<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek, Dubnica nad Váhom, 5. 10. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.13
Dci 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.5
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.48
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.71
Dci 100 m Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 11.91
Dci 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.89
Dci 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.70
Dci 100 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 11.38
Dci 100 m Michalko Samuel 03 AK Slávia TU Košice 11.22
Dci 100 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 12.4
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 11.59
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.64
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 24.56
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.17
Dci 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 23.67
Dci 200 m Čaládi Samuel 03 AC Stavbár Nitra 25.47
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 23.46
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.42
Dci 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.53
Dci 200 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 24.84
Dci 200 m Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 23.29
Dci 200 m Michalko Samuel 03 AK Slávia TU Košice 22.33
Dci 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.85
Dci 200 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.81
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.37
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.50
Dci 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.64
Dci 400 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 57.64
Dci 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 58.05
Dci 400 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 57.77
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 53.99
Dci 400 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
Dci 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 56.68
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.24
Dci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:29.21
Dci 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 800 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:15.99
Dci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.03
Dci 800 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice 2:23.51
Dci 800 m Marx Bence 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.28
Dci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Dci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.86
Dci 800 m Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1500 m Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra 4:47.96
Dci 1500 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra 4:43.57
Dci 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:23.83
Dci 1500 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:50.02
Dci 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:23.90
Dci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra 11:02.93
Dci 3000 m Niedelský Šimon 03 AK Slávia TU Košice
Dci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 10:44.70
Dci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.32
Dci 3000 m Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra 12:07.86
Dci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 12:24.58
Dci 3000 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 12:21.08
Dci 110 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 20.98
Dci 110 m pr. 91,4 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 19.93
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.58
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.39
Dci 110 m pr. 91,4 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 14.23
Dci 110 m pr. 91,4 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 110 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.48
Dci 110 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 110 m pr. 91,4 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 20.36
Dci 110 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 15.86
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 69.96
Dci 400 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 65.51
Dci 400 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 62.73
Dci 400 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 59.40
Dci 400 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 61.22
Dci 400 m pr. 83,8 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 61.95
Dci 400 m pr. 83,8 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 63.41
Dci 2000 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 2000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 7:40.71
Dci 2000 m pr. 91,4 Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
Dci 2000 m pr. 91,4 Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 7:09.63
Dci 2000 m pr. 91,4 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 2000 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 7:44.08
Dci chôdza 5000 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci výška Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 186
Dci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Dci výška Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 140
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 175
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 184
Dci výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 181
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184
Dci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 169
Dci výška Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky 159
Dci výška Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 175
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 170
Dci žrď Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra 240
Dci žrď Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 260
Dci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Dci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 280
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Pavlovič Matej 03 AC Stavbár Nitra 220
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 642
Dci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 504
Dci diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 634
Dci diaľka Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
Dci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 469
Dci diaľka Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 571
Dci diaľka Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 607
Dci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 515
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 576
Dci diaľka Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 520
Dci diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 625
Dci diaľka Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 533
Dci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Dci diaľka Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 541
Dci diaľka Žitňák Róbert 03 CVČ Liptovský Mikuláš 530
Dci trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.09
Dci trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 12.02
Dci trojskok Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 10.49
Dci trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 12.87
Dci trojskok Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 10.80
Dci trojskok Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 10.82
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 12.44
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 11.73
Dci guľa 5 kg Baláž Richard 04 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.67
Dci guľa 5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 10.02
Dci guľa 5 kg Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.98
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 10.73
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.02
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.88
Dci guľa 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 10.47
Dci guľa 5 kg Pifko Štefan 03 Atletický club Nové Zámky 11.81
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 12.07
Dci disk 1,5 kg Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.96
Dci disk 1,5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.14
Dci disk 1,5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 27.60
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 32.15
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 35.67
Dci disk 1,5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 51.54
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 28.69
Dci disk 1,5 kg Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 35.81
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 26.02
Dci kladivo 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 28.95
Dci kladivo 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Pifko Štefan 03 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Rendek Dalibor 03 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Straňák Oskar 03 AC Stavbár Nitra
Dci kladivo 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 25.89
Dci oštep 600 g Baláž Richard 04 Atletický club Nové Zámky 26.83
Dci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 40.10
Dci oštep 600 g Branderský Sebastian 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 600 g Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 600 g Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 29.00
Dci oštep 600 g Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 600 g Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 600 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci oštep 600 g Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci oštep 600 g Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
Dci oštep 600 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 46.11
Dci oštep 600 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 42.97
Dci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 38.19
Dci oštep 600 g Rendek Dalibor 03 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 600 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci oštep 600 g Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Čaládi Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 4 x 100 m kluby Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Michalko Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 4 x 100 m kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Sopko William 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Straňák Oskar 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Šášik Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Žitňák Róbert 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 1-2-3-4 kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 1-2-3-4 kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 1-2-3-4 kluby Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Sopko William 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Žitňák Róbert 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100 m Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.33
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.04
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 13.05
Dky 100 m Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Dky 100 m Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 13.73
Dky 100 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 14.18
Dky 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.07
Dky 100 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13
Dky 100 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Dky 100 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 14.10
Dky 100 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 13.11
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.63
Dky 100 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.84
Dky 100 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 14.04
Dky 100 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 15.21
Dky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 14.35
Dky 200 m Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.25
Dky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.15
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 27.20
Dky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Dky 200 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 31.47
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.44
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.24
Dky 200 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 27.92
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.57
Dky 200 m Vranovská Mária 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 65.28
Dky 400 m Celerínová Katarína 03 Atletický klub ZTS Martin 61.29
Dky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 60.56
Dky 400 m Kotianová Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 69.15
Dky 400 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 69.49
Dky 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 59.19
Dky 400 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.64
Dky 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 63.61
Dky 400 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 62.07
Dky 400 m Pelikánová Karina 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Dky 400 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.00
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 65.61
Dky 800 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.29
Dky 800 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 800 m Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:45.13
Dky 800 m Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:24.21
Dky 800 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 2:17.19
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:25.97
Dky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:20.29
Dky 1500 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:53.19
Dky 1500 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom 6:27.95
Dky 1500 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 5:12.86
Dky 1500 m Pavlendová Miroslava 03 ŠK ŠOG Nitra 6:19.36
Dky 1500 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 6:21.73
Dky 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.39
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:14.63
Dky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:39.98
Dky 3000 m Bálintová Hana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 3000 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13:48.21
Dky 3000 m Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 13:16.14
Dky 3000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 12:20.35
Dky 3000 m Kotianová Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 11:22.62
Dky 3000 m Krejzlová Katarína 02 Atletický klub ZTS Martin
Dky 3000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 14:05.69
Dky 3000 m Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 3000 m Pelikánová Karina 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 3000 m Vyletelová Klára 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100m p 76,2-8,5 Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom 20.12
Dky 100m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 15.60
Dky 100m p 76,2-8,5 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 14.66
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.93
Dky 100m p 76,2-8,5 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 14.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.25
Dky 100m p 76,2-8,5 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 16.80
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.79
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.06
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.15
Dky 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 83.91
Dky 400 m pr. 76,2 Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 75.41
Dky 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 63.97
Dky 400 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 83.02
Dky 400 m pr. 76,2 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 71.01
Dky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 67.33
Dky 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 70.08
Dky 400 m pr. 76,2 Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 67.36
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 69.89
Dky 2000 m pr. 76,2 Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 8:58.57
Dky 2000 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 10:14.85
Dky 2000 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 2000 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 8:44.76
Dky 2000 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 2000 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 8:04.52
Dky 2000 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 2000 m pr. 76,2 Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 7:49.09
Dky chôdza 5000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 26:28.94
Dky chôdza 5000 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky chôdza 5000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 26:45.01
Dky chôdza 5000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 27:17.15
Dky chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 27:30.32
Dky chôdza 5000 m Hubcejová Laura 03 Atletický klub ZTS Martin 32:16.88
Dky chôdza 5000 m Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky chôdza 5000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky chôdza 5000 m Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky chôdza 5000 m Zemková Klára 02 Atletický klub ZTS Martin
Dky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 150
Dky výška Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 130
Dky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 140
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 155
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 146
Dky výška Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Dky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Dky výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky žrď Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 260
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 200
Dky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Dky diaľka Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 481
Dky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 537
Dky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 495
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Dky diaľka Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 440
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 486
Dky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 486
Dky diaľka Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 443
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 455
Dky diaľka Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 435
Dky diaľka Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky diaľka Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 527
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 523
Dky diaľka Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 504
Dky diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 488
Dky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 489
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 581
Dky trojskok Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.00
Dky trojskok Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.99
Dky trojskok Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 10.47
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Dky trojskok Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky trojskok Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 09.64
Dky trojskok Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 10.05
Dky trojskok Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.05
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.56
Dky guľa 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 08.85
Dky guľa 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 09.29
Dky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 09.93
Dky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Dky guľa 3 kg Csonka Vanessa 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.17
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.68
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.71
Dky guľa 3 kg Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.84
Dky guľa 3 kg Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 10.20
Dky guľa 3 kg Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 06.65
Dky guľa 3 kg Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom 09.60
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 09.00
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.76
Dky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 12.30
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra 08.60
Dky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.29
Dky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 21.98
Dky disk 1 kg Csonka Vanessa 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 20.08
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.64
Dky disk 1 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.07
Dky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Dky disk 1 kg Lešková Jana 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky disk 1 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.05
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Dky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.67
Dky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 24.35
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.28
Dky kladivo 3 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 38.22
Dky kladivo 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky kladivo 3 kg Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.20
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 32.57
Dky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.42
Dky kladivo 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.12
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 34.39
Dky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.48
Dky kladivo 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 21.20
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 24.29
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.65
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Dky oštep 500 g Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 33.88
Dky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 30.33
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 35.92
Dky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.46
Dky oštep 500 g Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 26.30
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Dky oštep 500 g Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.82
Dky oštep 500 g Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.85
Dky oštep 500 g Hozáková Michaela 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.21
Dky oštep 500 g Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 27.17
Dky oštep 500 g Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra 16.39
Dky oštep 500 g Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.16
Dky oštep 500 g Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 38.49
Dky oštep 500 g Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.14
Dky 4 x 100 m kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 4 x 100 m kluby Batky Jázmin 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Danielova Nina 02 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Dky 4 x 100 m kluby Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 4 x 100 m kluby Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin (C)
Dky 4 x 100 m kluby Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Dky 4 x 100 m kluby Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Dky 4 x 100 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom (C)
Dky 4 x 100 m kluby Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 4 x 100 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 4 x 100 m kluby Pavlendová Miroslava 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Vranovská Mária 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Annusová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Bálintová Hana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Dunajská Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Hrbasová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Pelikánová Karina 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby Vranovská Mária 02 AO TJ Slávia STU Bratislava