<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu, Bratislava - Čunovo, 20. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Klbik Adam 01 FEI STU Bratislava
M cezpoľný beh Medla Matej 95 Univerzita Komenského Bratislava - PRiF
M cezpoľný beh Zvarych Oleksandr 99 STU SJF
M PBeh vytrvalci Bučo Robin 96 Atletický klub ZTS Martin (A)
M PBeh vytrvalci Čudrnák Peter 86 Individuálny člen SAZ
M PBeh vytrvalci Dömény Ján 92 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh vytrvalci Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh vytrvalci Fraňo Peter 96 AK Mostáreň Brezno
M PBeh vytrvalci Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice
M PBeh vytrvalci Hasch Henrich 98 ŠK Run For Fun Bratislava
M PBeh vytrvalci Haviarik Jakub 96 Individuálny člen SAZ
M PBeh vytrvalci Hladík Marek 90 Bratislavský maratón (A) 0:26:07
M PBeh vytrvalci Hujsa Matúš 91 Naša atletika Bratislava
M PBeh vytrvalci Hupko Štefan 72 Atletický klub Bojničky (A)
M PBeh vytrvalci Ivaniuta Taras (C) 93 Individuálny člen SAZ
M PBeh vytrvalci Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky (A)
M PBeh vytrvalci Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra
M PBeh vytrvalci Košút Mário 99 AC Stavbár Nitra
M PBeh vytrvalci Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin (A)
M PBeh vytrvalci Kubo Ondrej 93 Bratislavský maratón (A)
M PBeh vytrvalci Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh vytrvalci Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin (A)
M PBeh vytrvalci Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Marčičiak Lukáš 00 Atletický klub ZTS Martin (A)
M PBeh vytrvalci Mihalov Adam 92 Zdravie v pohybe Lučatín
M PBeh vytrvalci Orawetz Richard 94 Športový klub polície Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Ozorák Miroslav 73 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh vytrvalci Pavličko Marek 85 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
M PBeh vytrvalci Plevák Milan 72 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M PBeh vytrvalci Pršek Henrich 71 Atletický klub Bojničky (A)
M PBeh vytrvalci Rusina Martin 94 Bratislavský maratón (A)
M PBeh vytrvalci Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh vytrvalci Švec Matej 94 Športový klub polície Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Tolkunov Tomáš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava (A) 0:26:26
M PBeh vytrvalci Vaško Martin 94 Atletický klub Bojničky (A) 0:31:01
M PBeh vytrvalci Vetrák Ján 77 AK Steeple Poprad
M PBeh vytrvalci Zaťko Dominik 93 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh vytrvalci Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh vytrvalci Žáčik Peter 99 AC Stavbár Nitra
M PBeh míliari Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
M PBeh míliari Čermák Gabriel 79 AK Junior Holič
M PBeh míliari Demčák Slavomír 77 Individuálny člen SAZ
M PBeh míliari Dömény Ján 92 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh míliari Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh míliari Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné
M PBeh míliari Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z.
M PBeh míliari Karch Peter 91 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
M PBeh míliari Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M PBeh míliari Kováč Vladimír 88 ŠK Achiles Handlová
M PBeh míliari Kšiňan Jakub 97 Maratón klub Rajec
M PBeh míliari Kuba Anton 87 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M PBeh míliari Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:12:27
M PBeh míliari Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M PBeh míliari Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
M PBeh míliari Ozorák Miroslav 73 Atletický club Nové Zámky (A)
M PBeh míliari Purgát Lukáš 00 Zdravie v pohybe Lučatín
M PBeh míliari Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:14:43
M PBeh míliari Rados Attila 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Stanik Andrej 97 Bežecký klub Lysá pod Makytou
M PBeh míliari Štefina Štefan 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M PBeh míliari Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M PBeh míliari Zaťko Dominik 93 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín
J cezpoľný beh Daniel Miklovič Daniel 02 Fakulta riadenia a informatiky, Žilina
J cezpoľný beh Ditri Nicholas 03 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
J cezpoľný beh Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič
J cezpoľný beh Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky (A)
J cezpoľný beh Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky (A)
J cezpoľný beh Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky (A) 0:13:22
J cezpoľný beh Hutka Dominik 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca
J cezpoľný beh Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A) 0:13:14
J cezpoľný beh Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
J cezpoľný beh Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
J cezpoľný beh Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 0:13:06
J cezpoľný beh Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A)
J cezpoľný beh Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J cezpoľný beh Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A) 0:13:52
J cezpoľný beh Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou (A) 25:00
J cezpoľný beh Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky (A)
J cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A) 0:07:35
J cezpoľný beh Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky (A)
J PBeh míliari Miklovič Daniel 02 Fakulta riadenia a informatiky, Žilina
Dci cezpoľný beh Adam Slavomír 04 Zdravie v pohybe Lučatín 2:57
Dci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky (B) 0:03:44
Dci cezpoľný beh Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra (A)
Dci cezpoľný beh Brezáni Kristián 05 Maratón klub Rajec 0:03:43
Dci cezpoľný beh Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci cezpoľný beh Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:33
Dci cezpoľný beh Dolný Marek 04 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Dci cezpoľný beh Ďurica Jakub 05 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci cezpoľný beh Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice
Dci cezpoľný beh Fonód Bence 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Dci cezpoľný beh Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 0:07:06
Dci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:03:18
Dci cezpoľný beh Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 0:06:45
Dci cezpoľný beh Juhás Adrián 04 Atletický club Nové Zámky (B)
Dci cezpoľný beh Kuchárik Ján 05 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Dci cezpoľný beh Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Molnár Vladimír 04 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Dci cezpoľný beh Nechaj Jozef 04 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra (A)
Dci cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň Brezno 0:06:45
Dci cezpoľný beh Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky (B) 0:03:43
Dci cezpoľný beh Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:07:07
Dci cezpoľný beh Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Sadloň Michal 04 Jogging klub Dubnica nad Váhom
Dci cezpoľný beh Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra (A)
Dci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:03:34
Dci cezpoľný beh Šipoš Šimon Peter 04 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Dci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky (A) 0:08:39
Dci cezpoľný beh Varga Máté 05 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Balogh Matej 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Dolný Michal 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Drahoš Damián 07 Triathlon mood, o.z.
Žci cezpoľný beh Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Gemmel Marian 06 AC Stavbár Nitra
Žci cezpoľný beh Glezgo Juraj 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žci cezpoľný beh Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany (A)
Žci cezpoľný beh Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 0:03:35
Žci cezpoľný beh Janček Richard 06 TRIKLUB Poprad
Žci cezpoľný beh Jančík Filip 06 Individuálny člen SAZ
Žci cezpoľný beh Jonek Bohdan 06 Maratón klub Rajec
Žci cezpoľný beh Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci cezpoľný beh Kšiňan Samuel 07 Maratón klub Rajec
Žci cezpoľný beh Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci cezpoľný beh Michalica Michal 06 Zdravie v pohybe Lučatín
Žci cezpoľný beh Miklenčič Jakub 06 Triathlon mood, o.z.
Žci cezpoľný beh Mikloš Matúš 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:02:32
Žci cezpoľný beh Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0:03:43
Žci cezpoľný beh Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky (B)
Žci cezpoľný beh Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0:02:29
Žci cezpoľný beh Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci cezpoľný beh Syrový Tomáš 06 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Žci cezpoľný beh Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky (A) 0:03:33
Žci cezpoľný beh Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom (A) 0:03:42
Žci cezpoľný beh Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom (A) 4:58
Žci cezpoľný beh Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky (B) 0:03:34
Žci cezpoľný beh Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:03:32
Žci cezpoľný beh Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina
Žci cezpoľný beh Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič
Žci cezpoľný beh Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:47
Mžci cezpoľný beh Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné (A)
Mžci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky (A) 0:02:22
Mžci cezpoľný beh Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina (A)
Mžci cezpoľný beh Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 0:02:01
Mžci cezpoľný beh Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina (A) 0:02:15
Mžci cezpoľný beh Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina (A) 0:02:20
Mžci cezpoľný beh Fojtik Samuel 10 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Mžci cezpoľný beh Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Halla Philip 08 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 0:02:01
Mžci cezpoľný beh Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžci cezpoľný beh Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Janček Filip 08 TRIKLUB Poprad
Mžci cezpoľný beh Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina (A)
Mžci cezpoľný beh Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:01:58
Mžci cezpoľný beh Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:01:49
Mžci cezpoľný beh Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky (A)
Mžci cezpoľný beh Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 0:02:21
Mžci cezpoľný beh Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci cezpoľný beh Kostoláni Erik 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:06
Mžci cezpoľný beh Kubala Richard 08 AC VICTORIA Turany
Mžci cezpoľný beh Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Lánik Adam 08 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Mžci cezpoľný beh Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné (A)
Mžci cezpoľný beh Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Mžci cezpoľný beh Mihaľov Maxim 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Nemček Daniel Jozef 09 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky (A)
Mžci cezpoľný beh Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Mžci cezpoľný beh Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Stjepanovič Mário 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžci cezpoľný beh Szabó Daniel 10 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Mžci cezpoľný beh Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen 2:22
Mžci cezpoľný beh Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Švec Samuel 09 AK Junior Holič
Mžci cezpoľný beh Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Mžci cezpoľný beh Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina (A) 0:02:19
Mžci cezpoľný beh Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžci cezpoľný beh Vöröš Radovan 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžci cezpoľný beh Začka Timo 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžci cezpoľný beh Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné (A)
Ž cezpoľný beh Pajanová Iveta 94 študentka VŠ II. stupňa - UNIZA
Ž cezpoľný beh Pavlikovska Zuzana 99 Univerzita Komenskeho
Ž cezpoľný beh Špačková Veronika 00 Univerzita Komenského-Prif
Ž PBeh vytrvalci Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava 0:26:09
Ž PBeh vytrvalci Čorbová Nikola 90 Bratislavský maratón (A)
Ž PBeh vytrvalci Drahovská Lýdia 99 Atletický klub Bojničky (A)
Ž PBeh vytrvalci Durcova Anna 64 Bratislavský maratón (A)
Ž PBeh vytrvalci Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón (A)
Ž PBeh vytrvalci Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž PBeh vytrvalci Furáková Iveta 73 ŠK Detva v pohybe
Ž PBeh vytrvalci Golisová Jana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A)
Ž PBeh vytrvalci Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž PBeh vytrvalci Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica (A) 0:24:55
Ž PBeh vytrvalci Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners
Ž PBeh vytrvalci Roháčová Radka 77 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž PBeh vytrvalci Urminská Alexandra 79 Atletický klub Bojničky (A) 0:29:59
Ž PBeh vytrvalci Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 0:24:35
Ž PBeh vytrvalci Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky (A) 0:28:45
Ž PBeh míliari Bakalarova Veronika 87 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Ž PBeh míliari Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž PBeh míliari Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ 0:15:21
Ž PBeh míliari Hiklová Mária 88 Individuálny člen SAZ
Ž PBeh míliari Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž PBeh míliari Pokus Lacušková Zuzana 91 Atletický oddiel Partizánske (A)
Ž PBeh míliari Segešová Mária 80 Atletický oddiel Partizánske (A)
Ž PBeh míliari Seidlová Jana 73 Atletický oddiel Partizánske (A)
Ž PBeh míliari Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž PBeh míliari Šikulová Renáta 93 Triathlon mood, o.z.
Ž PBeh míliari Šimonová Barbora 99 Zdravie v pohybe Lučatín 0:14:27
Ž PBeh míliari Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky cezpoľný beh Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Jky cezpoľný beh Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Jky cezpoľný beh Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
Jky cezpoľný beh Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 0:07:16
Jky cezpoľný beh Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Jky cezpoľný beh Kováčová Zuzana 02 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Jky cezpoľný beh Krkošková Pavla 03 Atletický klub ZZO Čadca
Jky cezpoľný beh Mesárošová Martina 03 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky cezpoľný beh Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 6:25
Jky cezpoľný beh Podhorná Ema 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Jky cezpoľný beh Šabíková Beatrica 03 Atletický club Nové Zámky
Jky cezpoľný beh Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 6:21
Jky cezpoľný beh Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 0:11:06
Jky cezpoľný beh Švejdová Zuzana 02 AK Borský Svätý Jur 0:09:32
Jky cezpoľný beh Zimenová Katarína 03 Maratón klub Rajec 0:07:10
Dky cezpoľný beh Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky cezpoľný beh Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Dky cezpoľný beh Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:52
Dky cezpoľný beh Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:04:01
Dky cezpoľný beh Kalinová Sarah 04 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:06:55
Dky cezpoľný beh Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 9:04
Dky cezpoľný beh Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (B) 0:03:59
Dky cezpoľný beh Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca (B)
Dky cezpoľný beh Mácsaiová Jana 04 ŠK Atóm Levice 0:06:42
Dky cezpoľný beh Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 0:07:17
Dky cezpoľný beh Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:05:58
Dky cezpoľný beh Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky cezpoľný beh Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky cezpoľný beh Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 0:07:48
Dky cezpoľný beh Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 0:04:12
Dky cezpoľný beh Selecká Tereza 05 Zdravie v pohybe Lučatín 0:07:40
Žky cezpoľný beh Babinská Zina 07 MAC REDOX Lučenec
Žky cezpoľný beh Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Žky cezpoľný beh Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Dršková Zuzana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky cezpoľný beh Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:40
Žky cezpoľný beh Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 2:32
Žky cezpoľný beh Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:14
Žky cezpoľný beh Grmanová Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky cezpoľný beh Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:04
Žky cezpoľný beh Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:55
Žky cezpoľný beh Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca (A) 4:39
Žky cezpoľný beh Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Žky cezpoľný beh Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky cezpoľný beh Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice 0:02:23
Žky cezpoľný beh Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin (A) 0:04:03
Žky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 0:03:22
Žky cezpoľný beh Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky cezpoľný beh Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:23
Žky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice 0:02:07
Žky cezpoľný beh Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z. (A)
Žky cezpoľný beh Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice 0:02:27
Žky cezpoľný beh Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky cezpoľný beh Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava
Žky cezpoľný beh Nochtová Jessica 06 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky cezpoľný beh Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky cezpoľný beh Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky cezpoľný beh Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky cezpoľný beh Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Žky cezpoľný beh Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky cezpoľný beh Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žky cezpoľný beh Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:03:48
Mžky cezpoľný beh Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky cezpoľný beh Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky (B) 0:04:48
Mžky cezpoľný beh Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 0:02:12
Mžky cezpoľný beh Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina (A) 0:02:06
Mžky cezpoľný beh Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky cezpoľný beh Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Mžky cezpoľný beh Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky cezpoľný beh Durkotová Karolína 10 1.Atletický klub Humenné (A)
Mžky cezpoľný beh Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners
Mžky cezpoľný beh Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Mžky cezpoľný beh Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A) 0:04:46
Mžky cezpoľný beh Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
Mžky cezpoľný beh Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:52
Mžky cezpoľný beh Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky cezpoľný beh Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:36
Mžky cezpoľný beh Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky cezpoľný beh Horná Simona 11 AK Junior Holič
Mžky cezpoľný beh Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky cezpoľný beh Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina (A)
Mžky cezpoľný beh Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Mžky cezpoľný beh Jean-Jean Ema Olívia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky cezpoľný beh Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky cezpoľný beh Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
Mžky cezpoľný beh Koleníková Ema 08 Triathlon mood, o.z.
Mžky cezpoľný beh Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina (A)
Mžky cezpoľný beh Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky cezpoľný beh Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky (B)
Mžky cezpoľný beh Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky (B)
Mžky cezpoľný beh Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky cezpoľný beh Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky cezpoľný beh Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky cezpoľný beh Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:01:59
Mžky cezpoľný beh Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné (A)
Mžky cezpoľný beh Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky cezpoľný beh Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Motolová Alex 09 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
Mžky cezpoľný beh Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné (A)
Mžky cezpoľný beh Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky (B)
Mžky cezpoľný beh Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Pécsiová Eliška 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky cezpoľný beh Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina (A)
Mžky cezpoľný beh Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky (A) 0:04:32
Mžky cezpoľný beh Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky cezpoľný beh Rojíková Margaréta 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Mžky cezpoľný beh Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky cezpoľný beh Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš (A)
Mžky cezpoľný beh Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Mžky cezpoľný beh Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice 0:02:46
Mžky cezpoľný beh Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. (A)
Mžky cezpoľný beh Syrová Lucia 10 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Mžky cezpoľný beh Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky cezpoľný beh Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky cezpoľný beh Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Mžky cezpoľný beh Šipošová Hana 09 Klub orientačného behu Sokol Pezinok (A)
Mžky cezpoľný beh Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky (A)
Mžky cezpoľný beh Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina (A) 0:02:06
Mžky cezpoľný beh Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 0:02:11
Mžky cezpoľný beh Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky cezpoľný beh Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
- PBeh míliari Pavlikovská Barbora 21 STU fakulta architektúry a dizajnu