<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek, Trnava, 3. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 100 m Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 11.99 11.99
J 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 11.35 11.35
J 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.63 12.57
J 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.41 12.00
J 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 11.49 11.49
J 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.71 11.71
J 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.73 10.73
J 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.88 10.88
J 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.95 11.61
J 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.52 11.52
J 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.86 10.86
J 100 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 11.87 11.87
J 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.86 12.86
J 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.64 11.64
J 100 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.01 11.01
J 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.79 10.79
J 100 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 11.49 11.49
J 100 m (2/4) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.52 11.52
J 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
J 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.46 11.46
J 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.47 11.47
J 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.66 11.36
J 100 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 12.61 12.61
J 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.28 11.28
J 100 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 12.36 11.38
J 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.32 11.32
J 100 m (1/2) Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.74 11.74
J 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 10.96 11.02
J 100 m Pacanovský Tomáš 03 AK Steeple Poprad
J 100 m Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava
J 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.23 11.23
J 100 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.80 11.80
J 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.43 11.43
J 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.19 12.11
J 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.98 11.92
J 100 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.60 12.60
J 100 m Váňa Lukáš 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 12.13 12.05
J 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 25.04 25.04
J 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.81 23.81
J 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86 23.86
J 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.69 21.69
J 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.93 21.93
J 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.30 23.67
J 200 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 24.77 24.77
J 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 24.83 24.83
J 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 24.04 24.04
J 200 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 23.32 23.32
J 200 m Goral Martin 04 AK Slávia TU Košice 28.01 28.01
J 200 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.76 23.76
J 200 m (1/1) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 22.18 22.18
J 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.01 27.01
J 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.93 23.93
J 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.72 22.40
J 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.62 21.62
J 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.11 23.11
J 200 m (2/4) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.13 23.13
J 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.15 23.15
J 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
J 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.32 23.32
J 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.84 23.84
J 200 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.10 24.10
J 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 24.66 24.66
J 200 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 23.29
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.77 22.77
J 200 m (1/2) Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.65 24.65
J 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.00 22.00
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 22.43 22.42
J 200 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 23.30 23.30
J 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.25 22.25
J 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.63 24.63
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 22.99 22.99
J 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.92 24.92
J 200 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.16 24.16
J 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.47 24.47
J 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.47 23.47
J 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
J 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 22.85 22.85
J 200 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.81 25.81
J 200 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 23.34 23.34
J 400 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 53.69 53.69
J 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.07 50.07
J 400 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 50.29 50.29
J 400 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 56.45 56.45
J 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.49 51.49
J 400 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 56.53 56.53
J 400 m Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 50.62 50.62
J 400 m Goral Martin 04 AK Slávia TU Košice 62.73 62.73
J 400 m (1/1) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 49.15 49.15
J 400 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
J 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 48.83 48.83
J 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.10 49.76
J 400 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 57.18 57.18
J 400 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 54.26 54.26
J 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.71 52.71
J 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 52.46 52.46
J 400 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.68 56.68
J 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.00 56.00
J 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 53.52 53.52
J 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 56.38 56.38
J 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.79 51.79
J 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15 51.15
J 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:02.91 2:02.91
J 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.69 2:00.69
J 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.22 2:12.22
J 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:07.73 2:07.73
J 800 m Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 2:16.30 2:16.30
J 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:01.96 2:01.96
J 800 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:56.77 1:56.77
J 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:53.16 1:53.16
J 800 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:08.22 2:08.22
J 800 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.49 2:04.49
J 800 m (1/3) Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:10.07 2:10.07
J 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.05 2:02.04
J 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:00.61 2:00.61
J 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.43 2:03.43
J 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:06.19 2:06.19
J 800 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:05.87 2:05.87
J 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 1:59.55 1:59.55
J 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:56.29 1:56.29
J 800 m Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky 2:03.98 2:03.98
J 800 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:18.37 2:18.37
J 800 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:10.27 2:10.27
J 800 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 2:06.67 2:06.67
J 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.69 4:26.69
J 1500 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 4:35.48 4:35.48
J 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:26.19 4:26.19
J 1500 m Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín 4:12.13 4:12.13
J 1500 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 4:41.28 4:41.28
J 1500 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 1500 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:27.86 4:27.86
J 1500 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:26.33 4:26.33
J 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:04.69 4:04.69
J 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:07.41 4:07.41
J 1500 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 4:36.41 4:36.41
J 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:18.75 4:18.75
J 1500 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:27.31 4:27.31
J 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:06.30 4:06.30
J 1500 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:23.73 4:23.73
J 1500 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 4:55.02
J 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:04.95 4:04.95
J 1500 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:13.03 4:13.03
J 1500 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:21.23 4:21.23
J 1500 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 4:38.24 4:38.24
J 1500 m (1/3) Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 5000 m Brejčák Pavol 03 Zdravie v pohybe Lučatín 15:53.89 15:53.89
J 5000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 16:51.64 16:51.64
J 5000 m Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice 17:13.17 17:13.17
J 5000 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 17:41.03 17:41.03
J 5000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 15:32.46 15:32.46
J 5000 m Nechaj Jozef 04 Zdravie v pohybe Lučatín
J 5000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 16:08.56 16:08.56
J 5000 m (1/3) Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:27.30 15:27.30
J 5000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
J 110 m pr. 99,1 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.30 16.30
J 110 m pr. 99,1 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
J 110 m pr. 99,1 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky
J 110 m pr. 99,1 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 15.60 15.60
J 110 m pr. 99,1 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.06 16.06
J 110 m pr. 99,1 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 14.43 14.43
J 110 m pr. 99,1 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.88 14.88
J 110 m pr. 99,1 Váňa Lukáš 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.33 15.33
J 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.42 54.42
J 400 m pr. 91,4 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.60 58.60
J 400 m pr. 91,4 Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
J 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 54.24 54.24
J 400 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 59.52 59.52
J 400 m pr. 91,4 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 58.22 58.22
J 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 58.44 58.44
J 400 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 57.74 57.74
J 400 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.03 59.03
J 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 57.31 57.31
J 3000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 10:54.73 10:54.73
J 3000 m pr. 91,4 Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica
J 3000 m pr. 91,4 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 12:04.23
J 3000 m pr. 91,4 Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 09:46.31 09:46.31
J 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:40.83 10:40.83
J 3000 m pr. 91,4 Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra
J 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky 10:18.88 10:18.88
J výška Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 190 190
J výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
J výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 190 190
J výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 190
J výška Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 192 195
J výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 195 195
J výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 172 174
J výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 180 180
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 194 194
J výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 175 175
J žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
J žrď Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 380 380
J žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420 420
J žrď Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 320 320
J žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400 400
J žrď Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra 345 345
J diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 656 656
J diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 668 668
J diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 598 598
J diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 641 641
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 735 735
J diaľka Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 652 652
J diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 685 685
J diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 592 592
J diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 552 552
J diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 630 630
J diaľka Ruffíni Robert 04 AK Slávia UK Bratislava 682 682
J diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 616 616
J diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 572 572
J trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.54 13.54
J trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.38 13.38
J trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.84 12.84
J trojskok Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.95 12.95
J trojskok Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 13.46 13.46
J trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.70 11.73
J guľa 6 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.47 13.47
J guľa 6 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
J guľa 6 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 09.41 09.41
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.63 13.63
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.91 17.91
J guľa 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 11.21 11.21
J guľa 6 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.32 13.32
J guľa 6 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
J guľa 6 kg (1/2) Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 11.22 11.22
J guľa 6 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 18.45 18.45
J disk 1,75 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.47 38.47
J disk 1,75 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
J disk 1,75 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 33.57 33.57
J disk 1,75 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37.13 37.13
J disk 1,75 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 45.77 45.77
J disk 1,75 kg Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 37.90 37.90
J disk 1,75 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany
J disk 1,75 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 34.99 34.99
J disk 1,75 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J disk 1,75 kg Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J disk 1,75 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
J disk 1,75 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice
J disk 1,75 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 49.51 49.51
J kladivo 6 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
J kladivo 6 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 28.93 28.93
J kladivo 6 kg Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
J kladivo 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 32.85 32.85
J kladivo 6 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.12 50.12
J oštep 800 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 42.88 42.88
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.23 57.23
J oštep 800 g (1/1) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 37.85 37.85
J oštep 800 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 51.76 51.76
J oštep 800 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J oštep 800 g Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J oštep 800 g Šajtroch Mário 02 MŠk Žiar nad Hronom 43.18 43.18
J oštep 800 g (1/2) Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
J oštep 800 g Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
J oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.62 48.62
J oštep 800 g Zeleňák Samuel 02 Atletický klub Šurany 46.21 46.21
J 4 x 100 m kluby (2/4) Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/2) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby (1/1) Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 100 m kluby (1/3) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby (1/1) Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/2) Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
J 4 x 100 m kluby (1/2) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/2) Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 100 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 100 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby (1/3) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/1) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 100 m kluby (1/1) Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby (2/2) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/4) Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 100 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 100 m kluby (2/4) Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/2) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/3) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 100 m kluby (1/4) Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 100 m kluby Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 100 m kluby Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
J 4 x 100 m kluby (1/2) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 100 m kluby (1/4) Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 100 m kluby Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 100 m kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
J 4 x 100 m kluby (1/3) Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/4) Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 100 m kluby (1/1) Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 100 m kluby (1/3) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 100 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 100 m kluby (1/1) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby (1/4) Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 100 m kluby Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z.
J 4 x 400 m kluby (1/3) Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/2) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 400 m kluby (1/2) Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby (1/4) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/4) Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/2) Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/3) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 400 m kluby (1/3) Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/4) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/4) Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby (1/1) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/3) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 400 m kluby (1/2) Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 4 x 400 m kluby (1/4) Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 4 x 400 m kluby (1/3) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 400 m kluby Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z.
J 4 x 400 m kluby Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
J 4 x 400 m kluby (1/1) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/1) Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby (1/4) Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
J 4 x 400 m kluby (1/2) Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
J 4 x 400 m kluby (1/1) Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
J 4 x 400 m kluby (1/1) Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 4 x 400 m kluby (1/3) Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 4 x 400 m kluby (1/3) Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
J 4 x 400 m kluby (1/1) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 400 m kluby (1/2) Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 400 m kluby (1/2) Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava
J 4 x 400 m kluby Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby (1/1) Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra
J 4 x 400 m kluby (1/2) Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/3) Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou
J 4 x 400 m kluby (1/1) Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
J 4 x 400 m kluby (1/4) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 4 x 400 m kluby Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 4 x 400 m kluby (1/1) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
J 4 x 400 m kluby (1/4) Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Jky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.87 12.47
Jky 100 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 14.31 14.31
Jky 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 12.79 12.79
Jky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.14 12.14
Jky 100 m (1/2) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
Jky 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.33 12.33
Jky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Jky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.88 12.88
Jky 100 m (2/4) Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 13.19 13.19
Jky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.43 12.29
Jky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.67 11.67
Jky 100 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 100 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 14.17 14.17
Jky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 13.15 13.15
Jky 100 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 13.80 13.80
Jky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.00 13.00
Jky 100 m (2/3) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 13.07 13.07
Jky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 13.94 13.94
Jky 100 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.59 13.59
Jky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 13.20 12.82
Jky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.08 13.07
Jky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 12.90 12.90
Jky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06 13.06
Jky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.20 13.20
Jky 100 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 13.75 13.75
Jky 100 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 13.81 13.81
Jky 100 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 15.21 15.21
Jky 100 m (1/1) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.65 12.65
Jky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.86 13.86
Jky 100 m (1/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 13.04 13.04
Jky 100 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 13.18 13.18
Jky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.86 25.86
Jky 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 25.67 25.67
Jky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.60 25.60
Jky 200 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 25.24 25.24
Jky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.55 25.55
Jky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.09 26.09
Jky 200 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 200 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 30.42
Jky 200 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 27.52 27.52
Jky 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.09 27.09
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Jky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.90 28.68
Jky 200 m (2/3) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 26.88 26.88
Jky 200 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.38 28.38
Jky 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.99 26.99
Jky 200 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.49 29.49
Jky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 26.60
Jky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.55 26.55
Jky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.00 27.00
Jky 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.73 27.73
Jky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.51 26.51
Jky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 27.29 27.29
Jky 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 27.35 27.28
Jky 200 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 27.03 27.03
Jky 200 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 29.60 29.60
Jky 200 m (1/1) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.70 25.70
Jky 200 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 27.18 27.18
Jky 200 m (1/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 28.96 28.83
Jky 200 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Jky 200 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 31.76 30.45
Jky 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 66.07 66.07
Jky 400 m Brndiarová Petra 03 Atletický club Nové Zámky
Jky 400 m Csámpayová Viktória 05 ŠK ŠOG Nitra
Jky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 65.38 65.38
Jky 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.15 62.15
Jky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.47 59.47
Jky 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81 63.81
Jky 400 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 71.21 71.21
Jky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 58.71 58.71
Jky 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.63 62.63
Jky 400 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Jky 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 68.52 68.52
Jky 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.76 59.76
Jky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 62.19 62.19
Jky 400 m Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 67.61 65.42
Jky 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.96 58.99
Jky 400 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 64.43 62.89
Jky 400 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 63.27 63.27
Jky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.69 64.25
Jky 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 57.38 57.38
Jky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Jky 400 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 65.60 65.60
Jky 400 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 65.52 65.52
Jky 800 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:34.04 2:34.04
Jky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 2:41.53 2:41.53
Jky 800 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.10 2:20.10 2:20.10
Jky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:22.82 2:22.82
Jky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:19.61 2:19.61
Jky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.33 2:23.33
Jky 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:21.00 2:21.00
Jky 800 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.75 2:33.75
Jky 800 m Ondreičková Olívia 04 AK Slávia UK Bratislava 2:47.00 2:47.00
Jky 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:10.64 2:10.64
Jky 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:14.14 2:14.14
Jky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.18 2:17.18
Jky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:21.79 2:21.79
Jky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:22.97 2:22.97
Jky 800 m (2/1) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:29.70 2:29.70
Jky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:21.05 2:21.05
Jky 1500 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky 6:06.40 6:06.40
Jky 1500 m Csámpayová Viktória 05 ŠK ŠOG Nitra 6:11.14 6:11.14
Jky 1500 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:54.91 4:54.91
Jky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 4:58.79 4:58.79
Jky 1500 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 5:45.57 5:45.57
Jky 1500 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:32.18 5:32.18
Jky 1500 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 5:00.34 5:00.34
Jky 1500 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 5:11.20 5:11.20
Jky 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 23:02.88 23:02.88
Jky 5000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 20:34.05 20:34.05
Jky 5000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 18:04.35 18:04.35
Jky 5000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 18:54.30 18:54.30
Jky 5000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 20:46.55 20:46.55
Jky 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.58 13.58
Jky 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.78 14.78
Jky 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.09 15.09
Jky 100 m pr. 83,8 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.45 16.45
Jky 100 m pr. 83,8 Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 16.90 16.90
Jky 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.51 14.51
Jky 100 m pr. 83,8 (1/1) Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 15.91 15.91
Jky 100 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.90 14.90
Jky 400 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 66.34 65.19
Jky 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 62.59 62.59
Jky 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 68.63 68.63
Jky 400 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 64.16 64.16
Jky 400 m pr. 76,2 Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 68.58 68.58
Jky 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 68.91 68.91
Jky 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 64.74 64.74
Jky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 66.39 66.39
Jky 400 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 61.78 61.78
Jky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.62 70.62
Jky 400 m pr. 76,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 72.21 72.21
Jky 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 62.50 62.50
Jky 3000 m pr. 76,2 Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra 14:02.62 14:02.62
Jky 3000 m pr. 76,2 Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Jky 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 12:40.47 12:40.47
Jky 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:06.28 12:06.28
Jky 3000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:44.24 11:44.24
Jky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Jky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 160 166
Jky výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 165 165
Jky výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 165 170
Jky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 159 159
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Jky výška Sedláková Sonja 05 AO Akademik TU Košice 160 160
Jky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Jky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Jky výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 166 166
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Jky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 260 260
Jky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 280 280
Jky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
Jky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350 370
Jky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 260 260
Jky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 270 270
Jky žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 240 250
Jky žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 280 280
Jky diaľka Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 425 425
Jky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 511 511
Jky diaľka (1/2) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 543 543
Jky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 441 441
Jky diaľka Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 422 422
Jky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 469 495
Jky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Jky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 508 512
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 573 573
Jky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 488 488
Jky diaľka (1/1) Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 547 547
Jky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 587 587
Jky diaľka Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 421 421
Jky diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 460 460
Jky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 536 536
Jky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.13 10.17
Jky trojskok Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.52 11.52
Jky trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.87 11.87
Jky trojskok Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 09.34 09.34
Jky trojskok Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 10.73 10.73
Jky trojskok Olejárová Ella 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.76 09.76
Jky trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.02 12.02
Jky trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.38 09.38
Jky trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.53 11.53
Jky guľa 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.49 12.49
Jky guľa 4 kg (2/3) Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 08.18 08.18
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 13.09 13.09
Jky guľa 4 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 06.57 06.57
Jky guľa 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.55 07.55
Jky guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.60 12.60
Jky guľa 4 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.53 11.53
Jky guľa 4 kg (1/1) Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.74 08.74
Jky guľa 4 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice
Jky guľa 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.11 09.11
Jky guľa 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 09.57 09.57
Jky disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Atletický oddiel Žilina 23.87 23.87
Jky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.16 29.16
Jky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 29.06 29.06
Jky disk 1 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 19.92 19.92
Jky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34.94 36.34
Jky disk 1 kg Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 23.37 23.91
Jky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.55 27.55
Jky disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 32.60 32.60
Jky disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22 41.22
Jky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.62 24.62
Jky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 31.52 31.52
Jky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.86 25.86
Jky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.57 31.57
Jky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 28.59 28.59
Jky kladivo 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 40.66 40.66
Jky kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 42.57 42.57
Jky kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 41.10 41.10
Jky kladivo 4 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom
Jky kladivo 4 kg Kohútová Veronika 05 Slávia Trenčín o.z. 35.10 35.10
Jky kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 32.80 32.80
Jky kladivo 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.56 49.56
Jky kladivo 4 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 40.28 40.28
Jky kladivo 4 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 38.08 38.08
Jky kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 33.41 33.41
Jky oštep 600 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Jky oštep 600 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Jky oštep 600 g (2/3) Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 30.10 30.10
Jky oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.68 46.68
Jky oštep 600 g (1/1) Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 36.00 36.00
Jky oštep 600 g Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 24.14 24.14
Jky oštep 600 g Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 26.67 26.67
Jky oštep 600 g Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 39.94 39.94
Jky oštep 600 g (1/1) Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 26.52 26.52
Jky 4 x 100 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky 4 x 100 m kluby (2/3) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
Jky 4 x 100 m kluby (1/2) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/4) Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/2) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby (2/4) Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/2) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 100 m kluby (1/2) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 100 m kluby (2/2) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/3) Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/4) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby (1/3) Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby (1/2) Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 100 m kluby Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Jky 4 x 100 m kluby (1/3) Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 100 m kluby (1/2) Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby (2/1) Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/4) Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Jky 4 x 100 m kluby (1/3) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 100 m kluby (1/3) Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby (1/4) Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Jky 4 x 100 m kluby (1/3) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/4) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Jky 4 x 100 m kluby (1/1) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 100 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 400 m kluby (1/2) Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/4) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/4) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 400 m kluby (1/3) Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/4) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/1) Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Jky 4 x 400 m kluby (1/1) Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/1) Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/3) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 400 m kluby (1/2) Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 400 m kluby (1/2) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 400 m kluby (1/1) Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 400 m kluby (1/3) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Jky 4 x 400 m kluby (1/3) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Jky 4 x 400 m kluby (1/1) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 4 x 400 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky