<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Juh, Brezno, 4. 7. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.89
Mžci 60 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
Mžci 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 08.80
Mžci 60 m Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60 m (1/4) Kiselev Pavel 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.91
Mžci 60 m Kopečný Matej 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 08.43
Mžci 60 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 09.00
Mžci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.93
Mžci 150 m Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 21.62
Mžci 150 m Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Mžci 150 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci 150 m Kopečný Matej 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 150 m Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec 24.75
Mžci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.90
Mžci 600 m Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Mžci 600 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 2:02.1
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:57.7
Mžci 1500 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 10.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 11.12
Mžci diaľka Bartoš Richard 07 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 350
Mžci diaľka Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 364
Mžci diaľka Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 452
Mžci diaľka Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 410
Mžci diaľka Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka (1/4) Kiselev Pavel 08 MŠk Žiar nad Hronom 292
Mžci diaľka Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 334
Mžci diaľka Kopečný Matej 08 BŠK Banská Bystrica 335
Mžci diaľka Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec 281
Mžci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 442
Mžci guľa 3 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 09.84
Mžci guľa 3 kg Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Bartoš Richard 07 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.22
Mžci kriket Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 37.79
Mžci kriket (1/4) Kiselev Pavel 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci kriket Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 31.11
Mžci kriket Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec 28.13
Mžci kriket Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 36.56
Mžci kriket Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 45.36
Mžci 4 x 60 m kluby Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 60 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 09.38
Mžky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 09.81
Mžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.97
Mžky 60 m Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.39
Mžky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.80
Mžky 60 m (1/4) Borošová Barbora 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m (1/2) Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 09.31
Mžky 60 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.51
Mžky 60 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 09.36
Mžky 60 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 08.86
Mžky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.68
Mžky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.60
Mžky 60 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.87
Mžky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 09.91
Mžky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 09.19
Mžky 60 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.02
Mžky 60 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec 09.35
Mžky 60 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 09.18
Mžky 60 m Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.63
Mžky 60 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 09.41
Mžky 60 m Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
Mžky 60 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 09.41
Mžky 150 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 24.39
Mžky 150 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 22.00
Mžky 150 m (1/2) Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 23.63
Mžky 150 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.08
Mžky 150 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 20.68
Mžky 150 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 25.04
Mžky 150 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.97
Mžky 150 m Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 21.50
Mžky 150 m Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 24.96
Mžky 150 m Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen 23.75
Mžky 150 m Pôbišová Zuzka 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 150 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec 23.25
Mžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.36
Mžky 150 m Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec 28.38
Mžky 150 m Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.15
Mžky 150 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 24.47
Mžky 600 m (1/4) Borošová Barbora 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 1:56.43
Mžky 600 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:10.7
Mžky 600 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 2:05.47
Mžky 600 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 2:11.32
Mžky 600 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 2:26.39
Mžky 600 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec 2:11.03
Mžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 1:58.71
Mžky 600 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 2:02.58
Mžky 1500 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 6:12.87
Mžky 1500 m Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 6:53.30
Mžky 1500 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 6:04.14
Mžky 1500 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 5:48.52
Mžky 1500 m Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 1500 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 1500 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 11.15
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.15
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 11.28
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 14.22
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 13.26
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš 14.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 10.90
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 12.18
Mžky diaľka Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 393
Mžky diaľka Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 425
Mžky diaľka Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 418
Mžky diaľka Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 414
Mžky diaľka Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 360
Mžky diaľka Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 400
Mžky diaľka Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš 302
Mžky diaľka Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 346
Mžky diaľka Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 353
Mžky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 438
Mžky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 385
Mžky diaľka Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen 353
Mžky diaľka Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 321
Mžky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 362
Mžky diaľka Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 306
Mžky diaľka Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 338
Mžky diaľka Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 391
Mžky diaľka Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 371
Mžky guľa 3 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 06.48
Mžky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 06.08
Mžky guľa 3 kg Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 3 kg Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Mžky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.40
Mžky guľa 3 kg Pôbišová Zuzka 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06.28
Mžky guľa 3 kg Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 3 kg Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec 05.52
Mžky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 05.48
Mžky kriket Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 37.59
Mžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 43.98
Mžky kriket Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 27.37
Mžky kriket Bartovičová Paulína 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky kriket Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 23.60
Mžky kriket Dohnanová Silvia 08 BŠK Banská Bystrica 17.78
Mžky kriket Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 17.43
Mžky kriket Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 30.83
Mžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 24.80
Mžky kriket Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 34.85
Mžky kriket Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 35.25
Mžky kriket Pôbišová Zuzka 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 25.24
Mžky kriket Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 22.09
Mžky kriket Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec 22.18
Mžky kriket Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 29.13
Mžky kriket Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 24.54
Mžky 4 x 60 m kluby Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 09.25
Nžci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85
Nžci 60 m Bečka Sebastián 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.53
Nžci 60 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.65
Nžci 60 m Gerhát Timur 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen 10.05
Nžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.50
Nžci 60 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.37
Nžci 60 m (1/3) Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.92
Nžci 60 m (1/3) Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.20
Nžci 60 m Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.18
Nžci 60 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 09.31
Nžci 60 m Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 10.95
Nžci 60 m Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžci 60 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 10.42
Nžci 60 m (1/2) Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m (1/4) Môc Benjamin 10 MŠk Žiar nad Hronom 11.54
Nžci 60 m (1/2) Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.71
Nžci 60 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno 11.61
Nžci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 10.60
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.43
Nžci 60 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Nžci 60 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.85
Nžci 60 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.34
Nžci 60 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 09.80
Nžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.66
Nžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.73
Nžci 150 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 150 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.73
Nžci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.60
Nžci 150 m Csányi Marek 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci 150 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 24.53
Nžci 150 m Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen 26.18
Nžci 150 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 24.36
Nžci 150 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci 150 m (1/3) Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 150 m (1/3) Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 150 m Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 150 m Matejka Milan 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 150 m Moncoľ Martin 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 150 m Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 25.19
Nžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.65
Nžci 150 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 150 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 32.52
Nžci 150 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 32.52
Nžci 150 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 24.47
Nžci 150 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Bečka Sebastián 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:04.96
Nžci 600 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.47
Nžci 600 m Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:02.39
Nžci 600 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.21
Nžci 1000 m Červenák Martin 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 1000 m (1/4) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 1000 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 1000 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci 1000 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 3:58.06
Nžci 1000 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Nžci diaľka Bečka Sebastián 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 332
Nžci diaľka Csányi Marek 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 361
Nžci diaľka Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka (1/4) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 317
Nžci diaľka Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci diaľka Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 303
Nžci diaľka Matejka Milan 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka (1/4) Môc Benjamin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 351
Nžci diaľka Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 391
Nžci diaľka (1/2) Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 347
Nžci diaľka Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno
Nžci kriket Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.51
Nžci kriket Csányi Marek 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 41.48
Nžci kriket Gerhát Timur 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen 22.76
Nžci kriket Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 18.30
Nžci kriket Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 36.94
Nžci kriket Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket (1/4) Môc Benjamin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Moncoľ Martin 09 BŠK Banská Bystrica 30.89
Nžci kriket Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.02
Nžci kriket Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Gerhát Timur 10 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Matejka Milan 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Moncoľ Martin 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.21
Nžky 60 m Betková Alexandra 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky 60 m (1/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.37
Nžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 10.28
Nžky 60 m (1/1) Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.66
Nžky 60 m Caliscibettová Timea 09 BŠK Banská Bystrica 11.57
Nžky 60 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.72
Nžky 60 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Čierťaská Sofia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.55
Nžky 60 m Dohnanová Michaela 11 BŠK Banská Bystrica 12.53
Nžky 60 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m (1/2) Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.81
Nžky 60 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec 10.37
Nžky 60 m Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.27
Nžky 60 m (2/1) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.89
Nžky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.01
Nžky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m (1/3) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 11.29
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.34
Nžky 60 m (2/3) Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 11.56
Nžky 60 m Jánošová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m (2/1) Kiseleva Daria 10 MŠk Žiar nad Hronom 12.02
Nžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.18
Nžky 60 m (2/4) Kuštiková Nella 09 MŠk Žiar nad Hronom 10.53
Nžky 60 m (3/2) Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom 11.96
Nžky 60 m (3/3) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.74
Nžky 60 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.09
Nžky 60 m Medveďová Bronislava 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 60 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 10.11
Nžky 60 m (3/4) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.75
Nžky 60 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.12
Nžky 60 m (2/3) Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 10.19
Nžky 60 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.25
Nžky 60 m Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 09.36
Nžky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.53
Nžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.07
Nžky 60 m Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m (2/3) Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.85
Nžky 60 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica 10.15
Nžky 60 m (2/3) Tafernerová Ester 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.53
Nžky 60 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.23
Nžky 150 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 26.68
Nžky 150 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Čížová Laura 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 25.79
Nžky 150 m (1/2) Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 25.63
Nžky 150 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m (2/1) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 25.01
Nžky 150 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.68
Nžky 150 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 25.75
Nžky 150 m (1/4) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m (2/4) Kuštiková Nella 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m (3/2) Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom 30.24
Nžky 150 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 26.89
Nžky 150 m (2/2) Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 25.68
Nžky 150 m (3/4) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.96
Nžky 150 m Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 28.62
Nžky 150 m Póčová Ela 09 AK Mostáreň Brezno 24.02
Nžky 150 m Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 25.89
Nžky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.37
Nžky 150 m (2/3) Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m (2/3) Tafernerová Ester 10 MŠk Žiar nad Hronom 26.88
Nžky 150 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.93
Nžky 150 m Veselovská Ivana 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno 27.60
Nžky 600 m Čížová Laura 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:24.87
Nžky 600 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:13.25
Nžky 600 m (1/4) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:17.19
Nžky 600 m (2/2) Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:46.39
Nžky 600 m Póčová Ela 09 AK Mostáreň Brezno 2:25.07
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:16.92
Nžky 600 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.88
Nžky 1000 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 3:57.34
Nžky 1000 m (2/3) Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom 4:10.10
Nžky 1000 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica 3:58.43
Nžky diaľka Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 315
Nžky diaľka Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka Betková Alexandra 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka (1/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 406
Nžky diaľka Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 397
Nžky diaľka Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 340
Nžky diaľka Čierťaská Sofia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 412
Nžky diaľka Jánošová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 322
Nžky diaľka Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 325
Nžky diaľka Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 347
Nžky diaľka Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka Póčová Ela 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 24.44
Nžky kriket Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 12.31
Nžky kriket Caliscibettová Timea 09 BŠK Banská Bystrica 12.45
Nžky kriket Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 11.92
Nžky kriket Čierťaská Sofia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Čížová Laura 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Dohnanová Michaela 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket (1/3) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 12.00
Nžky kriket Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 15.97
Nžky kriket Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Jánošová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket (2/1) Kiseleva Daria 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.80
Nžky kriket (2/4) Kuštiková Nella 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 14.00
Nžky kriket (3/3) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 24.60
Nžky kriket (2/3) Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 21.08
Nžky kriket Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 25.55
Nžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 27.80
Nžky kriket (2/3) Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom 21.30
Nžky kriket Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky 4 x 60 m kluby Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Kiseleva Daria 10 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Veselovská Ivana 11 CVČ Liptovský Mikuláš