<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá AZB, Bratislava, 22. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.53 07.50 07.46
M 60 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 08.00 08.00
M 60 m Belianský Milan 44 AK Veterán Bratislava 09.21 08.40
M 60 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 07.11 06.84
M 60 m Černák Andrej 03 Naša atletika Bratislava
M 60 m Čupka Rastislav 03 ŠK Vital Bratislava 07.94 07.94
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.07 07.04
M 60 m Haraslín Roman 03 Naša atletika Bratislava 07.43
M 60 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 08.12 08.12
M 60 m Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 09.08
M 60 m Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 07.69 07.66
M 60 m kulajtova yveta 58 stu
M 60 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.32
M 60 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 07.29 07.29
M 60 m Pecko Tomáš 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.13
M 60 m Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A) 08.48 08.18
M 60 m Tősér Alexander 85 ŠK TopRunDS (A) 08.79 08.79
M 400 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 54.89 54.89
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.86 50.86
M 400 m Taric Ladislav 86 ŠK TopRunDS (A)
M 400 m Tősér Alexander 85 ŠK TopRunDS (A)
M 400 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.44
M 1500 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 4:58.34
M 1500 m 74 Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:38.18
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:27.14 4:27.08
M 1500 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 4:16.03 4:16.03
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:26.09 4:26.09
M 1500 m 52 Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 4:41.98
M 1500 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:30.48
M výška Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 185 195
M guľa 7,26 kg Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 13.30 13.72
M guľa 7,26 kg Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 07.69 07.69
M guľa 7,26 kg Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 10.47 10.47
M guľa 7,26 kg Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 06.89 06.89
J 60 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 07.54 07.54
J 60 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 07.33 07.33
J 60 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 60 m Sojka Tomáš 05 Naša atletika Bratislava
J 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.68 07.68
J 60 m Talajka Samuel 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 400 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 55.51 55.51
J 400 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.62 56.62
J 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.22 53.22
J 1500 m 28 Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 5:16.14
J 1500 m 29 Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava 4:30.23
J 1500 m 36 Jozič Andrej 04 Naša atletika Bratislava
J 1500 m 39 Krútek Šimon 04 AK Veterán Bratislava
J výška Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 179 179
J výška Talajka Samuel 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava
Dci 60 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 07.68 07.68
Dci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.27 08.27
Dci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 07.70 07.70
Dci 60 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 07.74 07.74
Dci 60 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec 07.80 07.80
Dci 60 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.47 07.47
Dci 60 m Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 07.76 07.76
Dci 60 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.68 07.68
Dci 60 m Procházka Denis 07 Atletika Inter Bratislava 07.77 07.77
Dci 60 m Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava
Dci 60 m Yan Michal 07 AK Slávia UK Bratislava 08.54 08.54
Dci 400 m Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 58.07 58.07
Dci 400 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
Dci 400 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 60.71 60.71
Dci 400 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.05 54.05
Dci 400 m Lipka Martin 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 58.30 58.30
Dci 400 m Plassmann Lucas 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 400 m Procházka Denis 07 Atletika Inter Bratislava 56.47 56.47
Dci 1500 m 27 Burt David 07 ŠK TRIATLON Pezinok
Dci 1500 m 10 Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:06.10
Dci 1500 m 24 Klobúšnik Šimon 07 Realiz sport team
Dci 1500 m 25 Malatschek Max 06 Realiz sport team
Dci 1500 m 26 Poltársky Patrik 07 Realiz sport team
Dci výška Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 150 150
Dci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 161 161
Dci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 166 166
Dci guľa 5 kg Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 08.39 08.39
Dci guľa 5 kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 10.36 10.36
Dci guľa 5 kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 09.89 09.89
Žci 60 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 08.26 08.26
Žci 60 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Žci 60 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.33 10.33
Žci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.57 09.57
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 08.00 08.00
Žci 60 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 08.53 08.53
Žci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.81 07.81
Žci 60 m Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.73 08.73
Žci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.18 08.18
Žci 60 m Kapiáš Matej 08 Special Olympics
Žci 60 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava 08.63 08.63
Žci 60 m Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava 09.54 09.54
Žci 60 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 07.93 07.93
Žci 60 m Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.15 08.15
Žci 60 m Lipka Lukáš 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Nagy Michal 08 ŠK Run For Fun Bratislava 08.03 08.03
Žci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 07.73 07.73
Žci 60 m Pöršök Filip 09 AK Slávia UK Bratislava 09.13 09.13
Žci 60 m Roest Sebastian 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.90 07.90
Žci 60 m Sedláček Filip Rastislav 09 Special Olympics
Žci 60 m Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 08.30 08.30
Žci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.33 09.33
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.40 07.40
Žci 60 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.66 08.66
Žci 60 m Zachar Peter 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 150 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 21.45 21.45
Žci 150 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 20.40 20.40
Žci 150 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.34 23.34
Žci 150 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 19.45 19.45
Žci 150 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 20.92 20.92
Žci 150 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 18.51 18.51
Žci 150 m Kapiáš Matej 08 Special Olympics
Žci 150 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava 21.43 21.43
Žci 150 m Kolek Bohuslav 09 Naša atletika Bratislava 23.28 23.28
Žci 150 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 18.95 18.95
Žci 150 m Nagy Michal 08 ŠK Run For Fun Bratislava 19.90 19.90
Žci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 18.10 18.10
Žci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.12 19.12
Žci 150 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 24.85
Žci 150 m Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 20.78 20.78
Žci 150 m Ughy Barna 09 Szombathelyi SI
Žci 150 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.77 23.77
Žci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 18.03 18.03
Žci 150 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.22 21.22
Žci 150 m Zachar Peter 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.49 20.49
Žci 800 m 453 Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 2:25.16
Žci 800 m 462 Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žci 800 m 457 Gašparík Tomáš 08 Realiz sport team
Žci 800 m 463 Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 800 m 458 Jakubets Hlib (C) 08 Realiz sport team
Žci 800 m 460 Lenghart Markus 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Žci 800 m 461 Mihaľov Maxim 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žci 800 m 459 Rischer Kristián 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žci 800 m 456 Slávik Ján 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 800 m 454 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:39.23
Žci výška Holub Marek 09 Atletika Bratislava
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 159 159
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 173 173
Žci výška Pöršök Filip 09 AK Slávia UK Bratislava
Žci výška Roest Sebastian 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci výška Sahanek Eduard 09 Atletika Bratislava
Žci výška Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 135 135
Žci výška Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 150 150
Žci guľa 4 kg Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.05 07.05
Žci guľa 4 kg Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci guľa 4 kg Holub Marek 09 Atletika Bratislava
Žci guľa 4 kg Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 11.00 11.00
Žci guľa 4 kg Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.48 08.48
Žci guľa 4 kg Lipka Lukáš 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci guľa 4 kg Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.71 09.71
Mžci 60 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.45 09.45
Mžci 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 09.15 09.15
Mžci 60 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.64 08.64
Mžci 60 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava 09.62 09.62
Mžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.39 09.39
Mžci 60 m Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky 10.07 10.07
Mžci 60 m Fides Filip 11 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.27 10.27
Mžci 60 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.31 09.31
Mžci 60 m Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava 10.20 10.20
Mžci 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 09.47 09.41
Mžci 60 m Herchel Michal 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 09.54 09.54
Mžci 60 m Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.12 10.12
Mžci 60 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58 09.58
Mžci 60 m Javorský Jakub 11 Longital sport club 10.51 10.51
Mžci 60 m Kákoš Dominik 11 Atletický klub Kúty
Mžci 60 m Keseli Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 09.30 09.30
Mžci 60 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.79 09.79
Mžci 60 m Komanek Tomáš 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.48 10.48
Mžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.08 10.08
Mžci 60 m Kováč Šimon 10 Naša atletika Bratislava
Mžci 60 m Kratka Vincent 11 Longital sport club 09.86 09.86
Mžci 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 09.09 09.09
Mžci 60 m Matliak Adam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.05 10.05
Mžci 60 m Melichar Maxim 10 Atletický klub Puma Senec 08.69 08.69
Mžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 08.47 08.47
Mžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 08.56 08.56
Mžci 60 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.27 09.27
Mžci 60 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.80 09.80
Mžci 60 m Pazdernatý Martin 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.86 09.86
Mžci 60 m Pelikán Peter 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.33
Mžci 60 m Polaček Filip 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 60 m Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.63 09.63
Mžci 60 m Sahanek Dominik 11 Atletika Bratislava
Mžci 60 m Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.83 09.67
Mžci 60 m Sivý Lukáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.40 09.40
Mžci 60 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.02 09.02
Mžci 60 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 07.99 07.99 07.99
Mžci 60 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 09.91 09.91
Mžci 60 m Zemjanek Ján 11 Longital sport club 09.10 10.30 10.30
Mžci 150 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.13 25.13
Mžci 150 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.99 23.99
Mžci 150 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 23.98 23.98
Mžci 150 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 21.23 21.23
Mžci 150 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava 23.83
Mžci 150 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.41
Mžci 150 m Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Mžci 150 m Fides Filip 11 BK hraj na tie nohy Bratislava 25.95 25.95
Mžci 150 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.93 22.93
Mžci 150 m Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava 24.96 24.96
Mžci 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 23.82
Mžci 150 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 24.27 23.77
Mžci 150 m Kákoš Dominik 11 Atletický klub Kúty
Mžci 150 m Keseli Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci 150 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.73 25.73
Mžci 150 m Kováč Šimon 10 Naša atletika Bratislava
Mžci 150 m Kratka Vincent 11 Longital sport club 24.87 24.87
Mžci 150 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 22.21 22.21
Mžci 150 m Melichar Maxim 10 Atletický klub Puma Senec 21.06 21.06
Mžci 150 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 20.43 20.43
Mžci 150 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.11 24.11
Mžci 150 m Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.95
Mžci 150 m Pelikán Peter 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.41
Mžci 150 m Pilka David 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 150 m Pilka Filip 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.08 23.08
Mžci 150 m Rybár Pavol 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 150 m Sivý Lukáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.03 24.03
Mžci 150 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.96 22.96
Mžci 150 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 19.82 19.88 19.88
Mžci 150 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 24.53 24.53
Mžci 150 m Zemjanek Ján 11 Longital sport club 25.66 25.66
Mžci 1500 m 486 Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 1500 m 489 Brňák David 11 3klub Šamorín
Mžci 1500 m 488 Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci 1500 m 487 Burt Tobias 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci 1500 m 482 Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky 5:54.40
Mžci 1500 m 480 Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 5:30.60
Mžci 1500 m 493 Klasta Fedor 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci 1500 m 491 Komanek Tomáš 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžci 1500 m 485 Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 1500 m 479 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 5:07.80
Mžci 1500 m 490 Nagy Michal 10 3klub Šamorín
Mžci 1500 m 494 Neštepný Tomáš 11 Realiz sport team
Mžci 1500 m 484 Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžci 1500 m 483 Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 6:05.40
Mžci diaľka Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 385 385
Mžci diaľka Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 417 417
Mžci diaľka Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava
Mžci diaľka Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 393 393
Mžci diaľka Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava 319 319
Mžci diaľka Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 376 376
Mžci diaľka Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 324
Mžci diaľka Javorský Jakub 11 Longital sport club
Mžci diaľka Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 330
Mžci diaľka Kratka Vincent 11 Longital sport club
Mžci diaľka Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 331 361
Mžci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 495 495
Mžci diaľka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 458 458
Mžci diaľka Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 394 394
Mžci diaľka Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžci diaľka Pazdernatý Martin 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 320
Mžci diaľka Pilka David 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci diaľka Pilka Filip 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci diaľka Polaček Filip 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Rybár Pavol 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 353 353
Mžci diaľka Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 393 393
Mžci diaľka Valter Lukáš 10 Longital sport club 419 419
Mžci diaľka Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 317 317
Mžci diaľka Zemjanek Ján 11 Longital sport club
Ž 60 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43 08.09
Ž 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 07.70
Ž 60 m Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.36 08.36
Ž 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 08.58 08.46
Ž 60 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.64 08.64
Ž 60 m Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55 08.55
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.77 64.77
Ž 1500 m 8 Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:40.49
Ž 1500 m 9 Šišoláková Lucia 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 4:39.77
Ž 1500 m 7 Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava 5:00.97
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 165 180
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 166
Ž guľa 4 kg Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.56 09.56
Jky 60 m Bošmanská Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.55 08.55
Jky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.07 07.99
Jky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.69 07.69
Jky 60 m Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.01
Jky 60 m Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.04
Jky 60 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 08.29 08.29
Jky 60 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.56 08.56
Jky 60 m Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.06
Jky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.68 08.49
Jky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.97 08.97
Jky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 07.94 07.94
Jky 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 07.82 07.82
Jky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.39 08.16
Jky 400 m Chudíková Martina 05 Naša atletika Bratislava 74.07 74.07
Jky 400 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.89 62.89
Jky 400 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 64.36 64.36
Jky 400 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 67.14 66.98
Jky 1500 m 500 Chudíková Martina 05 Naša atletika Bratislava
Jky 1500 m 498 Laceková Adriana 05 BŠK Banská Bystrica
Jky 1500 m 499 Lacková Viktoria 05 AK Veterán Bratislava
Jky výška Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 134 134
Jky výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 161 161
Jky guľa 4 kg Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Jky guľa 4 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 07.65 08.59
Jky guľa 4 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.23 09.23
Jky guľa 4 kg Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 05.49 05.49
Jky guľa 4 kg Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Jky guľa 4 kg Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 11.13 11.13
Dky 60 m Baková Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava 10.78 10.78
Dky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.20 08.20
Dky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Dky 60 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 08.79 08.79
Dky 60 m Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava 08.54 08.54
Dky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.14 08.14
Dky 60 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.81 08.81
Dky 60 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.12 08.12
Dky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.16 08.92
Dky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.30 09.30
Dky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.33 09.27
Dky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.07 09.07
Dky 60 m Petrovičová Dominika 06 ŠK Vital Bratislava
Dky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.23 09.06
Dky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.14 08.14
Dky 400 m Baková Tamara 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 400 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 400 m Grebečiová Valika 07 Naša atletika Bratislava
Dky 400 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 68.08 67.35
Dky 1500 m 497 Mináriková Nicoleta 07 Atletický klub Puma Senec
Dky 1500 m 496 Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava
Dky 1500 m 495 Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Dky výška Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 133 133
Dky guľa 3 kg Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.08 09.08
Dky guľa 3 kg Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.96 09.96
Dky guľa 3 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Dky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 10.56 10.56
Žky 60 m Balážová Maxine Olivia 09 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.26 09.26
Žky 60 m Bayerová Kristína 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 09.13 08.96
Žky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 08.73 08.65
Žky 60 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.00 08.84
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.87 08.87
Žky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.91 08.91
Žky 60 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00 10.00
Žky 60 m Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava 09.85 09.85
Žky 60 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.75 09.75
Žky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 09.94 09.94
Žky 60 m Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava 09.90 09.90
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.46 08.46
Žky 60 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.53 09.24
Žky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.73 08.73
Žky 60 m Labajová Kristína 09 AK Slávia UK Bratislava 09.49 09.49
Žky 60 m Lázničková Simona 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.83 08.83
Žky 60 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.49 08.49
Žky 60 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 09.10 09.32 09.32
Žky 60 m Morvayová Katarína Jana 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 08.83 08.83
Žky 60 m Perknovská Laura 09 Naša atletika Bratislava 09.48 09.48
Žky 60 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.82 09.82
Žky 60 m Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 10.11
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.56 08.56
Žky 60 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 08.62 08.62
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.91 07.91
Žky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.51 08.51
Žky 60 m Slobodová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 09.89 09.89
Žky 60 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín 08.67 08.67
Žky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Žky 60 m Šegitová Nelka 08 Atletický klub Puma Senec 09.99
Žky 60 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 09.82 09.82
Žky 60 m Zajačková Sabina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.44 08.25
Žky 60 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 08.64 08.64
Žky 150 m Balážová Maxine Olivia 09 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.21 23.21
Žky 150 m Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín 21.97 21.97
Žky 150 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 20.33 20.33
Žky 150 m Flórez Romero Izabela 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.56 24.56
Žky 150 m Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.61 24.61
Žky 150 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 25.50
Žky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 21.35 21.28
Žky 150 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.56
Žky 150 m Labajová Kristína 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Lázničková Simona 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.51 21.51
Žky 150 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.72
Žky 150 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 22.30 23.67 23.67
Žky 150 m Pajpachová Linda 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.94 24.94
Žky 150 m Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 22.81
Žky 150 m Slobodová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 24.80 24.80
Žky 150 m Striežencová Tereza 09 Deti v pohybe Šamorín 20.66 20.66
Žky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 20.87 20.87
Žky 150 m Zajačková Sabina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 20.77 20.77
Žky 150 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 21.09 21.09
Žky 800 m 194 Balazs Edit 09 Realiz sport team
Žky 800 m 451 Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava
Žky 800 m 193 Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 3:05.76
Žky 800 m 452 Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m 199 Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 800 m 195 Neštepná Tereza 08 Realiz sport team
Žky 800 m 200 Pajpachová Linda 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 800 m 190 Pápai Nerina 08 Szombathelyi SI 2:21.79
Žky 800 m 198 Pécsiová Eliška 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky 800 m 192 Perknovská Laura 09 Naša atletika Bratislava 2:59.60
Žky 800 m 189 Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:19.47
Žky 800 m 450 Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Žky 800 m 449 Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 800 m 191 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 2:42.02
Žky 800 m 197 Zajačková Sabina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 140 145
Žky výška Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 135 135
Žky výška Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 133 133
Žky výška Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 138 138
Žky výška Labajová Kristína 09 AK Slávia UK Bratislava 123 123
Žky výška Lázničková Simona 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 138 138
Žky výška Malíková Nelly 09 Longital sport club
Žky výška Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 135 135
Žky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 155 155
Žky výška Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 135 135
Žky výška Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Žky guľa 3 kg Bayerová Kristína 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky guľa 3 kg Borza Adriana 08 AK Slávia UK Bratislava 07.19 07.19
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 10.45 10.45
Žky guľa 3 kg Hatrikova Eliška 08 AK Slávia UK Bratislava 08.68 08.68
Žky guľa 3 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.74 08.74
Žky guľa 3 kg Perknovská Laura 09 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Žky guľa 3 kg Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 09.60 09.60
Žky guľa 3 kg Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.48 08.48
Mžky 60 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.97 08.97
Mžky 60 m Bertová Sofia Alexandra 10 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín 09.68 09.68
Mžky 60 m Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.32 09.32
Mžky 60 m Bolebruchova Zuzana 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky 60 m Borošová Katarína 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Čačiková Ema 11 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.07 10.07
Mžky 60 m Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava 09.76 09.76
Mžky 60 m Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín 09.73 09.73
Mžky 60 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 09.67 09.67
Mžky 60 m Dvorská Barbora 11 Naša atletika Bratislava 08.71 08.71
Mžky 60 m Dzuričková Alexandra 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.61 10.61
Mžky 60 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.24 10.24
Mžky 60 m Farštiaková Daniela 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.37 10.37
Mžky 60 m Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.65 09.65
Mžky 60 m Gajdošová Gréta 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Galčíková Lucia 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky 60 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 09.10 09.10
Mžky 60 m Grebáčová Veronika 10 Atletika JOJO Lamač 09.62 09.62
Mžky 60 m Herzánová Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.51 09.51
Mžky 60 m Hlinková Ella Michaela 11 Naša atletika Bratislava 10.67 10.67
Mžky 60 m Holkovičová Paulína 10 Naša atletika Bratislava
Mžky 60 m Hrašková Hana 11 Naša atletika Bratislava 10.77 10.77
Mžky 60 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 10.48 10.48
Mžky 60 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.68 10.68
Mžky 60 m Chrenová Veronika 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.62
Mžky 60 m Ivičičová Ella 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 60 m Jakus Eszter 11 Deti v pohybe Šamorín 09.56 09.56
Mžky 60 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 08.98 08.98
Mžky 60 m Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 09.61 09.61
Mžky 60 m Kaluzinska Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Kinder Michaela 11 Atletický klub Kúty
Mžky 60 m Klúčiková Lea 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 60 m Kojšová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec 09.30 09.30
Mžky 60 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 10.39 10.39
Mžky 60 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 09.36 09.36
Mžky 60 m Kristová Stella 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.14 10.14
Mžky 60 m Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 09.26 09.26
Mžky 60 m Kuhnová Diana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 60 m Kurnátová Karolína 11 Naša atletika Bratislava 11.46 11.46
Mžky 60 m Lantajová Paula 11 Naša atletika Bratislava 10.62 10.62
Mžky 60 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.22
Mžky 60 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač 10.53 10.53
Mžky 60 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.58 08.58
Mžky 60 m Masarovičová Gréta Lea 11 Naša atletika Bratislava 10.38 10.38
Mžky 60 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.77 08.77
Mžky 60 m Miháleková Michaela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.59 10.59
Mžky 60 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.24 09.24
Mžky 60 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 10.38 10.38
Mžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Mžky 60 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín 09.60 09.60
Mžky 60 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.90 09.90
Mžky 60 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.28 09.28
Mžky 60 m Ovčíková Martina 11 Atletický klub Puma Senec 10.00 10.00
Mžky 60 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 09.67 09.67
Mžky 60 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.12 10.12
Mžky 60 m Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava 09.24 09.24
Mžky 60 m Plankenbuchlerová Miriam 10 Deti v pohybe Šamorín 09.23 09.23
Mžky 60 m Porovčáková Alexandra 11 Naša atletika Bratislava 10.12 10.12
Mžky 60 m Príkopská Lucia 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.29 09.29
Mžky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 08.80 08.80
Mžky 60 m Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.87
Mžky 60 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.45 08.45
Mžky 60 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 09.55 09.53
Mžky 60 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.65 09.65
Mžky 60 m Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač 10.00 10.00
Mžky 60 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.56 08.56
Mžky 60 m Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.90 09.90
Mžky 60 m Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.14 10.14
Mžky 60 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 08.96 08.96
Mžky 60 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 09.29 09.29
Mžky 60 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.42 09.42
Mžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 10.46 10.46
Mžky 60 m Šoková Kristína 10 Atletický klub AC Malacky 09.42 09.42
Mžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.76 08.76
Mžky 60 m Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.27 10.27
Mžky 60 m Tondrová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec 09.50 09.50
Mžky 60 m Trubačová Petra 11 Atletický klub Kúty 10.96 10.96
Mžky 60 m Vavrová Hana 10 Atletika JOJO Lamač 10.53 10.53
Mžky 60 m Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.64 08.64
Mžky 60 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59 09.59
Mžky 60 m Zábranská Viktória 11 Naša atletika Bratislava 10.21 10.21
Mžky 60 m Žilková Valéria 11 Atletický klub Puma Senec 10.92 10.92
Mžky 150 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 21.91 21.91
Mžky 150 m Bertová Sofia Alexandra 10 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín 24.46 24.46
Mžky 150 m Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.94 24.94
Mžky 150 m Bolebruchova Zuzana 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky 150 m Borošová Katarína 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Čačiková Ema 11 BK hraj na tie nohy Bratislava 25.36 25.36
Mžky 150 m Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín 24.21 24.21
Mžky 150 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 24.66 24.66
Mžky 150 m Dvorská Barbora 11 Naša atletika Bratislava 21.33 21.33
Mžky 150 m Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Farštiaková Daniela 11 ŠK Run For Fun Bratislava 25.98 25.98
Mžky 150 m Gergye Lililána 10 Szombathelyi SI
Mžky 150 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 22.87 22.87
Mžky 150 m Grebáčová Veronika 10 Atletika JOJO Lamač
Mžky 150 m Herzánová Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Hlinková Ella Michaela 11 Naša atletika Bratislava 26.30 26.30
Mžky 150 m Hrašková Hana 11 Naša atletika Bratislava 26.93 26.93
Mžky 150 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 26.24 26.24
Mžky 150 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.36 27.36
Mžky 150 m Ivičičová Ella 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 150 m Jakus Eszter 11 Deti v pohybe Šamorín 23.59 23.59
Mžky 150 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 22.61 22.11
Mžky 150 m Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 23.95 23.95
Mžky 150 m Kaluzinska Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Kinder Michaela 11 Atletický klub Kúty
Mžky 150 m Kojšová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec 22.97 22.97
Mžky 150 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 26.34 26.34
Mžky 150 m Kristová Stella 11 ŠK Run For Fun Bratislava 25.39 25.39
Mžky 150 m Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 23.64 23.64
Mžky 150 m Kuhnová Diana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Letková Magdaléna 11 AK Inter-SC Bratislava 24.09 24.09
Mžky 150 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač 26.20 26.20
Mžky 150 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.61 21.61
Mžky 150 m Masarovičová Gréta Lea 11 Naša atletika Bratislava 26.63 26.63
Mžky 150 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.84 21.84
Mžky 150 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 23.20 23.20
Mžky 150 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 26.08 26.08
Mžky 150 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 23.26
Mžky 150 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín 23.54 23.54
Mžky 150 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.99 24.99
Mžky 150 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.80 22.80
Mžky 150 m Ovčíková Martina 11 Atletický klub Puma Senec 25.03 25.03
Mžky 150 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 23.81 23.81
Mžky 150 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 25.51 25.51
Mžky 150 m Plankenbuchlerová Miriam 10 Deti v pohybe Šamorín 23.87 23.87
Mžky 150 m Porovčáková Alexandra 11 Naša atletika Bratislava 26.52 26.52
Mžky 150 m Príkopská Lucia 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.98 22.98
Mžky 150 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 21.68 21.68
Mžky 150 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 24.40 24.40
Mžky 150 m Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač 25.39 25.39
Mžky 150 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 21.42 21.42
Mžky 150 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 22.20 22.20
Mžky 150 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 23.17 23.17
Mžky 150 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 23.84 23.84
Mžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 27.57 27.57
Mžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.20 21.20
Mžky 150 m Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 25.15 25.15
Mžky 150 m Tondrová Paulína 10 Atletický klub Puma Senec 23.05 23.05
Mžky 150 m Trubačová Petra 11 Atletický klub Kúty 25.58 25.58
Mžky 150 m Vavrová Hana 10 Atletika JOJO Lamač 27.89 27.89
Mžky 150 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.48 24.48
Mžky 150 m Žilková Valéria 11 Atletický klub Puma Senec 28.39 28.39
Mžky 1500 m 471 Búzeková Laura 10 Realiz sport team
Mžky 1500 m 472 Búzeková Lucia 11 Realiz sport team
Mžky 1500 m 345 Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín
Mžky 1500 m 470 Dvorská Barbora 11 Naša atletika Bratislava
Mžky 1500 m 474 Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 1500 m 469 Galčíková Lucia 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky 1500 m 465 Grmanová Nelly 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 1500 m 473 Hettychová Olívia 11 Realiz sport team
Mžky 1500 m 475 Hoštáková Olívia 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky 1500 m 468 Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 1500 m 466 Miháleková Michaela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 1500 m 467 Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky 1500 m 464 Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 5:53.16
Mžky 1500 m 477 Tomášová Anna 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky 1500 m 476 Virágová Natália 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky 1500 m 478 Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 364 385
Mžky diaľka Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 362 362
Mžky diaľka Čačiková Ema 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky diaľka Čierna Alexandra 10 AK Slávia UK Bratislava 338 338
Mžky diaľka Gajdošová Gréta 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Gergye Lililána 10 Szombathelyi SI
Mžky diaľka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 413 413
Mžky diaľka Grebáčová Veronika 10 Atletika JOJO Lamač
Mžky diaľka Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 316 316
Mžky diaľka Chovanová Kristína 11 AK Borský Svätý Jur
Mžky diaľka Chrenová Veronika 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 358 358
Mžky diaľka Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 348 348
Mžky diaľka Kojšová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec 363 363
Mžky diaľka Kollárová Timea 10 ŠK Vital Bratislava 363 363
Mžky diaľka Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 303 303
Mžky diaľka Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 439 439
Mžky diaľka Kristová Stella 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžky diaľka Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 394 394
Mžky diaľka Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 397 397
Mžky diaľka Kurnátová Karolína 11 Naša atletika Bratislava 289 289
Mžky diaľka Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 333 333
Mžky diaľka Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač
Mžky diaľka Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 439 439
Mžky diaľka Masarovičová Gréta Lea 11 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 415 415
Mžky diaľka Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 379 379
Mžky diaľka Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 305 305
Mžky diaľka Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 403 403
Mžky diaľka Ondrišeková Zoja 11 AK Slávia UK Bratislava 317 317
Mžky diaľka Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 337 337
Mžky diaľka Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 412 412
Mžky diaľka Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 371 371
Mžky diaľka Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 351
Mžky diaľka Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač
Mžky diaľka Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 381 381
Mžky diaľka Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 438 438
Mžky diaľka Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 367 367
Mžky diaľka Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 388 388
Mžky diaľka Šoková Kristína 10 Atletický klub AC Malacky
Mžky diaľka Vavrová Hana 10 Atletika JOJO Lamač 296 296
Mžky diaľka Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 441 441
Mžky diaľka Zábranská Viktória 11 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Algayer Alex 16 Atletika JOJO Lamač
EleH 60 m Beliš Damián 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Bodon Peter 16 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m Bogár Bruno 16 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Bunda Lukáš 16 Longital sport club 16.05 16.05
EleH 60 m Cibula Matej 16 Naša atletika Bratislava 13.13 13.13
EleH 60 m Kurina Tomáš 16 Atletika JOJO Lamač
EleH 60 m Mojžiš Matej 17 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m Mojžiš Samuel 17 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m Petráš Tadeáš 16 Triathlon mood, o.z. 13.55 13.55
EleH 60 m Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava 12.25 12.25
EleH 60 m Rimovsky Oliver 16 Atletika Bratislava
EleH 60 m Somorovský Ondrej 16 Triathlon mood, o.z.
EleH 60 m Surati Jovan 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m Šugra Marko 16 Triathlon mood, o.z. 12.38 12.38
EleH 60 m Šulík Alfréd 16 Atletický klub AC Malacky 11.94 11.94
EleH 60 m Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava 12.02 12.02
EleH 60 m Uherčík Filip 17 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 60 m Adamec Tobias 14 Atletika Bratislava
Nžci 60 m Alexík Adam 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.93 10.93
Nžci 60 m Babiak Hugo 13 Triathlon mood, o.z. 09.84 09.84
Nžci 60 m Baksa Sebastián 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.55 10.55
Nžci 60 m Bartoš Lukáš 12 Triathlon mood, o.z. 10.60 10.60
Nžci 60 m Bendík Oliver 15 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.01 10.01
Nžci 60 m Bogár Max 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava 09.96 09.96
Nžci 60 m Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 11.51
Nžci 60 m Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín 11.12 11.12
Nžci 60 m Farštiak Miloš 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Gadomský Tomáš 13 ŠK Run For Fun Bratislava 10.81 10.81
Nžci 60 m Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava 10.69 10.69
Nžci 60 m Grebáč Samue 12 Atletika JOJO Lamač 10.20 10.20
Nžci 60 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 10.29 10.29
Nžci 60 m Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač 09.30 09.30
Nžci 60 m Holub Tomáš 12 Atletika Bratislava
Nžci 60 m Jasnický Matúš 15 Triathlon mood, o.z.
Nžci 60 m Kaiser Viliam 14 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Kelemen Alex 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.38 10.38
Nžci 60 m Kiripolský Micha 14 Atletika JOJO Lamač
Nžci 60 m Knežo Michal 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 10.28 10.28
Nžci 60 m Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky 10.97 10.97
Nžci 60 m Kuhajda Bohumil 15 Naša atletika Bratislava 12.26 12.26
Nžci 60 m Kuník Tomáš 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Kurucz Matias 14 Triathlon mood, o.z. 12.16 12.16
Nžci 60 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava 11.16 11.16
Nžci 60 m Lopatník Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Lupták Daniel 15 Atletika JOJO Lamač
Nžci 60 m Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač 11.10 11.10
Nžci 60 m Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.54 09.54
Nžci 60 m Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín 11.17 11.17
Nžci 60 m Mašek Martin 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Matúšek Matias 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Mecháček Juraj 13 Atletický klub AC Malacky 10.88 10.88
Nžci 60 m Mihala Lukáš 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava 09.88 09.88
Nžci 60 m Mikuška Timotej 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 09.00 09.00
Nžci 60 m Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.23 10.23
Nžci 60 m Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.93 09.93
Nžci 60 m Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky 11.27 11.27
Nžci 60 m Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava 11.95 11.95
Nžci 60 m Németh Michal 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Paculík Dávid 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Patočka Juraj Jakub 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Pelikán Ivan 14 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.39 10.39
Nžci 60 m Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava 10.95 10.95
Nžci 60 m Prísečan Peter 12 Triathlon mood, o.z.
Nžci 60 m Prokypčák Jakub 14 Naša atletika Bratislava 11.94 11.94
Nžci 60 m Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač 11.04 11.04
Nžci 60 m Rajčok Samuel 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Rehák Richard 13 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.89 09.89
Nžci 60 m Riška Martin 13 Atletický klub Kúty
Nžci 60 m Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.09 10.09
Nžci 60 m Slavkovský Matej 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 60 m Slobodník Richard 15 AK Slávia UK Bratislava 12.26 12.26
Nžci 60 m Slovák Dominik 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.90 11.90
Nžci 60 m Slovák Richard 13 Longital sport club 10.94 10.94
Nžci 60 m Spál Filip 13 Triathlon mood, o.z. 11.13 11.13
Nžci 60 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 09.23 09.23
Nžci 60 m Strýček Andrej 14 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.63 11.63
Nžci 60 m Szöllös Michal 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Šmigiel Roman 14 Naša atletika Bratislava 12.13 12.13
Nžci 60 m Študenc Jakub 13 Triathlon mood, o.z. 10.41 10.41
Nžci 60 m Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky 10.60 10.60
Nžci 60 m Taubner Adam 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 60 m Tomovič Matúš 14 Atletický klub Puma Senec 10.73 10.73
Nžci 60 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.89 10.89
Nžci 60 m Tuleja Tomáš 13 3klub Šamorín 09.89 09.89
Nžci 60 m Valachovič Šimon 13 Atletický klub Kúty
Nžci 60 m Valčák Matej 15 AK Slávia UK Bratislava 11.06 11.06
Nžci 60 m Varga Tomáš 14 AK Slávia UK Bratislava 11.47 11.47
Nžci 60 m Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky 10.55 10.55
Nžci 60 m Vida Daniel 15 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Zalubel Markus Evan 13 Triathlon mood, o.z. 11.95 11.95
Nžci 600 m 148 Alexík Adam 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 600 m Babiak Hugo 13 Triathlon mood, o.z.
Nžci 600 m 174 Baksa Sebastián 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 600 m 183 Balažovič Gabriel 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:25.72
Nžci 600 m Bartoš Lukáš 12 Triathlon mood, o.z. 2:17.76 2:17.76
Nžci 600 m 138 Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:14.03
Nžci 600 m 168 Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 186 Capek Timotej 13 Realiz sport team
Nžci 600 m 334 Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 600 m 182 Dvořák Daniel 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m 173 Farštiak Miloš 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 178 Gadomský Tomáš 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 140 Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava 2:10.83
Nžci 600 m 135 Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 2:20.63
Nžci 600 m 143 Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač 2:09.90
Nžci 600 m Jasnický Matúš 15 Triathlon mood, o.z.
Nžci 600 m 150 Kelemen Alex 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m 180 Kopásek Alexander 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m 146 Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m 149 Kubánek Matej 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci 600 m 188 Kuník Tomáš 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m 184 Lavo Alex 14 Realiz sport team
Nžci 600 m 166 Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 171 Lopatník Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 133 Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač 2:25.11
Nžci 600 m 144 Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.45
Nžci 600 m 134 Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín 2:21.89
Nžci 600 m 167 Matúšek Matias 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 170 Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 176 Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 600 m 145 Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 1:56.85
Nžci 600 m 141 Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 2:10.77
Nžci 600 m 132 Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky 2:32.39
Nžci 600 m 179 Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 130 Németh Michal 14 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:36.60
Nžci 600 m 142 Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok 2:10.43
Nžci 600 m 172 Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 129 Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač 2:58.15
Nžci 600 m 181 Rehák Richard 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m 139 Riška Martin 13 Atletický klub Kúty 2:11.39
Nžci 600 m 187 Slavkovský Matej 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 600 m 169 Slovák Dominik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m 175 Slovák Richard 13 Longital sport club
Nžci 600 m Spál Filip 13 Triathlon mood, o.z.
Nžci 600 m 185 Strapko Ján 13 Realiz sport team
Nžci 600 m Študenc Jakub 13 Triathlon mood, o.z. 2:54.08
Nžci 600 m 147 Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m 137 Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:15.99
Nžci 600 m 177 Tuleja Tomáš 13 3klub Šamorín
Nžci 600 m 152 Valčák Matej 15 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 600 m 151 Varga Tomáš 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 600 m 131 Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky 2:33.36
Nžci výška Holub Tomáš 12 Atletika Bratislava
Nžci výška Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci výška Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Adamec Tobias 14 Atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Alexík Adam 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka z mies.o Babiak Hugo 13 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Balažovič Gabriel 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina 282
Nžci diaľka z mies.o Bartoš Lukáš 12 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Bendík Oliver 15 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Bogár Max 13 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava 298
Nžci diaľka z mies.o Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžci diaľka z mies.o Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava 163
Nžci diaľka z mies.o Grebáč Samue 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 313 313
Nžci diaľka z mies.o Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Jasnický Matúš 15 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Kaiser Viliam 14 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Kelemen Alex 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Kiripolský Micha 14 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Knežo Michal 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Kuhajda Bohumil 15 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Kurucz Matias 14 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava 165 165
Nžci diaľka z mies.o Lopatník Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Lupták Daniel 15 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Mašek Martin 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Mecháček Juraj 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava 158
Nžci diaľka z mies.o Mikuška Timotej 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 141
Nžci diaľka z mies.o Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 324 324
Nžci diaľka z mies.o Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky 259 259
Nžci diaľka z mies.o Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Paculík Dávid 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Pelikán Ivan 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Prísečan Peter 12 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Rajčok Samuel 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Rehák Richard 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 355 355
Nžci diaľka z mies.o Slovák Dominik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Slovák Richard 13 Longital sport club 324 324
Nžci diaľka z mies.o Spál Filip 13 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 414 414
Nžci diaľka z mies.o Szöllös Michal 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Šmigiel Roman 14 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Študenc Jakub 13 Triathlon mood, o.z.
Nžci diaľka z mies.o Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Valachovič Šimon 13 Atletický klub Kúty
Nžci diaľka z mies.o Valčák Matej 15 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z mies.o Vida Daniel 15 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Zalubel Markus Evan 13 Triathlon mood, o.z.
EleZ 60 m Dilianczová Ella 16 Naša atletika Bratislava 12.55 12.55
EleZ 60 m Kudlejová Viktória 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m Kuhajdová Diana 17 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Mikušíková Lara 16 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZ 60 m Pacalajová Marína 17 Longital sport club
EleZ 60 m Poláková Naďa 16 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Príkopská Alžbeta 16 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 60 m Sedláček Rebecca 16 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Albertová Karin 14 AK Slávia UK Bratislava 12.74 12.74
Nžky 60 m Baďurová Natália 13 Atletický klub AC Malacky 10.49 10.49
Nžky 60 m Bachratá Zuzana 15 AK Slávia UK Bratislava 11.51 11.51
Nžky 60 m Balažovičová Alžbeta 14 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky 60 m Bartíková Nela 13 Triathlon mood, o.z. 10.72 10.72
Nžky 60 m Bartíková Nikol 15 Triathlon mood, o.z.
Nžky 60 m Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín 10.07 10.07
Nžky 60 m Bezáková Júlia 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.27 10.27
Nžky 60 m Blažo Ema 15 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Bobovská Nela 13 Triathlon mood, o.z. 11.60 11.60
Nžky 60 m Bojnová Diana 14 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.80 10.80
Nžky 60 m Boráková Bianka 15 Atletický klub AC Malacky 10.46 10.46
Nžky 60 m Cabadajová Ela 13 Atletický klub AC Malacky 11.24 11.24
Nžky 60 m Cíferská Mia 13 Atletický klub AC Malacky 11.76 11.76
Nžky 60 m Ciranová Nataša 14 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.30 11.30
Nžky 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.99 09.99
Nžky 60 m Čelková Veronika 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Dopiráková Emma 15 Naša atletika Bratislava 11.46 11.46
Nžky 60 m Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky 10.14 10.14
Nžky 60 m Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.33 10.33
Nžky 60 m Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky 10.67 10.67
Nžky 60 m Galbova Isabella 15 Atletika Bratislava
Nžky 60 m Gažová Hana 13 Naša atletika Bratislava 09.92 09.92
Nžky 60 m Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín 11.03 11.03
Nžky 60 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 10.47 10.47
Nžky 60 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 10.55 10.55
Nžky 60 m Halková Radoslava 12 Atletický klub AC Malacky 10.32 10.32
Nžky 60 m Hammerová Anežka 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Hladíková Emilly 12 Atletický klub AC Malacky 09.86 09.86
Nžky 60 m Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava 11.84 11.84
Nžky 60 m Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.61 10.61
Nžky 60 m Holkovičová Natália 13 Naša atletika Bratislava 12.62 12.62
Nžky 60 m Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.47 09.47
Nžky 60 m Horníková Petra 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 60 m Hrušovská Hana 14 AK Slávia UK Bratislava 12.18 12.18
Nžky 60 m Hudečková Gréta 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.85 09.85
Nžky 60 m Hušková Soňa 12 Atletický klub Kúty 09.33 09.33
Nžky 60 m Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava 10.74 10.74
Nžky 60 m Chrappová Ingrid 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 10.20 10.20
Nžky 60 m Jeskova Jana 15 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.72 11.72
Nžky 60 m Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.02 10.02
Nžky 60 m Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava 09.90 09.90
Nžky 60 m Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava 11.30 11.30
Nžky 60 m Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z. 10.61 10.61
Nžky 60 m Kelecsényi Tamara 12 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava 10.88 10.88
Nžky 60 m Králiková Zuzana 15 Naša atletika Bratislava 12.85 12.85
Nžky 60 m Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.31 10.31
Nžky 60 m Krejčiová Alica 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Krpelanová Matilda 14 Atletika JOJO Lamač 10.31 10.31
Nžky 60 m Kubičárová Miriama 14 Atletika JOJO Lamač 10.54 10.54
Nžky 60 m Kuniková Leni 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky 60 m Kusala Sofia 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec 10.63 10.63
Nžky 60 m Lörinczy Rebeka 12 ŠK TopRunDS (A) 11.11 11.11
Nžky 60 m Majerová Grétka 14 AK Slávia UK Bratislava 12.11 12.11
Nžky 60 m Marázová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.31 10.31
Nžky 60 m Martišová Paula 14 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.85 10.85
Nžky 60 m Masariková Petra 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.29 09.29
Nžky 60 m Miháliková Zuzana 13 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Michalovičová Pavlína 12 AK Borský Svätý Jur
Nžky 60 m Mikovinyová Vanda 12 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Mikušiaková Lea 15 Deti v pohybe Šamorín 11.88 11.88
Nžky 60 m Nagyová Nela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.10 11.10
Nžky 60 m Nachtmannová Laura 12 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Netoušková Eliška 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.13 10.13
Nžky 60 m Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava 11.61 11.61
Nžky 60 m Ondrišeková Zara 13 AK Slávia UK Bratislava 11.58 11.58
Nžky 60 m Ovčíková Kristína 14 Atletický klub Puma Senec 10.13 10.13
Nžky 60 m Páleníková Dorota 15 Atletika JOJO Lamač 11.25 11.25
Nžky 60 m Pastvová Ema 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Pavešicová Alexandra 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Pavlikovská Hana 12 Deti v pohybe Šamorín 10.35 10.35
Nžky 60 m Pivarčiová Zoja 13 Naša atletika Bratislava 10.03 10.03
Nžky 60 m Poláková Ema 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Polohová Daniela 14 Atletický klub Puma Senec 12.59 12.58
Nžky 60 m Popiková Zoe 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky 60 m Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín 11.12 11.12
Nžky 60 m Prelovská Ela 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky 60 m Rampašeková Patrícia 15 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Ranisavič Lina 14 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.73 10.73
Nžky 60 m Ranisavič Mila 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.69 10.69
Nžky 60 m Rebrošová Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.57 11.57
Nžky 60 m Rebrošová Vanesa 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m Roobová Marcela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava 10.05 10.05
Nžky 60 m Sarr Mareme Maguette 12 Naša atletika Bratislava 10.29 10.29
Nžky 60 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec 11.02 11.02
Nžky 60 m Shatalova Ekaterina 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m Schmidtmayerova Izabela 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Skraková Rebeka 12 Naša atletika Bratislava 11.22 11.22
Nžky 60 m Slavkovská Ema 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky 60 m Slotíková Karolína 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.26 10.26
Nžky 60 m Slotíková Viktória 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.51 10.51
Nžky 60 m Sojáková Sofia Rita 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Straská Sofia 14 Atletický klub AC Malacky 10.80 10.80
Nžky 60 m Stresková Sabina 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 10.80 10.80
Nžky 60 m Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty 09.63 09.63
Nžky 60 m Šimonovičová Lenka 12 AK Borský Svätý Jur 10.49 10.49
Nžky 60 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.27 11.27
Nžky 60 m Šlesárová Nina 14 Naša atletika Bratislava 10.56 10.56
Nžky 60 m Štrbáková Olívia 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Šujanská Dáša 14 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.66 11.66
Nžky 60 m Šulíková Amélia 15 Atletický klub AC Malacky 11.50 11.50
Nžky 60 m Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 10.53 10.53
Nžky 60 m Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač 11.70 11.70
Nžky 60 m Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava 10.73 10.73
Nžky 60 m Taubnerová Viktória 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky 60 m Tősérová Hanna 12 ŠK TopRunDS (A) 10.57 10.57
Nžky 60 m Trefilová Paulína 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.72 10.72
Nžky 60 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.47 10.47
Nžky 60 m Uherčíková Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Usačevová Táňa 14 AK Slávia UK Bratislava 12.36 12.36
Nžky 60 m Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač 10.51 10.51
Nžky 60 m Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač 09.86 09.86
Nžky 60 m Winterová Hana 12 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 09.84 09.84
Nžky 60 m Zemanova Zina 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.59 11.59
Nžky 60 m Zubrická Nela 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m 103 Bachratá Zuzana 15 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m Bartíková Nela 13 Triathlon mood, o.z.
Nžky 600 m 82 Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín 2:18.26
Nžky 600 m 101 Bezáková Júlia 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Bobovská Nela 13 Triathlon mood, o.z.
Nžky 600 m 78 Bojnová Diana 14 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:24.17
Nžky 600 m 119 Cíferská Mia 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m 79 Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:22.47
Nžky 600 m 86 Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:09.99
Nžky 600 m 114 Formánková Hanka 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 600 m 94 Galbova Isabella 15 Atletika Bratislava
Nžky 600 m 89 Gažová Daniela 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:09.15
Nžky 600 m 73 Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín 2:43.26
Nžky 600 m 84 Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 2:15.19
Nžky 600 m 117 Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m 92 Horníková Petra 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m 105 Hrušovská Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m 126 Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 600 m Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z. 2:38.37
Nžky 600 m 107 Kelecsényi Tamara 12 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m 115 Kľučárová Tereza 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 600 m 87 Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:09.65
Nžky 600 m 97 Kubičárová Miriama 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m 74 Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec 2:35.15
Nžky 600 m 72 Lörinczy Rebeka 12 ŠK TopRunDS (A) 2:51.32
Nžky 600 m 88 Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 2:09.63
Nžky 600 m 106 Majerová Grétka 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m 81 Marázová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:20.95
Nžky 600 m 112 Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 600 m 83 Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 2:16.12
Nžky 600 m 125 Michalovičová Pavlína 12 AK Borský Svätý Jur
Nžky 600 m 122 Mikušiaková Lea 15 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m 91 Netoušková Eliška 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.39
Nžky 600 m 128 Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava
Nžky 600 m 102 Ondrišeková Zara 13 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m 85 Ovčíková Kristína 14 Atletický klub Puma Senec 2:11.39
Nžky 600 m 96 Páleníková Dorota 15 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m 118 Pastvová Ema 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m 121 Pavlikovská Hana 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m 127 Pivarčiová Zoja 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 600 m 124 Polláková Sára 12 AK Borský Svätý Jur
Nžky 600 m 95 Polohová Daniela 14 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m 111 Potančoková Eva 14 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 600 m 123 Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m 100 Rampašeková Patrícia 15 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m 80 Ranisavič Lina 14 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:21.47
Nžky 600 m 110 Rebrošová Vanesa 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m 75 Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec 2:34.11
Nžky 600 m 108 Shatalova Ekaterina 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m 93 Slavkovská Ema 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky 600 m 120 Straská Sofia 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m 77 Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava 2:24.74
Nžky 600 m 116 Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m 104 Uherčíková Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 600 m 98 Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m 99 Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m 90 Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 2:01.30
Nžky výška Baďurová Natália 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Galbova Isabella 15 Atletika Bratislava
Nžky výška Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky výška Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Roobová Marcela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky výška Usačevová Táňa 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky výška Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Albertová Karin 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Baďurová Natália 13 Atletický klub AC Malacky 308 308
Nžky diaľka z mies.o Bachratá Zuzana 15 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Balažovičová Alžbeta 14 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky diaľka z mies.o Bartíková Nela 13 Triathlon mood, o.z. 273 273
Nžky diaľka z mies.o Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín 232 232
Nžky diaľka z mies.o Blažo Ema 15 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Bobovská Nela 13 Triathlon mood, o.z. 133
Nžky diaľka z mies.o Boráková Bianka 15 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Cabadajová Ela 13 Atletický klub AC Malacky 289 289
Nžky diaľka z mies.o Cíferská Mia 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Ciranová Nataša 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Čelková Veronika 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 274 274
Nžky diaľka z mies.o Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky 316 316
Nžky diaľka z mies.o Galbova Isabella 15 Atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Gažová Hana 13 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Gergye Anna 14 Szombathelyi SI
Nžky diaľka z mies.o Gergye Diána 12 Szombathelyi SI
Nžky diaľka z mies.o Halková Radoslava 12 Atletický klub AC Malacky 271 271
Nžky diaľka z mies.o Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava 244 244
Nžky diaľka z mies.o Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 332 332
Nžky diaľka z mies.o Holkovičová Natália 13 Naša atletika Bratislava 287 287
Nžky diaľka z mies.o Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava 175
Nžky diaľka z mies.o Hrušovská Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Hudečková Gréta 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Hušková Soňa 12 Atletický klub Kúty
Nžky diaľka z mies.o Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava 162 162
Nžky diaľka z mies.o Jeskova Jana 15 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava 156
Nžky diaľka z mies.o Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava 271 271
Nžky diaľka z mies.o Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z. 353 353
Nžky diaľka z mies.o Kelecsényi Tamara 12 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava 297 297
Nžky diaľka z mies.o Krpelanová Matilda 14 Atletika JOJO Lamač 265 265
Nžky diaľka z mies.o Kubičárová Miriama 14 Atletika JOJO Lamač 309 309
Nžky diaľka z mies.o Kuniková Leni 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky diaľka z mies.o Kusala Sofia 13 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Lopatníková Svetlana 13 AK Borský Svätý Jur
Nžky diaľka z mies.o Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 388 388
Nžky diaľka z mies.o Majerová Grétka 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Martišová Paula 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 380 380
Nžky diaľka z mies.o Miháliková Zuzana 13 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Mikovinyová Vanda 12 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Nachtmannová Laura 12 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Netoušková Eliška 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 307
Nžky diaľka z mies.o Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava 123 123
Nžky diaľka z mies.o Ondrišeková Zara 13 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Páleníková Dorota 15 Atletika JOJO Lamač
Nžky diaľka z mies.o Pastvová Ema 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Pavešicová Alexandra 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Pivarčiová Zoja 13 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Popiková Zoe 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky diaľka z mies.o Prelovská Ela 14 Atletika JOJO Lamač
Nžky diaľka z mies.o Rebrošová Vanesa 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Roobová Marcela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava 322 322
Nžky diaľka z mies.o Sarr Mareme Maguette 12 Naša atletika Bratislava 305 305
Nžky diaľka z mies.o Shatalova Ekaterina 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Skraková Rebeka 12 Naša atletika Bratislava 293 293
Nžky diaľka z mies.o Sojáková Sofia Rita 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Straská Sofia 14 Atletický klub AC Malacky 274 274
Nžky diaľka z mies.o Stresková Sabina 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 276 276
Nžky diaľka z mies.o Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty
Nžky diaľka z mies.o Šimonovičová Lenka 12 AK Borský Svätý Jur
Nžky diaľka z mies.o Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 276 276
Nžky diaľka z mies.o Štrbáková Olívia 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Šulíková Amélia 15 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z mies.o Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač 202 202
Nžky diaľka z mies.o Tősérová Hanna 12 ŠK TopRunDS (A)
Nžky diaľka z mies.o Trefilová Paulína 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 327 327
Nžky diaľka z mies.o Uherčíková Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Usačevová Táňa 14 AK Slávia UK Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
Nžky diaľka z mies.o Winterová Hana 12 AK Slávia UK Bratislava