<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Juh, Banská Bystrica, 21. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 09.02
Mžci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.75
Mžci 60 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 09.43
Mžci 60 m Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.31
Mžci 60 m Kiselev Pavel 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 60 m Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Mžci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
Mžci 60 m Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Mžci 60 m Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Slezák Tom 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.03
Mžci 60 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.92
Mžci 60 m Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Mžci 60 m Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Mžci 150 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 30.64
Mžci 150 m Babic Branko 07 BŠK Banská Bystrica 26.23
Mžci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 21.62
Mžci 150 m Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.70
Mžci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 20.95
Mžci 150 m Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Mžci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 25.36
Mžci 150 m Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Mžci 150 m Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec 25.63
Mžci 150 m Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 600 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 2:07.38
Mžci 600 m Kopečný Matej 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:59.09
Mžci 600 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 1500 m Babic Branko 07 BŠK Banská Bystrica 6:06.59
Mžci 1500 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci 1500 m Štefík Krištof 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 10.79
Mžci 60m p 76,2-7,5 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.50
Mžci chôdza 2000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:18.35
Mžci chôdza 2000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:43.87
Mžci výška Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 125
Mžci výška Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 105
Mžci výška Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 125
Mžci výška Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec 115
Mžci diaľka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 282
Mžci diaľka Kiselev Pavel 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci diaľka Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 325
Mžci diaľka Kopečný Matej 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci diaľka Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina
Mžci diaľka Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370
Mžci diaľka Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 330
Mžci diaľka Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Mžci guľa 3 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 08.77
Mžci guľa 3 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci guľa 3 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Mžci guľa 3 kg Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci kriket Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 37.79
Mžci kriket Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.83
Mžci kriket Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Mžci kriket Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 38.78
Mžci kriket Lehotský Matej 08 Atletický klub Krupina 25.38
Mžci kriket Líška Milan 08 MAC REDOX Lučenec 28.13
Mžci kriket Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 45.96
Mžci kriket Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 36.56
Mžci kriket Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 45.36
Mžci kriket Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina
Mžci kriket Vámoš Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Zaremba Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.31
Mžci kriket Zvarík Adam 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.08
Mžky 60 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 09.18
Mžky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.91
Mžky 60 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 10.16
Mžky 60 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 11.23
Mžky 60 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 08.86
Mžky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 09.53
Mžky 60 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86
Mžky 60 m Ďurišová Aneta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 09.50
Mžky 60 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65
Mžky 60 m Gregáňová Kamilka 07 Atletický klub Krupina
Mžky 60 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.84
Mžky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11
Mžky 60 m Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 09.00
Mžky 60 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Lapšanská Terézia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Lvomská Xénia 07 Atletický klub Krupina
Mžky 60 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 10.13
Mžky 60 m Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen 09.72
Mžky 60 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.51
Mžky 60 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 09.52
Mžky 60 m Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60 m Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec 11.58
Mžky 60 m Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 10.78
Mžky 60 m Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12
Mžky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86
Mžky 150 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 150 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 22.00
Mžky 150 m Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 20.68
Mžky 150 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.18
Mžky 150 m Ďurišová Aneta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 24.73
Mžky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.67
Mžky 150 m Gregáňová Kamilka 07 Atletický klub Krupina
Mžky 150 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 26.67
Mžky 150 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.18
Mžky 150 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 25.04
Mžky 150 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.78
Mžky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 21.50
Mžky 150 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina
Mžky 150 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Lapšanská Terézia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Lvomská Xénia 07 Atletický klub Krupina
Mžky 150 m Macejková Eliška 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 150 m Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 22.64
Mžky 150 m Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 23.12
Mžky 150 m Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.51
Mžky 150 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 24.47
Mžky 600 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:04.07
Mžky 600 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:01.37
Mžky 600 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:15.36
Mžky 600 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:27.97
Mžky 600 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 1:56.43
Mžky 600 m Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina
Mžky 600 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 1:59.81
Mžky 600 m Lapšanská Terézia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.47
Mžky 600 m Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 2:12.40
Mžky 600 m Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 2:07.47
Mžky 600 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:06.91
Mžky 600 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 2:02.62
Mžky 600 m Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 2:40.30
Mžky 600 m Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 2:06.62
Mžky 1500 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 6:28.57
Mžky 1500 m Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 6:53.30
Mžky 1500 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 7:43.87
Mžky 1500 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 1500 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 13.54
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.68
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.15
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Červenáková Veronika 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Dohnanová Silvia 08 BŠK Banská Bystrica 17:16.67
Mžky chôdza 2000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 12:38.03
Mžky chôdza 2000 m Knoppová Nina 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Lapinová Michaela 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:33.09
Mžky chôdza 2000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Sládečková Bibiana 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:35.48
Mžky chôdza 2000 m Voskárová Vanesska 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:55.55
Mžky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 133
Mžky výška Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 115
Mžky výška Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115
Mžky výška Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 128
Mžky diaľka Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 376
Mžky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 385
Mžky diaľka Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 303
Mžky diaľka Ďurišová Aneta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 378
Mžky diaľka Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 387
Mžky diaľka Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 353
Mžky diaľka Lalíková Timea Ema 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Macejková Eliška 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 358
Mžky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky diaľka Malčeková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Mžky diaľka Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 335
Mžky diaľka Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Schullerová Sára 07 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 321
Mžky diaľka Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 373
Mžky diaľka Wittmannová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 346
Mžky guľa 3 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 3 kg Pôbišová Zuzka 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Spišiaková Simona 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno 37.59
Mžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 39.45
Mžky kriket Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 25.72
Mžky kriket Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 13.13
Mžky kriket Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 23.60
Mžky kriket Červenáková Veronika 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky kriket Dohnanová Silvia 08 BŠK Banská Bystrica 14.54
Mžky kriket Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Gregáňová Kamilka 07 Atletický klub Krupina
Mžky kriket Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 25.66
Mžky kriket Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 30.46
Mžky kriket Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina
Mžky kriket Lalíková Timea Ema 08 AK Mostáreň Brezno 07.63
Mžky kriket Lvomská Xénia 07 Atletický klub Krupina
Mžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 24.80
Mžky kriket Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 27.05
Mžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 23.08
Mžky kriket Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.89
Mžky kriket Táčiková Sofia 08 MAC REDOX Lučenec 15.35
Mžky 4 x 60 m kluby Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Bratková Lýdia 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Zubáková Katarína 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 60 m Bečka Sebastián 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.23
Nžci 60 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen
Nžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.53
Nžci 60 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 60 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci 60 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36
Nžci 60 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Nžci 60 m Matejka Milan 10 CVČ Liptovský Mikuláš 11.11
Nžci 60 m Môc Benjamin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Neméth Michal 10 AK Danica Zvolen 10.91
Nžci 60 m Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 10.79
Nžci 60 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno
Nžci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.74
Nžci 60 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 60 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.70
Nžci 60 m Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.03
Nžci 60 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.73
Nžci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen
Nžci 150 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 24.56
Nžci 150 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.91
Nžci 150 m Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci 150 m Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 27.50
Nžci 150 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Neméth Michal 10 AK Danica Zvolen
Nžci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 25.19
Nžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.00
Nžci 150 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno
Nžci 150 m Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 150 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 150 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Nžci 150 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci 600 m Bečka Sebastián 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 2:11.03
Nžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 2:00.68
Nžci 600 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.83
Nžci 600 m Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 2:11.97
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:02.39
Nžci 600 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:09.38
Nžci 600 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:22.45
Nžci 1000 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci 1000 m Nosáľ Patrik Milos 09 AK Mostáreň Brezno 4:13.73
Nžci 1000 m Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Červenák Martin 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:11.0
Nžci chôdza 1000 m Forgáč Adam 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:06.19
Nžci chôdza 1000 m Ivanič Michal 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:29.6
Nžci chôdza 1000 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:55.02
Nžci chôdza 1000 m Latinák Matúš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:51.45
Nžci chôdza 1000 m Svitač Matias 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Tkáč Tomáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:39.56
Nžci chôdza 1000 m Zámečník Richard 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:29.3
Nžci výška Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci výška Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci výška Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Nžci výška Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 100
Nžci výška Matejka Milan 10 CVČ Liptovský Mikuláš 100
Nžci diaľka z mies.o Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 372
Nžci diaľka z mies.o Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 332
Nžci diaľka z mies.o Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci diaľka z mies.o Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka z mies.o Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 344
Nžci diaľka z mies.o Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Kubiš Milan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka z mies.o Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka z mies.o Moncoľ Martin 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Neméth Michal 10 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka z mies.o Nosáľ Patrik Milos 09 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka z mies.o Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 344
Nžci diaľka z mies.o Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci kriket Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.70
Nžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 18.78
Nžci kriket Gombala Gabriel 09 AK Danica Zvolen
Nžci kriket Kubiš Milan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 31.45
Nžci kriket Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci kriket Moncoľ Martin 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci kriket Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.08
Nžci kriket Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.50
Nžci kriket Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Nžci kriket Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Bečka Sebastián 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžci 4 x 60 m kluby Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžci 4 x 60 m kluby Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžci 4 x 60 m kluby Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Kubiš Milan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Nžci 4 x 60 m kluby Matejka Milan 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžci 4 x 60 m kluby Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžci 4 x 60 m kluby Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Babicová Nelly 10 BŠK Banská Bystrica 10.68
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.54
Nžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.86
Nžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 11.43
Nžky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Caliscibettová Timea 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.77
Nžky 60 m Dohnanová Michaela 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Domanická Ema 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Dzurová Sára 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.49
Nžky 60 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.99
Nžky 60 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.77
Nžky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.10
Nžky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.49
Nžky 60 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.42
Nžky 60 m Kiseleva Daria 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.87
Nžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.49
Nžky 60 m Kuštiková Nella 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 11.28
Nžky 60 m Maľová Lilien 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica 10.63
Nžky 60 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Veselovská Ivana 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 60 m Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky 60 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Nžky 60 m Zelmanová Alžbeta 10 Atletický klub Krupina
Nžky 150 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 26.48
Nžky 150 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 27.56
Nžky 150 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.68
Nžky 150 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 26.67
Nžky 150 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Nžky 150 m Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 25.68
Nžky 150 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky 150 m Póčová Ela 09 AK Mostáreň Brezno 24.02
Nžky 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.04
Nžky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky 150 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Nžky 150 m Zelmanová Alžbeta 10 Atletický klub Krupina
Nžky 600 m Babicová Nelly 10 BŠK Banská Bystrica 2:23.75
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:10.13
Nžky 600 m Caliscibettová Timea 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:09.36
Nžky 600 m Dzurová Sára 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky 600 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 2:47.52
Nžky 600 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 2:45.25
Nžky 600 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Tafernerová Ester 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Veselovská Ivana 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 1000 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 4:31.46
Nžky 1000 m Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 4:17.09
Nžky 1000 m Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 1000 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica 4:02.86
Nžky chôdza 1000 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:07.22
Nžky chôdza 1000 m Fusková Lea 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:54.59
Nžky chôdza 1000 m Gombalová Jasminka 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:29.11
Nžky chôdza 1000 m Houšková Daniela 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:59.8
Nžky chôdza 1000 m Kolláriková Nella 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Kováčiková Anna 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:45.17
Nžky chôdza 1000 m Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:30.35
Nžky chôdza 1000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:51.14
Nžky chôdza 1000 m Medveďová Bronislava 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:01.8
Nžky chôdza 1000 m Perichtová Alžbeta 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:45.27
Nžky chôdza 1000 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:25.20
Nžky výška Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 317
Nžky diaľka z mies.o Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 382
Nžky diaľka z mies.o Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka z mies.o Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 382
Nžky diaľka z mies.o Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 337
Nžky diaľka z mies.o Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Dohnanová Michaela 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Domanická Ema 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka z mies.o Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Nžky diaľka z mies.o Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400
Nžky diaľka z mies.o Guevara Matilda 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 318
Nžky diaľka z mies.o Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka z mies.o Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Kuštiková Nella 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 282
Nžky diaľka z mies.o Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 270
Nžky diaľka z mies.o Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Maľová Lilien 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka z mies.o Póčová Ela 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka z mies.o Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 351
Nžky diaľka z mies.o Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 325
Nžky diaľka z mies.o Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Veselovská Ivana 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Nžky diaľka z mies.o Zelmanová Alžbeta 10 Atletický klub Krupina
Nžky kriket Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 17.14
Nžky kriket Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Caliscibettová Timea 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 11.52
Nžky kriket Kiseleva Daria 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.47
Nžky kriket Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Nžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 25.30
Nžky kriket Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Tafernerová Ester 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno
Nžky 4 x 60 m kluby Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Babicová Nelly 10 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Domanická Ema 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Dzurová Sára 11 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžky 4 x 60 m kluby Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica (C)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kiseleva Daria 10 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžky 4 x 60 m kluby Kováčová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Kuštiková Nella 09 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Liškayova Zdenka 12 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Maľová Lilien 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom (D)
Nžky 4 x 60 m kluby Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Tafernerová Ester 10 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica (B)