<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo AZB st. žiaci + najml. žiaci, Bratislava, 9. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 150 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.97 16.97
M 150 m Horváth Tomáš 79 Atletický klub Puma Senec
M 150 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 18.22 18.22
M 300 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
M 300 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
M 300 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.95 35.90
M 1000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 3:19.03 3:19.03
M 1000 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 3:12.68 3:12.68
M 1000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 2:39.20
M 1000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 3:03.59 3:01.82
M 1000 m Schenk Jakub 00 KĽŠ KRYHA Bratislava
M 1000 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava
M 2000 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
M 2000 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 7:42.32 7:42.32
M 2000 m Žajdlík Robert 71 AK Veterán Bratislava
M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 33.32 33.32
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.66 39.66
J 60 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
J 60 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 07.40 07.21
J 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.45 07.36
J 150 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
J 150 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 150 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 17.73
J 150 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 300 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
J 300 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.73 39.73
J 300 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 45.65
J 300 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.31 39.31
J 1000 m Hummel Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J výška Hudec Daniel 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 146 146
J diaľka Hudec Daniel 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 482 482
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.59 17.59
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.33 32.33
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 35.41 35.41
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.48 52.48
Dci 60 m Kátlovský Marek 05 Triathlon mood, o.z.
Dci 60 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.61 08.61
Dci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 07.98 07.98
Dci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.13 08.13
Dci 60 m Varga Juraj 05 Atletický klub Puma Senec
Dci 150 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 19.64
Dci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 18.99 18.99
Dci 150 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.86 20.86
Dci 150 m Varga Juraj 05 Atletický klub Puma Senec
Dci 300 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.52 42.41
Dci 300 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Dci 300 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 42.98 42.98
Dci 300 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 40.92 40.92
Dci 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 40.13 40.13
Dci 300 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 41.97 41.97
Dci 1000 m Kátlovský Marek 05 Triathlon mood, o.z.
Dci 1000 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:55.25
Dci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 550 550
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 558 558
Dci oštep 700 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 700 g Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 20.17 20.17
Dci oštep 700 g Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
Žci 60 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 60 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.78 08.78
Žci 60 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 09.22 09.22
Žci 60 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 09.76 09.76
Žci 60 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.08 10.06
Žci 60 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava 08.98 08.98
Žci 60 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín 08.43 08.43
Žci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.64 08.64
Žci 60 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.22
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 08.95 08.95
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 07.85 07.85
Žci 60 m Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava 11.81 11.81
Žci 60 m Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.16 09.16
Žci 60 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.16 09.16
Žci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.88 08.88
Žci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.15 09.15
Žci 60 m Ivan Samuel 09 Atletický klub Puma Senec
Žci 60 m Janáč Oliver Gregor 08 Naša atletika Bratislava 09.03 09.03
Žci 60 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
Žci 60 m Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.49 09.49
Žci 60 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.84
Žci 60 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 09.29 09.12
Žci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.02 09.02
Žci 60 m Murgaš Martin 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 60 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.34 10.34
Žci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 08.06 08.06
Žci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 08.63 08.63
Žci 60 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 08.68 08.68
Žci 60 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 09.48 09.48
Žci 60 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava
Žci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žci 60 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 10.33 10.33
Žci 60 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.26 09.26
Žci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 09.27 09.27
Žci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 09.36 09.36
Žci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.85 09.85
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.31 08.31
Žci 60 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.39 09.39
Žci 150 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 22.56
Žci 150 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 23.76 23.76
Žci 150 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava 21.98 21.98
Žci 150 m Csiaki Nicolas 08 Lesky´s runners 25.44 25.44
Žci 150 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín 22.11
Žci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 21.11 21.11
Žci 150 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.01
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 18.75 18.75
Žci 150 m Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava 30.70 30.70
Žci 150 m Gombárik Ondrej 07 Deti v pohybe Šamorín
Žci 150 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.41 23.41
Žci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.14 22.14
Žci 150 m Ivan Samuel 09 Atletický klub Puma Senec
Žci 150 m Janáč Oliver Gregor 08 Naša atletika Bratislava 23.30 23.30
Žci 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.33
Žci 150 m Jurkovič Samuel 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.88 19.88
Žci 150 m Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 22.14 22.14
Žci 150 m Pistovčák Martin 08 AK Inter-SC Bratislava 21.15 21.15
Žci 150 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava
Žci 150 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.84
Žci 150 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.46
Žci 150 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 26.87 26.87
Žci 150 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín
Žci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 23.41 23.41
Žci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 20.56 20.56
Žci 150 m Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.91 23.91
Žci 300 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Csiaki Nicolas 08 Lesky´s runners
Žci 300 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 56.37 53.57
Žci 300 m Gombárik Ondrej 07 Deti v pohybe Šamorín
Žci 300 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 46.27 46.27
Žci 300 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 41.07 41.07
Žci 300 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 48.88
Žci 300 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín
Žci 300 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 52.40 52.40
Žci 300 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.10 50.10
Žci 800 m Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 2:34.61
Žci 800 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava
Žci 800 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:31.00 2:31.00
Žci 800 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 800 m Miklenčič Jakub 06 Triathlon mood, o.z.
Žci 800 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 800 m Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:53.71
Žci 2000 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 9:01.66 9:01.66
Žci 100 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 18.56 18.56
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 16.10 16.10
Žci 100 m pr. 83,8 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 16.53 16.53
Žci 100 m pr. 83,8 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 50.25 50.25
Žci 300 m pr. 76,2 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 140 140
Žci výška Jurkovič Samuel 06 Atletický klub AC Malacky 150 150
Žci výška Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci výška Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 150 150
Žci diaľka Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 467 467
Žci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 485 485
Žci diaľka Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 374
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 447 447
Žci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 434 434
Žci diaľka Jurkovič Samuel 06 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Križan Jerguš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 361
Žci diaľka Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 340
Žci diaľka Meško Tomáš 07 Naša atletika Bratislava 437 437
Žci diaľka Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 359 359
Žci diaľka Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 489 489
Žci diaľka Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 376
Žci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 364
Žci diaľka Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 328
Žci diaľka Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 379 379
Žci diaľka Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 470 470
Žci diaľka Vyparina Marko 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 405 405
Žci guľa 4 kg Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Žci guľa 4 kg Omerovič Adem 06 Lesky´s runners 06.83 06.83
Žci guľa 4 kg Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci disk 1 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 29.96 29.96
Žci disk 1 kg Omerovič Adem 06 Lesky´s runners 18.06 18.06
Žci disk 1 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 30.55 30.55
Žci kladivo 4 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 29.03 29.03
Žci kladivo 4 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 30.98 30.98
Žci oštep 600 g Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 30.74 30.74
Žci oštep 600 g Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 28.68 28.68
Žci oštep 600 g Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 19.92 19.92
Žci oštep 600 g Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 34.71 34.71
Ž 60 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 08.32 08.32
Ž 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 08.46 08.46
Ž 150 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 19.47 19.47
Ž 150 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.90 20.90
Ž 150 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 21.65 21.65
Ž 150 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 19.91 19.91
Ž 150 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18.73 18.73
Ž 300 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 300 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 44.74 44.74
Ž 300 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 43.86 43.86
Ž 300 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.94 39.94
Ž 300 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners
Ž 1000 m Fintorová Monika 76 AK Veterán Bratislava 4:06.05 4:06.05
Ž 1000 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž 1000 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava
Ž 1000 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 3:42.82 3:42.82
Ž 1000 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Ž 1000 m Smolinská Mária 74 AK Veterán Bratislava
Ž 2000 m Burzová Martina 79 AK Veterán Bratislava
Ž 2000 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž 2000 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners
Jky 60 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 08.44 08.34
Jky 150 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 300 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.05
Jky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 30.79 31.05
Jky kladivo 4 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 36.17 36.17
Jky oštep 600 g Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 30.98 30.98
Dky 60 m Bednarikova Adela 05 Atletický klub Puma Senec
Dky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.86 08.86
Dky 60 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.65 09.65
Dky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.56 08.56
Dky 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.52 08.49
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25 08.25
Dky 60 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 08.67
Dky 60 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.70 08.70
Dky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 08.61 08.61
Dky 60 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.10
Dky 150 m Bednarikova Adela 05 Atletický klub Puma Senec
Dky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 22.06 21.57
Dky 150 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.09
Dky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.76 21.76
Dky 150 m Jedináková Viktória 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.45
Dky 150 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.67 20.67
Dky 150 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.10 21.10
Dky 150 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 20.60 20.54
Dky 150 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.79 20.79
Dky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.52 22.86
Dky 150 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 20.63
Dky 150 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 21.41
Dky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 19.51 19.51
Dky 150 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 21.86
Dky 150 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.41
Dky 300 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.84
Dky 300 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.90 47.90
Dky 300 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec
Dky 300 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 48.39 48.39
Dky 300 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 43.36 42.67
Dky 300 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.74
Dky 300 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 44.40
Dky 300 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 45.89 45.89
Dky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 41.24 41.24
Dky 1000 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1000 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 3:42.56
Dky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 492 492
Dky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 23.41 23.41
Dky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 32.73 32.73
Žky 60 m Bacigálová Barbora 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.01 10.01
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.22 08.22
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.41 08.41
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.43 08.43
Žky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.05 09.05
Žky 60 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 11.37 11.37
Žky 60 m Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.49 09.49
Žky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.75 09.75
Žky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.82 09.82
Žky 60 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 09.26 09.26
Žky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.76 08.76
Žky 60 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 08.94 08.94
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27 08.27
Žky 60 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 10.52 10.38
Žky 60 m Hubinská Stella 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 09.11 09.11
Žky 60 m Jakešová Alžbeta 09 Naša atletika Bratislava 10.95 10.95
Žky 60 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 10.44 10.44
Žky 60 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 09.89 09.89
Žky 60 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 09.26 09.26
Žky 60 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.01 10.01
Žky 60 m Kátlovská Silvia 06 Triathlon mood, o.z.
Žky 60 m Kekeli Stella 07 ŠK Run For Fun Bratislava 09.48
Žky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.19 09.19
Žky 60 m Koleníková Ema 08 Triathlon mood, o.z. 09.19 09.19
Žky 60 m Konečná Mária 09 ŠK Run For Fun Bratislava 09.88
Žky 60 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.31
Žky 60 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 10.24
Žky 60 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky 09.87
Žky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.95 08.95
Žky 60 m Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.79 09.74
Žky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 09.61 09.61
Žky 60 m Kublová Eliška 09 Naša atletika Bratislava 11.33
Žky 60 m Kuráňová Alexandra 07 Deti v pohybe Šamorín
Žky 60 m Kurhajcová Nina 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.38 09.38
Žky 60 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 09.20 09.14
Žky 60 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 08.67 08.67
Žky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.01 09.01
Žky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 09.91 09.91
Žky 60 m Martonová Adriana 06 Deti v pohybe Šamorín
Žky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.89 09.89
Žky 60 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.64 09.64
Žky 60 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59 09.59
Žky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 09.62 09.62
Žky 60 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.41 09.41
Žky 60 m Omerovičová Selma 08 Lesky´s runners 10.63 10.63
Žky 60 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec
Žky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.07 09.07
Žky 60 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 10.34 10.34
Žky 60 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 09.32 09.32
Žky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.31 09.31
Žky 60 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.46 10.46
Žky 60 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 09.63 09.63
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 08.64 08.64
Žky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.17 09.17
Žky 60 m Slotíková Nikol (H) 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.98 08.98
Žky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 09.56 09.56
Žky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 09.73 09.73
Žky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.54 08.54
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.64 08.64
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.60 08.60
Žky 60 m Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.68
Žky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.69 24.69
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.44 20.44
Žky 150 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.87 20.87
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 20.80 20.80
Žky 150 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 27.60 27.60
Žky 150 m Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.07
Žky 150 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.97 23.97
Žky 150 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.56 24.56
Žky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.97 20.97
Žky 150 m Garajová Ema 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.70 25.70
Žky 150 m Glembová Klára 07 ŠK Run For Fun Bratislava 22.96 22.96
Žky 150 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 21.49 21.49
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.21 20.21
Žky 150 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 25.82
Žky 150 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 22.85 22.85
Žky 150 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 24.12
Žky 150 m Jakešová Alžbeta 09 Naša atletika Bratislava 27.97 27.97
Žky 150 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 26.61 26.61
Žky 150 m Jakušová Barbora 08 ŠK TRIATLON Pezinok 25.53 25.53
Žky 150 m Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.73 23.73
Žky 150 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 25.18 25.18
Žky 150 m Kekeli Stella 07 ŠK Run For Fun Bratislava 23.68
Žky 150 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 22.71 22.71
Žky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.92 22.92
Žky 150 m Konečná Mária 09 ŠK Run For Fun Bratislava 26.19
Žky 150 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 150 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky 24.91
Žky 150 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.18 24.18
Žky 150 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 24.56 24.29
Žky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.31 22.31
Žky 150 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 23.66 23.66
Žky 150 m Kublová Eliška 09 Naša atletika Bratislava
Žky 150 m Kuráňová Alexandra 07 Deti v pohybe Šamorín
Žky 150 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 21.15 21.15
Žky 150 m Martonová Adriana 06 Deti v pohybe Šamorín
Žky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.84 23.84
Žky 150 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.89 23.89
Žky 150 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 23.60 23.60
Žky 150 m Moriconi Liliana 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.79 24.79
Žky 150 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 24.49 24.49
Žky 150 m Omerovičová Selma 08 Lesky´s runners 25.70 25.70
Žky 150 m Palkova Veronika 09 Atletický klub Puma Senec
Žky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 23.30 23.30
Žky 150 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.38 27.38
Žky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.56 22.32
Žky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 22.25 22.25
Žky 150 m Ragáčová Tamara 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.12 23.12
Žky 150 m Ragáčová Viktória 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.07
Žky 150 m Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.71 25.71
Žky 150 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 21.38 21.38
Žky 150 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 24.54 24.22
Žky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 20.82 20.82
Žky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 23.66 23.66
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.05 22.05
Žky 150 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 20.66 20.20
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 20.70 20.70
Žky 150 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 21.29 21.29
Žky 150 m Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 45.39 45.39
Žky 300 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 49.38 49.38
Žky 300 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.70
Žky 300 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec
Žky 300 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 50.71 50.71
Žky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 45.46 45.46
Žky 300 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 60.31 58.78
Žky 300 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 51.69 51.69
Žky 300 m Charvátová Magdaléna 06 Lesky´s runners
Žky 300 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Kopeliovičová Nina 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.03 63.03
Žky 300 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 49.48
Žky 300 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 47.06
Žky 300 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 55.41 55.41
Žky 300 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec
Žky 300 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 51.36 50.67
Žky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 50.54 50.44
Žky 300 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 50.19 50.19
Žky 300 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 53.91 53.91
Žky 300 m Slotíková Nikol (H) 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 300 m Stachová Alexandra 09 ŠK TRIATLON Pezinok 54.11 54.11
Žky 300 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 62.39 60.62
Žky 300 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 51.94 51.94
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 44.23 43.79
Žky 300 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.06 53.36
Žky 300 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 45.99 45.99
Žky 800 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 800 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 2:58.33 2:57.66
Žky 800 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 2:41.84 2:41.84
Žky 800 m Hubinská Stella 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 800 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Kátlovská Silvia 06 Triathlon mood, o.z.
Žky 800 m Koleníková Ema 08 Triathlon mood, o.z.
Žky 800 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 800 m Michalcová Simona 07 Triathlon mood, o.z.
Žky 800 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 3:04.58
Žky 800 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 800 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 800 m Vitková Natália 07 Triathlon mood, o.z.
Žky 2000 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur 7:52.35 7:52.35
Žky 100m p 76,2-8,2 Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Žky 100m p 76,2-8,2 Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 20.46 20.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 19.39 19.39
Žky 300 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky výška Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky výška Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava
Žky výška Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 145 145
Žky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 151 151
Žky výška Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 120 120
Žky výška Slotíková Nikol (H) 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 130 130
Žky výška Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 115 115
Žky výška Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 121 121
Žky diaľka Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 320 320
Žky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Žky diaľka Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava
Žky diaľka Čatlošová Sára 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky diaľka Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 438 438
Žky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 398 398
Žky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 370 370
Žky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 421 421
Žky diaľka Kublová Eliška 09 Naša atletika Bratislava
Žky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 475 475
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 449 449
Žky diaľka Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 326
Žky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 389 389
Žky diaľka Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 367 367
Žky diaľka Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 294 294
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 416 416
Žky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 406 406
Žky diaľka Ragáčová Tamara 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 294
Žky diaľka Ragáčová Viktória 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 318
Žky diaľka Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 308
Žky diaľka Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Žky diaľka Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 376 376
Žky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 441 441
Žky guľa 3 kg Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky guľa 3 kg Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.94 08.94
Žky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.24 09.24
Žky guľa 3 kg Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.77 06.77
Žky guľa 3 kg Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 05.79 05.79
Žky guľa 3 kg Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky guľa 3 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 06.93 06.93
Žky guľa 3 kg Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Žky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Žky disk 1 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 14.93 14.93
Žky kladivo 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 23.96 23.96
Žky oštep 500 g Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 21.22 21.22
Žky oštep 500 g Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 26.37 26.37
Žky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 28.67 28.67
Žky oštep 500 g Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 22.74 22.74
Nžci 60 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.37 11.37
Nžci 60 m Bachleda Oskar 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.16 10.16
Nžci 60 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.53 09.53
Nžci 60 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 11.69 11.69
Nžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.77 10.77
Nžci 60 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.11 10.11
Nžci 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 09.75 09.75
Nžci 60 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 10.44 10.44
Nžci 60 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 10.01 10.01
Nžci 60 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 09.72 09.72
Nžci 60 m Ivan Tobias 15 Atletický klub Puma Senec
Nžci 60 m Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.20 10.20
Nžci 60 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.30 10.30
Nžci 60 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.98 09.98
Nžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.73 10.73
Nžci 60 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 10.84 10.84
Nžci 60 m Kováčik Eliáš 14 Naša atletika Bratislava 12.31 12.31
Nžci 60 m Kubla Šimon 10 Naša atletika Bratislava 11.00 11.00
Nžci 60 m Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners 11.95 11.95
Nžci 60 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 09.43 09.43
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.11 09.11
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.44 09.43
Nžci 60 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 10.22 10.22
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.53 09.53
Nžci 60 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 11.15 11.15
Nžci 60 m Pešek Tobiáš 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 09.47 09.47
Nžci 60 m Pisoň Jakub 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava 12.28 11.86
Nžci 60 m Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.73 10.73
Nžci 60 m Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 60 m Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 60 m Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.09 10.09
Nžci 60 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 11.03 11.03
Nžci 60 m Škotta Peter 14 Lesky´s runners 12.72 12.72
Nžci 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
Nžci 60 m Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.76 11.76
Nžci 60 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.49 10.49
Nžci 60 m Truchlík Tomáš 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Vojtek Juraj 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 60 m Vojtek Kristián 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 150 m Bachleda Oskar 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 26.27 26.27
Nžci 150 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 25.41 25.41
Nžci 150 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 25.51 25.50
Nžci 150 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Ivan Tobias 15 Atletický klub Puma Senec
Nžci 150 m Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.74 27.74
Nžci 150 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava 26.33
Nžci 150 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.29
Nžci 150 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec
Nžci 150 m Kováčik Eliáš 14 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners 33.12 33.12
Nžci 150 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 23.49 23.49
Nžci 150 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 22.84 22.84
Nžci 150 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.26 23.40
Nžci 150 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 26.16
Nžci 150 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 28.36
Nžci 150 m Pauko Sebastián 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 23.25 23.25
Nžci 150 m Pisoň Jakub 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava 31.52
Nžci 150 m Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava 27.25
Nžci 150 m Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.20 26.20
Nžci 150 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 28.08 28.08
Nžci 150 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 23.18 23.18
Nžci 150 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 28.53 28.53
Nžci 150 m Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 27.30 27.30
Nžci 150 m Vojtek Juraj 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 150 m Vojtek Kristián 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 150 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 26.23 26.23
Nžci 600 m Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 600 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 600 m Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 1:59.95 1:59.95
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:06.83 2:06.83
Nžci 600 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.68 2:07.68
Nžci 1000 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky 4:00.33 4:00.33
Nžci 1000 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 1000 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 12.12 12.12
Nžci diaľka Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 352 352
Nžci diaľka Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 391 391
Nžci diaľka Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 280 280
Nžci diaľka Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 305 305
Nžci diaľka Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 315 315
Nžci diaľka Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 305 305
Nžci diaľka Kováčik Eliáš 14 Naša atletika Bratislava 220 220
Nžci diaľka Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 270 270
Nžci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 429 429
Nžci diaľka Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 374 374
Nžci diaľka Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka Pauko Sebastián 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Pešek Tobiáš 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 339 317
Nžci diaľka Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 288 288
Nžci diaľka Šuran Peter 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 311 311
Nžci diaľka Vojtek Juraj 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci diaľka Vojtek Kristián 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci diaľka Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 334 334
Nžci guľa 2 kg Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners 05.31 05.31
Nžci kriket Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.00 27.00
Nžci kriket Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci kriket Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 14.62 14.62
Nžci kriket Doubek Dominik 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci kriket Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.33
Nžci kriket Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.58 19.58
Nžci kriket Kubla Šimon 10 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci kriket Pisoň Jakub 11 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín 13.72
Nžci kriket Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 32.01 32.01
Nžci kriket Truchlík Tomáš 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci kriket Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava 26.09 26.09
Nžci kriket Vojtek Juraj 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci kriket Vojtek Kristián 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci kriket Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 28.27 28.27
Nžky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 09.65 09.65
Nžky 60 m Antalová Nella 10 Lesky´s runners 11.12 11.12
Nžky 60 m Ballonova Laura 14 Lesky´s runners 12.05 12.05
Nžky 60 m Barátová Ema 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.88 09.88
Nžky 60 m Belošovičová Adela 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Gašparíková Sofia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.25 10.25
Nžky 60 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 11.85 11.85
Nžky 60 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 11.77 11.77
Nžky 60 m Hajdin Valentína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.07 11.07
Nžky 60 m Hantáková Nikola Mia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava 11.07 11.07
Nžky 60 m Horváthová Letícia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Chribikova Ivana 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 60 m Jakus Eszter 11 Deti v pohybe Šamorín 10.71 10.71
Nžky 60 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 11.21 11.21
Nžky 60 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.20 09.20
Nžky 60 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.99
Nžky 60 m Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec 11.06 11.06
Nžky 60 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava 11.23 11.23
Nžky 60 m Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.95 09.95
Nžky 60 m Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok 11.06 11.06
Nžky 60 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.96 09.96
Nžky 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 09.87 09.83
Nžky 60 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín 10.03 10.03
Nžky 60 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.90
Nžky 60 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.98 09.98
Nžky 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 09.60 09.60
Nžky 60 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava 10.22 10.22
Nžky 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 12.58 12.58
Nžky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.37 11.37
Nžky 60 m Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 60 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 10.01 10.01
Nžky 60 m Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok 12.04 12.04
Nžky 60 m Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok 12.16 12.16
Nžky 60 m Slováková Nela 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 60 m Smiešková Tamara 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 09.77 09.77
Nžky 60 m Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 11.26 11.26
Nžky 60 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.65 11.65
Nžky 60 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 10.16 10.16
Nžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 11.43 11.43
Nžky 60 m Šulek Adela 16 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.17 10.17
Nžky 60 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 12.86
Nžky 60 m Vančová Nina 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.77 11.77
Nžky 60 m Višňovská Tereza 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.27
Nžky 60 m Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.22
Nžky 150 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 24.48 24.48
Nžky 150 m Ballonova Laura 14 Lesky´s runners 31.40 31.40
Nžky 150 m Barátová Ema 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Belošovičová Adela 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Bojnová Zoja 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 150 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 27.72 27.72
Nžky 150 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 26.92
Nžky 150 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 32.23
Nžky 150 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 31.81
Nžky 150 m Hajdin Valentína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Hantáková Nikola Mia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.22 30.22
Nžky 150 m Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Chribikova Ivana 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.58 24.58
Nžky 150 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 26.38
Nžky 150 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 150 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.17 25.17
Nžky 150 m Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 27.24 27.24
Nžky 150 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.26
Nžky 150 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 28.58 28.58
Nžky 150 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 30.40
Nžky 150 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 24.47 24.47
Nžky 150 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 36.89 36.89
Nžky 150 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.59 23.59
Nžky 150 m Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 27.84
Nžky 150 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 29.41 29.41
Nžky 150 m Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok 31.65
Nžky 150 m Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok 32.27
Nžky 150 m Slováková Nela 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Smiešková Tamara 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 24.90
Nžky 150 m Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 29.73 29.73
Nžky 150 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 31.42
Nžky 150 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 29.81 29.37
Nžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.92 23.92
Nžky 150 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.59 27.59
Nžky 150 m Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Vančová Nina 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 2:16.78
Nžky 600 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 2:38.92
Nžky 600 m Chrenková Martina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:15.06 2:15.06
Nžky 600 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:22.74 2:22.74
Nžky 600 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 2:23.62 2:18.48
Nžky 600 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 2:11.43 2:11.43
Nžky 600 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 2:24.60 2:24.60
Nžky 600 m Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners 2:27.74 2:27.74
Nžky 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 2:23.15 2:23.15
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.36 2:05.36
Nžky 1000 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 1000 m Jalakšová Ema 11 AK Veterán Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 14.47
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 14.74 14.74
Nžky 60m p 76,2-7,5 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 352 352
Nžky diaľka Barátová Ema 13 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Belošovičová Adela 13 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 365 365
Nžky diaľka Hlaváčová Valentína 13 Naša atletika Bratislava 280 280
Nžky diaľka Horváthová Letícia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Jakus Eszter 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky diaľka Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 273 273
Nžky diaľka Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky diaľka Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 332 332
Nžky diaľka Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 339 339
Nžky diaľka Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 299 299
Nžky diaľka Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 354 354
Nžky diaľka Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 339 339
Nžky diaľka Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky diaľka Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky diaľka Smiešková Tamara 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 328 328
Nžky diaľka Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 265 265
Nžky diaľka Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka Vančová Nina 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky guľa 2 kg Antalová Nella 10 Lesky´s runners
Nžky kriket Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.08 12.08
Nžky kriket Horváthová Letícia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.11 17.11
Nžky kriket Muskolayová Sofia 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 16.84 16.84
Nžky kriket Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky kriket Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.26 27.26
Nžky kriket Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.38 28.38
Nžky kriket Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 06.03
Nžky kriket Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava 13.45