<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

HM - SsAZ najmladšieho žiactva U12, Banská Bystrica, 4. 2. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci 60 m Babic Adam 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 11.71 11.71
Nžci 60 m Baranek Matej 13 ŠK Juventa Žilina 09.76 09.76
Nžci 60 m Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina 10.67 10.67
Nžci 60 m Belo-Caban Adam 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Belobrad Bartolomej 16 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 60 m Berec Dominik 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.88 09.88
Nžci 60 m Bolček Jaroslav 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Brzuľa Maxim Marek 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.40 11.40
Nžci 60 m Caban Peter 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina 10.41
Nžci 60 m Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina 10.15 10.15
Nžci 60 m Cimerman Dominik 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Dianiška Martin 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12.24 12.24
Nžci 60 m Ďurica Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Ďurica Ondrej 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom 11.19 11.19
Nžci 60 m Feben Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Felix Michal 15 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Gaško Jakub 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica 11.23 11.23
Nžci 60 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.20 09.20
Nžci 60 m Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica 10.09 10.09
Nžci 60 m Halvoník Patrik 14 Atletický klub Čadca 12.76
Nžci 60 m Hanuljak Ján 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Havetta Denis 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Hipš Šimon 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Hipš Tomáš 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Hliva Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Holubek Peter 13 ŠK Juventa Žilina 09.99 09.99
Nžci 60 m Hošták Tobias 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Hrkota Adam 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Chlebničan Samo 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Jaroš Adam 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Juščák Dávid 13 AC VICTORIA Turany
Nžci 60 m Kabzan Filip 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina 10.81 10.81
Nžci 60 m Kelemen Tomáš 15 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 10.52 10.52
Nžci 60 m Koles Oliver 14 BŠK Banská Bystrica 09.05 09.05
Nžci 60 m Kollár Matej 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m König Hugo 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Kováčik Marko 15 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Krajňák Andrej 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Krúpa Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.70 11.70
Nžci 60 m Kšenžigh Adam 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Kučera Matúš 16 Atletický klub Čadca
Nžci 60 m Lakota Leo 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 11.09 11.09
Nžci 60 m Lašák Ewan 15 ŠK Detva v pohybe 11.05 11.05
Nžci 60 m Lauko Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Lehocký Filip 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Lichý Juraj 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Lošonci Martin 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Lupták Filip 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Mahút Jakub 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Machlica Marek 13 ŠK Juventa Žilina 09.75 09.75
Nžci 60 m Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica 09.66 09.66
Nžci 60 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 09.86 09.86
Nžci 60 m Markovič Viliam 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Mayer Ján 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 10.90 10.90
Nžci 60 m Mikuš Šimon 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Miškay Demeter 13 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžci 60 m Ološtiak Matúš 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Oprenčák Adam 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Pagáč Jakub 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.59 10.59
Nžci 60 m Pastierik Matej 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.00 12.00
Nžci 60 m Pastierik Adam 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Popadič Marcel 13 AK Mostáreň Brezno 11.32 11.32
Nžci 60 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 11.03 11.03
Nžci 60 m Sádecký Samuel 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Sarvaš Marek 14 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 09.66 09.66
Nžci 60 m Serej Patrik 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Schön Sebastian 15 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Schotter Marko 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Sihelský Stanislav 14 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Snopko Martin 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 60 m Spodniak Matej 13 BŠK Banská Bystrica 10.97 10.97
Nžci 60 m Svitač Matias 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11.05
Nžci 60 m Svitek Timur 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Svoreň Maxim 15 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.33 11.33
Nžci 60 m Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica 10.44 10.44
Nžci 60 m Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe 10.67 10.67
Nžci 60 m Tomaník Róbert 13 AO Olympia Považská Bystrica 12.34 12.34
Nžci 60 m Tretiník Adam 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Turčan Tobias 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Turza David 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Uličný Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 60 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.51 10.51
Nžci 60 m Vanka Samuel 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Vestenický Vladimír 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.36
Nžci 60 m Vigaš Adam 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Vigaš David 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Volčuk Dávid 14 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Vrabec Ján 13 ŠK Juventa Žilina 10.10 10.10
Nžci 60 m Vrbiniak Matúš 13 ŠK Detva v pohybe
Nžci 60 m Vvong Dalibor 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.34 11.34
Nžci 60 m Zdút-Šťastný Adam 16 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.03 11.03
Nžci 60 m Žák Viliam 14 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Živor Matej 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Bačík Ondrej 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:57.12 1:57.12
Nžci 600 m Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina 2:27.73 2:27.73
Nžci 600 m Belo-Caban Adam 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Berec Dominik 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.72 2:23.72
Nžci 600 m Brzuľa Maxim Marek 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:38.88 2:38.88
Nžci 600 m Caban Peter 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Cimerman Dominik 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Detvai Samo 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:26.52 2:26.52
Nžci 600 m Felix Michal 15 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:37.97 2:37.97
Nžci 600 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:04.96 2:04.33
Nžci 600 m Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:17.45 2:17.45
Nžci 600 m Hanuljak Ján 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Havetta Denis 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Hipš Šimon 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Hipš Tomáš 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Hliva Tobias 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Holubek Peter 13 ŠK Juventa Žilina 2:45.78 2:45.78
Nžci 600 m Chlebničan Samo 14 BŠK Banská Bystrica 2:11.47 2:11.47
Nžci 600 m Kabzan Filip 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina 2:25.74 2:24.02
Nžci 600 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 2:30.59 2:20.14
Nžci 600 m Kollár Matej 14 BŠK Banská Bystrica 2:38.44 2:38.44
Nžci 600 m König Hugo 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Kováčik Marko 15 MAC REDOX Lučenec
Nžci 600 m Krúpa Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.34 2:30.34
Nžci 600 m Kšenžigh Adam 13 BŠK Banská Bystrica 2:22.07 2:22.07
Nžci 600 m Lakota Leo 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 600 m Lauko Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Lehocký Filip 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:36.35
Nžci 600 m Lupták Filip 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Mahút Jakub 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Machlica Marek 13 ŠK Juventa Žilina 2:16.43 2:16.43
Nžci 600 m Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:25.88
Nžci 600 m Markovič Viliam 14 ŠK Juventa Žilina 2:38.47 2:38.47
Nžci 600 m Mayer Ján 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.59 2:37.59
Nžci 600 m Miškay Demeter 13 Milujem behanie Tur.Teplice 0:02.26
Nžci 600 m Oprenčák Adam 13 BŠK Banská Bystrica 2:43.49 2:43.49
Nžci 600 m Pagáč Jakub 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:31.33 2:31.33
Nžci 600 m Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.59 2:19.59
Nžci 600 m Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina 2:24.19 2:24.19
Nžci 600 m Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica 2:11.59 2:11.59
Nžci 600 m Serej Patrik 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci 600 m Schön Sebastian 15 AC Stavbár Nitra 2:27.74 2:27.74
Nžci 600 m Sihelský Stanislav 14 MAC REDOX Lučenec
Nžci 600 m Snopko Martin 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:44.92 2:44.92
Nžci 600 m Spodniak Matej 13 BŠK Banská Bystrica 2:18.80 2:18.80
Nžci 600 m Svitek Timur 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Svoreň Maxim 15 MAC REDOX Lučenec
Nžci 600 m Šatka Matej 14 BŠK Banská Bystrica 2:19.83 2:19.83
Nžci 600 m Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33.27 2:33.27
Nžci 600 m Šlenker Viktor 14 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci 600 m Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica 2:26.61 2:26.61
Nžci 600 m Štrauch Matej 13 AC VICTORIA Turany
Nžci 600 m Turza David 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17.99 2:17.99
Nžci 600 m Uličný Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 600 m Vigaš Adam 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Vigaš David 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Vrabec Ján 13 ŠK Juventa Žilina 2:09.43 2:09.43
Nžci 600 m Vvong Dalibor 15 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.01 2:37.01
Nžci 600 m Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom 2:29.92 2:29.92
Nžci 600 m Živor Matej 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 1000 m Baranek Matej 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci 1000 m Belobrad Bartolomej 16 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci 1000 m Bukovec Andrej 13 AK Mostáreň Brezno
Nžci 1000 m Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina 3:35.83 3:35.83
Nžci 1000 m Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina
Nžci 1000 m Čellár Matúš Alex 13 AK Mostáreň Brezno
Nžci 1000 m Danko Matej 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:52.05 3:52.05
Nžci 1000 m Dianiška Martin 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 1000 m Halvoník Patrik 14 Atletický klub Čadca
Nžci 1000 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 3:43.60 3:43.60
Nžci 1000 m Primus Michal 15 BŠK Banská Bystrica
Nžci 1000 m Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci 1000 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:30.9 04:30.9
Nžci chôdza 1000 m Ižák Marek 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:32.0 06:32.0
Nžci chôdza 1000 m Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:02.0 05:02.0
Nžci chôdza 1000 m Mora Dušan 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26.8 06:26.8
Nžci chôdza 1000 m Polenkovič Richard 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:45.6 06:45.6
Nžci chôdza 1000 m Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 05:09.51 05:09.51
Nžci chôdza 1000 m Štelcl Félix 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:20.3 06:20.3
Nžci diaľka Babic Adam 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžci diaľka Baranek Matej 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Belanik Alex 15 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Belo-Caban Adam 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Belobrad Bartolomej 16 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci diaľka Berec Dominik 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316 327
Nžci diaľka Bolček Jaroslav 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Brzuľa Maxim Marek 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Bukovec Andrej 13 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka Caban Peter 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Capanda Dávid 13 ŠK Juventa Žilina 327 327
Nžci diaľka Cimerman Dominik 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Čellár Matúš Alex 13 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka Detvai Samo 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Ďurica Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Ďurica Ondrej 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Felix Michal 15 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Gaško Jakub 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Hanuljak Ján 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Hipš Šimon 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Hipš Tomáš 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Holubek Peter 13 ŠK Juventa Žilina 319 319
Nžci diaľka Hošták Tobias 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Hrkota Adam 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Jaroš Adam 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Juščák Dávid 13 AC VICTORIA Turany
Nžci diaľka Kabzan Filip 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Kadurik Peter 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Kelemen Tomáš 15 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka Koles Oliver 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka König Hugo 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Krajňák Andrej 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Krúpa Michal 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Lakota Leo 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Lašák Alan 13 ŠK Detva v pohybe 297 297
Nžci diaľka Lašák Ewan 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Lehocký Filip 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Lichý Juraj 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Lošonci Martin 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Mahút Jakub 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Machlica Marek 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Majčiník Artúr 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 302 302
Nžci diaľka Markovič Viliam 14 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Mikuš Šimon 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Miškay Demeter 13 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžci diaľka Ološtiak Matúš 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Oprenčák Adam 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Pagáč Jakub 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Paľo Martin 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Pastierik Matej 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Pastierik Adam 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Popadič Marcel 13 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka Primus Michal 15 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina
Nžci diaľka Sádecký Samuel 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Sarvaš Marek 14 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka Sedlaček Filip 13 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Seko Adrián 13 Atletický klub Krupina 341 341
Nžci diaľka Serej Patrik 14 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Schön Sebastian 15 AC Stavbár Nitra 280 280
Nžci diaľka Schotter Marko 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Snopko Martin 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci diaľka Svitek Timur 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Šatka Matej 14 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Štrauch Matej 13 AC VICTORIA Turany
Nžci diaľka Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Tomaník Róbert 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Tretiník Adam 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka Turčan Tobias 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka Turza David 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Uličný Adam 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci diaľka Vanka Samuel 15 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Vestenický Vladimír 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Volčuk Dávid 14 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka Vrabec Ján 13 ŠK Juventa Žilina
Nžci diaľka Vrbiniak Matúš 13 ŠK Detva v pohybe
Nžci diaľka Zdút-Šťastný Adam 16 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Žák Viliam 14 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka Živor Matej 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 09.78 09.78
Nžky 60 m Babarcsíková Tamara 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Bajzová Sofia 13 AO Olympia Považská Bystrica 10.08 10.08
Nžky 60 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 09.49 09.49
Nžky 60 m Baloghová Sabina 15 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Bariaková Barbora 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 10.97 10.97
Nžky 60 m Benediková Barbora 15 Atletický klub Krupina 10.86 10.86
Nžky 60 m Bertušek Júlia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Bojtošová Dominika 13 MAC REDOX Lučenec 11.12 11.12
Nžky 60 m Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.77 10.77
Nžky 60 m Brťková Miriam 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Bugárová Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Buňová Natália 15 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 09.97 09.97
Nžky 60 m Čechutyová Kristína Ela 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.63 12.63
Nžky 60 m Čížová Katarína 14 MŠk Žiar nad Hronom 11.17 11.17
Nžky 60 m Čunderlíková Šarlota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.16
Nžky 60 m Dančová Karolína 16 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžky 60 m Debnárová Laura 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom 10.92 10.92
Nžky 60 m Diviaková Lucia 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Drugdová Dorota 16 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Dujčáková Eliška Grace 15 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Ďuricová Dorotka 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Ďurišová Sara 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.17 11.17
Nžky 60 m Džačovská Lea 14 MAC REDOX Lučenec 12.15 12.15
Nžky 60 m Fakačová Hana 16 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžky 60 m Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 11.22 11.22
Nžky 60 m Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica 10.49 10.16
Nžky 60 m Gáborová Viktória 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Gero Elizabeth 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Harvánková Emy 13 AO Olympia Považská Bystrica 10.40 10.40
Nžky 60 m Helíková Anna 15 AO Sparta Považská Bystrica 11.64 11.64
Nžky 60 m Hlavatová Sabína 13 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Hodásová Lucia 13 ŠK Juventa Žilina 10.45 10.45
Nžky 60 m Holicová Nela 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Hoštáková Veronika 13 AO Olympia Považská Bystrica 10.32 10.32
Nžky 60 m Chruščová Terézia 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Jandelová Michaela 14 BŠK Banská Bystrica 10.12 10.12
Nžky 60 m Janeková Viktória 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Kapustová Kristína 14 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Kelemenová Nina 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Kerty Karin 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.26 11.26
Nžky 60 m Kolesová Lenka 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 10.18 10.18
Nžky 60 m Kőnigová Hana 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen 11.82
Nžky 60 m Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom 10.88 10.88
Nžky 60 m Kováčiková Olívia 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Kubániová Katarína 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.46 10.46
Nžky 60 m Kucejová Michaela 15 ŠK Detva v pohybe 11.24 11.24
Nžky 60 m Kučáková Zuzana 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina 10.81 10.81
Nžky 60 m Kušpálová Lenka 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Laššáková Ella 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Laššáková Zuzana 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Lauková Adela 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Lietavcová Simona 15 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Lovichová Emma 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe 10.08 10.08
Nžky 60 m Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe 10.92 10.92
Nžky 60 m Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica 10.91 10.91
Nžky 60 m Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina 10.44 10.44
Nžky 60 m Mázorová Mária 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 12.01 12.01
Nžky 60 m Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica 11.48 11.48
Nžky 60 m Melicherová Dorota 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Micháliková Julia 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Michalíková Karin 15 Atletický klub Čadca
Nžky 60 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 10.54 10.54
Nžky 60 m Mrázová Zuzana 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Murgašová Zoe 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.63 10.63
Nžky 60 m Murínová Michaela 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky 60 m Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 10.20 10.20
Nžky 60 m Paliesková Michaela 15 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Paššáková Ludmila 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Pisárová Nina 13 MAC REDOX Lučenec 10.07 10.07
Nžky 60 m Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.20 10.12
Nžky 60 m Polgárová Daniela 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Poništová Júlia 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Prítulová Adela 15 ŠK Detva v pohybe 11.47 11.47
Nžky 60 m Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom 09.40 09.40
Nžky 60 m Radolská Zara 14 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Rajtúchová Anna 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.51 11.51
Nžky 60 m Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Rybárová Mária 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.39 11.39
Nžky 60 m Sáčková Alica 15 Atletický klub Čadca
Nžky 60 m Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec 10.78 10.78
Nžky 60 m Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen 11.59 11.59
Nžky 60 m Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.43 09.43
Nžky 60 m Schwarz Lesana Lara 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.48 09.48
Nžky 60 m Sklenárová Romana 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Snopková Zuzana 16 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 60 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 11.67 11.67
Nžky 60 m Stanislavová Dorota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91 09.91
Nžky 60 m Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe 11.07 11.07
Nžky 60 m Strmeňová Helena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Strmeňová Lýdia 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 60 m Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.49 10.49
Nžky 60 m Svoreňová Linda 15 ŠK Detva v pohybe 11.01 11.01
Nžky 60 m Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 10.10 10.10
Nžky 60 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 10.41 10.41
Nžky 60 m Šelingová Nikol 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 60 m Šimková Evelyn 13 BŠK Banská Bystrica 10.82 10.82
Nžky 60 m Škultétyová Karolína 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.31 11.31
Nžky 60 m Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom 11.26 11.26
Nžky 60 m Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica 11.31 11.31
Nžky 60 m Šuleková Zuzana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 60 m Šupinová Simona 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Tatrnová Eliška 13 AO Olympia Považská Bystrica 12.33 12.33
Nžky 60 m Tománková Gréta 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Ursínyová Ema 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Valtíniová Simona 15 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.15 11.10
Nžky 60 m Végh Vivien 15 Atletický klub Čadca
Nžky 60 m Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.00 09.99
Nžky 60 m Vrbovská Simona 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 11.34 11.34
Nžky 60 m Weiss Alexandra 14 AK Mostáreň Brezno
Nžky 60 m Zelencová Sára 14 Milujem behanie Tur.Teplice 10.51 10.51
Nžky 60 m Zemiarova Zuzana 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Žigová Emma 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Žilková Katarína 16 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky 600 m Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 2:17.36 2:17.36
Nžky 600 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 2:18.57 2:16.15
Nžky 600 m Bojtošová Dominika 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:43.37 2:43.37
Nžky 600 m Brťková Miriam 13 BŠK Banská Bystrica 2:23.75 2:23.75
Nžky 600 m Buňová Natália 15 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Čížová Katarína 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:18.27 2:18.27
Nžky 600 m Čunderlíková Šarlota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:31.50 2:31.50
Nžky 600 m Dančová Karolína 16 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžky 600 m Diviaková Lucia 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky 600 m Džačovská Lea 14 MAC REDOX Lučenec 3:02.02 3:02.02
Nžky 600 m Fakačová Hana 16 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžky 600 m Hodásová Lucia 13 ŠK Juventa Žilina 2:29.30 2:29.30
Nžky 600 m Hoštáková Veronika 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Jandelová Michaela 14 BŠK Banská Bystrica 2:27.40 2:27.40
Nžky 600 m Kelemenová Nina 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:36.65 2:36.65
Nžky 600 m Kőnigová Hana 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:21.09 2:21.09
Nžky 600 m Koubeková Lenka 13 AK Mostáreň Brezno
Nžky 600 m Kováčiková Olívia 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:17.97 2:17.97
Nžky 600 m Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina 2:30.16 2:30.16
Nžky 600 m Laššáková Ella 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Lauková Adela 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Lietavcová Simona 15 BŠK Banská Bystrica 2:27.42 2:27.42
Nžky 600 m Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:36.75 2:36.75
Nžky 600 m Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe 2:41.73 2:41.73
Nžky 600 m Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe 2:26.04 2:26.04
Nžky 600 m Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica 2:21.43 2:21.43
Nžky 600 m Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina 2:13.39 2:13.39
Nžky 600 m Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica 2:36.95 2:36.95
Nžky 600 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 2:40.17 2:32.08
Nžky 600 m Murgašová Zoe 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:25.87 2:25.87
Nžky 600 m Murínová Michaela 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky 600 m Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 2:35.11 2:35.11
Nžky 600 m Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom 2:53.83 2:53.83
Nžky 600 m Paliesková Michaela 15 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Paššáková Ludmila 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom 2:18.32 2:18.32
Nžky 600 m Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:17.14 2:16.78
Nžky 600 m Poništová Júlia 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Radolská Zara 14 AC VICTORIA Turany
Nžky 600 m Rajtúchová Anna 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:55.26 2:55.26
Nžky 600 m Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina 2:53.60
Nžky 600 m Rybárová Mária 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:20.74 2:20.74
Nžky 600 m Sarvašová Alexandra 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Sklenárová Romana 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Snopková Zuzana 16 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 600 m Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.96 2:18.96
Nžky 600 m Šelingová Nikol 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 600 m Škultétyová Karolína 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.95 2:22.95
Nžky 600 m Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica 2:23.34 2:23.34
Nžky 600 m Šupinová Simona 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky 600 m Trochanová Ella 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:04.60 2:04.60
Nžky 600 m Valentová Elena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.13 2:11.13
Nžky 600 m Valentová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:29.53 2:29.53
Nžky 600 m Valtíniová Simona 15 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33.96 2:33.64
Nžky 600 m Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom 2:10.76 2:10.76
Nžky 600 m Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:54.89 1:54.89
Nžky 600 m Weiss Alexandra 14 AK Mostáreň Brezno
Nžky 600 m Zelencová Sára 14 Milujem behanie Tur.Teplice 2:17.84 2:17.84
Nžky 600 m Žigová Emma 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky 1000 m Bajzová Sofia 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 1000 m Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica 3:46.69 3:46.69
Nžky 1000 m Gero Elizabeth 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Ivaničová Veronika 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3:36.34 3:36.34
Nžky 1000 m Janeková Viktória 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 1000 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 4:04.75 4:04.75
Nžky 1000 m Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen
Nžky 1000 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 1000 m Rešetárová Tereza 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 1000 m Zemiarova Zuzana 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Bartková LInda 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:57.5 05:57.5
Nžky chôdza 1000 m Gregorová Viktória 16 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:29.9 05:29.9
Nžky chôdza 1000 m Ištoková Adela 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Mláková Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:45.50 05:45.50
Nžky chôdza 1000 m Mokrá Zuzana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:26.3 05:26.3
Nžky chôdza 1000 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 06:41.0 06:41.0
Nžky chôdza 1000 m Ridene Sabrine 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:48.95 06:48.95
Nžky chôdza 1000 m Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen 07:45.4 07:45.4
Nžky chôdza 1000 m Strmeňová Lýdia 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 06:09.93 06:09.93
Nžky diaľka Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra 322 322
Nžky diaľka Bajzová Sofia 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra 385 385
Nžky diaľka Baloghová Sabina 15 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Bariaková Barbora 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Benediková Barbora 15 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka Borloková Nikola 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Buňová Natália 15 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 394 394
Nžky diaľka Čechutyová Kristína Ela 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka Čunderlíková Šarlota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Dančová Karolína 16 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžky diaľka Debnárová Laura 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Diviaková Lucia 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Drugdová Dorota 16 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Ďuricová Dorotka 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Fakačová Hana 16 Milujem behanie Tur.Teplice
Nžky diaľka Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe 275 275
Nžky diaľka Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Gáborová Viktória 13 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Gero Elizabeth 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Harvánková Emy 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Helíková Anna 15 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Hlavatová Sabína 13 AC VICTORIA Turany
Nžky diaľka Hodásová Lucia 13 ŠK Juventa Žilina 311 311
Nžky diaľka Hoštáková Veronika 13 AO Olympia Považská Bystrica 285 285
Nžky diaľka Chruščová Terézia 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Janeková Viktória 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Kapustová Kristína 14 AC VICTORIA Turany
Nžky diaľka Kerty Karin 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Kohútová Dorota 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Kolesová Lenka 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Kőnigová Hana 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Korčoková Hanka 13 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Koubeková Lenka 13 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka Kováčiková Olívia 14 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Kubániová Katarína 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Kucejová Michaela 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Kučáková Zuzana 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Kuraťová Šarlota 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka Kušpálová Lenka 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Laššáková Ella 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Laššáková Zuzana 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky diaľka Lovichová Emma 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Luptáková Laura 13 ŠK Detva v pohybe 303 303
Nžky diaľka Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Matušáková Simona 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka Mázorová Mária 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Melicherová Dorota 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Micháliková Julia 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Mrázová Zuzana 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Murínová Michaela 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Navrátilová Ema 13 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Paliesková Michaela 15 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Pisárová Nina 13 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Polgárová Daniela 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Prítulová Adela 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Radochová Natálka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Rajtúchová Anna 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Remencová Veronika 14 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka Sáčková Alica 15 Atletický klub Čadca
Nžky diaľka Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Schwarz Lesana Lara 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Snopková Zuzana 16 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky diaľka Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Stanislavová Dorota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Stieranková Nina 13 ŠK Detva v pohybe 329 329
Nžky diaľka Strmeňová Helena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom 309 309
Nžky diaľka Svoreňová Linda 15 ŠK Detva v pohybe
Nžky diaľka Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec 329 329
Nžky diaľka Šelingová Nikol 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka Šimková Evelyn 13 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Škultétyová Karolína 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky diaľka Šuleková Zuzana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Šupinová Simona 13 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka Tatrnová Eliška 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka Tománková Gréta 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Trochanová Ella 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka Ursínyová Ema 16 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Valentová Elena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Valentová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky diaľka Végh Vivien 15 Atletický klub Čadca
Nžky diaľka Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Vrbovská Simona 14 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Nžky diaľka Weiss Alexandra 14 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka Zelencová Sára 14 Milujem behanie Tur.Teplice 217 217
Nžky diaľka Žilková Katarína 16 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová