<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých, Bratislava, 16. 2. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Burik Dávid 97 Akademik TU Košice 07.30
M 60 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice 07.12
M 60 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice 07.52
M 60 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.16
M 60 m Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 07.52
M 60 m Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.68
M 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.75
M 200 m Dulina Samuel 01 Akademik TU Košice 23.15
M 200 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice 23.63
M 200 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice 24.60
M 200 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 25.35
M 400 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov 55.08
M 400 m Dulina Samuel 01 Akademik TU Košice 52.08
M 800 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov
M 800 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.05
M 800 m Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné 2:29.16
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:05.63
M 800 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 2:04.30
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 2:06.98
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 3:58.15
M 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:15.82
M 1500 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:40.97
M 1500 m Ivančo Michal 70 1.Atletický klub Humenné 4:58.92
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:16.88
M 1500 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Bratislava 4:10.81
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:54.81
M 1500 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava 4:53.40
M 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:17.66
M 1500 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:11.16
M 3000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 09:38.04
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:22.47
M 60 m pr. 106,7 Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
M výška Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra 180
M žrď Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 330
M diaľka Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 656
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 692
M diaľka Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 571
M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 13.90
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.11
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.41 16.41
J 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.45
J 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.02
J 60 m Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou
J 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.55
J 60 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 07.33
J 60 m Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 07.63
J 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.61
J 200 m Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou
J 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 24.94
J 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 24.60
J 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 51.80
J 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 54.60
J 3000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 09:47.34
J výška Hermanovský Jakub 02 MŠK Vranov nad Topľou 160
J žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 410
J diaľka Karabin Patrik 01 MŠK Vranov nad Topľou
J guľa 6 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.25 17.25
J guľa 6 kg Kozár Martin 01 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.34
J guľa 6 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.96
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.60
Dci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 07.71
Dci 60 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 07.89
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.27
Dci 60 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 07.50
Dci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Dci 60 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
Dci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.58
Dci 60 m Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.56
Dci 60 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice 08.49
Dci 60 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 07.91
Dci 60 m Kövesi Mikuláš 03 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 60 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.80
Dci 60 m Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 08.38
Dci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 07.90
Dci 60 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 07.28
Dci 60 m Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
Dci 60 m Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 08.31
Dci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.67
Dci 60 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 07.55
Dci 60 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 07.75
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 24.60
Dci 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 26.02
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.23
Dci 200 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 24.64
Dci 200 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 25.82
Dci 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 29.36
Dci 200 m Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 200 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice
Dci 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 24.80
Dci 200 m Kövesi Mikuláš 03 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 200 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 22.22
Dci 200 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 24.89
Dci 200 m Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.93
Dci 400 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 58.52
Dci 400 m Kiráľ Daniel 04 Akademik TU Košice
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 55.07
Dci 400 m Kövesi Mikuláš 03 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 400 m Lokšík Ján 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 52.92
Dci 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 55.79
Dci 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:17.42
Dci 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:18.27
Dci 800 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov
Dci 800 m Lokšík Ján 04 1.Atletický klub Humenné 2:42.87
Dci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 2:16.29
Dci 1500 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 5:07.20
Dci 60 m pr. 91,4 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice 08.74
Dci 60 m pr. 91,4 Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 10.72
Dci 60 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 09.79
Dci 60 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci 60 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 08.71
Dci 60 m pr. 91,4 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 177
Dci výška Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 188
Dci výška Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 173
Dci výška Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 554
Dci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 604
Dci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 543
Dci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Dci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 549
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 585
Dci diaľka Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 542
Dci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 643
Dci trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 12.09
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 10.94
Dci trojskok Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 11.61
Dci trojskok Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice 10.12
Dci guľa 5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.97
Dci guľa 5 kg Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov
Dci guľa 5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.15
Dci guľa 5 kg Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa 07.74
Žci 60 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 08.09
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.17
Žci 60 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 08.65
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 07.86
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.09
Žci 60 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.12
Žci 60 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.25
Žci 60 m Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice 10.02
Žci 60 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.45
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.61
Žci 60 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.16
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.70
Žci 150 m Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 21.56
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 18.95
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.34
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 21.35
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.38
Žci 150 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 150 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 22.89
Žci 150 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.68
Žci 150 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.79
Žci 150 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 150 m Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.46
Žci 150 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.27
Žci 300 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 47.81
Žci 300 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 38.75
Žci 300 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.73
Žci 300 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou
Žci 300 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 44.53
Žci 300 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.96
Žci 300 m Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 46.62
Žci 300 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 47.77
Žci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 41.23
Žci 800 m Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:59.86
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:16.58
Žci 800 m Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:51.08
Žci 800 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 2:29.81
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:31.27
Žci 3000 m Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12:40.16
Žci 3000 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice
Žci 3000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10:43.02
Žci 3000 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 60 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 09.56
Žci 60 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.88
Žci 60 m pr. 83,8 Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žci 60 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 09.63
Žci 60 m pr. 83,8 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m pr. 83,8 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.14
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 175
Žci výška Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 153
Žci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 160
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Žci výška Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 155
Žci výška Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov 140
Žci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 155
Žci výška Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 513
Žci diaľka Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Žci diaľka Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 473
Žci diaľka Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 416
Žci diaľka Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 410
Žci diaľka Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 399
Žci diaľka Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 440
Žci guľa 4 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 09.68
Žci guľa 4 kg Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.45
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.69
Žci guľa 4 kg Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Kažimír Šimon 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.67
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.14
Žci guľa 4 kg Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.41
Mžci 60 m Dubecký Martin 08 SOPKA Seňa
Mžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.67
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžci 60 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.10
Mžci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.70
Mžci 60 m Kiss Marko 08 AK Slávia TU Košice 10.33
Mžci 60 m Klimčík Michal 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Kostík Lukáš 09 AK Slávia TU Košice 10.08
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.02
Mžci 60 m Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA 08.78
Mžci 60 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.22
Mžci 60 m Migas Anton 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.53
Mžci 150 m Baláž Michal 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Dubecký Martin 08 SOPKA Seňa
Mžci 150 m Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa 26.10
Mžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.80
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.23
Mžci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 21.19
Mžci 150 m Klimčík Michal 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 22.09
Mžci 150 m Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA
Mžci 150 m Migas Anton 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.69
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.12
Mžci 600 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:53.80
Mžci 600 m Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 2:05.85
Mžci 600 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 2:08.73
Mžci 600 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:00.83
Mžci 600 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:56.41
Mžci 600 m Migas Anton 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 600 m Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa
Mžci 600 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:48.84
Mžci 1500 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5:27.17
Mžci 60m p 76,2-7,5 Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa 13.76
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 14.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.83
Mžci výška Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci výška Ďuďák Sebastián 07 SOPKA Seňa
Mžci výška Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 125
Mžci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 144
Mžci výška Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa
Mžci výška Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 115
Mžci diaľka Dubecký Martin 08 SOPKA Seňa
Mžci diaľka Griglák Denis 08 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 360
Mžci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 276
Mžci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 418
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 448
Mžci diaľka Kiss Marko 08 AK Slávia TU Košice 236
Mžci diaľka Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Kostík Lukáš 09 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 394
Mžci diaľka Lukáš Michal 08 Občianske združenie TABATA 418
Mžci diaľka Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Mžci diaľka Ptáček Douglas 08 SOPKA Seňa
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 457
Mžci diaľka Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 346
Mžci diaľka Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 462
Mžci guľa 3 kg Baláž Michal 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.10
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.09
Mžci guľa 3 kg Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.59
Ž 60 m Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 08.79
Ž 60 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.15
Ž 60 m Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.81
Ž 60 m Rohályová Diana 02 Akademik TU Košice 08.44
Ž 200 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 26.65
Ž 200 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 26.57
Ž 200 m Rohályová Diana 02 Akademik TU Košice 27.75
Ž 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 585
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.56
Ž guľa 4 kg Hamráková Karolína 99 Akademik TU Košice 09.56
Ž guľa 4 kg Svitanová Patricia 00 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 08.86
Jky 60 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.68
Jky 200 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 28.66
Jky guľa 4 kg Jacková Anna Nathália 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 09.88
Jky guľa 4 kg Lenková Denisa 02 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.34
Jky guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.42
Dky 60 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 09.53
Dky 60 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 08.43
Dky 60 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 60 m Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.00
Dky 60 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 60 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 08.37
Dky 60 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 08.69
Dky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 08.73
Dky 60 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany 08.72
Dky 60 m Petrášová Mia 04 Atletický oddiel Svit 08.73
Dky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Dky 60 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 09.55
Dky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Dky 200 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 27.26
Dky 200 m Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Dky 200 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 27.39
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 28.07
Dky 200 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.07
Dky 200 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice
Dky 200 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 29.53
Dky 400 m Chovanová Viktória 03 Atletika Košice o.z.
Dky 400 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 64.53
Dky 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 63.61
Dky 800 m Chovanová Viktória 03 Atletika Košice o.z.
Dky 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:23.22
Dky 800 m Jordánová Viktória 04 Atletický oddiel Svit
Dky 1500 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 60m p 76,2-8,5 Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 60m p 76,2-8,5 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Dky 60m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.03
Dky výška Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 150
Dky výška Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 145
Dky diaľka Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 367
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit 536
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 461
Dky diaľka Petrášová Mia 04 Atletický oddiel Svit 450
Dky guľa 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 09.37
Dky guľa 3 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.50
Dky guľa 3 kg Lischková Ulrlika 03 AK Slávia TU Košice 07.51
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Žky 60 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.86
Žky 60 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 08.54
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.05
Žky 60 m Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.96
Žky 60 m Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 08.76
Žky 60 m Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.07
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
Žky 60 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 08.74
Žky 60 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.52
Žky 60 m Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 09.02
Žky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 08.99
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 07.98
Žky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.65
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.69
Žky 60 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 10.74
Žky 60 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 08.86
Žky 60 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 09.39
Žky 60 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 08.47
Žky 60 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 10.09
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Žky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.46
Žky 150 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.80
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.68
Žky 150 m Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 150 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.96
Žky 150 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.62
Žky 150 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.08
Žky 150 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.74
Žky 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 21.85
Žky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.05
Žky 150 m Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 22.58
Žky 150 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 21.41
Žky 150 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 22.55
Žky 150 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 20.50
Žky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 21.57
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.78
Žky 150 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 21.81
Žky 150 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.45
Žky 300 m Balázs Rita 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.52
Žky 300 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 44.20
Žky 300 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 300 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 48.63
Žky 300 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 51.70
Žky 300 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Žky 300 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 47.11
Žky 300 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.17
Žky 300 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 47.90
Žky 300 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 47.67
Žky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.98
Žky 300 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.28
Žky 800 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 2:27.86
Žky 800 m Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 3:07.66
Žky 800 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 2:49.57
Žky 800 m Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:24.22
Žky 800 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 3:12.52
Žky 800 m Machynková Miroslava 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 800 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:34.79
Žky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 2000 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Enekešová Daniela 05 Atletický oddiel Svit
Žky 2000 m Enekešová Ema 05 Atletický oddiel Svit
Žky 2000 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 7:19.01
Žky 2000 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:11.76
Žky 60m p 76,2-8,2 Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Žky 60m p 76,2-8,2 Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60m p 76,2-8,2 Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice
Žky 60m p 76,2-8,2 Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Žky výška Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 130
Žky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 140
Žky výška Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 143
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 150
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 155
Žky výška Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 162
Žky žrď Šimková Anna 06 Akademik TU Košice 300
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 270
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Žky diaľka Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné
Žky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 435
Žky diaľka Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 330
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 516
Žky diaľka Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit 420
Žky diaľka Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 255
Žky diaľka Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 408
Žky diaľka Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 383
Žky diaľka Malecová Viktória 06 AK Slávia TU Košice 327
Žky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 502
Žky diaľka Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 351
Žky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 402
Žky diaľka Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 366
Žky diaľka Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 379
Žky diaľka Vargová Gabriela 06 Atletika Košice o.z. 362
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 478
Žky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.66
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.94
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.26
Žky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.90
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.76
Žky guľa 3 kg Stanková Kristína 06 ŠŠK-Junior Prešov 07.67
Mžky 60 m Borošová Adelka 08 AK Slávia TU Košice 09.96
Mžky 60 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.35
Mžky 60 m Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.77
Mžky 60 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 10.34
Mžky 60 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.75
Mžky 60 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.98
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.10
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Mžky 60 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 09.76
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 08.61
Mžky 60 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Mžky 60 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.45
Mžky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 08.76
Mžky 60 m Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice 10.66
Mžky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 09.02
Mžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Mžky 60 m Valkayová Bettina 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.95
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.56
Mžky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.82
Mžky 150 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 26.48
Mžky 150 m Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.61
Mžky 150 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.44
Mžky 150 m Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Mžky 150 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.98
Mžky 150 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 26.43
Mžky 150 m Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.14
Mžky 150 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.84
Mžky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 21.90
Mžky 150 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.51
Mžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.86
Mžky 150 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.07
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.56
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 21.55
Mžky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.45
Mžky 600 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.48
Mžky 600 m Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice 2:20.74
Mžky 600 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 2:04.56
Mžky 600 m Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:06.83
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 2:04.87
Mžky 600 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:04.85
Mžky 600 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 600 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 600 m Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:08.83
Mžky 600 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:29.83
Mžky 600 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:17.80
Mžky 600 m Valkayová Bettina 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 1500 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 6:33.19
Mžky 1500 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 1500 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 5:39.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Fodorová Lívia 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.25
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60m p 76,2-7,5 Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 14.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.68
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Mžky výška Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 115
Mžky výška Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 115
Mžky výška Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky výška Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 120
Mžky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 142
Mžky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Mžky výška Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov 120
Mžky výška Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 138
Mžky diaľka Borošová Adelka 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa 330
Mžky diaľka Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 246
Mžky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 346
Mžky diaľka Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 418
Mžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 419
Mžky diaľka Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 338
Mžky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 362
Mžky diaľka Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 372
Mžky diaľka Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 310
Mžky diaľka Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 323
Mžky diaľka Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 385
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 418
Mžky diaľka Šoltýsová Diana 07 AK Slávia TU Košice 235
Mžky diaľka Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 340
Mžky diaľka Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 358
Mžky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 341
Mžky guľa 3 kg Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.10
Mžky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.09
Mžky guľa 3 kg Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.38
Mžky guľa 3 kg Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.67
Mžky guľa 3 kg Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Mžky guľa 3 kg Osifová Soňa 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 3 kg Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 04.75
Mžky guľa 3 kg Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.97
Mžky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.52
Mžky guľa 3 kg Valkayová Bettina 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 05.08
Nžci 60 m Ambrózy Šimon 10 Občianske združenie TABATA
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.40
Nžci 60 m Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA 09.79
Nžci 60 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 10.54
Nžci 60 m Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.96
Nžci 60 m Kostík Lukáš 09 AK Slávia TU Košice 10.08
Nžci 60 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.63
Nžci 60 m Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 10.50
Nžci 60 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA 10.61
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Nžci 150 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 26.69
Nžci 150 m Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci 150 m Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 27.25
Nžci 150 m Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci 150 m Kostík Lukáš 09 AK Slávia TU Košice 25.19
Nžci 150 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 150 m Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Nžci 150 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.03
Nžci 150 m Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 27.74
Nžci 150 m Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA
Nžci 600 m Ambrózy Šimon 10 Občianske združenie TABATA
Nžci 600 m Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 600 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:13.99
Nžci 600 m Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Nžci 600 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:13.73
Nžci 600 m Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 600 m Šichta Ján 10 Občianske združenie TABATA
Nžci 1000 m Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA
Nžci 1000 m Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci 1000 m Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci výška Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci diaľka z mies.o Ambrózy Šimon 10 Občianske združenie TABATA
Nžci diaľka z mies.o Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 336
Nžci diaľka z mies.o Beniač Matej 10 Občianske združenie TABATA
Nžci diaľka z mies.o Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa 286
Nžci diaľka z mies.o Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Griglák Daniel 10 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
Nžci diaľka z mies.o Guman Ivo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 259
Nžci diaľka z mies.o Kočiš Hugo 10 SOPKA Seňa
Nžci diaľka z mies.o Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Ptáček Luis 09 SOPKA Seňa
Nžci diaľka z mies.o Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka z mies.o Szabo Viktor 12 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 60 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 11.73
Nžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.67
Nžky 60 m Hvizdošová Galina 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.71
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.95
Nžky 60 m Psotová Barbora 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 60 m Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.78
Nžky 150 m Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Fodorova Lucia 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 24.33
Nžky 150 m Hvizdošová Galina 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 24.21
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 22.20
Nžky 150 m Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 25.51
Nžky 600 m Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:15.9
Nžky 1000 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky výška Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Fodorova Lucia 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky diaľka z mies.o Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 277
Nžky diaľka z mies.o Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 395
Nžky diaľka z mies.o Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 323
Nžky diaľka z mies.o Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 383
Nžky diaľka z mies.o Psotová Barbora 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka z mies.o Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 367