<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, Čadca, 6. 7. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.72 10.69
M 100 m Bibza Filip 06 AO Sparta Považská Bystrica 11.37 11.37
M 100 m Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 11.24 11.24
M 100 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.60
M 100 m Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.89 10.89
M 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.24 10.24
M 100 m Fuksa Miroslav 05 AK Slávia Trenčín o.z. 10.84 10.84
M 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 10.88 10.88
M 100 m Haraslín Roman 03 Naša atletika Bratislava 11.18 11.15
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.13 12.13
M 100 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 11.18 11.18
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.63 10.63
M 100 m Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 11.75 11.75
M 100 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 11.43 11.43
M 100 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 11.78 11.78
M 100 m Kučera Peter 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.76 11.76
M 100 m Kuľka Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.48 11.11
M 100 m Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice 11.42 11.42
M 100 m Nemec Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.60 10.59
M 100 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 11.07 11.07
M 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.55 11.16
M 100 m Prokopenský Alex 05 AC Stavbár Nitra 11.60 11.60
M 100 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 11.43 11.43
M 100 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 10.83 10.83
M 100 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 11.08 11.08
M 100 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 11.02 11.02
M 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.89 21.60
M 200 m Bibza Filip 06 AO Sparta Považská Bystrica 22.52 22.52
M 200 m Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 23.38 23.38
M 200 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holíč 24.22 24.22
M 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 21.29 20.88
M 200 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 22.49 22.49
M 200 m Haraslín Roman 03 Naša atletika Bratislava 21.98 21.64
M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 25.54 25.31
M 200 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 22.99 22.99
M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.72 21.47
M 200 m Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 23.79 23.79
M 200 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 22.62 22.62
M 200 m Nagy Richard 03 AK Slávia TU Košice 23.25 23.25
M 200 m Nemec Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.57 21.26
M 200 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.01 22.45
M 200 m Prokopenský Alex 05 AC Stavbár Nitra 23.37 23.37
M 200 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 23.93 23.93
M 200 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.41 22.41
M 400 m Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.94 54.89
M 400 m Čerňanský Richard 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.23 51.23
M 400 m Duchoslav Adrian 03 AK Junior Holíč 53.69 53.09
M 400 m Fojtík Jakub 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 50.95 50.95
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Naša atletika Bratislava 48.16 47.37
M 400 m Havaš Matúš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 51.52 51.52
M 400 m Henry Franklin 04 Naša atletika Bratislava 47.26 47.26
M 400 m Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava 51.76 51.76
M 400 m Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 58.52 58.52
M 400 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 50.04 50.04
M 400 m Palkovič Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.31 56.73
M 400 m Procházka Denis 07 Atletika Inter Bratislava 54.20 54.20
M 400 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.06 54.06
M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.09 51.09
M 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.24 50.67
M 400 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 49.56 49.56
M 800 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 2:01.39 2:01.39
M 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:03.35 2:03.35
M 800 m Dubček Michal 05 Atletika Inter Bratislava 2:06.78 2:06.78
M 800 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava 2:02.86
M 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:54.21 1:52.95
M 800 m Kabanov Bohdan (C) 06 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 800 m Kaprál Matej 05 AO Slávia ŽU Žilina 2:06.71 2:06.71
M 800 m Krútek Šimon 04 AK Veterán Bratislava 2:07.68 2:07.68
M 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:19.87 2:04.81
M 800 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 2:07.51 2:05.75
M 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:07.68 2:07.68
M 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:01.53
M 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:04.44 2:04.44
M 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:00.35 1:59.48
M 800 m Procházka Denis 07 Atletika Inter Bratislava 2:05.62 2:05.62
M 800 m Trepač Adam 05 AO Slávia ŽU Žilina 2:03.77 2:03.77
M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:25.15 4:25.15
M 1500 m Kabanov Bohdan (C) 06 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:10.33 4:10.33
M 1500 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 4:19.00 4:19.00
M 1500 m Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 4:32.75 4:32.75
M 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 4:17.65 4:17.65
M 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:33.92 4:29.02
M 1500 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 4:51.55 4:37.18
M 5000 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina 18:16.70
M 5000 m Dubravík Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 5000 m Hoždora Janko 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 5000 m Jonek Tobiáš 06 Maratón klub Rajec 16:04.49 16:04.49
M 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 20:13.4
M 5000 m Szarka Gergö 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15:39.38
M 110 m pr. 106,7 Bartek Denis 03 Atletika Inter Bratislava 14.78 14.77
M 110 m pr. 106,7 Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.32 14.32
M 110 m pr. 106,7 Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 14.80 14.80
M 110 m pr. 106,7 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 15.60 15.33
M 110 m pr. 106,7 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.26 16.06
M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 Atletika Inter Bratislava 52.08 52.08
M 400 m pr. 91,4 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 55.31 55.31
M 400 m pr. 91,4 Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 55.08 55.08
M 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 56.97 56.61
M 3000 m pr. 91,4 Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 11:48.80 11:48.80
M 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 09:55.25
M 3000 m pr. 91,4 Ondrík Daniel 08 ŠK Juventa Žilina
M 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:22.83 09:22.83
M 3000 m pr. 91,4 Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
M 3000 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
M 3000 m pr. 91,4 Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 10:59.61 10:59.61
M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 185 190
M výška Calík Filip 08 Atletický klub ZTS Martin 186 186
M výška Krempaský Andrej 07 Atletika Košice o.z. 175 175
M výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 170 170
M výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 185 185
M žrď Antalec Adam 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 500 501
M žrď Hojdík Boris 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 450 460
M žrď Maršálek Maxim 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
M žrď Tököly Filip 07 AC Stavbár Nitra 340 340
M diaľka Bačík Michal 05 ŠK Juventa Žilina 754 758
M diaľka Blšták Matúš 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 759 759
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 621 644
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 736 750
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 714 722
M diaľka Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava 683 683
M diaľka Kimák Daniel 04 Atletika Košice o.z. 680 680
M diaľka Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 682 682
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Naša atletika Bratislava 676 685
M diaľka (1/2) Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 650 650
M diaľka Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 618 618
M diaľka Vrábeľ Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 632 632
M diaľka Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 642 642
M trojskok Blšták Matúš 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.19 15.29
M trojskok Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 13.56 13.56
M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.37 13.37
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.23 14.70
M trojskok Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 13.21 13.21
M trojskok Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 12.37 12.48
M trojskok Vrábeľ Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.56 13.56
M guľa 7,26 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.31 13.31
M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.84 13.84
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 14.98 16.57
M guľa 7,26 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.72
M disk 2 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 36.73 36.85
M disk 2 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 30.33 30.33
M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.63 39.63
M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 41.43 47.55
M disk 2 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 36.45
M kladivo 7,26 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 39.99 40.13
M kladivo 7,26 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 46.31 46.31
M kladivo 7,26 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.76 51.76
M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.13 58.13
M oštep 800 g Hletko Martin 04 AK Slávia Trenčín o.z. 42.65 42.65
M oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 56.02 56.02
M oštep 800 g Kadák Mário 02 Naša atletika Bratislava 41.10 41.10
M oštep 800 g Polák Kristián 08 Atletický klub Čadca 27.32 27.32
M oštep 800 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 42.09 46.21
M oštep 800 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 57.65 57.65
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.39 59.66
M 4 x 100 m kluby (2/1) Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Čerňanský Richard 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/4) Dubravík Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby (2/3) Hojdík Boris 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/3) Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/2) Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/1) Kuľka Jakub 04 AO Akademik TU Košice
M 4 x 100 m kluby (1/2) Nemec Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby (1/4) Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice
M 4 x 100 m kluby (2/2) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Bednár samuel 03 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 4 x 400 m kluby (1/4) Čerňanský Richard 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/1) Dubravík Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/4) Hojdík Boris 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/3) Hoždora Janko 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 4 x 400 m kluby (1/1) Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 4 x 400 m kluby (1/2) Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M 4 x 400 m kluby (2/3) Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Szarka Gergö 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.39
Ž 100 m Benčová Karolína 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.55 13.55
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Naša atletika Bratislava 11.65 11.65
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.76
Ž 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.91 12.44
Ž 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 11.63 11.63
Ž 100 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 13.39 13.39
Ž 100 m Gburová Daša 06 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.47 12.47
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.47 12.45
Ž 100 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.56 12.56
Ž 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 12.81 12.67
Ž 100 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 14.41 14.41
Ž 100 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.08 13.08
Ž 100 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.15 12.15
Ž 100 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 13.32 13.32
Ž 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.96 12.61
Ž 100 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 13.45 13.45
Ž 100 m Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 12.73 12.73
Ž 100 m Szaboová Rebeka 05 Naša atletika Bratislava 12.53 12.53
Ž 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 12.89 12.89
Ž 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.70 27.45
Ž 200 m Benčová Karolína 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 28.60 28.60
Ž 200 m Cellerová Agáta 03 Naša atletika Bratislava 23.98 23.98
Ž 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 26.18 25.44
Ž 200 m Ďuránová Vanesa 08 Atletika Košice o.z. 28.46 28.46
Ž 200 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 24.18
Ž 200 m Gburová Daša 06 TJ Tatran Spišská Nová Ves 26.06 26.06
Ž 200 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 27.27 26.75
Ž 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.57 25.57
Ž 200 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.03 26.03
Ž 200 m Janíčkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.88 27.71
Ž 200 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.23 27.23
Ž 200 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.40 27.12
Ž 200 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 27.53 27.21
Ž 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.90 27.51
Ž 200 m Pavlová Michaela 08 TJ Tatran Spišská Nová Ves 27.74 27.74
Ž 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.92 26.69
Ž 200 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 26.14 26.14
Ž 200 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 24.63 24.54
Ž 200 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 25.35 25.35
Ž 200 m Szaboová Rebeka 05 Naša atletika Bratislava 25.77 25.77
Ž 200 m Švecová Andrea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.40 25.09
Ž 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.11 25.11
Ž 400 m Ďuránová Vanesa 08 Atletika Košice o.z. 66.69 66.69
Ž 400 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 60.94 57.82
Ž 400 m (1/2) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 62.61 62.61
Ž 400 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.20 59.20
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.53 63.24
Ž 400 m Mikušová Ema 07 AK Slávia Trenčín o.z. 60.76 60.76
Ž 400 m Pavlová Michaela 08 TJ Tatran Spišská Nová Ves 61.62 61.62
Ž 400 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 56.94 56.94
Ž 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 56.85 55.58
Ž 400 m Švecová Andrea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.12 56.00
Ž 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 58.66 58.11
Ž 400 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 56.37 56.37
Ž 800 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:25.04 2:25.04
Ž 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:23.01 2:23.01
Ž 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:26.98 2:26.06
Ž 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 2:17.63 2:17.63
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:12.44 2:10.64
Ž 1500 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 5:09.64 5:09.64
Ž 1500 m Borošová Adelka 08 AK Slávia TU Košice
Ž 1500 m Kerényiová Gabriela 03 Športový klub polície Bratislava
Ž 1500 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:42.02 4:42.02
Ž 1500 m Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:06.66 5:06.66
Ž 1500 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 4:47.43 4:47.43
Ž 5000 m Kerényiová Gabriela 03 Športový klub polície Bratislava
Ž 5000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 18:13.22 17:43.58
Ž 5000 m Laceková Adriana 05 BŠK Banská Bystrica 21:03.62 21:03.62
Ž 5000 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin
Ž 5000 m Struhárová Michaela 02 Individuálny člen SAZ
Ž 5000 m Trnovcová Nina 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Ž 100 m pr. 83,8 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 15.06 15.06
Ž 100 m pr. 83,8 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.81 17.35
Ž 100 m pr. 83,8 Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 14.31 14.31
Ž 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 13.53 13.53
Ž 100 m pr. 83,8 Šupicová Lenka 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.26 15.26
Ž 400 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 85.72
Ž 400 m pr. 76,2 Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 67.48 67.48
Ž 400 m pr. 76,2 Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 67.34 67.34
Ž 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 66.64 66.64
Ž 400 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 62.02 61.80
Ž 400 m pr. 76,2 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 77.38 71.44
Ž 400 m pr. 76,2 Szuperáková Kristína 06 TJ Tatran Spišská Nová Ves 66.98 66.98
Ž 3000 m pr. 76,2 Hulínová Zuzana 06 Individuálny člen SAZ
Ž 3000 m pr. 76,2 Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 14:52.76
Ž 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:10.44 11:07.04
Ž 3000 m pr. 76,2 Valentová Margaréta 07 Atletický club Nové Zámky
Ž výška Hudecová Anna Viktória 07 ŠK Juventa Žilina 171 171
Ž výška Kuricová Veronika 03 ŠK Juventa Žilina 169 171
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 174 174
Ž výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 167 167
Ž výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 167 170
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 160 166
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Ž žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 303 303
Ž žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 286 286
Ž žrď Ježíková Katarína 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 286 302
Ž žrď Macečková Božidara 07 Atletika Košice o.z. 310 310
Ž žrď Plšeková Alexandra 06 AK Slávia Trenčín o.z. 330 330
Ž žrď Šimová Viviana 07 ŠK ŠOG Nitra 290 290
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 322 322
Ž žrď Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 296 296
Ž diaľka Balajová Tamara 04 AK Slávia Trenčín o.z. 578 613
Ž diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 560 560
Ž diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 557 557
Ž diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 511 511
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 AK Slávia Trenčín o.z. 610 610
Ž diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 557 557
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 608 631
Ž diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 462 462
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 597 600
Ž diaľka (1/2) Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 590 590
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 545 593
Ž diaľka Vodnyánszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 613 626
Ž trojskok Balajová Tamara 04 AK Slávia Trenčín o.z. 12.42 12.42
Ž trojskok Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 10.74 10.74
Ž trojskok Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 11.34 11.34
Ž trojskok Hübschová Lívia 04 AK Slávia Trenčín o.z. 12.37 12.37
Ž trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 11.40 11.40
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.40 12.59
Ž trojskok Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 11.71 11.71
Ž trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.26 12.34
Ž trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.72 10.72
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.92 11.92
Ž guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 13.71 13.71
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.50 13.09
Ž guľa 4 kg Hrašková Jasmína 08 Atletický klub ZTS Martin
Ž guľa 4 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 10.62 11.29
Ž guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 15.17 15.17
Ž guľa 4 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 10.90 11.87
Ž guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 10.70 10.70
Ž guľa 4 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.26 11.57
Ž guľa 4 kg Pistovčáková Zuzana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.43 11.43
Ž disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 43.52 43.52
Ž disk 1 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 35.26 35.26
Ž disk 1 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 33.50 33.50
Ž disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 32.21 36.05
Ž disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 39.05 39.05
Ž disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.24
Ž disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 40.37 40.37
Ž disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 40.12 40.12
Ž kladivo 4 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 46.90 46.90
Ž kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub Čadca 48.71 48.71
Ž kladivo 4 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 45.09 45.09
Ž kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.35 41.11
Ž kladivo 4 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 30.06 31.53
Ž kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.82 44.82
Ž oštep 600 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 44.38 44.38
Ž oštep 600 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.04 49.27
Ž oštep 600 g Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z.
Ž oštep 600 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Ž oštep 600 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.83 35.83
Ž oštep 600 g Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 32.76
Ž oštep 600 g Melíšková Liana 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.75 43.28
Ž oštep 600 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 36.67 36.67
Ž oštep 600 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 35.06 35.06
Ž oštep 600 g Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Švecová Andrea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 100 m kluby (2/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (2/1) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/2) Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby (1/3) Šupčíková Klára 08 Atletický klub Čadca
Ž 4 x 400 m kluby (1/4) Tomaníková Katarína 07 Atletický klub Čadca
Ž 4 x 400 m kluby (1/1) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava