Mžci |
60 m |
|
Brštiak Boris |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Franko Tomaš |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
09.02 |
09.02 |
Mžci |
60 m |
|
Havaš Matúš |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
08.75 |
08.75 |
Mžci |
60 m |
|
Homola Marek |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.43 |
09.43 |
Mžci |
60 m |
|
Hudík Richard |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.31 |
11.31 |
Mžci |
60 m |
|
Kiselev Pavel (C) |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Korčok Matej |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Krchňavý Miroslav |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.68 |
08.68 |
Mžci |
60 m |
|
Lehotský Matej |
08 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Líška Milan |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Slezák Tom |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
10.03 |
09.10 |
Mžci |
60 m |
|
Štefík Krištof |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.92 |
09.92 |
Mžci |
60 m |
|
Troiak Matúš |
08 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Valentýni Dávid Marek |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Aneštík Jakub |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
30.64 |
30.64 |
Mžci |
150 m |
|
Babic Branko |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
26.23 |
26.23 |
Mžci |
150 m |
|
Brštiak Boris |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Franko Tomaš |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
21.62 |
21.62 |
Mžci |
150 m |
|
Hudík Richard |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
29.70 |
29.70 |
Mžci |
150 m |
|
Chovanec Martin |
07 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
20.95 |
20.95 |
Mžci |
150 m |
|
Korčok Matej |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Krchňavý Miroslav |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Molnár Mário |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
25.36 |
25.36 |
Mžci |
150 m |
|
Troiak Matúš |
08 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Vámoš Jakub |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
25.63 |
25.63 |
Mžci |
150 m |
|
Zvarík Adam |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Homola Marek |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:07.38 |
2:07.38 |
Mžci |
600 m |
|
Kopečný Matej |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Regináč Timotej |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
1:59.09 |
1:59.09 |
Mžci |
600 m |
|
Šlúch Samuel |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Babic Branko |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
6:06.59 |
6:06.59 |
Mžci |
1500 m |
|
Kán Filip |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Štefík Krištof |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Chovanec Martin |
07 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
10.79 |
10.79 |
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Luka Matej |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Regináč Timotej |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
12.50 |
12.50 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Harman Samuel |
08 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
13:18.35 |
13:18.35 |
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Mažgút Jakub |
07 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
12:43.87 |
12:43.87 |
Mžci |
výška |
|
Chovanec Martin |
07 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška |
|
Končír David |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
105 |
105 |
Mžci |
výška |
|
Segeč David |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
125 |
125 |
Mžci |
výška |
|
Vámoš Jakub |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
115 |
115 |
Mžci |
diaľka |
|
Aneštík Jakub |
11 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Brštiak Boris |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Havaš Matúš |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Hudík Richard |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
282 |
286 |
Mžci |
diaľka |
|
Kiselev Pavel (C) |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Končír David |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
325 |
336 |
Mžci |
diaľka |
|
Kopečný Matej |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Lehotský Matej |
08 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Líška Milan |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Luka Matej |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
370 |
370 |
Mžci |
diaľka |
|
Segeč David |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
330 |
330 |
Mžci |
diaľka |
|
Valentýni Dávid Marek |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Franko Tomaš |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
08.77 |
08.77 |
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Luka Matej |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Molnár Mário |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Valentýni Dávid Marek |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Zaremba Lukáš |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Zvarík Adam |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Homola Marek |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
37.79 |
37.79 |
Mžci |
kriket |
|
Kán Filip |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Končír David |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
30.83 |
30.83 |
Mžci |
kriket |
|
Korčok Matej |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Krchňavý Miroslav |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
38.78 |
38.78 |
Mžci |
kriket |
|
Lehotský Matej |
08 |
Atletický klub Krupina |
|
25.38 |
25.38 |
Mžci |
kriket |
|
Líška Milan |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
28.13 |
28.13 |
Mžci |
kriket |
|
Molnár Mário |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
45.96 |
45.96 |
Mžci |
kriket |
|
Regináč Timotej |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
36.56 |
36.56 |
Mžci |
kriket |
|
Segeč David |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
45.36 |
45.36 |
Mžci |
kriket |
|
Troiak Matúš |
08 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Vámoš Jakub |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Zaremba Lukáš |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.31 |
22.31 |
Mžci |
kriket |
|
Zvarík Adam |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
29.08 |
29.08 |
Mžky |
60 m |
|
Ambrozyova Dominika |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Ballová Daša |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.18 |
09.18 |
Mžky |
60 m |
|
Beliančínová Nela |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.91 |
08.91 |
Mžky |
60 m |
|
Belková Alexandra |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Betková Linda |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
10.16 |
10.16 |
Mžky |
60 m |
|
Bratková Lýdia |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
11.23 |
09.73 |
Mžky |
60 m |
|
Černáková Valentína |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.86 |
08.86 |
Mžky |
60 m |
|
Danková Tamara |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
09.53 |
09.40 |
Mžky |
60 m |
|
Donovalová Silvia |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.86 |
09.86 |
Mžky |
60 m |
|
Ďurišová Aneta |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
09.50 |
09.50 |
Mžky |
60 m |
|
Ďurišová Petra |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.65 |
08.65 |
Mžky |
60 m |
|
Gregáňová Kamilka |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
11.39 |
Mžky |
60 m |
|
Grivalská Timea |
07 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
09.84 |
09.84 |
Mžky |
60 m |
|
Ivaničová Zuzana |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.11 |
09.11 |
Mžky |
60 m |
|
Kadlecová Radka |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
11.51 |
Mžky |
60 m |
|
Kmeč Emma |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
09.00 |
09.00 |
Mžky |
60 m |
|
Kováčiková Olívia |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kupcová Karin |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Lapšanská Terézia |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Lvomská Xénia |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Machalová Ivana |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
10.13 |
10.13 |
Mžky |
60 m |
|
Malčeková Tamara |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
09.72 |
09.72 |
Mžky |
60 m |
|
Richterová Kristína |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.51 |
10.51 |
Mžky |
60 m |
|
Schullerová Sára |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Sitarčíková Martina |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
09.52 |
09.52 |
Mžky |
60 m |
|
Spišiaková Simona |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Štubňová Alexandra |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
09.59 |
Mžky |
60 m |
|
Šušová Natália |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Švandová Alžbeta |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Táčiková Sofia |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
11.58 |
11.58 |
Mžky |
60 m |
|
Trnková Tatiana |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
10.78 |
10.78 |
Mžky |
60 m |
|
Wittmannová Ema |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.12 |
10.12 |
Mžky |
60 m |
|
Zvarová Nella |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.86 |
09.86 |
Mžky |
150 m |
|
Bačková Barbora |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Beliančínová Nela |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
22.00 |
22.00 |
Mžky |
150 m |
|
Černáková Valentína |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
20.68 |
20.68 |
Mžky |
150 m |
|
Donovalová Silvia |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
26.18 |
26.18 |
Mžky |
150 m |
|
Ďurišová Aneta |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
24.73 |
24.73 |
Mžky |
150 m |
|
Ďurišová Petra |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
21.67 |
21.67 |
Mžky |
150 m |
|
Gregáňová Kamilka |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Grivalská Timea |
07 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
26.67 |
26.67 |
Mžky |
150 m |
|
Herdová Miroslava |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
26.18 |
26.18 |
Mžky |
150 m |
|
Horňáková Tamara |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hrmová Nina |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
27.58 |
Mžky |
150 m |
|
Hvorková Ela |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
25.04 |
25.04 |
Mžky |
150 m |
|
Ivaničová Zuzana |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.78 |
22.78 |
Mžky |
150 m |
|
Kmeč Emma |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
21.50 |
21.50 |
Mžky |
150 m |
|
Kováčiková Olívia |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Králiková Zuzana |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
26.61 |
Mžky |
150 m |
|
Kupcová Karin |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lapšanská Terézia |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lvomská Xénia |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Macejková Eliška |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
31.69 |
Mžky |
150 m |
|
Majtánová Zuzana |
07 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Malčeková Tamara |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Richterová Kristína |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Schullerová Sára |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Sitarčíková Martina |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
22.64 |
22.64 |
Mžky |
150 m |
|
Šušová Natália |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Tománková Ester |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
23.12 |
23.12 |
Mžky |
150 m |
|
Zubáková Katarína |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
24.51 |
24.51 |
Mžky |
150 m |
|
Žilková Karolína |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
24.47 |
24.47 |
Mžky |
600 m |
|
Ambrozyova Dominika |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bratková Lýdia |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:04.07 |
2:04.07 |
Mžky |
600 m |
|
Cvachová Alžbeta |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
2:01.37 |
2:01.37 |
Mžky |
600 m |
|
Herdová Miroslava |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:15.36 |
2:15.36 |
Mžky |
600 m |
|
Hrmová Nina |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:27.97 |
2:27.97 |
Mžky |
600 m |
|
Hudecová Anna Viktória |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Hvorková Ela |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
1:56.43 |
1:56.43 |
Mžky |
600 m |
|
Kapiašová Bianka |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Králiková Zuzana |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kubáňová Anna K. |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
1:59.81 |
1:59.81 |
Mžky |
600 m |
|
Lapšanská Terézia |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Mikušová Mariola |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:05.47 |
2:05.47 |
Mžky |
600 m |
|
Nováková Lýdia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:12.40 |
2:12.40 |
Mžky |
600 m |
|
Repiská Terézia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
2:34.53 |
Mžky |
600 m |
|
Štubňová Alexandra |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:07.47 |
2:07.47 |
Mžky |
600 m |
|
Šuleková Veronika |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:06.91 |
2:06.91 |
Mžky |
600 m |
|
Švantnerová Sofia |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
2:02.62 |
2:02.62 |
Mžky |
600 m |
|
Trnková Tatiana |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
2:40.30 |
2:40.30 |
Mžky |
600 m |
|
Zubáková Katarína |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Žilková Karolína |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:06.62 |
2:06.62 |
Mžky |
1500 m |
|
Balážová Vanesa |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
6:28.57 |
6:28.57 |
Mžky |
1500 m |
|
Ballová Saša |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
6:53.30 |
6:53.30 |
Mžky |
1500 m |
|
Bošelová Ľuba |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Jakušová Eva |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
7:43.87 |
7:43.87 |
Mžky |
1500 m |
|
Sitarčíková Martina |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Tománková Ester |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Zvarová Nella |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Danková Tamara |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
13.54 |
13.54 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ďurišová Petra |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Grivalská Timea |
07 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
13.68 |
13.68 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Horňáková Tamara |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
12.15 |
12.15 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hvorková Ela |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kögelová Karolína |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kubáňová Anna K. |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
12.17 |
12.17 |
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šuleková Veronika |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Wittmannová Ema |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Červenáková Veronika |
08 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Dohnanová Silvia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
17:16.67 |
17:16.67 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Hudecová Lea |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
12:38.03 |
12:38.03 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Knoppová Nina |
08 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Lapinová Michaela |
07 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
12:33.09 |
12:33.09 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Pernická Dominika |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Sládečková Bibiana |
07 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
13:35.48 |
13:35.48 |
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Voskárová Vanesska |
08 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Zámečníková Kristína |
07 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
10:55.55 |
10:41.37 |
Mžky |
výška |
|
Hudecová Anna Viktória |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Kultanová Beata |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
133 |
133 |
Mžky |
výška |
|
Machalová Ivana |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
115 |
115 |
Mžky |
výška |
|
Mikušová Mariola |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
115 |
115 |
Mžky |
výška |
|
Žilková Karolína |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
128 |
128 |
Mžky |
diaľka |
|
Ambrozyova Dominika |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Betková Linda |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Cvachová Alžbeta |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
376 |
376 |
Mžky |
diaľka |
|
Danková Tamara |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
385 |
385 |
Mžky |
diaľka |
|
Donovalová Silvia |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
303 |
303 |
Mžky |
diaľka |
|
Ďurišová Aneta |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Horňáková Tamara |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
378 |
378 |
Mžky |
diaľka |
|
Kadlecová Radka |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kmeč Emma |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
387 |
387 |
Mžky |
diaľka |
|
Kögelová Karolína |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
268 |
Mžky |
diaľka |
|
Kováčiková Olívia |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kultanová Beata |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
353 |
353 |
Mžky |
diaľka |
|
Lalíková Timea Ema |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Macejková Eliška |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Machalová Ivana |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
358 |
358 |
Mžky |
diaľka |
|
Majtánová Zuzana |
07 |
AO Sparta Považská Bystrica |
|
|
292 |
Mžky |
diaľka |
|
Malčeková Tamara |
07 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Píšová Monika |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
317 |
Mžky |
diaľka |
|
Repiská Terézia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
335 |
335 |
Mžky |
diaľka |
|
Richterová Kristína |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Schullerová Sára |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Spišiaková Simona |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Štubňová Alexandra |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
321 |
377 |
Mžky |
diaľka |
|
Šušová Natália |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Švantnerová Sofia |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
373 |
373 |
Mžky |
diaľka |
|
Wittmannová Ema |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
346 |
346 |
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Futáková Alexis |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Ištvánová Tamara |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kapiašová Bianka |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Okoyeocha Ema Ijeoma |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Pôbišová Zuzka |
08 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Spišiaková Simona |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Táčiková Sofia |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Balážová Vanesa |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
37.59 |
37.59 |
Mžky |
kriket |
|
Ballová Daša |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
39.45 |
39.45 |
Mžky |
kriket |
|
Ballová Saša |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
25.72 |
25.72 |
Mžky |
kriket |
|
Belková Alexandra |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
13.13 |
13.13 |
Mžky |
kriket |
|
Betková Linda |
07 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Bošelová Ľuba |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
23.60 |
23.60 |
Mžky |
kriket |
|
Červenáková Veronika |
08 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Dohnanová Silvia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
14.54 |
14.54 |
Mžky |
kriket |
|
Futáková Alexis |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gregáňová Kamilka |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Ištvánová Tamara |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
25.66 |
25.66 |
Mžky |
kriket |
|
Jakušová Eva |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
30.46 |
30.46 |
Mžky |
kriket |
|
Králiková Zuzana |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Lalíková Timea Ema |
08 |
AK Mostáreň Brezno |
|
07.63 |
07.63 |
Mžky |
kriket |
|
Lvomská Xénia |
07 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Nováková Lýdia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
24.80 |
24.80 |
Mžky |
kriket |
|
Okoyeocha Ema Ijeoma |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Píšová Monika |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
27.05 |
27.05 |
Mžky |
kriket |
|
Repiská Terézia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
23.08 |
23.08 |
Mžky |
kriket |
|
Šuleková Veronika |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
28.89 |
28.89 |
Mžky |
kriket |
|
Táčiková Sofia |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
15.35 |
15.35 |
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bačková Barbora |
08 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ballová Daša |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Beliančínová Nela |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bošelová Ľuba |
08 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bratková Lýdia |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Černáková Valentína |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Futáková Alexis |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Hrmová Nina |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hudecová Lea |
07 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ivaničová Zuzana |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jakušová Eva |
08 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kadlecová Radka |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kögelová Karolína |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubáňová Anna K. |
07 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mikušová Mariola |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Nováková Lýdia |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Okoyeocha Ema Ijeoma |
08 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Píšová Monika |
08 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Švandová Alžbeta |
08 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tománková Ester |
08 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zubáková Katarína |
07 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zvarová Nella |
08 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Ambrozy Richard |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bečka Sebastián |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bobák Richard |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Capuliak Damián |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Dolňan Juraj |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.23 |
10.23 |
Nžci |
60 m |
|
Ďurica Daniel |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Gombala Gabriel |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hamrák Michal |
09 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
09.53 |
09.53 |
Nžci |
60 m |
|
Hriň Lukáš |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Inštitoris Jakub |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kisantal Matúš |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kopček Jakub |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kováčik Oliver |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Krutošík Andrej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.36 |
10.36 |
Nžci |
60 m |
|
Lendvorský Flávio |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Matejka Milan |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
11.11 |
11.11 |
Nžci |
60 m |
|
Môc Benjamin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Neméth Michal |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
10.91 |
10.91 |
Nžci |
60 m |
|
Obšajsník Pavol |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Pluhár Matúš |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
10.79 |
10.51 |
Nžci |
60 m |
|
Popadič Simon |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Reguli Jakub |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Rosenberger Alex |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.74 |
09.74 |
Nžci |
60 m |
|
Schmidtmayer Leo |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Surovec Peter |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šidlovský Martin |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šupina Vladimír |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.70 |
09.70 |
Nžci |
60 m |
|
Truben Alexander |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.03 |
11.03 |
Nžci |
60 m |
|
Valach Matej |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bálent Timotej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
27.73 |
26.34 |
Nžci |
150 m |
|
Bician Štefan |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Capuliak Damián |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Fürhoffer Samuel |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Gombala Gabriel |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hamrák Michal |
09 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
24.56 |
24.56 |
Nžci |
150 m |
|
Haviar Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
25.91 |
25.91 |
Nžci |
150 m |
|
Korčok Jakub |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kováčik Oliver |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Králik Matej |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
27.50 |
27.50 |
Nžci |
150 m |
|
Lendvorský Flávio |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Neméth Michal |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Páleník Ivor |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
25.19 |
25.19 |
Nžci |
150 m |
|
Piala Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
24.00 |
24.00 |
Nžci |
150 m |
|
Popadič Simon |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Surovec Peter |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Šidlovský Martin |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Šopoň Marko |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Ungvarský Marko |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Valach Matej |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Bečka Sebastián |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Bician Štefan |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Ďurica Daniel |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Fürhoffer Samuel |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
2:11.03 |
2:11.03 |
Nžci |
600 m |
|
Gál Žigmund |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:00.68 |
2:00.68 |
Nžci |
600 m |
|
Haviar Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:21.83 |
2:21.83 |
Nžci |
600 m |
|
Inštitoris Jakub |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Páleník Ivor |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
2:11.97 |
2:11.97 |
Nžci |
600 m |
|
Piala Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:02.39 |
2:02.39 |
Nžci |
600 m |
|
Rosenberger Alex |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Šupina Vladimír |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:09.38 |
2:09.38 |
Nžci |
600 m |
|
Tuška Marko |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:22.45 |
2:22.45 |
Nžci |
1000 m |
|
Mamoň Matúš |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Nosáľ Patrik Milos |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
4:13.73 |
4:13.73 |
Nžci |
1000 m |
|
Surovec Peter |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Červenák Martin |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
07:11.0 |
07:11.0 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Forgáč Adam |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:06.19 |
06:06.19 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Ivanič Michal |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:29.6 |
05:29.6 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Kara Lukáš |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:55.02 |
06:55.02 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Latinák Matúš |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:51.45 |
06:51.45 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Svitač Matias |
13 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Tkáč Tomáš |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:39.56 |
05:39.56 |
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Zámečník Richard |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:29.3 |
05:29.3 |
Nžci |
výška |
|
Bálent Timotej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Korčok Jakub |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Kováčik Oliver |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Králik Matej |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
100 |
100 |
Nžci |
výška |
|
Matejka Milan |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
100 |
100 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bician Štefan |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hamrák Michal |
09 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
372 |
372 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hriň Lukáš |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
332 |
332 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kisantal Matúš |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kopček Jakub |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Korčok Jakub |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
344 |
344 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Krutošík Andrej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kubiš Milan |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kubo Šimon |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mamoň Matúš |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Moncoľ Martin |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Neméth Michal |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Nosáľ Patrik Milos |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Obšajsník Pavol |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Piala Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Pluhár Matúš |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
344 |
344 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Schmidtmayer Leo |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Ambrozy Richard |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Bobák Richard |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Dolňan Juraj |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
14.70 |
14.70 |
Nžci |
kriket |
|
Gál Žigmund |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
18.78 |
18.78 |
Nžci |
kriket |
|
Gombala Gabriel |
09 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kubiš Milan |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Kubo Šimon |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
31.45 |
31.45 |
Nžci |
kriket |
|
Mamoň Matúš |
10 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Moncoľ Martin |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Reguli Jakub |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Schmidtmayer Leo |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Šopoň Marko |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Truben Alexander |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
20.08 |
20.08 |
Nžci |
kriket |
|
Tuška Marko |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
19.50 |
19.50 |
Nžci |
kriket |
|
Ungvarský Marko |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Valach Matej |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bálent Timotej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bečka Sebastián |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bobák Richard |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Capuliak Damián |
12 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Dolňan Juraj |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Fürhoffer Samuel |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Gál Žigmund |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Haviar Michal |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hriň Lukáš |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Inštitoris Jakub |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kisantal Matúš |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kopček Jakub |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Králik Matej |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Krutošík Andrej |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubiš Milan |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubo Šimon |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Lendvorský Flávio |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Matejka Milan |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Obšajsník Pavol |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Pluhár Matúš |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Rosenberger Alex |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šidlovský Martin |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šopoň Marko |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šupina Vladimír |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Truben Alexander |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Tuška Marko |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ungvarský Marko |
09 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Babicová Nelly |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
10.68 |
10.68 |
Nžky |
60 m |
|
Beňušková Hana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.54 |
09.54 |
Nžky |
60 m |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
09.86 |
09.86 |
Nžky |
60 m |
|
Bindzárová Natália |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bizoňová Klaudia |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
11.43 |
11.43 |
Nžky |
60 m |
|
Burská Lenka |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Caliscibettová Timea |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Čuga Adela |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.77 |
10.77 |
Nžky |
60 m |
|
Dohnanová Michaela |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Domanická Ema |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dzurová Sára |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
11.49 |
11.49 |
Nžky |
60 m |
|
Fehérová Lea |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Glázerová Nina |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
10.99 |
10.99 |
Nžky |
60 m |
|
Grebáčová Sofia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Guevara Matilda |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.77 |
10.77 |
Nžky |
60 m |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hejčíková Nina |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.10 |
09.06 |
Nžky |
60 m |
|
Hellebrandt Lilly |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Homolová Sara |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hrončová Sabina |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.49 |
09.49 |
Nžky |
60 m |
|
Janeková Dominika |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kadlecová Lucia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
10.42 |
10.42 |
Nžky |
60 m |
|
Kiseleva Daria (C) |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kováčová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
10.87 |
10.87 |
Nžky |
60 m |
|
Kubinyiová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.49 |
09.49 |
Nžky |
60 m |
|
Kuštiková Nella |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Libiaková Leona |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Luptáková Eliška |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
11.28 |
11.28 |
Nžky |
60 m |
|
Maľová Lilien |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Miklová Sabina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Novysedláková Paťka |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Novysedláková Peťka |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Paučová Nicole |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pittnerová Sofia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Rosputinská Miroslava |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sedliaková Dominika |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sojková Eva |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Štangová Lujza |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Švantnerová Jela |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
10.63 |
10.63 |
Nžky |
60 m |
|
Targošová Paulína |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Tománková Klára |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Veselovská Ivana |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vetráková Adriana |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vicianová Nina |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Zelmanová Alžbeta |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bindzárová Natália |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Blaščíková Dorota |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Červenáková Mia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
26.48 |
26.48 |
Nžky |
150 m |
|
Drmajová Diana |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Dunajská Vivien |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
27.56 |
27.56 |
Nžky |
150 m |
|
Glázerová Nina |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Guevara Matilda |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hejčíková Nina |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.68 |
22.68 |
Nžky |
150 m |
|
Húsenicová Natália |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
26.67 |
26.67 |
Nžky |
150 m |
|
Jandelová Laura |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Janeková Dominika |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Liškayova Zdenka |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Michalová Alica |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
25.68 |
25.68 |
Nžky |
150 m |
|
Novysedláková Paťka |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Novysedláková Peťka |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Pittnerová Sofia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Póčová Ela |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
24.02 |
24.02 |
Nžky |
150 m |
|
Predmeská Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
26.04 |
26.04 |
Nžky |
150 m |
|
Sedliaková Dominika |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Schererová Claudia |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Targošová Paulína |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Vicianová Nina |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Zelmanová Alžbeta |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Babicová Nelly |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:23.75 |
2:23.75 |
Nžky |
600 m |
|
Beňušková Hana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:10.13 |
2:10.13 |
Nžky |
600 m |
|
Caliscibettová Timea |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Čemanová Lujza |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:09.36 |
2:09.36 |
Nžky |
600 m |
|
Dzurová Sára |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Grebáčová Sofia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Jandelová Laura |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:47.52 |
2:47.52 |
Nžky |
600 m |
|
Jelžová Emma |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Libiaková Leona |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
2:45.25 |
2:45.25 |
Nžky |
600 m |
|
Miklová Sabina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Predmeská Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:10.47 |
2:10.47 |
Nžky |
600 m |
|
Revajova Romanka |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Rosputinská Miroslava |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Tafernerová Ester |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Tománková Klára |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Veselovská Ivana |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Červenáková Mia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
4:31.46 |
4:31.46 |
Nžky |
1000 m |
|
Ištvánová Nela |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Kubinyiová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
4:17.09 |
4:17.09 |
Nžky |
1000 m |
|
Rajčanová Nela Vivien |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Švantnerová Jela |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
4:02.86 |
4:02.86 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Erneková Laura |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:07.22 |
06:07.22 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Fusková Lea |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:54.59 |
05:54.59 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Gombalová Jasminka |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:29.11 |
06:29.11 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Houšková Daniela |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:59.8 |
05:59.8 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kolláriková Nella |
10 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kováčiková Anna |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:45.17 |
05:45.17 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kravčíková Jasmína |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:30.35 |
06:30.35 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Lopatková Petra |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
05:51.14 |
05:51.14 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Medveďová Bronislava |
09 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:01.8 |
06:01.8 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Perichtová Alžbeta |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
06:45.27 |
06:45.27 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Svitačová Stella |
11 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
07:25.20 |
07:25.20 |
Nžky |
výška |
|
Gregušová Saška |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Alušíková Alžbeta |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
317 |
317 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
382 |
382 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bizoňová Klaudia |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Blaščíková Dorota |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Čemanová Lujza |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
382 |
382 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Červenáková Mia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
337 |
337 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Čuga Adela |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Dohnanová Michaela |
11 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Domanická Ema |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Dunajská Vivien |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Fehérová Lea |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Grebáčová Sofia |
11 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Gregušová Saška |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
400 |
400 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Guevara Matilda |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
318 |
318 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hellebrandt Lilly |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Húsenicová Natália |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Janeková Dominika |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Jelžová Emma |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kováčová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kuštiková Nella |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Libiaková Leona |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
282 |
282 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Luptáková Eliška |
10 |
AK Mostáreň Brezno |
|
270 |
270 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mačuhová Lucia |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Maľová Lilien |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Paučová Nicole |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Póčová Ela |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Primusová Liliana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
351 |
351 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Revajova Romanka |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Schererová Claudia |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
325 |
325 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Štangová Lujza |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Veselovská Ivana |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vicianová Nina |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Zelmanová Alžbeta |
10 |
Atletický klub Krupina |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Alušíková Alžbeta |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
17.14 |
17.14 |
Nžky |
kriket |
|
Burská Lenka |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Caliscibettová Timea |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Homolová Sara |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Hrončová Sabina |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Ištvánová Nela |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kadlecová Lucia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
11.52 |
11.52 |
Nžky |
kriket |
|
Kiseleva Daria (C) |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Liškayova Zdenka |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Mačuhová Lucia |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.47 |
11.47 |
Nžky |
kriket |
|
Paučová Nicole |
11 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Pittnerová Sofia |
09 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Primusová Liliana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
25.30 |
25.30 |
Nžky |
kriket |
|
Rajčanová Nela Vivien |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Rosputinská Miroslava |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Sojková Eva |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Tafernerová Ester |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Vetráková Adriana |
09 |
AK Mostáreň Brezno |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Alušíková Alžbeta |
09 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Babicová Nelly |
10 |
BŠK Banská Bystrica (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Beňušková Hana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bieliková Patrícia |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bindzárová Natália |
10 |
BŠK Banská Bystrica (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Blaščíková Dorota |
11 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Burská Lenka |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Čemanová Lujza |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Čuga Adela |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Domanická Ema |
11 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Drmajová Diana |
10 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dzurová Sára |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Fehérová Lea |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Glázerová Nina |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gregušová Saška |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Haffnerová Patrícia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hejčíková Nina |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hellebrandt Lilly |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Homolová Sara |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hrončová Sabina |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Húsenicová Natália |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ištvánová Nela |
09 |
BŠK Banská Bystrica (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jandelová Laura |
11 |
BŠK Banská Bystrica (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Jelžová Emma |
11 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kadlecová Lucia |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kiseleva Daria (C) |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kováčová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubinyiová Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Kuštiková Nella |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Liškayova Zdenka |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Lúcaníková Karin |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mačuhová Lucia |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Maľová Lilien |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Michalová Alica |
10 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Miklová Sabina |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Novysedláková Paťka |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Novysedláková Peťka |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Predmeská Lucia |
10 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Primusová Liliana |
09 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Rajčanová Nela Vivien |
09 |
MŠk Žiar nad Hronom (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Revajova Romanka |
10 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Sedliaková Dominika |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Štangová Lujza |
12 |
MŠk Žiar nad Hronom (D) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Švantnerová Jela |
09 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Tafernerová Ester |
10 |
MŠk Žiar nad Hronom (C) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Targošová Paulína |
09 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tománková Klára |
10 |
BŠK Banská Bystrica (B) |
|
|
|