<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov mladšieho a najml. žiactva, Košice, 18. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 08.90 08.90
Mžci 60 m (1/4) Brhlík Timotej 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 60 m (1/3) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov 10.48 10.48
Mžci 60 m (1/4) Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.25 09.25
Mžci 60 m Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice 09.98 09.98
Mžci 60 m (2/3) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 08.09 08.09
Mžci 60 m (1/4) Janičo Michal 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 10.00 10.00
Mžci 60 m Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 08.71 08.71
Mžci 60 m (1/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24 08.24
Mžci 60 m (1/3) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85 08.85
Mžci 60 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.08
Mžci 60 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 09.15 09.15
Mžci 60 m (2/4) Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.94
Mžci 60 m Lukáč Filip 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m (1/4) Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.04 09.04
Mžci 60 m (1/1) Mitaľ Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov 10.40 10.40
Mžci 60 m Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z. 08.95 08.95
Mžci 60 m Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Mžci 60 m (1/4) Rosinský Alex 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 10.99 10.99
Mžci 60 m Somogyi Maxim 10 Atletický oddiel Svit 11.98
Mžci 60 m (1/3) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.28 09.28
Mžci 60 m (1/2) Torok Stanislav 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 09.26 09.26
Mžci 60 m (1/4) Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 08.83 08.83
Mžci 60 m (3/2) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 08.89 08.89
Mžci 60 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 08.44 08.44
Mžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 22.11 22.11
Mžci 150 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 23.20 23.20
Mžci 150 m (1/4) Brhlík Timotej 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 150 m (1/1) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 20.93 20.93
Mžci 150 m (2/3) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 19.70 19.70
Mžci 150 m (1/4) Janičo Michal 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 150 m (1/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.51 20.51
Mžci 150 m (1/3) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.08 22.08
Mžci 150 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 23.41 23.41
Mžci 150 m Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.67 20.67
Mžci 150 m Lukáč Filip 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m (1/4) Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 22.25 22.25
Mžci 150 m Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice 27.19 27.19
Mžci 150 m (1/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 22.34 22.34
Mžci 150 m (1/2) Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 23.63 23.63
Mžci 150 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.95 24.56
Mžci 150 m (1/3) Preverčík Marek 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 27.62 27.62
Mžci 150 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.70 23.70
Mžci 150 m (1/4) Rosinský Alex 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 27.82 27.82
Mžci 150 m Somogyi Maxim 10 Atletický oddiel Svit 30.80
Mžci 150 m (1/3) Štec Denis 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 24.60 24.60
Mžci 150 m (1/2) Torok Stanislav 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 23.60 23.60
Mžci 150 m (1/2) Trembuľák Ramón 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 150 m (3/2) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 21.93 21.93
Mžci 150 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 20.76 20.76
Mžci 600 m (1/3) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m (1/1) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 1:56.06 1:56.06
Mžci 600 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 1:55.27 1:55.27
Mžci 600 m (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:12.36 2:05.57
Mžci 600 m (2/4) Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:17.05 2:17.05
Mžci 600 m (1/2) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:49.80 1:46.53
Mžci 600 m (1/1) Mitaľ Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 600 m Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice 2:19.99 2:19.99
Mžci 600 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:06.01 2:06.01
Mžci 600 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:12.76
Mžci 600 m Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice 2:20.52 2:20.52
Mžci 1500 m Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov 5:29.22 5:29.22
Mžci 1500 m Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 1500 m (1/3) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 6:11.10 6:11.10
Mžci 60m p 76,2-7,5 Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/2) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.39 11.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kordovaník Juraj 09 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.87 13.87
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.07 11.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.77 10.77
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/3) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/3) Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m (2/2) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov 12:48.05 12:48.05
Mžci chôdza 2000 m (1/3) Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 13:04.92 13:04.92
Mžci chôdza 2000 m (1/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 12:43.82 12:33.34
Mžci výška Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 140 140
Mžci výška Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice
Mžci výška (1/2) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140 150
Mžci výška Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145 145
Mžci výška Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 135
Mžci výška (1/2) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130 130
Mžci výška (2/3) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 138 138
Mžci výška (2/3) Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 115 120
Mžci výška (1/2) Trembuľák Ramón 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 412 417
Mžci diaľka Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice 370 370
Mžci diaľka (1/2) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 387 387
Mžci diaľka Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 412 412
Mžci diaľka (1/2) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 473 473
Mžci diaľka Kordovaník Juraj 09 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 385 385
Mžci diaľka Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 482 482
Mžci diaľka Lukáč Filip 10 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka (1/4) Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 428 428
Mžci diaľka Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z. 370 370
Mžci diaľka Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 403
Mžci diaľka Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 373 373
Mžci diaľka Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 448 449
Mžci diaľka Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Mžci diaľka (1/3) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 351 351
Mžci diaľka Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Mžci guľa 3 kg (2/3) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.40 09.40
Mžci guľa 3 kg (2/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 07.29 07.41
Mžci guľa 3 kg (1/3) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.94 07.94
Mžci guľa 3 kg (3/4) Kolpak Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov 05.45 05.46
Mžci guľa 3 kg Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.14 09.14
Mžci guľa 3 kg (3/4) Staš Adam 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg (3/2) Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov 05.05 05.35
Mžci guľa 3 kg (2/2) Tobiaš Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov 06.26 06.26
Mžci guľa 3 kg Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Mžci guľa 3 kg (1/1) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov 07.12 07.12
Mžci kriket (1/4) Demko Dávid 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 34.02
Mžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 37.85
Mžci kriket (2/3) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 41.56
Mžci kriket (2/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 44.48
Mžci kriket (1/2) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.20
Mžci kriket (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.38
Mžci kriket Kiss Florián 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci kriket (1/3) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.08
Mžci kriket (3/4) Kolpak Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov 17.40
Mžci kriket (1/2) Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 39.05
Mžci kriket Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 34.38
Mžci kriket Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 32.90
Mžci kriket Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Mžci kriket Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.91
Mžci kriket (3/4) Staš Adam 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket (1/3) Štec Denis 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 31.85
Mžci kriket (3/2) Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov 18.90
Mžci kriket (2/2) Tobiaš Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov 31.79
Mžci kriket Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Mžci kriket (1/1) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Kurimský Sael 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Staš Adam 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Tobiaš Jakub 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Torok Stanislav 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.14 08.14
Mžky 60 m (1/3) Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 08.92 08.92
Mžky 60 m Bujňáková Alexandra 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 10.09 10.09
Mžky 60 m Fedičová Mia 09 AK Slávia TU Košice 09.27 09.27
Mžky 60 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.64 09.64
Mžky 60 m Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 08.86 08.86
Mžky 60 m Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 11.66 11.66
Mžky 60 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.13 09.13
Mžky 60 m (2/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.65 09.65
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.65 08.65
Mžky 60 m Kisiday Lilly 10 Atletika Košice o.z. 11.47 11.47
Mžky 60 m Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 08.81 08.81
Mžky 60 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 09.92
Mžky 60 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 10.28 10.28
Mžky 60 m (2/1) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.45 09.45
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.21 08.21
Mžky 60 m Lešková Vivien 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.51 10.51
Mžky 60 m Ljubarská Alexandra 10 1.Atletický klub Humenné 10.06 10.06
Mžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 10.05 10.05
Mžky 60 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit 11.52
Mžky 60 m Múdra Alžbeta 10 Atletika Košice o.z. 10.05 10.05
Mžky 60 m Mužíková Radka 10 AO Akademik TU Košice 10.21 10.21
Mžky 60 m Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 09.50 09.50
Mžky 60 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.50 09.50
Mžky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 09.92
Mžky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 10.26
Mžky 60 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice 09.78 09.78
Mžky 60 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 09.54 09.54
Mžky 60 m Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.75 10.75
Mžky 60 m Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 10.06 10.06
Mžky 60 m Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.70 09.70
Mžky 60 m (2/2) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.71 08.71
Mžky 60 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 09.94 09.94
Mžky 60 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 09.68 09.68
Mžky 60 m Žoffčáková Kristína 10 AK Slávia TU Košice 09.67 09.67
Mžky 150 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 20.20 20.20
Mžky 150 m Calleku Elina 09 1.Atletický klub Humenné 26.57 26.57
Mžky 150 m Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 23.91 23.91
Mžky 150 m Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.07 27.07
Mžky 150 m Fedičová Mia 09 AK Slávia TU Košice 23.41 23.41
Mžky 150 m Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 22.25 22.25
Mžky 150 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.97
Mžky 150 m (1/3) Janičová Daniela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 21.77 21.77
Mžky 150 m Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 24.43 24.43
Mžky 150 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 25.67 25.67
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.07 20.07
Mžky 150 m (1/4) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov 22.56 22.56
Mžky 150 m Ljubarská Alexandra 10 1.Atletický klub Humenné 26.19 26.19
Mžky 150 m (1/3) Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 22.96 22.96
Mžky 150 m Matušeková Adela 10 Atletický oddiel Svit 29.29
Mžky 150 m Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 22.86 22.86
Mžky 150 m (1/3) Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 23.04 23.04
Mžky 150 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 27.92
Mžky 150 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice 24.31 24.31
Mžky 150 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 23.47 23.47
Mžky 150 m Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 26.17 26.17
Mžky 150 m Žoffčáková Kristína 10 AK Slávia TU Košice 23.61 23.61
Mžky 600 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:08.28
Mžky 600 m Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné 2:14.83 2:14.83
Mžky 600 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Lešková Vivien 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 2:04.45 2:04.45
Mžky 600 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 1:55.41 1:55.41
Mžky 600 m Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 2:07.02 2:07.02
Mžky 600 m (1/2) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.63 2:00.63
Mžky 600 m (1/1) Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:02.91 2:02.91
Mžky 600 m Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 600 m (2/2) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:03.98 2:03.98
Mžky 1500 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 1500 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 5:39.83 5:39.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/1) Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.41 10.41
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 13.56 13.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 10.91
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.35 12.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Kustrová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 13.83 13.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/1) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/2) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 13.46 13.46
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky chôdza 2000 m (1/4) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 13:14.04 13:14.04
Mžky chôdza 2000 m (1/3) Pekarovicsová Lenka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 15:11.31 15:11.31
Mžky výška Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 120 120
Mžky výška (3/4) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov 125 125
Mžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 146 146
Mžky výška (2/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125 125
Mžky výška Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 130 130
Mžky výška (1/3) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov 130 130
Mžky výška (1/1) Kustrová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 110 115
Mžky výška (1/4) Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky výška Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 120 120
Mžky výška Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 120 120
Mžky výška (2/1) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov 125 125
Mžky výška (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 120
Mžky diaľka Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 465 465
Mžky diaľka (1/3) Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 364 364
Mžky diaľka (2/1) Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 324 324
Mžky diaľka Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 259 259
Mžky diaľka Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 343 410
Mžky diaľka (2/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 261 309
Mžky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 428 428
Mžky diaľka Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z. 419 419
Mžky diaľka Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 409 409
Mžky diaľka Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 365 365
Mžky diaľka (2/1) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 379 379
Mžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 464 469
Mžky diaľka Mužíková Radka 10 AO Akademik TU Košice 287 287
Mžky diaľka (1/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 475 475
Mžky diaľka Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky diaľka Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 367 367
Mžky diaľka Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 382 382
Mžky diaľka Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 419 419
Mžky diaľka Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 359 359
Mžky diaľka Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 339 339
Mžky diaľka (2/2) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 426 392
Mžky diaľka Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 345 345
Mžky guľa 2 kg Calleku Elina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky guľa 2 kg Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky guľa 2 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.97 08.97
Mžky guľa 2 kg Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky guľa 2 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 04.46 04.46
Mžky guľa 2 kg (1/4) Hrabovská Timea 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky guľa 2 kg (1/3) Kuchariková Nikola 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg (1/4) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg (2/1) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.91
Mžky guľa 2 kg (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.97 08.97
Mžky guľa 2 kg Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 08.97 08.97
Mžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 07.26 07.26
Mžky guľa 2 kg (2/2) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.36 07.36
Mžky guľa 2 kg Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky guľa 2 kg Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné 05.41 05.41
Mžky guľa 2 kg (1/4) Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky kriket Calleku Elina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket (3/4) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket (1/4) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.21
Mžky kriket Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 29.97 29.97
Mžky kriket Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 20.10
Mžky kriket (1/4) Hrabovská Timea 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky kriket (1/3) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov 30.80
Mžky kriket (1/3) Kuchariková Nikola 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Lešková Vivien 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket (2/1) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.45
Mžky kriket (1/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.55 43.55
Mžky kriket Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky kriket Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 28.67
Mžky kriket (2/2) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.56
Mžky kriket Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket (1/4) Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
EleH 60 m Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice 10.62 10.62
EleH 60 m Bányai Maximilián 14 Atletika Košice o.z.
EleH 60 m Bartko Radoslav 14 SOPKA Seňa
EleH 60 m Bruňacký Roman 13 Atletika Košice o.z. 12.34 12.34
EleH 60 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 10.11 10.11
EleH 60 m Holomani Samuel 14 Atletika Košice o.z.
EleH 60 m Jakub Ján Maximilián 13 AO Akademik TU Košice 12.09 12.09
EleH 60 m Jančár Adam 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 60 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 10.80 10.80
EleH 60 m Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z. 10.72 10.72
EleH 60 m Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z. 11.09 11.09
EleH 60 m Kuzma Michal 13 AK Slávia TU Košice 11.16 11.16
EleH 60 m Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné 09.95 09.95
EleH 60 m Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 10.21 10.21
EleH 60 m Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa 12.62
EleH 60 m Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z. 10.72 10.72
EleH 60 m Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH diaľka z mies.o Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice 277 277
EleH diaľka z mies.o Bányai Maximilián 14 Atletika Košice o.z.
EleH diaľka z mies.o Bartko Radoslav 14 SOPKA Seňa
EleH diaľka z mies.o Bruňacký Roman 13 Atletika Košice o.z.
EleH diaľka z mies.o Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH diaľka z mies.o Holomani Samuel 14 Atletika Košice o.z.
EleH diaľka z mies.o Jakub Ján Maximilián 13 AO Akademik TU Košice 238 238
EleH diaľka z mies.o Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z.
EleH diaľka z mies.o Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z.
EleH diaľka z mies.o Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné 256 256
EleH diaľka z mies.o Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné 168 298
EleH diaľka z mies.o Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa 154
EleH diaľka z mies.o Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z.
EleH diaľka z mies.o Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH diaľka z mies.o Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH raketka Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice
EleH raketka Bányai Maximilián 14 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Bartko Radoslav 14 SOPKA Seňa
EleH raketka Bruňacký Roman 13 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Holomani Samuel 14 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Jakub Ján Maximilián 13 AO Akademik TU Košice
EleH raketka Jančár Adam 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH raketka Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné
EleH raketka Matias Filip 13 1.Atletický klub Humenné
EleH raketka Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa
EleH raketka Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z.
EleH raketka Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH raketka Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z. 11.87 11.87
Nžci 60 m Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.14 09.14
Nžci 60 m (3/4) Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov 10.27 10.27
Nžci 60 m Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné 09.62 09.62
Nžci 60 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.09 10.09
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.71 09.71
Nžci 60 m (1/2) Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.51 09.51
Nžci 60 m Krišš Patrik 12 Atletika Košice o.z. 10.41 10.41
Nžci 60 m Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné 09.42 09.42
Nžci 60 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.88 08.88
Nžci 60 m Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.21 10.13
Nžci 60 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné 09.31 09.31
Nžci 60 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 09.53 09.53
Nžci 60 m Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 10.01 10.01
Nžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 09.37 09.37
Nžci 60 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.43 09.43
Nžci 60 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.65 09.65
Nžci 60 m Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci 60 m (3/4) Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov 09.66 09.66
Nžci 150 m Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 23.47 23.47
Nžci 150 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 26.18 26.18
Nžci 150 m Chobot Michal 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 26.66 26.66
Nžci 150 m Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 150 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.97
Nžci 150 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 27.53
Nžci 150 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.83 24.52
Nžci 150 m Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.92
Nžci 150 m Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 150 m (1/2) Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 27.45
Nžci 150 m Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci 150 m (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 22.62 22.62
Nžci 600 m Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 600 m (1/1) Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 1:57.67 1:57.67
Nžci 600 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:29.93 2:24.69
Nžci 600 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 600 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:23.65 2:23.65
Nžci 600 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:23.36
Nžci 600 m Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:30.36
Nžci 600 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:26.81 2:23.71
Nžci 600 m (3/4) Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 600 m (1/4) Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:03.66 2:03.66
Nžci 600 m (2/1) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 600 m (2/3) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 600 m (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 1:50.95 1:50.95
Nžci 1000 m Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 1000 m Dunák Samuel 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 1000 m (1/4) Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 1000 m Krišš Patrik 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 1000 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 1000 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:41.77
Nžci 1000 m Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 1000 m (1/2) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci chôdza 1000 m (1/2) Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 07:22.34 07:22.34
Nžci chôdza 1000 m (1/1) Kuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci chôdza 1000 m (1/2) Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 07:22.22 07:22.22
Nžci chôdza 1000 m (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci výška Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci výška (3/4) Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov 100 100
Nžci výška (1/3) Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 120 120
Nžci výška (3/4) Tomaščin Timotej 11 ŠŠK-Junior Prešov 115 115
Nžci diaľka z mies.o Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z. 298 298
Nžci diaľka z mies.o (3/4) Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 320 320
Nžci diaľka z mies.o Chobot Michal 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 346 346
Nžci diaľka z mies.o Ihnát Lukáš 11 1.Atletický klub Humenné 286 286
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 371 371
Nžci diaľka z mies.o Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné 316 316
Nžci diaľka z mies.o Mažerik Juraj 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci diaľka z mies.o Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 350 350
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 376 376
Nžci diaľka z mies.o Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 368 368
Nžci diaľka z mies.o (2/1) Škerlík Michal 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci diaľka z mies.o Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci diaľka z mies.o (2/1) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 299 299
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 315 315
Nžci kriket Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z. 13.23 13.23
Nžci kriket (1/1) Barkai Enriko 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 23.11 23.11
Nžci kriket Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 27.20 27.20
Nžci kriket (1/1) Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 36.30 36.30
Nžci kriket (1/1) Chrenko Damián 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci kriket Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 30.16 30.16
Nžci kriket Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 31.45 31.45
Nžci kriket Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci kriket (1/2) Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.54 27.54
Nžci kriket Lipčák Tomáš 11 1.Atletický klub Humenné 24.58 24.58
Nžci kriket (1/1) Sokira Christopher 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 22.61 22.65
Nžci kriket (1/2) Soták Michal 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 35.67 35.67
Nžci kriket Vaľo Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci kriket (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci kriket (1/2) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Paľuv Viliam 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Škerlík Michal 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Vaľo Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
EleZ 60 m Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné 10.15 10.15
EleZ 60 m Bartková Martina 13 SOPKA Seňa
EleZ 60 m Bindasová Timea 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 60 m Dorovová Nela 14 AO Akademik TU Košice 12.99 12.99
EleZ 60 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.87 09.87
EleZ 60 m Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.14 12.14
EleZ 60 m Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.49 10.49
EleZ 60 m Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 12.71 12.71
EleZ 60 m Hinďošová Eliška 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 60 m (1/3) Jasečková Margaréta 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 11.45 11.45
EleZ 60 m Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 60 m Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z. 10.60 10.60
EleZ 60 m Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z. 11.49 11.49
EleZ 60 m Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z. 11.68 11.68
EleZ 60 m Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné 12.05 12.05
EleZ 60 m Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 10.94 10.94
EleZ 60 m Vojtechovská Ela 13 Atletika Košice o.z. 11.01 11.01
EleZ diaľka z mies.o Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné 160 160
EleZ diaľka z mies.o Bartková Martina 13 SOPKA Seňa
EleZ diaľka z mies.o Bindasová Timea 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ diaľka z mies.o Dorovová Nela 14 AO Akademik TU Košice 191 191
EleZ diaľka z mies.o Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 213
EleZ diaľka z mies.o Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 193
EleZ diaľka z mies.o Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
EleZ diaľka z mies.o Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 207 211
EleZ diaľka z mies.o Hinďošová Eliška 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ diaľka z mies.o (1/3) Jasečková Margaréta 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ diaľka z mies.o Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ diaľka z mies.o Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z.
EleZ diaľka z mies.o Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z.
EleZ diaľka z mies.o Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z.
EleZ diaľka z mies.o Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné 250 250
EleZ diaľka z mies.o Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 244
EleZ diaľka z mies.o Vojtechovská Ela 13 Atletika Košice o.z.
EleZ raketka Alexovičová Zara 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ raketka Bartková Martina 13 SOPKA Seňa
EleZ raketka Bindasová Timea 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ raketka Dorovová Nela 14 AO Akademik TU Košice
EleZ raketka Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
EleZ raketka Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
EleZ raketka Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
EleZ raketka Hinďošová Eliška 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ raketka (1/3) Jasečková Margaréta 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ raketka Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ raketka Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z.
EleZ raketka Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z.
EleZ raketka Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z.
EleZ raketka Sokolovičová Kristína 13 1.Atletický klub Humenné
EleZ raketka Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.
EleZ raketka Vojtechovská Ela 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 10.36
Nžky 60 m (2/1) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.08 10.08
Nžky 60 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.04 10.04
Nžky 60 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.29
Nžky 60 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.36 10.36
Nžky 60 m Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.84 09.84
Nžky 60 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 09.22 09.22
Nžky 60 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 09.51 09.51
Nžky 60 m Hricová Michaela 11 AK Slávia TU Košice 10.11 10.11
Nžky 60 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 10.14 10.14
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 08.84 08.84
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Nžky 60 m Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.01 10.01
Nžky 60 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 09.57 09.57
Nžky 60 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 09.75 09.75
Nžky 60 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo 10.05 10.05
Nžky 60 m (2/1) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.46 10.46
Nžky 60 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 08.53 08.53
Nžky 60 m Michalčíková Viktória 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 09.46 09.46
Nžky 60 m (3/4) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov 10.44 10.44
Nžky 60 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.90 10.90
Nžky 60 m Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Petrová Hanka 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 09.23 09.23
Nžky 60 m Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 08.85 08.85
Nžky 60 m Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 10.30 10.30
Nžky 60 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.60 10.60
Nžky 60 m (1/3) Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.94 09.94
Nžky 60 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 10.15 10.15
Nžky 60 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 10.22 10.22
Nžky 60 m Tkáčová Dorota 11 AO Akademik TU Košice 09.55 09.55
Nžky 60 m Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.10 11.10
Nžky 60 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.38 11.38
Nžky 60 m Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z. 11.92
Nžky 60 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.56 10.56
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.05 09.05
Nžky 150 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 26.59
Nžky 150 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 24.92 24.92
Nžky 150 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 24.79 24.79
Nžky 150 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.93
Nžky 150 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.55 25.55
Nžky 150 m Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 27.37 27.37
Nžky 150 m Hricová Michaela 11 AK Slávia TU Košice 25.70 25.70
Nžky 150 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 27.14
Nžky 150 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 22.08 22.08
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 22.43 22.43
Nžky 150 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 24.85 24.85
Nžky 150 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 24.92 24.92
Nžky 150 m Michalčíková Viktória 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 24.84 24.84
Nžky 150 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Petrová Hanka 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m (3/4) Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov 28.42 28.42
Nžky 150 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 28.14 28.14
Nžky 150 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice
Nžky 150 m Tkáčová Dorota 11 AO Akademik TU Košice
Nžky 150 m Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.54 30.54
Nžky 150 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m (1/3) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.45 23.39
Nžky 600 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Karaffová Tatiana 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 600 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 600 m Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:09.04 2:09.04
Nžky 1000 m (1/4) Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 1000 m Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z. 4:56.77
Nžky chôdza 1000 m (1/2) Grunská Michaela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A) 07:58.24 07:58.24
Nžky chôdza 1000 m (1/2) Hajdúková Alexandra 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky chôdza 1000 m Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky chôdza 1000 m (3/4) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky výška Karaffová Tatiana 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky výška Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky výška (2/1) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky výška Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 115 115
Nžky výška Petrová Hanka 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 095 095
Nžky výška Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 120 120
Nžky výška Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 316
Nžky diaľka z mies.o (2/1) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 378 378
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky diaľka z mies.o Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o Halická Lucia 12 1.Atletický klub Humenné 324 324
Nžky diaľka z mies.o Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 370 370
Nžky diaľka z mies.o Jakubová Hana 11 AO Akademik TU Košice 280
Nžky diaľka z mies.o Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 408 408
Nžky diaľka z mies.o Karaffová Tatiana 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 340 340
Nžky diaľka z mies.o Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 346
Nžky diaľka z mies.o Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky diaľka z mies.o (2/1) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 295 309
Nžky diaľka z mies.o Michalčíková Viktória 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 368 368
Nžky diaľka z mies.o Nováková Hana 11 1.Atletický klub Humenné 373 373
Nžky diaľka z mies.o Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o (3/4) Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka z mies.o Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 342 342
Nžky diaľka z mies.o Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 363 363
Nžky diaľka z mies.o (1/3) Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 348 348
Nžky diaľka z mies.o Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z. 237
Nžky diaľka z mies.o Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o (1/3) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 314 314
Nžky diaľka z mies.o Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 404 404
Nžky kriket Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 34.00 34.24
Nžky kriket (3/4) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov 21.05 21.05
Nžky kriket (3/4) Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky kriket Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.46 16.46
Nžky kriket Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 23.76 23.76
Nžky kriket Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky kriket (1/3) Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Grunská Michaela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hajdúková Alexandra 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)