<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Jumperia - Bratislavská latka 2024, memoriál Romana Moravca a Jaromíra Šimoneka - 23.ročník, Bratislava, 3. 2. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Apalovič Ondrej 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.95 07.95
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.14 07.14
M 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 06.80 06.80
M 60 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 07.42 07.42
M 60 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 06.82 06.82
M 60 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.42 07.32
M 60 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 07.59 07.59
M 60 m Nemec Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.91 06.91
M 60 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.12 07.12
M 60 m Štinčík Tomáš 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.03 07.03
M 60 m pr. 106,7 Pobjecký Matej 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M výška Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 176 179
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 195 200
M žrď Antalec Adam 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 501 501
M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 425 460
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 385 400
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 313 410
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 683 710
M diaľka Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 640 640
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 754 754
M diaľka Pobjecký Matej 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 674 674
M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 642 642
M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.44 14.70
J 60 m Akbuluto Taner 06 AK Slávia Trenčín o.z. 07.77 07.77
J 60 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 07.88 07.88
J 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 07.80 07.70
J 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.07 07.07
J 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 07.51 07.51
J 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.36
J 60 m Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.65 07.65
J 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 07.68 07.68
J 60 m Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 07.31 07.31
J 60 m Pavčo Samuel 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.02 08.02
J 60 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.53 07.53
J 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.71 07.68
J 60 m Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 08.09 08.09
J 60 m pr. 99,1 Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky
J 60 m pr. 99,1 Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.88 07.88
J 60 m pr. 99,1 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
J 60 m pr. 99,1 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.45 08.45
J 60 m pr. 99,1 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.60 08.60
J 60 m pr. 99,1 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55 08.55
J žrď Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 330 330
J žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 492 492
J diaľka Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 528 528
J diaľka Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 605 605
J diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 611 611
J diaľka Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 655 655
J diaľka Pavčo Samuel 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 528 528
J diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 625 625
J diaľka Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 533 533
J trojskok Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 13.01 13.01
J trojskok Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.63 12.63
Dci 60 m Bartoš Šimon 08 ŠK Jablonica
Dci 60 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava 07.41 07.41
Dci 60 m Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 07.36 07.36
Dci 60 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 08.03 08.03
Dci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.25 07.25
Dci 60 m Havaš Matúš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.10 07.10
Dci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 07.81 07.81
Dci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.56 07.56
Dci 60 m Jalč Matej 07 Naša atletika Bratislava 07.38 07.38
Dci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.80 08.80
Dci 60 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky 08.07 08.07
Dci 60 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 07.60 07.60
Dci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.47 07.47
Dci 60 m Nagy Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.43 07.43
Dci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 07.33 07.33
Dci 60 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 07.69 07.69
Dci 60 m Popély Balázs 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.19 08.19
Dci 60 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 07.22 07.22
Dci 60 m Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 08.26 08.26
Dci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.17 07.17
Dci 60 m Yan Michal 07 AK Slávia UK Bratislava 08.01 08.01
Dci 60 m pr. 91,4 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 08.79 08.79
Dci 60 m pr. 91,4 Havaš Matúš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.48 08.48
Dci 60 m pr. 91,4 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Dci 60 m pr. 91,4 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.20 08.20
Dci 60 m pr. 91,4 Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 08.45 08.45
Dci 60 m pr. 91,4 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.34 08.34
Dci 60 m pr. 91,4 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Dci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 180 180
Dci výška Hergott Henrich 08 Športový klub polície Bratislava 171 171
Dci výška Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 169 169
Dci výška Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150 150
Dci výška Kučera Peter 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 195 195
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 182 182
Dci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 185 185
Dci výška Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 153 153
Dci žrď Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 295 295
Dci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 345 345
Dci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400 400
Dci žrď Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 375 375
Dci žrď Tököly Filip 07 AC Stavbár Nitra 300 300
Dci žrď Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 300 300
Dci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 621 621
Dci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 567 567
Dci diaľka Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 554 554
Dci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 617 617
Dci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 531 531
Dci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 458 458
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 612 612
Dci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 574 574
Dci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 584 584
Dci diaľka Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 556 556
Dci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 640 640
Dci trojskok Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.72 11.72
Dci trojskok Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Dci trojskok Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.74 11.74
Dci trojskok Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 12.48 12.48
Žci 60 m Baláž Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.41 08.41
Žci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.55 07.55
Žci 60 m Brix Michal 10 Trackademy 09.35 09.35
Žci 60 m Držík Branislav 09 AK Slávia UK Bratislava 07.67 07.67
Žci 60 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 08.03 08.03
Žci 60 m Keseli Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 08.87 08.87
Žci 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 08.47 08.47
Žci 60 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 08.19 08.19
Žci 60 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.97 09.97
Žci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 07.74 07.74
Žci 60 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.82 08.82
Žci 60 m Pavlík Matúš 10 Atletický klub Senica 08.77 08.77
Žci 60 m Polaček Filip 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.05 08.05
Žci 60 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.99 08.90
Žci 60 m Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 07.86 07.86
Žci 60 m Vričan Artur 09 AK Slávia UK Bratislava 08.42 08.42
Žci 60 m pr. 83,8 Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 60 m pr. 83,8 Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m pr. 83,8 Horváth Jonáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m pr. 83,8 Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Žci 60 m pr. 83,8 Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.02 09.02
Žci 60 m pr. 83,8 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 08.89 08.89
Žci 60 m pr. 83,8 Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 10.46 10.46
Žci výška Brázda Marko 10 Atletický klub Bojničky 146 146
Žci výška Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 158 158
Žci výška Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 166 166
Žci výška Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Žci výška Vričan Artur 09 AK Slávia UK Bratislava 140 140
Žci žrď Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 220 220
Žci žrď Horváth Jonáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci žrď Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 550 550
Žci diaľka Baláž Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 390 390
Žci diaľka Brázda Marko 10 Atletický klub Bojničky 520 520
Žci diaľka Brix Michal 10 Trackademy 353 353
Žci diaľka Keseli Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 377 377
Žci diaľka Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 526 526
Žci diaľka Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 349 349
Žci diaľka Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 434 434
Žci diaľka Polaček Filip 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 483 483
Žci diaľka Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 413 413
Žci diaľka Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 527 527
Mžci 60 m Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.79 09.79
Mžci 60 m Brix Martin 12 Trackademy 10.29 10.29
Mžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.16 09.16
Mžci 60 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 09.19 09.19
Mžci 60 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58 09.58
Mžci 60 m Komanek Tomáš 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.84 09.84
Mžci 60 m Lopatník Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.00 11.00
Mžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 08.75 08.71
Mžci 60 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 08.73 08.73
Mžci 60 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.65 08.65
Mžci 60 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 09.59 09.59
Mžci 60 m Vincze Matúš 12 Atletický klub Puma Senec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.78 11.78
Mžci 60m p 76,2-7,5 Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.02 10.02
Mžci 60m p 76,2-7,5 Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky 12.11 12.11
Mžci 60m p 76,2-7,5 Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 11.84 11.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 12.84 12.84
Mžci výška Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 123 123
Mžci výška Beluš Dominik 11 ŠK Vital Bratislava
Mžci výška Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 130 130
Mžci výška Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky 115 115
Mžci výška Pazdernatý Martin 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 123 123
Mžci výška Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 142 142
Mžci diaľka Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 402 402
Mžci diaľka Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 481 481
Mžci diaľka Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky 421 421
Mžci diaľka Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 412 412
Mžci diaľka Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 333 333
Mžci diaľka Korbeľ Filip 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžci diaľka Lopatník Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžci diaľka Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 442 442
Mžci diaľka Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 304 317
Mžci diaľka Vincze Matúš 12 Atletický klub Puma Senec
Ž 60 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.26 08.09
Ž 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.64 08.64
Ž 60 m Cellerová Agáta 03 Naša atletika Bratislava 07.63 07.63
Ž 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.48 07.48
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.79 07.79
Ž 60 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 07.78 07.78
Ž 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.46 08.46
Ž 60 m Písečná Monika 95 Naša atletika Bratislava 07.64 07.64
Ž 60 m Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.59 07.59
Ž 60 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.30 09.27
Ž 60 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.53 08.53
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.13 08.09
Ž 60 m pr. 83,8 Šupicová Lenka 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.13 09.13
Ž výška Kuricová Veronika 03 ŠK Juventa Žilina 171 171
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 168 170
Ž žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 265 270
Ž žrď Havjerová Júlia 04 AK Slávia Trenčín o.z. 332 332
Ž žrď Ježíková Katarína 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 302 302
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340 370
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 317 317
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 631 631
Ž diaľka Vodnyánszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 626 626
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.48 11.69
Jky 60 m Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 08.79 08.69
Jky 60 m Bryndziarová Kristína 05 AO Sparta Považská Bystrica 08.38 08.38
Jky 60 m Čmelová Emília 06 AK Slávia Trenčín o.z. 08.24 08.24
Jky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 07.99 07.99
Jky 60 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.06 09.06
Jky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.21 08.14
Jky 60 m Horváthová Daria 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.68
Jky 60 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.04 08.04
Jky 60 m Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 08.27 08.27
Jky 60 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55 08.55
Jky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.97 08.94
Jky 60 m Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.13 08.13
Jky 60 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 08.54 08.54
Jky 60 m Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.05 08.05
Jky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 07.82 07.82
Jky 60 m Szaboová Rebeka 05 Naša atletika Bratislava 07.99 07.99
Jky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.73 08.73
Jky 60 m Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.66 08.66
Jky 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 07.70 07.70
Jky 60 m pr. 83,8 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 09.08 09.08
Jky 60 m pr. 83,8 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Jky 60 m pr. 83,8 Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.83 08.83
Jky 60 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.53 08.53
Jky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 157 160
Jky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 150 150
Jky výška Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 168 168
Jky výška Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 137
Jky výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 161 161
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 165 169
Jky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 330 330
Jky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 532
Jky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 529 529
Jky diaľka Horváthová Daria 06 AK AŠK Slávia Trnava 510 523
Jky diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 554 554
Jky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 567 573
Jky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.67 10.71
Jky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 10.37 10.37
Jky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10.08 10.21
Dky 60 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 08.31 08.31
Dky 60 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.14 09.14
Dky 60 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 08.36 08.36
Dky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.40 08.32
Dky 60 m Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 08.15 08.15
Dky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.24 08.24
Dky 60 m Jarábková Natalia 08 AK Slávia UK Bratislava
Dky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.23 08.23
Dky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 08.88 08.88
Dky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 08.64 08.64
Dky 60 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35 08.35
Dky 60 m Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 08.32 08.32
Dky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.17 08.92
Dky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.41 08.23
Dky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.27 08.27
Dky 60 m Markovičová Michaela 08 AK Slávia UK Bratislava 09.18 09.18
Dky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.54 08.52
Dky 60 m Melicherová Daniela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.93 08.93
Dky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 08.75 08.75
Dky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.20 09.07
Dky 60 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.57 08.57
Dky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.17 08.14
Dky 60 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 07.77 07.77
Dky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.09 08.09
Dky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 08.68 08.68
Dky 60m p 76,2-8,5 Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.84 08.84
Dky 60m p 76,2-8,5 Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 09.16 09.16
Dky 60m p 76,2-8,5 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 10.63 10.63
Dky 60m p 76,2-8,5 Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 10.95 10.95
Dky 60m p 76,2-8,5 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 10.97 10.75
Dky 60m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.83 08.83
Dky 60m p 76,2-8,5 Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 08.90 08.90
Dky 60m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.78 08.78
Dky 60m p 76,2-8,5 Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky výška Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 141 141
Dky výška Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 140 140
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 163 163
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 170 170
Dky výška Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 161 161
Dky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 143 145
Dky výška Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 130 130
Dky žrď Boľošová Liana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340 340
Dky žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 250 250
Dky žrď Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 250 250
Dky žrď Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 245 245
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 588 588
Dky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 493 493
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 552 552
Dky diaľka Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 426 426
Dky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 551 551
Dky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 482 506
Dky diaľka Hatríková Lenka 08 AK Slávia UK Bratislava 467 467
Dky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 538 538
Dky diaľka Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 501 501
Dky diaľka Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 421 429
Dky diaľka Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 413
Dky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 409 430
Dky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 556 556
Dky diaľka Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 549 549
Dky diaľka Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 382 408
Dky diaľka Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 410 417
Dky diaľka Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 411 435
Dky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 465 494
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 534 534
Dky diaľka Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 566 566
Dky diaľka Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 535 535
Dky diaľka Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 455 455
Dky trojskok Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky trojskok Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 11.56 11.56
Dky trojskok Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.63 09.63
Dky trojskok Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 09.78 09.78
Žky 60 m Bartková Nina 09 Atletický oddiel Svit 09.42 09.42
Žky 60 m Csanyiova Veronika 10 Atletický klub Puma Senec 07.87 07.87
Žky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.66 08.66
Žky 60 m Glasová Daniela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.95 08.95
Žky 60 m Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.49 08.49
Žky 60 m Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava 08.85 08.85
Žky 60 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.36 09.36
Žky 60 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 09.99 09.99
Žky 60 m Chrenová Veronika 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.10 09.10
Žky 60 m Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.19 09.19
Žky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.62 08.62
Žky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.54 08.54
Žky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 09.40 09.40
Žky 60 m Kuhnová Diana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.41 09.41
Žky 60 m Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.04 09.04
Žky 60 m Lajčáková Petra 09 Atletický oddiel Svit 09.54 09.54
Žky 60 m Lopatková Dorota 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.61 09.61
Žky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.17 08.17
Žky 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.13 09.13
Žky 60 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.29 08.29
Žky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 08.96 08.96
Žky 60 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit 10.35 10.15
Žky 60 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.49 08.49
Žky 60 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec 09.83
Žky 60 m Pittelová Nikoleta 09 Atletický klub Senica 10.00 10.00
Žky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 09.18
Žky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 08.93 08.93
Žky 60 m Prvoničová Simona 10 AK Slávia UK Bratislava 08.27 08.27
Žky 60 m Renczés Fanni 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žky 60 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 08.33 08.33
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.83 07.83
Žky 60 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.51 08.51
Žky 60 m Ščepko Nina 10 Atletický oddiel Svit 09.27 09.27
Žky 60 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Žky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.36 08.36
Žky 60 m Štvrtecká Karolína 09 Atletický klub Senica 09.21 09.21
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 08.04 08.04
Žky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.24 08.24
Žky 60 m Várossová Lea 10 AK Slávia UK Bratislava 09.25 09.25
Žky 60 m Viteková Kristína 09 Atletický klub Senica 08.36 08.36
Žky 60 m Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 09.01 09.01
Žky 60m p 76,2-8,2 Badurová Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60m p 76,2-8,2 Bartková Nina 09 Atletický oddiel Svit
Žky 60m p 76,2-8,2 Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.58 10.58
Žky 60m p 76,2-8,2 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.98 09.98
Žky 60m p 76,2-8,2 Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava 11.15 11.15
Žky 60m p 76,2-8,2 Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.73 09.73
Žky 60m p 76,2-8,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.34 10.34
Žky 60m p 76,2-8,2 Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60m p 76,2-8,2 Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 10.36 10.36
Žky 60m p 76,2-8,2 Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60m p 76,2-8,2 Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 09.27 09.27
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.73 09.73
Žky 60m p 76,2-8,2 Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60m p 76,2-8,2 Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 10.83 10.83
Žky 60m p 76,2-8,2 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.73 09.73
Žky výška Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky výška Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 145 145
Žky výška Chrenová Veronika 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 145 145
Žky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 164 164
Žky výška Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 148 148
Žky výška Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 156 156
Žky výška Lopatková Dorota 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 130 130
Žky výška Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 120 120
Žky výška Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 148 148
Žky výška Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 128 128
Žky výška Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 135 135
Žky výška Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 135 135
Žky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 150 150
Žky výška Šoucová Ema 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 145 145
Žky žrď Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
Žky žrď Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky žrď Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 240 240
Žky diaľka Badurová Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 431 431
Žky diaľka Bartková Nina 09 Atletický oddiel Svit 432 432
Žky diaľka Csanyiova Veronika 10 Atletický klub Puma Senec 436 436
Žky diaľka Glasová Daniela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 420 420
Žky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 494 494
Žky diaľka Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 403 403
Žky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 541 541
Žky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 442 454
Žky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 479 479
Žky diaľka Kuhnová Diana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 395 395
Žky diaľka Lopatková Dorota 10 AK AŠK Slávia Trnava 338 338
Žky diaľka Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 408 408
Žky diaľka Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 485 485
Žky diaľka Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 459 459
Žky diaľka Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 464 464
Žky diaľka Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec
Žky diaľka Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 437 437
Žky diaľka Prvoničová Simona 10 AK Slávia UK Bratislava 469 469
Žky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 457 504
Žky diaľka Ščepko Nina 10 Atletický oddiel Svit 390 390
Žky diaľka Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 477 477
Žky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 453 467
Žky diaľka Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 414 414
Mžky 60 m Antal Emma 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.35 09.35
Mžky 60 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.69 08.69
Mžky 60 m Bezáková Júlia 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.75 09.75
Mžky 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.58 09.58
Mžky 60 m Hajašová Adela 12 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.09 09.09
Mžky 60 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 08.72 08.72
Mžky 60 m Horníková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.43
Mžky 60 m Horvathová Hana 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky 60 m Hrnčiarová Bianka 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky 60 m Chovanová Kristína 11 Športový klub Závod 08.86 08.86
Mžky 60 m Jaderková Anabela 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Janegová Tatiana 11 AK Slávia UK Bratislava 08.55 08.55
Mžky 60 m Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.78 09.78
Mžky 60 m Korábová Tamara 11 Trackademy 09.77 09.77
Mžky 60 m Ladecká Emily 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 09.23 09.23
Mžky 60 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.09 09.09
Mžky 60 m Mataninová Konečná Simona 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.74
Mžky 60 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.84 08.84
Mžky 60 m Molčanová Adela 11 Trackademy 09.55 09.55
Mžky 60 m Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica 08.81 08.81
Mžky 60 m Nováčková Nikola 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.18 09.18
Mžky 60 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.87 08.87
Mžky 60 m Rajcsányi Nóra Mária 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.81 09.81
Mžky 60 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.25 08.45
Mžky 60 m Skokanová Agnes 12 Atletický oddiel Svit 09.73 09.73
Mžky 60 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 08.48 08.48
Mžky 60 m Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.78 09.78
Mžky 60 m Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.96 08.96
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 11.62 11.62
Mžky 60m p 76,2-7,5 Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 10.35 10.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horníková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 12.57 12.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 12.32 12.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.72 10.72
Mžky 60m p 76,2-7,5 Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica 10.89 10.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 Nováčková Nikola 12 ŠK Run For Fun Bratislava 12.84 12.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.79 10.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 11.33 11.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Skokanová Agnes 12 Atletický oddiel Svit
Mžky 60m p 76,2-7,5 Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 09.56 09.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 10.95 10.95
Mžky 60m p 76,2-7,5 Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 12.96 12.96
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 12.77 12.77
Mžky výška Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Mžky výška Hliváková Eliška 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky výška Chovanová Kristína 11 Športový klub Závod 142 142
Mžky výška Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 141 141
Mžky výška Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 120 120
Mžky výška Pálková Anička 12 Atletický klub Puma Senec
Mžky výška Skokanová Agnes 12 Atletický oddiel Svit
Mžky výška Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 148 148
Mžky výška Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 130 130
Mžky výška Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 135 135
Mžky výška Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 150 150
Mžky výška Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 125 125
Mžky diaľka Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 364 365
Mžky diaľka Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 397 397
Mžky diaľka Hajašová Adela 12 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava 423 423
Mžky diaľka Horníková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky diaľka Chovanová Kristína 11 Športový klub Závod 447 447
Mžky diaľka Jaderková Anabela 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Kurczová Lea 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 408 408
Mžky diaľka Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica 420 420
Mžky diaľka Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 399 399
Mžky diaľka Pálková Anička 12 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 433 433
Mžky diaľka Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 456 456
Mžky diaľka Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 437 437
Mžky diaľka Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 357 357