<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu, Akademické Majstrovstvá SR (15.kolo BP SAZ), Dubnica nad Váhom, 19. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Bogdányi Ľuboš 79 Atletický club Nové Zámky (A) 0:43:41 0:43:41
M cezpoľný beh Ceniga Peter 90 Elite Trail & Obstacles Sportteam Slovakia, o.z.
M cezpoľný beh Čudrnák Peter 86 Individuálny člen SAZ 0:37:23
M cezpoľný beh Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A) 31:03
M cezpoľný beh Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M cezpoľný beh Fraňo Peter 96 AK Mostáreň Brezno
M cezpoľný beh Furman Róbert 01 Slávia/PretekaRys
M cezpoľný beh Hasch Henrich 98 ŠK Run For Fun Bratislava
M cezpoľný beh Herich Ludvig 97 Active life team Košice 0:32:25 0:32:25
M cezpoľný beh Hodul Jakub 90 TJ Družba Piešťany
M cezpoľný beh Hraško Miroslav 90 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M cezpoľný beh Hujsa Matúš 91 Naša atletika Bratislava
M cezpoľný beh Chupek Jakub 99 UMB Banská Bystrica
M cezpoľný beh Ivaniuta Taras (C) 93 Individuálny člen SAZ
M cezpoľný beh Kohut Jan (H) (C) 85 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Kopčík Tomáš 68 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Košút Mário 99 AC Stavbár Nitra
M cezpoľný beh Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M cezpoľný beh Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 0:30:27 0:30:27
M cezpoľný beh Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M cezpoľný beh Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A) 19:40
M cezpoľný beh Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava (A)
M cezpoľný beh Mihalov Adam 92 Zdravie v pohybe Lučatín
M cezpoľný beh Miklovič Ľuboš 80 AO TJ Spartak Myjava
M cezpoľný beh Mrva Tomáš 80 Galantská elita 0:44:05 0:44:05
M cezpoľný beh Nemček Filip 88 Bratislavský maratón
M cezpoľný beh Patraš Peter 78 Zdravie v pohybe Lučatín
M cezpoľný beh Pekár Martin 79 AK Baník Prievidza (A)
M cezpoľný beh Sahajda Tibor 90 Cassovia Running Team o.z. Košice
M cezpoľný beh Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A) 0:30:00 0:30:00
M cezpoľný beh Srnánek Rastislav 95 ŠK TRIATLON Pezinok
M cezpoľný beh Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 25:00
M cezpoľný beh Subachus Pavlo (UKR) 05 Univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčine
M cezpoľný beh Svrček Martin 92 AK Baník Prievidza (A)
M cezpoľný beh Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 20:24
M cezpoľný beh Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 34:33
M cezpoľný beh Tran Tomáš 80 AK Baník Prievidza (A) 0:37:16 0:37:16
M cezpoľný beh Weichpart Henrich 78 AO Slávia ŽU Žilina
M cezpoľný beh Zachar Roland 76 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Zaťko Dominik 93 Atletický club Nové Zámky (A)
M cezpoľný beh Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 0:40:17 0:28:18
M PBeh míliari Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
M PBeh míliari Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
M PBeh míliari Bednár samuel 03 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
M PBeh míliari Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava
M PBeh míliari Bogdányi Ľuboš 79 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh míliari Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra (A)
M PBeh míliari Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné
M PBeh míliari Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava (A) 0:12:27
M PBeh míliari Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Jaško Ľuboš 91 Active life team Košice
M PBeh míliari Karch Peter 91 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
M PBeh míliari Klbik Adam 01 ŠK ŠOG Nitra (A)
M PBeh míliari Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin
M PBeh míliari Marčičiak Lukáš 00 Atletický klub ZTS Martin
M PBeh míliari Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
M PBeh míliari Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra (A) 0:12:51
M PBeh míliari Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava (A)
M PBeh míliari Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava (A)
M PBeh míliari Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava (A)
M PBeh míliari Mojžiš Michal 97 Zdravie v pohybe Lučatín 0:12:27
M PBeh míliari Pavlík Ivan 84 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M PBeh míliari Plevák Milan 72 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
M PBeh míliari Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
M PBeh míliari Simovics Kevin 99 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh míliari Stanik Andrej 97 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
M PBeh míliari Štefina Štefan 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M PBeh míliari Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M PBeh míliari Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra (A)
M PBeh míliari Vronka Ján 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom
M PBeh míliari Zaťko Dominik 93 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh míliari Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Žáčik Peter 99 AC Stavbár Nitra
J cezpoľný beh Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra (A) 0:21:53 0:21:53
J cezpoľný beh Brejčák Pavol (H) 03 Atletický club Nové Zámky (B)
J cezpoľný beh Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky (B) 0:07:32
J cezpoľný beh Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 0:07:06
J cezpoľný beh Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 0:06:45
J cezpoľný beh Jozič Andrej 04 Naša atletika Bratislava
J cezpoľný beh Krajč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J cezpoľný beh Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 0:13:06
J cezpoľný beh Máša Jan (H) (C) 03 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra (A) 0:21:05 0:21:05
J cezpoľný beh Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:07:07
J cezpoľný beh Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
J cezpoľný beh Sadloň Michal 04 Jogging klub Dubnica nad Váhom
J cezpoľný beh Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra (A) 0:21:58 0:21:58
J cezpoľný beh Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:29:50 0:29:50
J cezpoľný beh Šujan Maroš 04 ŠK Život v pohybe Zem. Kostoľany
J cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky (B) 0:08:39
J cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:07:35
Dci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:44
Dci cezpoľný beh Brezáni Kristián 05 Maratón klub Rajec (A) 0:03:43
Dci cezpoľný beh Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 0:22:28 0:22:28
Dci cezpoľný beh Cibira Martin 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci cezpoľný beh Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:23:25 0:03:33
Dci cezpoľný beh Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Florek Samuel 05 Bežecký klub Dolný Kubin
Dci cezpoľný beh Gärtner Mikuláš 06 ŠK Juventa Žilina
Dci cezpoľný beh Granský Emanuel 05 Atletický klub ZTS Martin
Dci cezpoľný beh Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 0:07:20
Dci cezpoľný beh Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 0:03:35
Dci cezpoľný beh Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 0:23:32 0:23:32
Dci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A) 0:17:24 0:03:18
Dci cezpoľný beh Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:21:51 0:21:51
Dci cezpoľný beh Jonek Bohdan 06 Maratón klub Rajec (A) 0:09:45 0:09:45
Dci cezpoľný beh Jonek Tobiáš 06 Maratón klub Rajec (A) 0:09:48 0:09:48
Dci cezpoľný beh Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina (A) 0:07:51
Dci cezpoľný beh Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Dci cezpoľný beh Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Michalica Michal 06 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A) 0:17:02 0:03:28
Dci cezpoľný beh Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A) 0:17:24 0:04:01
Dci cezpoľný beh Plassmann Lucas 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci cezpoľný beh Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci cezpoľný beh Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 0:02:54
Dci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:21:07 0:03:34
Dci cezpoľný beh Syrový Tomáš 06 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Dci cezpoľný beh Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:33
Dci cezpoľný beh Šebest Natanael 05 AK Baník Prievidza (A) 0:10:32 0:10:32
Dci cezpoľný beh Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A) 0:17:02 0:03:32
Dci cezpoľný beh Trepač Adam 05 AO Slávia ŽU Žilina
Dci cezpoľný beh Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina (A) 0:09:59 0:03:42
Dci cezpoľný beh Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina (A) 0:11:01 0:02:21
Dci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:22:41 0:03:59
Žci cezpoľný beh Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Balogh Matej 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci cezpoľný beh Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 0:11:13 0:11:13
Žci cezpoľný beh Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 0:09:00 0:09:00
Žci cezpoľný beh Burt David 07 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky (A) 0:12:06 0:02:22
Žci cezpoľný beh Červeň Benjamín 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava 0:11:56 0:11:56
Žci cezpoľný beh Dolný Michal 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Žci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 0:10:16 0:02:01
Žci cezpoľný beh Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 0:10:15 0:10:15
Žci cezpoľný beh Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:04:56 0:02:07
Žci cezpoľný beh Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina
Žci cezpoľný beh Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 0:05:02 0:02:01
Žci cezpoľný beh Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žci cezpoľný beh Húšťava Daniel 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žci cezpoľný beh Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci cezpoľný beh Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske 0:10:36 0:10:36
Žci cezpoľný beh Kadlečík Tobias 08 Atletický klub Bojničky (A)
Žci cezpoľný beh Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 0:10:36 0:10:36
Žci cezpoľný beh Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci cezpoľný beh Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 0:02:21
Žci cezpoľný beh Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci cezpoľný beh Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci cezpoľný beh Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 2:33
Žci cezpoľný beh Kulich Lukáš 07 AK Baník Prievidza (A)
Žci cezpoľný beh Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) 2:11
Žci cezpoľný beh Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Mareček Matej 07 AK Žabka Čadca 0:04:45 0:04:45
Žci cezpoľný beh Marko Jakub 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:05:09 0:05:09
Žci cezpoľný beh Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Žci cezpoľný beh Mihaľov Maxim 08 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Nagy Michal 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Žci cezpoľný beh Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 0:02:32
Žci cezpoľný beh Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:04:49 0:03:43
Žci cezpoľný beh Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky (A)
Žci cezpoľný beh Petráš Filip 07 AO TJ Spartak Myjava
Žci cezpoľný beh Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Žci cezpoľný beh Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 0:12:04 0:12:04
Žci cezpoľný beh Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci cezpoľný beh Rischer Kristián 08 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žci cezpoľný beh Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:05:07 0:05:07
Žci cezpoľný beh Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín 2:07
Žci cezpoľný beh Šteták Marek 07 AK Baník Prievidza (A)
Žci cezpoľný beh Šuška Jakub 08 AK Žabka Čadca 0:04:49 0:04:49
Žci cezpoľný beh Tkáč Ján 08 AK Danica Zvolen 0:05:06 0:05:06
Žci cezpoľný beh Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra (A)
Žci cezpoľný beh Volkov Maksym 07 AO Slávia ŽU Žilina
Žci cezpoľný beh Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci cezpoľný beh Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 0:03:15 0:03:15
Mžci cezpoľný beh Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:47
Mžci cezpoľný beh Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci cezpoľný beh Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 0:02:27 0:02:27
Mžci cezpoľný beh Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžci cezpoľný beh Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany (A)
Mžci cezpoľný beh Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Burt Tobias 10 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci cezpoľný beh Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžci cezpoľný beh Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžci cezpoľný beh Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžci cezpoľný beh Fojtik Samuel 10 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Mžci cezpoľný beh Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 0:03:25 0:03:25
Mžci cezpoľný beh Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina (B) 0:03:14 0:02:09
Mžci cezpoľný beh Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Mžci cezpoľný beh Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 0:03:31 0:03:31
Mžci cezpoľný beh Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 0:03:14 0:02:08
Mžci cezpoľný beh Garaj Jakub 09 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžci cezpoľný beh Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:05:49 0:05:49
Mžci cezpoľný beh Halaška Michal 10 TJ Družba Piešťany (A) 0:05:25 0:05:25
Mžci cezpoľný beh Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky (A) 0:05:35 0:05:35
Mžci cezpoľný beh Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci cezpoľný beh Hort Jakub 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci cezpoľný beh Hoza Tobias 09 AK Baník Prievidza (A)
Mžci cezpoľný beh Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:03:45 0:03:45
Mžci cezpoľný beh Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A) 0:03:23 0:01:58
Mžci cezpoľný beh Kopernický Tim 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:03:34 0:02:43
Mžci cezpoľný beh Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžci cezpoľný beh Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe (A) 0:03:41 0:03:41
Mžci cezpoľný beh Kubo Tomáš 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 0:03:41 0:03:41
Mžci cezpoľný beh Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe (A) 0:03:25 0:03:25
Mžci cezpoľný beh Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina (B) 0:03:29 0:03:29
Mžci cezpoľný beh Lenghart Markus 09 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 0:03:34 0:03:34
Mžci cezpoľný beh Malík Lukáš 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžci cezpoľný beh Mamojka Juraj 10 AK Baník Prievidza (A)
Mžci cezpoľný beh Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 0:03:30 0:03:30
Mžci cezpoľný beh Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Mžci cezpoľný beh Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany (A) 0:05:13 0:05:13
Mžci cezpoľný beh Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Mikuláš Markus 11 Atletický oddiel Partizánske (B) 0:02:36 0:02:36
Mžci cezpoľný beh Muška Matej 09 AK Danica Zvolen
Mžci cezpoľný beh Nemček Daniel Jozef 09 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Mžci cezpoľný beh Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:04:51 0:04:51
Mžci cezpoľný beh Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 0:02:07 0:02:07
Mžci cezpoľný beh Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Mžci cezpoľný beh Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžci cezpoľný beh Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžci cezpoľný beh Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Mžci cezpoľný beh Rondoš Adrián 12 Atletický oddiel Partizánske (B) 0:02:37 0:02:37
Mžci cezpoľný beh Singhoffer Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Sivý Lukáš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany (A) 0:05:33 0:05:33
Mžci cezpoľný beh Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:32
Mžci cezpoľný beh Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. (A) 0:04:54 0:04:54
Mžci cezpoľný beh Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:03:27 0:03:27
Mžci cezpoľný beh Šebest Sebastián 10 AK Baník Prievidza (A)
Mžci cezpoľný beh Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci cezpoľný beh Takáč Filip 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžci cezpoľný beh Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe (A) 0:01:45 0:01:45
Mžci cezpoľný beh Tuchyńa Matej 09 AK Žabka Čadca 0:03:24 0:03:24
Mžci cezpoľný beh Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina (B) 0:03:46 0:03:46
Mžci cezpoľný beh Valent Erik 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky (A) 0:06:12 0:06:12
Mžci cezpoľný beh Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 0:05:15 0:05:15
Mžci cezpoľný beh Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 0:01:46 0:01:46
Mžci cezpoľný beh Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 0:01:40 0:01:40
Mžci cezpoľný beh Weichpart Marko 11 AO Slávia ŽU Žilina
Mžci cezpoľný beh Zlevský Filip 09 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 0:02:19 0:02:19
Mžci cezpoľný beh Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 0:03:53 0:03:53
Ž cezpoľný beh Bičanová Margaréta 01 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Ž cezpoľný beh Cangarova Alexandra 01 Vysocanky
Ž cezpoľný beh Drahovská Lýdia 99 Atletický klub Bojničky (A)
Ž cezpoľný beh Furáková Iveta 73 ŠK Detva v pohybe
Ž cezpoľný beh Kováčová Nikoleta 77 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž cezpoľný beh Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom 0:37:42 0:37:42
Ž cezpoľný beh Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 6:25
Ž cezpoľný beh Mrázková Natálie (H) (C) 00 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž cezpoľný beh Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 16:01
Ž cezpoľný beh Neč-Lapinová Kristna 83 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 29:49
Ž cezpoľný beh Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž cezpoľný beh Resslová Kristína 86 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Ž cezpoľný beh Roháčová Radka 77 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Ž cezpoľný beh Tavacová Lenka 85 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž cezpoľný beh Urminská Alexandra 79 Atletický klub Bojničky (A) 0:39:04 0:15:58
Ž cezpoľný beh Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín (A) 15:57
Ž cezpoľný beh Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky (A) 0:35:29 0:15:24
Ž PBeh míliari Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ 0:15:21
Ž PBeh míliari Fainová Monika 95 Katolícka univerzita
Ž PBeh míliari Furchová Natálie (H) (C) 03 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž PBeh míliari Gajdošíková Anita 76 Atletický club Nové Zámky (B)
Ž PBeh míliari Hezká Zdenka 80 Slovan Duslo Šaľa 0:32:40
Ž PBeh míliari Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž PBeh míliari Kováčová Zuzana 02 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Ž PBeh míliari Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž PBeh míliari Maníková Ľubomíra 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž PBeh míliari Paulínyová Emma 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Ž PBeh míliari Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž PBeh míliari Šimunková Jana 92 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž PBeh míliari Šišoláková Lucia 02 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Ž PBeh míliari Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Ž PBeh míliari Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž PBeh míliari Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava
Ž PBeh míliari Zöld Hajnalka 85 Atletický club Nové Zámky (B)
Jky cezpoľný beh Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 0:38:56 0:38:56
Jky cezpoľný beh Černeková Katarína 04 TJ Družba Piešťany
Jky cezpoľný beh Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Jky cezpoľný beh Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 0:36:28 0:36:28
Jky cezpoľný beh Krkošková Pavla 03 Atletický klub ZZO Čadca
Jky cezpoľný beh Mácsaiová Jana 04 ŠK Atóm Levice 0:06:42
Jky cezpoľný beh Mesárošová Martina (H) 03 Atletický club Nové Zámky
Jky cezpoľný beh Moncoľová Klaudia 04 BŠK Banská Bystrica 0:19:25 0:19:25
Jky cezpoľný beh Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 0:06:27
Jky cezpoľný beh Trepáčová Gabriela 03 AO Slávia ŽU Žilina
Jky cezpoľný beh Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 0:15:41 0:05:50
Jky cezpoľný beh Zimenová Katarína 03 Maratón klub Rajec 0:16:25 0:07:10
Dky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 0:03:53
Dky cezpoľný beh Fiľová Barbora 06 1.Atletický klub Humenné
Dky cezpoľný beh Fiľová Tamara 06 1.Atletický klub Humenné
Dky cezpoľný beh Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:32
Dky cezpoľný beh Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:04
Dky cezpoľný beh Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 0:03:52
Dky cezpoľný beh Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 0:03:55
Dky cezpoľný beh Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 0:04:01
Dky cezpoľný beh Kavcová Alexandra 06 Maratón klub Rajec
Dky cezpoľný beh Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina
Dky cezpoľný beh Kulichová Karolína 05 AK Baník Prievidza (A)
Dky cezpoľný beh Lepeňová Klára 05 MŠk Žiar nad Hronom 0:08:27 0:08:27
Dky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 0:07:21 0:03:22
Dky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 0:12:37 0:04:00
Dky cezpoľný beh Nagyová Erika 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Dky cezpoľný beh Neuročná Alexandra 06 AK Baník Prievidza (A)
Dky cezpoľný beh Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky cezpoľný beh Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 0:07:48
Dky cezpoľný beh Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:12
Dky cezpoľný beh Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 0:03:27
Dky cezpoľný beh Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:12
Žky cezpoľný beh Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 0:05:29 0:05:29
Žky cezpoľný beh Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 0:05:59 0:05:59
Žky cezpoľný beh Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:13
Žky cezpoľný beh Benčaťová Emma 07 ŠK ŠOG Nitra 0:13:24 0:13:24
Žky cezpoľný beh Bertoková Barbora 08 Deti v pohybe Šamorín
Žky cezpoľný beh Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 0:05:46 0:02:12
Žky cezpoľný beh Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 0:05:35 0:02:06
Žky cezpoľný beh Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky cezpoľný beh Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 0:11:10 0:11:10
Žky cezpoľný beh Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky cezpoľný beh Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky cezpoľný beh Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice 0:02:23
Žky cezpoľný beh Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany (A) 0:10:59 0:10:59
Žky cezpoľný beh Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 0:13:40 0:04:46
Žky cezpoľný beh Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica (A) 0:02:34
Žky cezpoľný beh Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 0:03:40
Žky cezpoľný beh Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 0:11:59 0:11:59
Žky cezpoľný beh Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov 0:08:28 0:08:28
Žky cezpoľný beh Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 0:08:54 0:08:54
Žky cezpoľný beh Hrubá Nikola 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky cezpoľný beh Hrubová Vanesa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky cezpoľný beh Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 0:04:44
Žky cezpoľný beh Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 0:05:26 0:05:26
Žky cezpoľný beh Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 0:12:00 0:12:00
Žky cezpoľný beh Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub ZZO Čadca 0:06:04 0:06:04
Žky cezpoľný beh Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany (A) 0:12:43 0:12:43
Žky cezpoľný beh Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky cezpoľný beh Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 0:05:51 0:03:52
Žky cezpoľný beh Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 0:12:06 0:12:06
Žky cezpoľný beh Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca 0:05:56 0:05:56
Žky cezpoľný beh Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 0:06:11 0:06:11
Žky cezpoľný beh Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 0:04:03
Žky cezpoľný beh Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky cezpoľný beh Martišová Diana 08 ŠK Jablonica (A) 0:02:38
Žky cezpoľný beh Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky cezpoľný beh Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky cezpoľný beh Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:23
Žky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice 0:02:07
Žky cezpoľný beh Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žky cezpoľný beh Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 0:02:08
Žky cezpoľný beh Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žky cezpoľný beh Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 0:11:24 0:11:24
Žky cezpoľný beh Otipková Eliška 08 MŠk Žiar nad Hronom 0:06:15 0:06:15
Žky cezpoľný beh Pavlačková Alexandra 07 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Žky cezpoľný beh Pécsiová Eliška 08 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Žky cezpoľný beh Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany (A)
Žky cezpoľný beh Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 0:08:14 0:08:14
Žky cezpoľný beh Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Žky cezpoľný beh Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Révészová Rebecca 08 AK Baník Prievidza (A)
Žky cezpoľný beh Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín
Žky cezpoľný beh Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Žky cezpoľný beh Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 0:02:19
Žky cezpoľný beh Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 0:11:15 0:11:15
Žky cezpoľný beh Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica (A) 0:02:18
Žky cezpoľný beh Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žky cezpoľný beh Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky cezpoľný beh Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Žky cezpoľný beh Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 0:05:50 0:02:06
Žky cezpoľný beh Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky cezpoľný beh Valentová Margaréta 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany (A)
Žky cezpoľný beh Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 0:03:44 0:02:15
Mžky cezpoľný beh Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky (A) 0:05:49 0:04:48
Mžky cezpoľný beh Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:06:00 0:06:00
Mžky cezpoľný beh Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 0:05:29 0:05:29
Mžky cezpoľný beh Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:04:01 0:02:38
Mžky cezpoľný beh Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava (A)
Mžky cezpoľný beh Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 0:04:23 0:04:23
Mžky cezpoľný beh Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners
Mžky cezpoľný beh Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky cezpoľný beh Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky (A) 0:02:33 0:02:33
Mžky cezpoľný beh Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Gatci Agáta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky cezpoľný beh Gerčáková Bianka 09 ŠŠK-Junior Prešov 0:04:06 0:04:06
Mžky cezpoľný beh Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:28 0:02:32
Mžky cezpoľný beh Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky (A)
Mžky cezpoľný beh Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:21 0:03:21
Mžky cezpoľný beh Helejová Laura 10 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:03:36 0:03:36
Mžky cezpoľný beh Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky (A)
Mžky cezpoľný beh Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. (A) 0:05:49 0:05:49
Mžky cezpoľný beh Ivanová Júlia 09 TRIKLUB Poprad
Mžky cezpoľný beh Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 0:03:47 0:03:47
Mžky cezpoľný beh Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 0:01:41 0:01:41
Mžky cezpoľný beh Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky (A) 0:06:18 0:06:18
Mžky cezpoľný beh Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky cezpoľný beh Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 0:05:43 0:05:43
Mžky cezpoľný beh Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany (A) 0:06:09 0:06:09
Mžky cezpoľný beh Kľučárová Tereza 12 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžky cezpoľný beh Knižková Dominika 10 Zdravie v pohybe Lučatín
Mžky cezpoľný beh Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:22 0:02:10
Mžky cezpoľný beh Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica (A) 0:02:54
Mžky cezpoľný beh Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 0:05:14 0:05:14
Mžky cezpoľný beh Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 0:05:17 0:05:17
Mžky cezpoľný beh Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Mžky cezpoľný beh Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:39 0:03:39
Mžky cezpoľný beh Kuchta Stella Anika 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Kulichová Dominka 09 AK Baník Prievidza (A)
Mžky cezpoľný beh Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 0:03:45 0:03:45
Mžky cezpoľný beh Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:45
Mžky cezpoľný beh Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 0:02:46
Mžky cezpoľný beh Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 0:03:22 0:03:22
Mžky cezpoľný beh Maďarová Viktória 10 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:04:08 0:04:08
Mžky cezpoľný beh Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 0:04:22 0:04:22
Mžky cezpoľný beh Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 0:05:37 0:05:37
Mžky cezpoľný beh Marečková Zuzana 11 AK Žabka Čadca 0:01:44 0:01:44
Mžky cezpoľný beh Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok (A) 0:03:23 0:03:23
Mžky cezpoľný beh Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžky cezpoľný beh Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava (A) 0:05:10 0:05:10
Mžky cezpoľný beh Mozolová Simona 09 ŠK TRIATLON Pezinok (A)
Mžky cezpoľný beh Nečedová Aneta 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:02:26 0:02:26
Mžky cezpoľný beh Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica (A)
Mžky cezpoľný beh Okuliarová Nina 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 0:04:08 0:04:08
Mžky cezpoľný beh Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 0:03:52 0:03:52
Mžky cezpoľný beh Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 0:03:38 0:03:38
Mžky cezpoľný beh Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:55 0:03:55
Mžky cezpoľný beh Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A) 0:02:55 0:02:55
Mžky cezpoľný beh Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 0:03:50 0:03:50
Mžky cezpoľný beh Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Sabotová Elissa 09 AO TJ Spartak Myjava (A)
Mžky cezpoľný beh Sabotová Saskia 09 AO TJ Spartak Myjava (A)
Mžky cezpoľný beh Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky cezpoľný beh Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:05:25 0:05:25
Mžky cezpoľný beh Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. (A) 0:05:46 0:05:46
Mžky cezpoľný beh Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A) 0:05:17 0:05:17
Mžky cezpoľný beh Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica (A) 0:05:12
Mžky cezpoľný beh Smreková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A) 0:02:53 0:02:53
Mžky cezpoľný beh Sopková Alica 09 Slávia Trenčín o.z. (A) 0:05:26 0:05:26
Mžky cezpoľný beh Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky cezpoľný beh Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:06:19 0:06:19
Mžky cezpoľný beh Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky cezpoľný beh Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. (A) 0:05:56 0:05:56
Mžky cezpoľný beh Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 0:01:42 0:01:42
Mžky cezpoľný beh Syrová Lucia 10 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Mžky cezpoľný beh Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske (A) 0:05:49 0:05:49
Mžky cezpoľný beh Šípková Dorota 09 Zdravie v pohybe Lučatín
Mžky cezpoľný beh Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Šniagerová Nelly 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A) 0:04:05 0:04:05
Mžky cezpoľný beh Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Ťahúnová Kornélia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné 0:04:28 0:04:28
Mžky cezpoľný beh Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky cezpoľný beh Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Mžky cezpoľný beh Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 0:03:56 0:03:56
Mžky cezpoľný beh Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky (A) 0:05:15 0:05:15
Mžky cezpoľný beh Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 0:02:22 0:02:22
Mžky cezpoľný beh Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Mžky cezpoľný beh Volkova Maiia 09 AO Slávia ŽU Žilina
Mžky cezpoľný beh Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (A) 0:05:39 0:05:39
Mžky cezpoľný beh Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica (A) 0:04:41
Mžky cezpoľný beh Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava (A)
Mžky cezpoľný beh Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)