<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo, Košice, 4. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m (1/1) Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.36
Žci 60 m (1/2) Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 09.42 09.42
Žci 60 m (2/2) Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.48 09.48
Žci 60 m (1/4) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.45 08.45
Žci 60 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.67 08.67
Žci 60 m Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 08.83 08.83
Žci 60 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice 08.85 08.85
Žci 60 m (1/1) Galovič Filip 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.56
Žci 60 m (1/4) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 10.87 10.87
Žci 60 m Griglák Daniel 10 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
Žci 60 m Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 09.90
Žci 60 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov 07.65 07.65
Žci 60 m (1/3) Hižnay Filip 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca 12.53
Žci 60 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.35
Žci 60 m Hudec Matej 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.11 09.11
Žci 60 m (1/4) Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 08.48 08.48
Žci 60 m (1/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 07.90 07.90
Žci 60 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.24 10.24
Žci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.13 08.13
Žci 60 m (1/2) Kmec Martin 09 Atletika Košice o.z. 09.58 09.58
Žci 60 m (1/1) Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 08.33 08.33
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.84 07.84
Žci 60 m (1/4) Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 08.56 08.56
Žci 60 m (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.45 08.45
Žci 60 m (1/1) Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.70 07.70
Žci 60 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.50
Žci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 07.95 07.95
Žci 60 m (1/2) Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.41
Žci 60 m (1/4) Nemec Michal 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 60 m (1/1) Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.31
Žci 60 m (2/2) Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.84 08.84
Žci 60 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 07.82 07.82
Žci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.89
Žci 60 m Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 08.08 08.08
Žci 60 m (2/4) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 08.89 08.89
Žci 60 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.20 09.20
Žci 60 m (1/4) Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 08.28 08.28
Žci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.75 07.75
Žci 60 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.12 09.86
Žci 150 m (1/1) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m (1/1) Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.12
Žci 150 m (1/2) Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 23.20 23.20
Žci 150 m (1/4) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.99 19.99
Žci 150 m Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 20.93 20.93
Žci 150 m Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.83 21.83
Žci 150 m (2/4) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m (1/4) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 19.70 19.70
Žci 150 m (1/3) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.58 22.58
Žci 150 m (1/4) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov 22.31 22.31
Žci 150 m (2/4) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.21
Žci 150 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov 18.87 18.87
Žci 150 m (1/3) Hižnay Filip 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 150 m (1/1) Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.41 23.41
Žci 150 m (1/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 19.44 19.44
Žci 150 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.33 24.33
Žci 150 m (2/4) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.80 19.80
Žci 150 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.27
Žci 150 m (1/2) Kmec Martin 09 Atletika Košice o.z. 24.54 24.54
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 18.56 18.56
Žci 150 m (2/4) Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.62 23.62
Žci 150 m (1/4) Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.75 20.75
Žci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.22 19.22
Žci 150 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 20.17 20.17
Žci 150 m (1/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 22.34 22.34
Žci 150 m (1/4) Nemec Michal 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 150 m (1/1) Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 27.76
Žci 150 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.56 24.56
Žci 150 m (1/1) Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.42 23.42
Žci 150 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 19.14 19.14
Žci 150 m Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 19.49 19.49
Žci 150 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 22.78 22.78
Žci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.12
Žci 150 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 26.51 24.95
Žci 300 m (1/1) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.63 42.63
Žci 300 m Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 45.21 45.21
Žci 300 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice 43.17 43.17
Žci 300 m (1/4) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 43.56 43.56
Žci 300 m (2/4) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m (1/3) Hižnay Filip 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 300 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 300 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 52.22 52.22
Žci 300 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 42.31 42.31
Žci 300 m (1/1) Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.01 44.01
Žci 300 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 300 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 42.18 42.18
Žci 300 m (1/3) Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 300 m (2/2) Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 41.57 41.57
Žci 300 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Žci 800 m (3/1) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m (1/1) Galovič Filip 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 800 m (1/4) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m Hudec Matej 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 800 m (2/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.00 2:16.00
Žci 800 m (2/4) Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:33.99 2:33.99
Žci 800 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:35.14 2:35.14
Žci 800 m Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:25.42 2:25.42
Žci 800 m Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:40.68 2:40.68
Žci 100 m pr. 83,8 (1/3) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 (2/4) Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.79 20.79
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.73 14.73
Žci chôdza 3000 m (2/1) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m (2/1) Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 23:08.42 23:08.42
Žci chôdza 3000 m (1/3) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 20:01.66 20:01.66
Žci výška (1/2) Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 140 140
Žci výška (2/4) Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 135 135
Žci výška (2/4) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 140 140
Žci výška (1/3) Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov 105
Žci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 140 140
Žci výška Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci výška (1/4) Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci žrď (2/1) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci žrď (2/1) Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka (1/2) Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 417 417
Žci diaľka (2/2) Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 351 351
Žci diaľka (3/1) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 409 409
Žci diaľka (1/4) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci diaľka Griglák Daniel 10 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 324
Žci diaľka Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 362
Žci diaľka (2/4) Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka (1/4) Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 430 430
Žci diaľka (2/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 452 452
Žci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 512 512
Žci diaľka (1/4) Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 431 431
Žci diaľka (2/4) Križák Dominik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 338 338
Žci diaľka (1/1) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 468 468
Žci diaľka Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472 472
Žci diaľka (1/2) Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 377
Žci diaľka (1/1) Paleček Tobias 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 243
Žci diaľka Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 243
Žci diaľka (1/1) Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 573 573
Žci diaľka Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 351 351
Žci diaľka Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci diaľka (2/4) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 392 392
Žci diaľka (1/4) Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 521 521
Žci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 552 552
Žci guľa 4 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 07.43 07.43
Žci guľa 4 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg (2/4) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg (1/4) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 07.49 07.49
Žci guľa 4 kg Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 06.13 06.13
Žci guľa 4 kg (2/1) Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.82 12.82
Žci guľa 4 kg (3/1) Papač Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg (1/1) Philippi Oliver 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.47 08.47
Žci guľa 4 kg Šverha Šimon 09 ŠŠK-Junior Prešov 05.06 05.06
Žci guľa 4 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.42 12.42
Žci guľa 4 kg (2/3) Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.82 06.82
Žci guľa 4 kg (2/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci disk 1 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 25.40 25.40
Žci disk 1 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.02 33.02
Žci disk 1 kg (1/4) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.91 25.91
Žci disk 1 kg Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg (2/4) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci disk 1 kg (1/4) Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.76 19.76
Žci disk 1 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.87 37.87
Žci disk 1 kg (3/1) Papač Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci disk 1 kg (1/1) Philippi Oliver 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.13 15.13
Žci disk 1 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 31.21 31.21
Žci disk 1 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.76 33.76
Žci disk 1 kg (2/3) Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g (1/1) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.87 28.87
Žci oštep 600 g (1/1) Baran Matej 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.72 25.72
Žci oštep 600 g (1/4) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 21.59 21.59
Žci oštep 600 g Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 16.36 16.36
Žci oštep 600 g (1/4) Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 19.19 19.19
Žci oštep 600 g (2/4) Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 17.64 17.64
Žci oštep 600 g (1/4) Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 19.67 19.67
Žci oštep 600 g Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 30.66 30.66
Žci oštep 600 g (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.07 36.07
Žci oštep 600 g (1/1) Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.54 36.54
Žci oštep 600 g (1/4) Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 12.84 12.84
Žci oštep 600 g (2/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (3/1) Centko Erik 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Dzubák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Galovič Filip 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 4 x 60 m kluby (3/3) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (3/2) Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Hudec Matej 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Kuderlásek Miloš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Mihál Dávid 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Nemec Michal 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žci 4 x 60 m kluby (3/4) Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Papač Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Zeleňák Richard 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m (1/2) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.14 08.14
Žky 60 m (1/2) Balážiková Diana 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.46 09.46
Žky 60 m (1/3) Barboriaková Nela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 60 m (1/4) Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.19 10.19
Žky 60 m (1/3) Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m (3/3) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.99 09.99
Žky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.41 08.41
Žky 60 m (2/3) Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.61 09.02
Žky 60 m Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.24 10.24
Žky 60 m Ďuránová Vanesa 08 AK Maratón Rožňava (A) 08.79 08.79
Žky 60 m Ďurišová Terézia 10 Atletika Košice o.z. 09.83
Žky 60 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.64 09.64
Žky 60 m (1/1) Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 09.03 09.03
Žky 60 m Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z. 09.97
Žky 60 m (1/2) Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 10.31 10.31
Žky 60 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.91 08.91
Žky 60 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.13 09.13
Žky 60 m Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice 08.86 08.86
Žky 60 m (1/3) Hlinková Daniela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.96
Žky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 08.89 08.89
Žky 60 m (3/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.65 09.65
Žky 60 m (1/4) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.65 08.65
Žky 60 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 09.48 09.48
Žky 60 m Kisiday Lilly 10 Atletika Košice o.z.
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.05 08.05
Žky 60 m (1/4) Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z. 09.35 09.35
Žky 60 m Koreňová Hana 08 AK Maratón Rožňava (A) 09.04 09.04
Žky 60 m Koreňová Zuzana 10 AK Maratón Rožňava (A) 09.58 09.58
Žky 60 m Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.84 09.84
Žky 60 m (3/2) Kušniriková Nelly 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m (1/3) Lamperová Laura 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca 12.66
Žky 60 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 09.00 09.00
Žky 60 m (1/1) Mračnová Melánia 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 60 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.63 09.63
Žky 60 m (1/1) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 09.61 09.61
Žky 60 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.18 09.18
Žky 60 m (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31 08.31
Žky 60 m (3/3) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.51 09.51
Žky 60 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 08.78 08.78
Žky 60 m (1/3) Szabadosová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Žky 60 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 09.69 09.69
Žky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 08.74 08.69
Žky 60 m Štiglitz Ellie Ivana 09 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 60 m (1/2) Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 10.06 10.06
Žky 60 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.46 09.46
Žky 60 m (1/3) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 08.72 08.72
Žky 60 m Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.70 09.70
Žky 60 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 09.75 09.75
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.17 08.17
Žky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.45 08.45
Žky 150 m (1/2) Balážiková Diana 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 22.23 22.23
Žky 150 m Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.07 27.07
Žky 150 m (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 21.60 21.60
Žky 150 m Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.92 23.92
Žky 150 m (1/1) Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 22.25 22.25
Žky 150 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.20 23.20
Žky 150 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m (1/3) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 21.52 21.52
Žky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 22.01 22.01
Žky 150 m (3/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 26.05 26.05
Žky 150 m (2/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.78 23.78
Žky 150 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 20.98 20.98
Žky 150 m (1/2) Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 23.33 23.33
Žky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 21.77 21.77
Žky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20.51
Žky 150 m Koreňová Zuzana 10 AK Maratón Rožňava (A) 25.41 25.41
Žky 150 m (2/3) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov 22.90 22.90
Žky 150 m (1/2) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.07 20.07
Žky 150 m Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.40 24.40
Žky 150 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 23.26 23.26
Žky 150 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 21.87 21.87
Žky 150 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 150 m (3/3) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.56 21.56
Žky 150 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.69 22.69
Žky 150 m (1/2) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 22.33 22.33
Žky 150 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 22.15 22.15
Žky 150 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 23.47 23.47
Žky 150 m (2/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.15 23.15
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 20.82 20.82
Žky 150 m Štiglitz Ellie Ivana 09 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 150 m (1/2) Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 25.75 25.75
Žky 150 m (1/3) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 21.48 21.48
Žky 150 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 24.07 24.07
Žky 150 m (2/3) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.13 23.13
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.00 20.00
Žky 150 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.63 24.63
Žky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.73 20.73
Žky 300 m Ďuránová Vanesa 08 AK Maratón Rožňava (A) 50.72 50.72
Žky 300 m (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 48.00 48.00
Žky 300 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m (1/3) Hlinková Daniela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 300 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 52.75 52.42
Žky 300 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 46.97 46.97
Žky 300 m (1/4) Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m Koreňová Hana 08 AK Maratón Rožňava (A) 54.87 54.87
Žky 300 m Koreňová Zuzana 10 AK Maratón Rožňava (A) 62.18 62.18
Žky 300 m Kukuricášová Cynthia 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 54.36 54.36
Žky 300 m (1/3) Lamperová Laura 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 300 m (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.21 48.21
Žky 300 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 42.38 42.38
Žky 300 m Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 53.15 53.15
Žky 300 m Štiglitz Ellie Ivana 09 AK Maratón Rožňava (A)
Žky 300 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 49.16 49.16
Žky 800 m (1/3) Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m (1/4) Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:28.06 2:28.06
Žky 800 m (3/2) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:35.47 2:35.47
Žky 800 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:48.11 2:48.11
Žky 800 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:42.38 2:42.38
Žky 800 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:50.76 2:50.76
Žky 800 m (1/3) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:41.49 2:41.49
Žky 800 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:52.59 2:47.69
Žky 800 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 3:05.31 3:05.31
Žky 800 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 2:44.92 2:44.92
Žky 800 m (3/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 100m p 76,2-8,2 Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.82 16.82
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice 18.38 18.38
Žky 100m p 76,2-8,2 (3/3) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.02 17.02
Žky 100m p 76,2-8,2 Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 50.74 50.74
Žky 300 m pr. 76,2 Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Žky chôdza 3000 m (3/3) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:13.63 20:13.63
Žky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 146 146
Žky výška (3/3) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 105 105
Žky výška (1/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Žky výška Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 150 150
Žky výška (2/3) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov 123
Žky výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Žky výška (3/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140 140
Žky výška (1/2) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130 138
Žky výška (1/4) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov 130 130
Žky výška Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 133 133
Žky výška (2/1) Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125 125
Žky diaľka (1/2) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 465 465
Žky diaľka (1/3) Barboriaková Nela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky diaľka (1/3) Bochňová Eliana 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žky diaľka (1/4) Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 427 427
Žky diaľka (3/2) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 382 382
Žky diaľka (3/3) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky diaľka (2/3) Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 344 344
Žky diaľka (3/3) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 353 353
Žky diaľka (1/4) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 423 423
Žky diaľka Gašpárová Noémi 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 259 259
Žky diaľka Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z. 313
Žky diaľka (1/3) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov 261 261
Žky diaľka (1/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 401 401
Žky diaľka (1/4) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 475 475
Žky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 428 428
Žky diaľka Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 395 395
Žky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 446 446
Žky diaľka Koreňová Hana 08 AK Maratón Rožňava (A)
Žky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 477 477
Žky diaľka (1/2) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 469 469
Žky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 447 447
Žky diaľka (3/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 437 437
Žky diaľka (1/1) Mračnová Melánia 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca 232
Žky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 402 402
Žky diaľka (1/2) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 351 372
Žky diaľka (3/4) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 401 401
Žky diaľka Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 384
Žky diaľka (1/2) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 449 449
Žky diaľka Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 419 419
Žky diaľka (1/4) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov 387 387
Žky diaľka (3/4) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 387 403
Žky diaľka Šuchaňová Sara 10 Atletika Košice o.z. 359 359
Žky diaľka Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 246
Žky diaľka Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 333 333
Žky diaľka (3/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky diaľka Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 399
Žky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 365 365
Žky diaľka (2/1) Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 252
Žky guľa 3 kg Babjaková Sára 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 06.34 06.34
Žky guľa 3 kg (1/3) Barboriaková Nela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky guľa 3 kg (1/4) Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.91 05.91
Žky guľa 3 kg Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.65 05.65
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.47 08.47
Žky guľa 3 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.35 06.35
Žky guľa 3 kg (2/1) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.10 08.10
Žky guľa 3 kg (1/3) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 08.03 08.03
Žky guľa 3 kg (1/2) Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Žky guľa 3 kg Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 07.72 07.72
Žky guľa 3 kg (3/2) Kušniriková Nelly 08 ŠŠK-Junior Prešov 03.91 03.91
Žky guľa 3 kg (1/4) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.99 06.99
Žky guľa 3 kg (1/2) Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 07.25 07.25
Žky guľa 3 kg (1/3) Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.49 07.49
Žky guľa 3 kg Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky guľa 3 kg (3/2) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.53 08.53
Žky guľa 3 kg (1/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.52 08.52
Žky guľa 3 kg Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 06.80
Žky disk 0,75 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.24 19.24
Žky disk 0,75 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 0,75 kg (2/1) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 0,75 kg (3/3) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.35 22.35
Žky disk 0,75 kg (1/2) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.93 20.93
Žky disk 0,75 kg Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky disk 0,75 kg (3/2) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.51 20.51
Žky disk 0,75 kg (1/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 18.55 18.55
Žky oštep 500 g (1/4) Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z.
Žky oštep 500 g (2/1) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky oštep 500 g (1/4) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.54 09.54
Žky oštep 500 g Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Žky oštep 500 g (3/3) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.59 25.59
Žky oštep 500 g (3/2) Kušniriková Nelly 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g (3/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.42 20.42
Žky oštep 500 g (1/4) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (3/3) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (1/1) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 15.38 15.38
Žky oštep 500 g (1/3) Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.37 16.37
Žky oštep 500 g (1/2) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.42 19.42
Žky oštep 500 g (3/2) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.86 23.86
Žky oštep 500 g (3/4) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.33 16.71
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Balážiková Diana 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Havírová Eva 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Hlinková Daniela 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Kovalíková Janka 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Lamperová Laura 10 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Mračnová Melánia 09 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Szabadosová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice 10.62 10.62
Nžci 60 m Albert Filip 13 AK Slávia TU Košice 12.67 12.67
Nžci 60 m (2/4) Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Bruňacký Roman 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 10.11 10.11 10.11
Nžci 60 m (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A) 09.14 09.14
Nžci 60 m (1/4) Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A) 09.31 09.31
Nžci 60 m (1/3) Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov 10.27 10.27
Nžci 60 m Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.57 10.57
Nžci 60 m (1/2) Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 10.02 10.02
Nžci 60 m (3/2) Hodoš Jakub 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 60 m Hronec Sebastián 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 60 m (1/2) Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 60 m (1/2) Ivan Timon 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.71 09.71
Nžci 60 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 10.84 10.84
Nžci 60 m (1/4) Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z. 12.06
Nžci 60 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.10 10.10
Nžci 60 m Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.66 10.66
Nžci 60 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.51 10.51
Nžci 60 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 09.63 09.63
Nžci 60 m Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.13 10.13
Nžci 60 m (1/3) Makróczy Matúš 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 60 m (3/2) Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C) 10.15 10.15 10.15
Nžci 60 m (1/2) Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 09.56 09.56
Nžci 60 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.43 09.43
Nžci 60 m Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m (2/4) Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.63 10.63
Nžci 60 m (1/2) Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m (2/4) Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.93 28.93
Nžci 150 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 26.03 26.03
Nžci 150 m (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A) 23.47 23.47
Nžci 150 m (1/4) Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A) 24.03 24.03
Nžci 150 m Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.78 28.78
Nžci 150 m Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.07 28.07
Nžci 150 m (1/2) Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 26.18 26.18
Nžci 150 m (2/2) Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m (3/2) Jančár Matúš 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci 150 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 29.95 29.95
Nžci 150 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.97 30.97
Nžci 150 m Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.75 28.75
Nžci 150 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 24.28 24.28
Nžci 150 m (2/4) Ľuník Richard 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m (1/3) Pakes Markus 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 150 m (3/2) Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 27.32 27.32
Nžci 150 m (1/2) Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 24.23 24.23
Nžci 150 m Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m (2/4) Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.69 28.69
Nžci 150 m (1/2) Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z. 26.04 26.04
Nžci 150 m (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A) 22.62 22.62
Nžci 600 m Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 600 m Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 600 m (3/2) Hodoš Jakub 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 600 m Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 1:57.67 1:57.67
Nžci 600 m (2/2) Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 600 m (3/2) Jančár Matúš 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci 600 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 600 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:23.36 2:23.36
Nžci 600 m Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:30.36 2:30.36
Nžci 600 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:23.71 2:23.71
Nžci 600 m Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m (2/3) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 600 m (3/3) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci 600 m (3/3) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C) 2:03.70 2:03.70
Nžci 600 m (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A) 1:50.95 1:50.95
Nžci 60 m pr. 68,6 (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 60 m pr. 68,6 Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m pr. 68,6 Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m pr. 68,6 (2/4) Ľuník Richard 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.76 13.76
Nžci 60 m pr. 68,6 Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m pr. 68,6 Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m pr. 68,6 Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m pr. 68,6 (3/3) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci chôdza 1000 m Coranič Matúš 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07:22.34 07:22.34
Nžci chôdza 1000 m Kuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci chôdza 1000 m Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07:22.22 07:22.22
Nžci chôdza 1000 m (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci chôdza 1000 m (1/2) Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci výška (1/3) Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov 100 100
Nžci výška Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci výška (1/3) Makróczy Matúš 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci výška Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 120 120
Nžci diaľka z mies.o Adzima Šimon 13 AO Akademik TU Košice 277 277
Nžci diaľka z mies.o Albert Filip 13 AK Slávia TU Košice 234 234
Nžci diaľka z mies.o (2/4) Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 256 256
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Frištyk Dávid 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o Gábor Lucas 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 255 255
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 320 320
Nžci diaľka z mies.o (3/2) Hodoš Jakub 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka z mies.o Hronec Sebastián 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka z mies.o (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B) 346 346
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Ivan Timon 12 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 371 371
Nžci diaľka z mies.o Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 287 287
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Klotňa Peter 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 326 326
Nžci diaľka z mies.o Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z. 326 326
Nžci diaľka z mies.o (2/4) Ľuník Richard 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 340 340
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Makróczy Matúš 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Pakes Markus 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 376 376
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 299 299
Nžci diaľka z mies.o (3/3) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C) 315 315
Nžci guľa 2 kg Barkai Enriko 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci guľa 2 kg Chrenko Damián 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci guľa 2 kg (2/4) Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (2/3) Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci guľa 2 kg (1/2) Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Hronec Sebastián 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 4 x 60 m kluby (3/1) Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) Jančár Matúš 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Pakes Markus 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (3/3) Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (3/4) Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (C)
Nžky 60 m Legátová Viktória 12 AK Slávia TU Košice 11.08 11.08
Nžky 60 m (2/4) Belánová Emily 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m (1/4) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.11 10.11
Nžky 60 m (1/2) Bujňáková Katarína 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (1/4) Bukoci Dominik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.01 10.01
Nžky 60 m Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13.43 13.43
Nžky 60 m (1/4) Dúhová Sofia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.49 10.49
Nžky 60 m (1/3) Gonosová Tamara 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Gupko Emily 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Hančárová Lea 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Handlovičová Soňa 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (1/4) Hlaďová Nela 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m (1/4) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.24 11.24
Nžky 60 m (3/1) Hudecová Lenka 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 10.37 10.37
Nžky 60 m (1/2) Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 08.84 08.84
Nžky 60 m (1/4) Kamenčíková Vivien 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m (1/2) Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Nžky 60 m Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z. 11.48 11.48
Nžky 60 m (1/2) Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 09.75 09.75
Nžky 60 m Kováčová Sofia 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 60 m (1/4) Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m (1/2) Kožuchová Petra 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m (1/1) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.40 11.40
Nžky 60 m Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 60 m (3/3) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.46 10.46
Nžky 60 m (3/1) Liptáková Saskia May 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m (2/1) Mišanková Nina 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (1/4) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m (3/3) Palečeková Nela 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.90 10.90
Nžky 60 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 09.23 09.23
Nžky 60 m (2/3) Poprocká Jarmila 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m (1/2) Rolincová Hanka 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 08.85 08.85
Nžky 60 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.44 10.44
Nžky 60 m Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 10.33 10.33
Nžky 60 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.60 10.60
Nžky 60 m Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 10.12 10.12 10.12
Nžky 60 m Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z. 10.16 10.16
Nžky 60 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 10.26 10.26
Nžky 60 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 10.27 10.27
Nžky 60 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 10.15 10.15
Nžky 60 m (1/1) Udičová Sofia Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11.38 11.38
Nžky 60 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.56 10.56
Nžky 60 m (2/1) Vaššová Terézia 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m Vávrová Sophia 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.77 11.77
Nžky 60 m Vojtechovská Ela 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (1/2) Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.05 09.05
Nžky 150 m (1/4) Antalíková Saša 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m (1/4) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.16 26.16
Nžky 150 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.76 26.76
Nžky 150 m (1/3) Gonosová Tamara 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m Hajdúková Alexandra 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 150 m (1/4) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.47 28.47
Nžky 150 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 27.14 27.14
Nžky 150 m (1/2) Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 22.08 22.08
Nžky 150 m (1/2) Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 22.43 22.43
Nžky 150 m Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m (1/2) Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 24.85 24.85
Nžky 150 m Kováčová Sofia 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 150 m (1/1) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.28 29.28
Nžky 150 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 150 m (3/3) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.57 26.57
Nžky 150 m (3/3) Palečeková Nela 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov 28.42 28.42
Nžky 150 m (2/3) Poprocká Jarmila 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 150 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.07 27.07
Nžky 150 m Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 25.24 25.24
Nžky 150 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 24.77 24.77
Nžky 150 m (1/1) Udičová Sofia Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.54 30.54
Nžky 150 m Vávrová Sophia 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m (1/2) Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.39 23.39
Nžky 600 m Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:13.91 2:13.91
Nžky 600 m (1/2) Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Brutvanová Liliana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 600 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:17.97 2:17.97
Nžky 600 m Feteriková Zina 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 600 m (1/2) Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m (3/1) Hudecová Lenka 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 600 m (3/1) Liptáková Saskia May 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m (2/1) Mišanková Nina 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 600 m Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:26.98 2:26.98
Nžky 600 m Schwartzová Lilien 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:22.77 2:22.77
Nžky 600 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:40.72 2:40.72
Nžky 600 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:26.61 2:26.61
Nžky 600 m (1/4) Vašková Zuzana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 600 m (2/1) Vaššová Terézia 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 60 m pr. 68,6 Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/2) Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/2) Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/2) Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/1) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m pr. 68,6 Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov 15.63 15.63
Nžky 60 m pr. 68,6 Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m pr. 68,6 Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m pr. 68,6 Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky chôdza 1000 m Hajdúková Alexandra 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky chôdza 1000 m (1/4) Kamenčíková Vivien 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky chôdza 1000 m (1/4) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška Brutvanová Liliana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška (1/2) Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky výška (1/1) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov 100 100
Nžky výška Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 120 120
Nžky výška Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 105 105
Nžky výška (1/4) Vašková Zuzana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Antalíková Saša 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z mies.o (2/4) Belánová Emily 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 378 378
Nžky diaľka z mies.o Brutvanová Liliana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Bukoci Dominik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z mies.o Dúhová Sofia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Gupko Emily 13 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 370 370
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Hlaďová Nela 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 408 408
Nžky diaľka z mies.o Kokoruďová Michaela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z. 264 264
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 346 346
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Kožuchová Petra 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z mies.o Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 342 342
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Rolincová Hanka 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky diaľka z mies.o Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 363 363
Nžky diaľka z mies.o Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z. 294 294
Nžky diaľka z mies.o Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 336 336
Nžky diaľka z mies.o Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 313 313
Nžky diaľka z mies.o Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 404 404
Nžky guľa 2 kg Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B 02.42 02.42
Nžky guľa 2 kg (1/4) Hlaďová Nela 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg (1/4) Kamenčíková Vivien 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky guľa 2 kg (1/4) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky guľa 2 kg (1/1) Udičová Sofia Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg Vávrová Sophia 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky guľa 2 kg (1/1) Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Antalíková Saša 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Belánová Emily 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bilasová Stanislava 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bukoci Dominik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Gonosová Tamara 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Hudecová Lenka 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kožuchová Petra 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Liptáková Saskia May 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Mišanková Nina 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Palečeková Nela 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Pavlinská Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Pinteová Miriam 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Poprocká Jarmila 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Rolincová Hanka 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Vašková Zuzana 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Vaššová Terézia 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vrbová Sára 11 ŠŠK-Junior Prešov