňová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 03.73 03.73
Žky guľa 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.65 09.65
Žky guľa 3 kg Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra 07.20 07.20
Žky guľa 3 kg Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 06.16 06.16
Žky guľa 3 kg Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 04.69 04.69
Žky guľa 3 kg Valjentová Barbora 14 AC VICTORIA Turany
Žky guľa 3 kg Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky disk 1 kg Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 24.37 24.37
Žky disk 1 kg Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky disk 1 kg Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 22.86 22.86
Žky disk 1 kg (1/1) Borošová Natália 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky disk 1 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.45 21.45
Žky disk 1 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 26.19 26.19
Žky disk 1 kg (1/1) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.18 28.18
Žky disk 1 kg Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 14.01 14.01
Žky disk 1 kg Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 1 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 1 kg Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 17.67 17.67
Žky disk 1 kg Piščeková Nina 09 Atletický klub Čadca 17.97 17.97
Žky disk 1 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 18.60 18.60
Žky kladivo 3 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.36 25.36
Žky kladivo 3 kg (1/1) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.58 18.58
Žky kladivo 3 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.83 19.83
Žky kladivo 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 34.13 34.13
Žky kladivo 3 kg Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 24.69 25.85
Žky kladivo 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 20.35 20.35
Žky kladivo 3 kg Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 17.18 17.18
Žky oštep 500 g Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 26.20 26.20
Žky oštep 500 g Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 29.55 29.55
Žky oštep 500 g (1/1) Borošová Natália 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27.19 27.19
Žky oštep 500 g (1/1) Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina
Žky oštep 500 g Kramariková Natália 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky oštep 500 g Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 17.42 17.42
Žky oštep 500 g Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 17.55 17.55
Žky oštep 500 g Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 15.73 15.73
Žky oštep 500 g Sadloňová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky oštep 500 g Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 19.80 19.80
Žky oštep 500 g Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra 19.97 19.97
Žky oštep 500 g (1/4) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 34.04 34.04
Žky oštep 500 g Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 28.72 28.72
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Bílešová Eva 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Budovcová Zoja 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Ondríková Daniela 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Tvrdoňová Zoja 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica