<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok, Košice, 5. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Benko Ľudovít 07 AO Akademik TU Košice 08.54 08.54
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.06 08.06
Žci 60 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.39 08.39
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 07.94 07.94
Žci 60 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.35
Žci 60 m Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 09.48 09.48
Žci 60 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.63
Žci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.84 08.84
Žci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 09.25 09.25
Žci 60 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z. 10.95 10.95
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 08.42 08.42
Žci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.13 08.13
Žci 60 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 08.93 08.93
Žci 60 m Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.21
Žci 60 m Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 08.05 08.05
Žci 60 m Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 08.82 08.82
Žci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.63
Žci 60 m Tokár Peter 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 09.83 09.83
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.46 07.46
Žci 150 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 19.21 19.21
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.95 19.95
Žci 150 m Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.18 21.18
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 19.42 19.42
Žci 150 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.60
Žci 150 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.33 24.33
Žci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.30 22.30
Žci 150 m Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.80 22.80
Žci 150 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z. 26.85 26.85
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 20.16 20.16
Žci 150 m Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov 26.35 26.35
Žci 150 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.88 24.88
Žci 150 m Mráz Tomáš 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.47
Žci 150 m Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.10
Žci 150 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 22.00 22.00
Žci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.36 20.36
Žci 150 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.09 18.09
Žci 150 m Tokár Peter 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice
Žci 150 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 17.88 17.88
Žci 300 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 42.68 42.68
Žci 300 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žci 300 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 300 m Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.43 44.43
Žci 300 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 50.17 50.17
Žci 300 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 56.57 56.57
Žci 300 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.00 43.00
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 38.09 38.09
Žci 300 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 41.19 40.13
Žci 800 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:19.72 2:19.72
Žci 800 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z.
Žci 800 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:41.53 2:41.53
Žci 100 m pr. 83,8 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.95 17.95
Žci 100 m pr. 83,8 Pillár Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.66 18.66
Žci 300 m pr. 76,2 Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.90 49.90
Žci 300 m pr. 76,2 Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 47.71 47.71
Žci chôdza 3000 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 22:59.11
Žci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21:15.76 21:15.76
Žci chôdza 3000 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 24:11.82
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19:31.63 19:31.63
Žci chôdza 3000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 21:41.60 21:41.60
Žci chôdza 3000 m Štefan Simon Jozef 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 150 153
Žci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 140 140
Žci výška Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 155 155
Žci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 160 160
Žci diaľka Benko Ľudovít 07 AO Akademik TU Košice 487 487
Žci diaľka Javorský Tobias 09 Atletika Košice o.z. 361 361
Žci diaľka Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 402 402
Žci diaľka Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 392
Žci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 548 548
Žci diaľka Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci diaľka Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 468 468
Žci guľa 4 kg Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.39 06.39
Žci guľa 4 kg Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.56 09.56
Žci guľa 4 kg Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Goč Valér 06 ŠŠK-Junior Prešov 07.95 07.95
Žci guľa 4 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.43 09.43
Žci guľa 4 kg Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.90 06.90
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.62 07.62
Žci guľa 4 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.22 11.22
Žci guľa 4 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 06.67 06.67
Žci guľa 4 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci guľa 4 kg Philippi Oliver 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.37
Žci guľa 4 kg Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.68 09.68
Žci guľa 4 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.80 10.80
Žci disk 1 kg Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.99 17.99
Žci disk 1 kg Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.16 27.16
Žci disk 1 kg Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.37 19.37
Žci disk 1 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 17.38 17.38
Žci disk 1 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.75 31.75
Žci disk 1 kg Philippi Oliver 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.94 29.94
Žci oštep 600 g Baláž Šimon 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 22.31
Žci oštep 600 g Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Dreveňák Egid 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.06 22.06
Žci oštep 600 g Goč Valér 06 ŠŠK-Junior Prešov 21.02 21.02
Žci oštep 600 g Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.86 20.86
Žci oštep 600 g Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.18
Žci oštep 600 g Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Goč Valér 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Žky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.29 09.29
Žky 60 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.61 08.54
Žky 60 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 09.68 09.68
Žky 60 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.60 08.60
Žky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.61 08.61
Žky 60 m (2/1) Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.28
Žky 60 m Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice 09.52 09.52
Žky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.76 09.76
Žky 60 m Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice 09.06 09.06
Žky 60 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.55 09.55
Žky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 08.97 08.97
Žky 60 m (1/1) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.59 08.59
Žky 60 m (1/4) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.01 09.01
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.77 08.77
Žky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.30 09.30
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.26 08.26
Žky 60 m (3/3) Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.72
Žky 60 m Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 09.20 09.20
Žky 60 m Kravčáková Sofia 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.29 08.29
Žky 60 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 60 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.09
Žky 60 m (3/2) Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Žky 60 m (2/1) Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.60
Žky 60 m (2/3) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.13 09.13
Žky 60 m (1/3) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.66 08.66
Žky 60 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.88 09.88
Žky 60 m Rolková Karolína 07 Atletika Košice o.z. 10.23 10.23
Žky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.17 09.17
Žky 60 m (2/3) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.95 09.77
Žky 60 m Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 09.61 09.61
Žky 60 m Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 08.09 08.09
Žky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 08.66 08.66
Žky 60 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.61 09.61
Žky 60 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.55 09.55
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.45 08.45
Žky 60 m (3/2) Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.59 08.31
Žky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.84 08.84
Žky 150 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.47 24.47
Žky 150 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 20.50 20.50
Žky 150 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.62
Žky 150 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 24.99 24.99
Žky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 20.72 20.72
Žky 150 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.41 25.41
Žky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 21.96 21.96
Žky 150 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.66 25.66
Žky 150 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.78
Žky 150 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 21.62 21.62
Žky 150 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.55
Žky 150 m Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 24.38 24.38
Žky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 22.13 22.13
Žky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 21.83 21.83
Žky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 25.91 24.21
Žky 150 m (3/3) Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.14
Žky 150 m (1/2) Koščová Melissa 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.21 23.21
Žky 150 m Kravčáková Sofia 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m (2/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.02
Žky 150 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.84 22.84
Žky 150 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.39
Žky 150 m Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m (3/2) Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.14
Žky 150 m (2/1) Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.67
Žky 150 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.68 23.68
Žky 150 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 26.32
Žky 150 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.21 26.21
Žky 150 m Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 29.54
Žky 150 m Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 23.52 23.52
Žky 150 m Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.05
Žky 150 m (1/2) Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.50 24.50
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 21.40 21.40
Žky 150 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 21.59 21.59
Žky 150 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.78 23.78
Žky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.13 20.13
Žky 150 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 22.92 22.92
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.94 20.94
Žky 150 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.02 25.02
Žky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.61 23.61
Žky 300 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 48.79 48.79
Žky 300 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 43.29 43.29
Žky 300 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 51.46 51.46
Žky 300 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 300 m Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m (1/2) Koščová Melissa 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Kravčáková Sofia 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.03 50.03
Žky 300 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 43.65 43.65
Žky 300 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 53.15 53.15
Žky 300 m (1/3) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.97 49.97
Žky 300 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.51 50.51
Žky 300 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 51.73 51.73
Žky 300 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 56.29 56.29
Žky 300 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 52.55 52.55
Žky 800 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 3:04.47 3:00.63
Žky 800 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 800 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:34.79 2:34.79
Žky 800 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:46.81 2:46.81
Žky 800 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 3:12.25 3:10.79
Žky 800 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:53.40 2:51.89
Žky 800 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:47.69 2:47.69
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:20.99 2:20.99
Žky 800 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 2:29.04 2:29.04
Žky 800 m Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 2:37.05 2:37.05
Žky 100m p 76,2-8,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18.50 18.50
Žky 100m p 76,2-8,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 100m p 76,2-8,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/3) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.16 17.16
Žky 300 m pr. 76,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 53.63 53.63
Žky 300 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 54.13 54.13
Žky 300 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 56.42 56.42
Žky 300 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 50.83 50.83
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 51.58 51.58
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 48.96 48.96
Žky chôdza 3000 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky chôdza 3000 m Jenčová Ivana 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21:41.61 21:41.61
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20:57.66 20:57.66
Žky výška Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 120 120
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 147 147
Žky výška (2/3) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Žky výška Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 115 115
Žky výška (1/1) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 138 138
Žky výška Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 130 130
Žky žrď Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 330 330
Žky diaľka Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 350 350
Žky diaľka Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 402 402
Žky diaľka Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 375
Žky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 477 477
Žky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 323 323
Žky diaľka Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 408 408
Žky diaľka (2/1) Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 349
Žky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 408 408
Žky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 441 441
Žky diaľka Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z. 446 446
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 462 462
Žky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 355 355
Žky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 375 387
Žky diaľka Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 372 382
Žky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 489 489
Žky diaľka Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z. 336 336
Žky diaľka (2/1) Olearčinová Simona 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 363
Žky diaľka (1/1) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 365 372
Žky diaľka Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 313 313
Žky diaľka (2/3) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 348 348
Žky diaľka Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 341 341
Žky diaľka (1/2) Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 403 403
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 432 432
Žky diaľka (3/2) Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 435 472
Žky guľa 3 kg Babjaková Sára 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 05.77 05.77
Žky guľa 3 kg (1/2) Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.27
Žky guľa 3 kg Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.98
Žky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.70 07.70
Žky guľa 3 kg Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.15
Žky guľa 3 kg Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07.37 07.37
Žky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.42 07.42
Žky guľa 3 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky guľa 3 kg (2/3) Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.81
Žky guľa 3 kg Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 06.94 06.94
Žky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.04 07.04
Žky guľa 3 kg Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky guľa 3 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.78 06.78
Žky guľa 3 kg Oleničová Katarína 06 AO Akademik TU Košice 05.78 05.78
Žky guľa 3 kg (1/2) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky guľa 3 kg Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 05.37
Žky guľa 3 kg Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.19 06.19
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.72 07.72
Žky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.98 06.98
Žky guľa 3 kg (1/1) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.75 07.75
Žky disk 1 kg (1/2) Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 18.12 18.12
Žky disk 1 kg Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky disk 1 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.70 11.70
Žky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 17.77 17.77
Žky disk 1 kg (1/1) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov 15.71 15.71
Žky disk 1 kg Oleničová Katarína 06 AO Akademik TU Košice
Žky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 21.99 21.99
Žky disk 1 kg (1/2) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 12.90 12.90
Žky disk 1 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.79 16.79
Žky disk 1 kg (1/1) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 1 kg Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 18.72 18.72
Žky kladivo 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 17.41 17.41
Žky oštep 500 g (1/2) Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.55 22.55
Žky oštep 500 g Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 30.20 30.20
Žky oštep 500 g (2/3) Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.17
Žky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 26.78 26.78
Žky oštep 500 g Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g (1/2) Rusinková Hana 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.38
Žky oštep 500 g Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.68 19.33
Žky oštep 500 g Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 30.23 30.23
Žky oštep 500 g Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 14.00 15.08
Žky oštep 500 g (1/1) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Fecková Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Jenčová Ivana 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Koščová Melissa 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Miklošová Andrea 09 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Rijaková Karolína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné 10.19 10.19
Nžci 60 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice 10.70 10.70
Nžci 60 m Gondkovič Marko 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.29 10.29
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.15 10.15
Nžci 60 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Kolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Mičko Marek 11 AK Slávia TU Košice 11.11 11.11
Nžci 60 m Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice
Nžci 60 m Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.24 09.24
Nžci 60 m (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.40 09.40
Nžci 60 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m (1/3) Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Szabo Šimon 10 Atletika Košice o.z. 11.29
Nžci 60 m Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z. 10.50 10.50
Nžci 60 m (1/4) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.51 10.51
Nžci 60 m Veselka Šimon 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Zima Alex 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 150 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné 26.31 26.31
Nžci 150 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Gondkovič Marko 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 26.00 26.00
Nžci 150 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Mičko Marek 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.28 24.28
Nžci 150 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m (1/3) Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m (1/4) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Rusiňák Tobias 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m (1/4) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Vlkovič Ondrej 11 AC Run is Fun Prešov 29.57 29.57
Nžci 600 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné
Nžci 600 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 600 m Gondkovič Marko 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 600 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 600 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice
Nžci 600 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 600 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z. 2:24.25 2:24.25
Nžci 600 m Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z. 2:27.11 2:27.11
Nžci chôdza 1000 m Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci chôdza 1000 m Kreheľ Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci chôdza 1000 m Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci chôdza 1000 m Poľák Viktor René 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci chôdza 1000 m Preverčík Marek 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci chôdza 1000 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08:02.63 08:02.63
Nžci výška Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 135 135
Nžci výška Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci výška Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Hreňko Jakub 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 331 331
Nžci diaľka z mies.o Kolačkovský Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Molokáč Matej 10 AO Akademik TU Košice
Nžci diaľka z mies.o Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 405 405
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 345 345
Nžci diaľka z mies.o Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci diaľka z mies.o Szabo Šimon 10 Atletika Košice o.z. 277
Nžci diaľka z mies.o Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B 316 316
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Vasilega Jakub 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 294 294
Nžci diaľka z mies.o Veselka Šimon 13 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Zima Alex 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci guľa 2 kg Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (1/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.29 05.29
Nžci guľa 2 kg Kreheľ Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci guľa 2 kg Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.18 04.18
Nžci guľa 2 kg Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci guľa 2 kg Poľák Viktor René 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci guľa 2 kg (1/4) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Rusiňák Tobias 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci guľa 2 kg (1/4) Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.02 33.02
Nžci kriket Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.30 20.30
Nžci kriket (1/3) Kravec Quido 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.81 29.81
Nžci kriket Kreheľ Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci kriket Poľák Viktor René 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci kriket Rusiňák Tobias 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci kriket (1/4) Uhriňák Matej 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci kriket Zima Alex 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Arendáš Adam 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Poláček Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Bérešová Barbora 13 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Legátová Viktória 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 10.49 10.49
Nžky 60 m (1/1) Bubeníková Lenka 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Byrtusová Kristína 12 AK Slávia TU Košice 12.46 12.46
Nžky 60 m Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z. 10.25 10.25
Nžky 60 m Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 12.21 12.21
Nžky 60 m Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m Chorvatovičová Vanesa 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 11.00 11.00
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 09.57 09.57
Nžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 09.47 09.47
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.64 08.64
Nžky 60 m Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m Majerčáková Sára 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 11.14 11.14
Nžky 60 m (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.48 09.48
Nžky 60 m Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Smolková Karolína 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.41 09.41
Nžky 150 m Bérešová Barbora 13 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 29.20 29.20
Nžky 150 m Byrtusová Kristína 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 150 m Chorvatovičová Vanesa 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 150 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 24.21 24.21
Nžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 24.76 24.76
Nžky 150 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov 28.09 28.09
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 21.11 21.11
Nžky 150 m Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 150 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice 27.73 27.73
Nžky 150 m Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 28.97 28.97
Nžky 150 m Smolková Karolína 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Vlkovičová Klára 10 AC Run is Fun Prešov 27.64 27.64
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 24.11 24.11
Nžky 600 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice 2:25.98 2:25.98
Nžky 600 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 2:19.85 2:19.85
Nžky chôdza 1000 m Baranová Kiara 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky chôdza 1000 m Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice
Nžky výška (1/4) Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 312 312
Nžky diaľka z mies.o Byrtusová Kristína 12 AK Slávia TU Košice 243 243
Nžky diaľka z mies.o Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Drága Zoja 14 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 188 188
Nžky diaľka z mies.o Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 356 356
Nžky diaľka z mies.o Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 426 426
Nžky diaľka z mies.o Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 271 271
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 376 376
Nžky diaľka z mies.o Račinskis Dominika 10 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 345 345
Nžky diaľka z mies.o Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 358 367
Nžky guľa 2 kg (1/1) Bubeníková Lenka 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 04.41 04.41
Nžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 06.19 06.19
Nžky kriket Legátová Viktória 12 AK Slávia TU Košice
Nžky kriket Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 09.52 09.52
Nžky kriket Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 17.41 17.41
Nžky kriket Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky kriket Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 22.11 22.11
Nžky kriket Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky kriket Majerčáková Sára 12 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.48 31.48
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bubeníková Lenka 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1