<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo AZB st. žiaci + najml. žiaci, Bratislava, 16. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.04 07.04
M 60 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.87 06.87
M 60 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.88
M 60 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.73
M 600 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
M 600 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
M 600 m Netoušek Milan 78 Lesky´s runners 1:46.15 1:46.15
M 600 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava
M 1000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 2:20.57
M diaľka Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
M diaľka Leskovský Milan 65 Lesky´s runners 345 345
J 60 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.25
J 60 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
J 60 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.42 07.42
J 60 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 07.37 07.37
J 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.34 07.34
J 150 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 18.25 18.25
J 150 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 20.86 20.86
J 150 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 17.40 17.40
J 150 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 18.61
J 600 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 1:23.78 1:23.78
J 600 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 1:43.27 1:43.27
J 600 m Hummel Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.94
J 600 m Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 1:39.60 1:39.60
J 600 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava 1:41.29 1:41.29
J 1000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 2:41.40 2:41.40
J 1000 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 2:35.50 2:35.50
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.33 32.33
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 39.47 39.47
J oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 35.73 35.73
Dci 60 m Horváth Dávid 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.24 08.24
Dci 60 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.90 07.90
Dci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 07.85 07.85
Dci 60 m Varga Juraj 05 Atletický klub Puma Senec 08.15 08.15
Dci 150 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.52 19.52
Dci 150 m Horváth Dávid 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 19.80 19.80
Dci 150 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.00 19.00
Dci 150 m Varga Juraj 05 Atletický klub Puma Senec 20.11 20.11
Dci 600 m Horváth Dávid 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 600 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:39.32
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 572 572
Dci oštep 700 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 60 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.66 08.66
Žci 60 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 09.16 09.16
Žci 60 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava 08.47 08.47
Žci 60 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žci 60 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín 07.97 07.97
Žci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.45 08.45
Žci 60 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.66 08.66
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 08.86 08.86
Žci 60 m Gajdár Lukáš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.36 10.36
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 07.85 07.85
Žci 60 m Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava 11.60 11.60
Žci 60 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.75 08.75
Žci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.49 08.49
Žci 60 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec
Žci 60 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
Žci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.66 08.63
Žci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.33 09.33
Žci 60 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.73 08.73
Žci 60 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.13 10.13
Žci 60 m Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava 10.93 10.54
Žci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 08.68 08.68
Žci 60 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 09.06 09.06
Žci 60 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.69 09.69
Žci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.64 08.64
Žci 60 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.94
Žci 60 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 10.02 10.02
Žci 60 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.73 08.73
Žci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 09.01 09.01
Žci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 08.88 08.88
Žci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.46 09.46
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.12 08.12
Žci 60 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.13 09.13
Žci 60 m Začka Marko 08 Naša atletika Bratislava 09.76 09.76
Žci 60 m Žiak Samuel 09 Atletický klub Puma Senec 10.43 10.43
Žci 150 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 150 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 22.51 22.51
Žci 150 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín 19.32 19.32
Žci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 20.72 20.72
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 18.58 18.58
Žci 150 m Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava 29.64 29.64
Žci 150 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.41 23.41
Žci 150 m Horvát Filip 07 Naša atletika Bratislava
Žci 150 m Horvát Marek 07 Naša atletika Bratislava
Žci 150 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.45 19.45
Žci 150 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.50 21.80
Žci 150 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 20.86 20.86
Žci 150 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 23.44 23.44
Žci 150 m Nagy Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 24.69
Žci 150 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.81 24.81
Žci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 21.15 21.15
Žci 150 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 23.38
Žci 150 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava 25.20 25.20
Žci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.49 22.49
Žci 150 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 25.95 25.95
Žci 150 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 21.12 21.12
Žci 150 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 23.36 23.36
Žci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 22.45 22.45
Žci 150 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.13 25.13
Žci 150 m Začka Marko 08 Naša atletika Bratislava 24.45 24.45
Žci 150 m Žiak Samuel 09 Atletický klub Puma Senec 25.09 25.09
Žci 300 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
Žci 300 m Horvát Filip 07 Naša atletika Bratislava
Žci 300 m Horvát Marek 07 Naša atletika Bratislava
Žci 300 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 45.71 45.71
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 43.62 43.62
Žci 800 m Guyer Tristan 07 Deti v pohybe Šamorín
Žci 800 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 2000 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 100 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 17.26 17.26
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 15.26 15.26
Žci 100 m pr. 83,8 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 19.81 19.81
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 15.37 15.37
Žci 100 m pr. 83,8 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.42 15.42
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 49.28 49.28
Žci 300 m pr. 76,2 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 46.63 46.63
Žci 300 m pr. 76,2 Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m pr. 76,2 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 54.35 54.35
Žci 300 m pr. 76,2 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 50.88 50.88
Žci 300 m pr. 76,2 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 45.75 45.75
Žci výška Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
Žci výška Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 131 131
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 140 140
Žci výška Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 135 135
Žci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 155 155
Žci diaľka Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 366 366
Žci diaľka Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 323 323
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 487 487
Žci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 485 485
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 453 453
Žci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 423 423
Žci diaľka Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 416 416
Žci diaľka Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava
Žci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 423 423
Žci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 392 392
Žci diaľka Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 400 400
Žci diaľka Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 400 400
Žci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 470 470
Žci diaľka Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 405 405
Žci diaľka Začka Marko 08 Naša atletika Bratislava
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava
Žci guľa 4 kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 07.99 07.99
Žci guľa 4 kg Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci guľa 4 kg Omerovič Adem 06 Lesky´s runners 07.81 07.81
Žci guľa 4 kg Ondrášik Matej 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci disk 1 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 29.96 29.96
Žci disk 1 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 31.44 31.44
Žci disk 1 kg Rybár Roderik 07 ŠK Vital Bratislava 21.86 21.86
Žci kladivo 4 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 29.03 29.03
Žci kladivo 4 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 31.77 31.77
Žci oštep 600 g Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 29.18 29.18
Ž 60 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 60 m Pížová Paulína 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 150 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18.32 18.32
Ž 600 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:33.58 1:33.58
Ž 600 m Neprašová Andrea 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 600 m Pížová Paulína 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 1000 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners
Jky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.15 31.15
Jky kladivo 4 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 38.75 38.75
Dky 60 m Bednarikova Adela 05 Atletický klub Puma Senec 09.76 09.76
Dky 60 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.53 09.53
Dky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.97 08.82
Dky 60 m Loskotová Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Dky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.52 08.49
Dky 60 m Ondreičková Olívia 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.32 08.32
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25 08.25
Dky 60 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.33 09.10
Dky 150 m Bednarikova Adela 05 Atletický klub Puma Senec 24.49 24.49
Dky 150 m Loskotová Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Dky 150 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 20.60 20.54
Dky 150 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 21.10 21.10
Dky 600 m Ondreičková Olívia 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 600 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 2:09.78 2:09.78
Dky výška Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 121 121
Dky výška Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 131 132
Dky diaľka Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 326
Dky diaľka Loskotová Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Dky diaľka Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 401
Dky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 08.55 08.55
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.69 09.69
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.71 09.71
Dky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 24.46 24.46
Dky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 34.52 34.52
Dky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 30.59 30.59
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 29.64 29.64
Dky oštep 500 g Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 15.25 15.25
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.39 28.39
Žky 60 m Bacigálová Barbora 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.06 09.06
Žky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.90 09.90
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.17 08.17
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.25 08.25
Žky 60 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.95 07.95
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.10 08.10
Žky 60 m Bitová Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 08.67 08.67
Žky 60 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 10.96 10.96
Žky 60 m Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.81 08.81
Žky 60 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.49 09.49
Žky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.49 09.49
Žky 60 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 09.11 09.11
Žky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.76 08.76
Žky 60 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 08.57 08.57
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27 08.27
Žky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.52 10.38
Žky 60 m Hubinská Stella 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.56 09.56
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.89 08.89
Žky 60 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 09.86 09.86
Žky 60 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.34 09.34
Žky 60 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.20 10.20
Žky 60 m Kekeli Stella 07 ŠK Run For Fun Bratislava 09.44 09.44
Žky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.94 08.94
Žky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.24 09.24
Žky 60 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky 09.87
Žky 60 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.74 09.74
Žky 60 m Koreňová Michaela 09 Lesky´s runners
Žky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 09.19 09.19
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.25 08.25
Žky 60 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Žky 60 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 08.89 08.89
Žky 60 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 08.57 08.57
Žky 60 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.80 09.80
Žky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 08.72 08.72
Žky 60 m Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 09.44 09.44
Žky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 09.41 09.41
Žky 60 m Martonová Adriana 06 Deti v pohybe Šamorín 09.90 09.90
Žky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.89 09.89
Žky 60 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.28 09.28
Žky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 09.66 09.66
Žky 60 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.83 08.68
Žky 60 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59 09.59
Žky 60 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.02 09.02
Žky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 09.10 09.10
Žky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.17 09.17
Žky 60 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec 10.19 10.19
Žky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 08.90 08.90
Žky 60 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.53 10.53
Žky 60 m Príkopská Katarína 07 Lesky´s runners
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.95 08.95
Žky 60 m Ragáčová Tamara 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.55
Žky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.28 09.28
Žky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.43 10.43
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 08.28 08.28
Žky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.75 08.75
Žky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 09.45 09.45
Žky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 09.20 09.20
Žky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.54 08.54
Žky 60 m Tichá Lucia 09 Naša atletika Bratislava 10.29 10.29
Žky 60 m Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.26 08.26
Žky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.04 24.04
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 19.77 19.77
Žky 150 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.87 20.87
Žky 150 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 21.96 21.96
Žky 150 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.13 19.13
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 19.69 19.69
Žky 150 m Bitová Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.92 21.92
Žky 150 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 21.57 21.57
Žky 150 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.97 23.97
Žky 150 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.43 24.43
Žky 150 m Garajová Ema 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.88 24.88
Žky 150 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 21.48 21.48
Žky 150 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 21.04 21.04
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.21 20.21
Žky 150 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 21.80 21.80
Žky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 22.32 22.32
Žky 150 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 24.71 24.71
Žky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.73 23.73
Žky 150 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.77
Žky 150 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 24.55 24.55
Žky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.44 22.44
Žky 150 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky 24.91
Žky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 22.43 22.43
Žky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.31 22.31
Žky 150 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 23.52 23.52
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.67 20.67
Žky 150 m Kublová Eliška 09 Naša atletika Bratislava 24.42 24.42
Žky 150 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 22.06 22.06
Žky 150 m Martonová Adriana 06 Deti v pohybe Šamorín 25.13 25.13
Žky 150 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.04 23.04
Žky 150 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.09 24.09
Žky 150 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 22.47 22.47
Žky 150 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec 25.49 25.49
Žky 150 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.76 25.76
Žky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.91 21.91
Žky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 22.25 22.25
Žky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.69 23.69
Žky 150 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.71 25.71
Žky 150 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 20.65 20.65
Žky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 19.95 19.95
Žky 150 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 22.64 22.64
Žky 150 m Tichá Lucia 09 Naša atletika Bratislava 26.18 26.18
Žky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 20.66 20.20
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 20.22 20.22
Žky 300 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 48.74 48.74
Žky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 45.46 45.46
Žky 300 m Charvátová Magdaléna 06 Lesky´s runners 46.45 46.45
Žky 300 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 48.08 48.08
Žky 300 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Kublová Eliška 09 Naša atletika Bratislava
Žky 300 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 53.72 53.72
Žky 300 m Príkopská Katarína 07 Lesky´s runners
Žky 300 m Ragáčová Viktória 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 44.60 44.60
Žky 300 m Slotíková Nikol (H) 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 44.14 43.79
Žky 800 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 2:47.57 2:47.57
Žky 800 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 3:09.15
Žky 800 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 3:01.26 3:01.26
Žky 800 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 3:12.86 3:12.86
Žky 800 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 2:40.66 2:40.66
Žky 800 m Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 3:07.02 3:07.02
Žky 2000 m Hubinská Stella 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 2000 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 100m p 76,2-8,2 Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 18.82 18.82
Žky 100m p 76,2-8,2 Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 19.19 19.19
Žky 100m p 76,2-8,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 18.56 18.56
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 49.99 49.99
Žky 300 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 55.65 55.65
Žky 300 m pr. 76,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 120 120
Žky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 140 140
Žky výška Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky výška Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 120 120
Žky výška Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 120 120
Žky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 151 151
Žky výška Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 115 115
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Žky diaľka Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 419 419
Žky diaľka Bitová Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 393 393
Žky diaľka Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 317 317
Žky diaľka Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 437 437
Žky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Žky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 422 422
Žky diaľka Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Žky diaľka Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žky diaľka Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žky diaľka Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 396 396
Žky diaľka Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 370
Žky diaľka Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Koreňová Michaela 09 Lesky´s runners
Žky diaľka Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 371 371
Žky diaľka Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 406 406
Žky diaľka Lisická Liana 06 Lesky´s runners 432 432
Žky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 502 502
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 462 462
Žky diaľka Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 420 420
Žky diaľka Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 365 365
Žky diaľka Melíšková Michaela Nelly 09 ŠK Vital Bratislava
Žky diaľka Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 289
Žky diaľka Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 356 356
Žky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 407 407
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 441 441
Žky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 409 409
Žky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 405 405
Žky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 388 388
Žky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 439 439
Žky diaľka Tichá Lucia 09 Naša atletika Bratislava
Žky guľa 3 kg Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 06.00 06.00
Žky guľa 3 kg Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.85 07.85
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.24 09.24
Žky guľa 3 kg Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 04.61 04.61
Žky guľa 3 kg Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.18 08.18
Žky guľa 3 kg Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 05.88 05.88
Žky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Žky guľa 3 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 06.46 06.46
Žky guľa 3 kg Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 05.69 05.69
Žky disk 1 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 15.49 15.49
Žky kladivo 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 23.96 23.96
Žky oštep 500 g Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.79 21.79
Žky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 28.67 28.67
Nžci 60 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.63 10.63
Nžci 60 m Bachleda Oskar 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.88 09.88
Nžci 60 m Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners 11.47 11.47
Nžci 60 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.68 09.68
Nžci 60 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.21 09.21
Nžci 60 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava 09.92 09.92
Nžci 60 m Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 11.47 11.47
Nžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.32 10.32
Nžci 60 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.11 10.11
Nžci 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 09.41 09.41
Nžci 60 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 09.61 09.61
Nžci 60 m Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.20 10.20
Nžci 60 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.86 10.86
Nžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.73 10.73
Nžci 60 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 10.84 10.84
Nžci 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 10.23 10.23
Nžci 60 m Kučerka Maxim 14 Atletický klub Puma Senec
Nžci 60 m Ľahký Tomáš 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.86 09.86
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.44 09.43
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 08.93 08.93
Nžci 60 m Pauko Sebastián 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Podmanický Adam 11 Naša atletika Bratislava 10.19 10.19
Nžci 60 m Rizman Jan 14 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.90 11.90
Nžci 60 m Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín 10.89 10.89
Nžci 60 m Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.67 09.67
Nžci 60 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 10.77 10.77
Nžci 60 m Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci 60 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.49 10.49
Nžci 60 m Truchlík Tomáš 11 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.33 10.33
Nžci 150 m Bachleda Oskar 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.02 25.02
Nžci 150 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 23.00 23.00
Nžci 150 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava 24.63 24.63
Nžci 150 m Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.97
Nžci 150 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 24.69 24.69
Nžci 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 23.84 23.84
Nžci 150 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 23.77 23.77
Nžci 150 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.34 25.34
Nžci 150 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.98 26.47
Nžci 150 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 27.59 27.59
Nžci 150 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 25.80 25.80
Nžci 150 m Kubla Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Ľahký Tomáš 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 22.71 22.71
Nžci 150 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.26 23.40
Nžci 150 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 23.92 23.92
Nžci 150 m Podmanický Adam 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Rizman Jan 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 150 m Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava 23.31 23.31
Nžci 150 m Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.77 24.77
Nžci 150 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 27.14 27.14
Nžci 150 m Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 25.25 25.25
Nžci 600 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:15.68 2:15.68
Nžci 600 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:21.70 2:21.70
Nžci 600 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 1:59.95 1:59.95
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:06.83 2:06.83
Nžci 600 m Kubla Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 600 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.68 2:07.68
Nžci 600 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 1:56.39 1:55.91
Nžci 600 m Rizman Jan 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 1000 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 3:56.46 3:56.46
Nžci 60m p 76,2-7,5 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 11.69 11.69
Nžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 11.47 11.47
Nžci 60m p 76,2-7,5 Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Bachleda Oskar 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Balažovič Gabriel 12 Lesky´s runners 277 277
Nžci diaľka Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 391 391
Nžci diaľka Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka Podmanický Adam 11 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci diaľka Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Truchlík Tomáš 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 334 334
Nžci kriket Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.93 22.93
Nžci kriket Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci kriket Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 18.05 18.05
Nžci kriket Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava 26.43 26.43
Nžci kriket Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.55 29.55
Nžci kriket Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci kriket Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.32 25.32
Nžci kriket Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.69 19.69
Nžci kriket Kubla Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Ľahký Tomáš 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 34.66 34.66
Nžci kriket Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.02 23.02
Nžci kriket Pauko Sebastián 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci kriket Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava 32.36 32.36
Nžci kriket Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci kriket Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 28.79 28.79
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 09.27 09.27
Nžky 60 m Antalová Nella 10 Lesky´s runners 10.78 10.78
Nžky 60 m Bačová Tina 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.79 09.79
Nžky 60 m Bojnová Diana 14 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.41 11.41
Nžky 60 m Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.23 10.23
Nžky 60 m Briešková Tamara 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.69 11.69
Nžky 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.11 10.11
Nžky 60 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.51 09.51
Nžky 60 m Gatci Adela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.68 10.68
Nžky 60 m Gatci Agáta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.60 10.60
Nžky 60 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 10.92
Nžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06 10.06
Nžky 60 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 11.02 11.02
Nžky 60 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 10.81 10.81
Nžky 60 m Hajdin Valentína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.68 10.68
Nžky 60 m Hall Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Hiadlovská Natália 12 Naša atletika Bratislava 11.02 11.02
Nžky 60 m Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava 11.05 11.05
Nžky 60 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 11.19 11.19
Nžky 60 m Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.15 09.15
Nžky 60 m Kajánková Dorota 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.48 09.48
Nžky 60 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 10.36 10.36
Nžky 60 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.37 10.37
Nžky 60 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava 10.95 10.95
Nžky 60 m Lantajová Paula 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.00 12.00
Nžky 60 m Legáthová Kristína 11 Lesky´s runners 11.43 11.43
Nžky 60 m Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59 09.59
Nžky 60 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.64 09.64
Nžky 60 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín 10.00 10.00
Nžky 60 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.14 10.14
Nžky 60 m Ondrášiková Tereza 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky 60 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.01 10.01
Nžky 60 m Podmanická Mia 14 Naša atletika Bratislava 12.52 12.52
Nžky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 09.54 09.54
Nžky 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 09.92 09.92
Nžky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 09.61 09.61
Nžky 60 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.76 10.76
Nžky 60 m Rančíková Lorain 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.38 10.38
Nžky 60 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 09.53 09.53
Nžky 60 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.26 10.26
Nžky 60 m Slováková Nela 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.52 10.52
Nžky 60 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 09.40 09.40
Nžky 60 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 11.20 11.20
Nžky 60 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.90 09.90
Nžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 11.34 11.34
Nžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.63 09.63
Nžky 60 m Tóthová Hana 12 Naša atletika Bratislava 12.22 12.22
Nžky 60 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 11.47 11.47
Nžky 60 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 10.43 10.43
Nžky 60 m Višňovská Tereza 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.50 10.50
Nžky 60 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.88 09.88
Nžky 60 m Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.57 09.57
Nžky 150 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 23.10 23.10
Nžky 150 m Bačová Tina 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 24.97 24.97
Nžky 150 m Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín 27.63 27.63
Nžky 150 m Bojnová Diana 14 BK hraj na tie nohy Bratislava 28.12 28.12
Nžky 150 m Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 26.40 26.40
Nžky 150 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 25.87 25.87
Nžky 150 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 23.83 23.83
Nžky 150 m Gatci Adela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.35 28.35
Nžky 150 m Gatci Agáta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.97 26.97
Nžky 150 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 26.85
Nžky 150 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.60 26.84
Nžky 150 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 29.28 29.28
Nžky 150 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 28.40 28.40
Nžky 150 m Hajdin Valentína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.75 25.75
Nžky 150 m Hiadlovská Natália 12 Naša atletika Bratislava 28.09 28.09
Nžky 150 m Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava 27.82 27.82
Nžky 150 m Jalakšová Ema 11 AK Veterán Bratislava 27.87 27.87
Nžky 150 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 29.29 29.29
Nžky 150 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 22.74 22.74
Nžky 150 m Kajánková Dorota 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 25.02 25.02
Nžky 150 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.38 26.38
Nžky 150 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava 28.59 28.59
Nžky 150 m Lantajová Paula 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.80 30.80
Nžky 150 m Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.35 25.35
Nžky 150 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.45 24.45
Nžky 150 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.26 25.26
Nžky 150 m Ondrášiková Tereza 10 AK Slávia UK Bratislava 32.75 32.75
Nžky 150 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 25.98 25.98
Nžky 150 m Podmanická Mia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 23.05 23.05
Nžky 150 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.93
Nžky 150 m Rančíková Lorain 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.30 25.30
Nžky 150 m Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok 27.65 27.65
Nžky 150 m Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok 29.43 29.43
Nžky 150 m Slováková Nela 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 26.36 26.36
Nžky 150 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 23.96 23.96
Nžky 150 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 28.32 28.32
Nžky 150 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 28.33 28.33
Nžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.88 22.88
Nžky 150 m Tóthová Hana 12 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 27.12 27.12
Nžky 600 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 2:10.47 2:10.47
Nžky 600 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 2:32.37 2:32.37
Nžky 600 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 2:21.31 2:21.31
Nžky 600 m Hall Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 600 m Jalakšová Ema 11 AK Veterán Bratislava
Nžky 600 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 2:30.36 2:30.36
Nžky 600 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 2:05.92 2:05.92
Nžky 600 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 2:24.14 2:24.14
Nžky 600 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 2:33.14 2:33.14
Nžky 600 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:07.55 2:07.55
Nžky 600 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 2:20.77 2:20.77
Nžky 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 2:18.06 2:18.06
Nžky 1000 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Bačová Tina 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 14.47
Nžky 60m p 76,2-7,5 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 277
Nžky diaľka Bojnová Diana 14 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 365 365
Nžky diaľka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Hajdin Valentína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Hiadlovská Natália 12 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava 280 280
Nžky diaľka Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Lantajová Paula 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 273 273
Nžky diaľka Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 248 248
Nžky diaľka Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 285 285
Nžky diaľka Podmanická Mia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 279 279
Nžky diaľka Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 354 354
Nžky diaľka Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky diaľka Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 239 239
Nžky diaľka Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky diaľka Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky diaľka Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 328 328
Nžky diaľka Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 330 330
Nžky diaľka Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky guľa 2 kg Antalová Nella 10 Lesky´s runners 05.07 05.07
Nžky kriket Gatci Adela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Gatci Agáta 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.08 12.08
Nžky kriket Hall Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky kriket Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava 17.80
Nžky kriket Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 14.56
Nžky kriket Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Ondrášiková Tereza 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 20.90 20.90
Nžky kriket Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 11.42
Nžky kriket Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 15.05 15.05
Nžky kriket Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky kriket Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.90 22.90
Nžky kriket Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 14.34
Nžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.84 28.84
Nžky kriket Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.79 23.79