<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo Atletickej ligy, Dubnica nad Váhom, 9. 6. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.47
M 100 m Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 10.91
M 100 m Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.17
M 100 m Benda Jakub 00 Naša atletika 11.18
M 100 m Bottlík Jakub 94 AK Slávia UK Bratislava
M 100 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.46
M 100 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 11.81
M 100 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.03
M 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 11.53
M 100 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 10.84
M 100 m Danilov Oleksandr 87 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.10
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.35
M 100 m Escher Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.34
M 100 m Hýbela Michal 84 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.68
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.09
M 100 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 10.67
M 100 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.06
M 100 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.61
M 100 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 100 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 11.22
M 100 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 12.72
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.20
M 100 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 12.80
M 100 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.34
M 100 m Ralík Maroš 01 AK Slávia UK Bratislava
M 100 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 10.81
M 100 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 11.57
M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.51
M 100 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
M 100 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 12.05
M 100 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 11.24
M 100 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 12.09
M 100 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra 12.79
M 100 m Volko Ján 96 AC Stavbár Nitra 10.13
M 400 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava
M 400 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.03
M 400 m Bartoš Filip 99 Bežecký klub Lysá pod Makytou 53.30
M 400 m Beloš Adam 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.99
M 400 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.81
M 400 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 47.70
M 400 m Danilov Oleksandr 87 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.10
M 400 m Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra 48.49
M 400 m Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.07
M 400 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.78
M 400 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 51.81
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.20
M 400 m Golešényi Adriano 01 Atletika Bratislava 55.82
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.7
M 400 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.93
M 400 m Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 55.87
M 400 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.40
M 400 m Kvasnica Tomáš 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 400 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 52.01
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.50
M 400 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.93
M 400 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.90
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 51.58
M 400 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 51.66
M 400 m Niko Jozef 70 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.46
M 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 55.93
M 400 m Paulíny Andrej 01 AK Slávia UK Bratislava 51.54
M 400 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra
M 400 m Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 55.11
M 400 m Revaj Erik 01 AK Slávia TU Košice 50.74
M 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 53.32
M 400 m Sýkora Jan 92 AC Stavbár Nitra
M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.46
M 400 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 49.46
M 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.00
M 400 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 58.31
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 53.20
M 400 m Vnučko Daniel 97 AC Stavbár Nitra
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.41
M 800 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:05.95
M 800 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:58.25
M 800 m Drblík Vladimír 00 AO Sparta Považská Bystrica 2:09.53
M 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:06.70
M 800 m Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:55.70
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:54.85
M 800 m Fridmanský Denis 01 AK Slávia TU Košice 2:08.18
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.90
M 800 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:59.11
M 800 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:02.26
M 800 m Lazar Samuel 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:07.42
M 800 m Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:10.06
M 800 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 800 m Paulíny Andrej 01 AK Slávia UK Bratislava 1:52.40
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:57.48
M 800 m Revaj Filip 02 AK Svetlošák Banská Bystrica 1:54.29
M 800 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:08.08
M 800 m Staš Marek 86 AK Slávia TU Košice
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:18.19
M 800 m Sýkora Jan 92 AC Stavbár Nitra
M 800 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 1:55.81
M 800 m Šmida Róbert 99 AK Slávia UK Bratislava 2:10.67
M 800 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:02.62
M 800 m Vajs Roman 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 800 m Vojtáš Nicolas 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.36
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:15.18
M 3000 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 09:06.71
M 3000 m Červeňák Michal 92 AC Michalovce
M 3000 m Ďurec Peter 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08:29.15
M 3000 m Fedák Matej 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:42.89
M 3000 m Fridmanský Denis 01 AK Slávia TU Košice 09:31.95
M 3000 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 3000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice
M 3000 m Jakubčiak Miloš 67 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M 3000 m Kašša Ladislav 98 KĽŠ KRYHA Bratislava 09:01.42
M 3000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:01.81
M 3000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08:58.66
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:37.36
M 3000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08:49.06
M 3000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón
M 3000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09:38.77
M 3000 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M 3000 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice 15.05
M 110 m pr. 106,7 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 16.21
M 110 m pr. 106,7 Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.57
M 110 m pr. 106,7 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 110 m pr. 106,7 Schmöger Martin 95 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.29
M 110 m pr. 106,7 Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.86
M 110 m pr. 106,7 Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.34
M 3000 m pr. 91,4 Kačina Sebastián 00 ŠK ŠOG Nitra 10:28.77
M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11:16.06
M 3000 m pr. 91,4 Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 09:37.10
M 3000 m pr. 91,4 Vajs Roman 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:56.37
M výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 175
M výška Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 180
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214
M žrď Ďuriško Martin 00 AC Stavbár Nitra 430
M žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 395
M žrď Krajňák Tomáš 89 ŠK ŠOG Nitra 510
M žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
M žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
M žrď Lisík Štefan 03 Akademik TU Košice 381
M žrď Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 413
M žrď Ralík Maroš 01 AK Slávia UK Bratislava 455
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 435
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 16.84
M guľa 7,26 kg Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 13.35
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 16.13
M guľa 7,26 kg Daniš David 93 AC Stavbár Nitra 16.45
M guľa 7,26 kg Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 14.24
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.21
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 16.26
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.97
M guľa 7,26 kg Pauer Radovan 86 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M guľa 7,26 kg Pokorný Martin 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.24
M guľa 7,26 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra
M guľa 7,26 kg Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.54
M guľa 7,26 kg Taškár Marek 98 ŠK ŠOG Nitra 12.01
M disk 2 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 45.71
M disk 2 kg Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra
M disk 2 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 50.50
M disk 2 kg Daniš David 93 AC Stavbár Nitra 50.40
M disk 2 kg Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 53.50
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 49.85
M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 31.34
M disk 2 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 47.15
M disk 2 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 30.36
M disk 2 kg Pauer Radovan 86 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M disk 2 kg Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 36.82
M disk 2 kg Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 41.66
M disk 2 kg Ruman Roman 01 ŠK ŠOG Nitra
M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 AC Stavbár Nitra 46.06
M kladivo 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 45.82
M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 53.43
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 82 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.50
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 45.51
M kladivo 7,26 kg Lomnický Marcel 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 77.15
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.79
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 71.83
M oštep 800 g Brunner Igor 85 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.37
M oštep 800 g Čerešňa Miroslav 79 Atletický club Nové Zámky 23.20
M oštep 800 g Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 47.99
M oštep 800 g Gondor Igor 79 AK Slávia UK Bratislava 53.27
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.63
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 69.05
M oštep 800 g Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 47.55
M oštep 800 g Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
M oštep 800 g Taškár Marek 98 ŠK ŠOG Nitra 68.99
M oštep 800 g Žeňúch Patrik 90 AC Stavbár Nitra 78.25
M oštep 800 g Žlnay Martin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.53
M 4 x 100 m kluby Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Baluch Matej 00 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 100 m kluby Beláň Marek 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 100 m kluby Beloš Adam 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 100 m kluby Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 100 m kluby Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Danilov Oleksandr 87 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Dömötör Patrik 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Drugda Patrik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Escher Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava (D)
M 4 x 100 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Golešényi Adriano 01 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 100 m kluby Kačina Sebastián 00 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 100 m kluby Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 100 m kluby Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 4 x 100 m kluby Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 100 m kluby Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice (B)
M 4 x 100 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 100 m kluby Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Revaj Erik 01 AK Slávia TU Košice (B)
M 4 x 100 m kluby Rigler Erik 94 Atletika Bratislava
M 4 x 100 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice (A)
M 4 x 100 m kluby Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 100 m kluby Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra
M 4 x 100 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice (B)
M 4 x 100 m kluby Volko Ján 96 AC Stavbár Nitra
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 13.25
Ž 100 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.95
Ž 100 m Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.13
Ž 100 m Belicová Gabriela 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.12
Ž 100 m Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 13.79
Ž 100 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.83
Ž 100 m Dovjáková Ľubomíra 02 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 14.03
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Ž 100 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 12.86
Ž 100 m Cheremisna Anastasiya 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.23
Ž 100 m Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.15
Ž 100 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 14.18
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.16
Ž 100 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika 14.12
Ž 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.07
Ž 100 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 12.05
Ž 100 m Letovancová Lenka 99 AK Slávia UK Bratislava 13.45
Ž 100 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.19
Ž 100 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 13.65
Ž 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.82
Ž 100 m Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13.95
Ž 100 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.66
Ž 100 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 14.80
Ž 100 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Ž 100 m Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 13.69
Ž 100 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.46
Ž 100 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.87
Ž 100 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.86
Ž 100 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.85
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.14
Ž 400 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 400 m Gajanová Gabriela 99 AK Slávia UK Bratislava 55.19
Ž 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 61.98
Ž 400 m Hálová Katerina 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 400 m Hanzelyová Klaudia 01 AK Slávia TU Košice 64.56
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 60.56
Ž 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.69
Ž 400 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.12
Ž 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 61.65
Ž 400 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 53.41
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 65.06
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.00
Ž 400 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 64.57
Ž 400 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.57
Ž 400 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 400 m Sirůčková Kateřina 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 400 m Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.94
Ž 400 m Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.53
Ž 400 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 60.17
Ž 400 m Štuková Alexandra 90 AK Slávia UK Bratislava 55.23
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 65.65
Ž 400 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 60.05
Ž 400 m Urbanová Andrea 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.30
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.85
Ž 800 m Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:26.79
Ž 800 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:37.77
Ž 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:39.06
Ž 800 m Hálová Katerina 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:11.63
Ž 800 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:34.64
Ž 800 m Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 800 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:31.08
Ž 800 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:20.49
Ž 800 m Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 800 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.33
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.48
Ž 800 m Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07.64
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 AK Slávia TU Košice 2:19.13
Ž 800 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:25.62
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:20.76
Ž 800 m Šamudovská Martina 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.22
Ž 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:11.76
Ž 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:33.29
Ž 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:32.08
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:36.98
Ž 3000 m Debnáriková Sofia 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:32.66
Ž 3000 m Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava 09:52.76
Ž 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:00.35
Ž 3000 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 12:39.32
Ž 3000 m Kutrová Eliška 93 ŠK ŠOG Nitra
Ž 3000 m Maníková Ľubomíra 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09:54.92
Ž 3000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:23.16
Ž 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 12:09.14
Ž 3000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 10:06.92
Ž 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Ž 100 m pr. 83,8 Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 15.84
Ž 100 m pr. 83,8 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m pr. 83,8 Cheremisna Anastasiya 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.95
Ž 100 m pr. 83,8 Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.19
Ž 100 m pr. 83,8 Lajčáková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.16
Ž 100 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 16.29
Ž 100 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 14.27
Ž 3000 m pr. 76,2 Brisudová Anna Mária 98 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13:30.52
Ž 3000 m pr. 76,2 Holecová Dominika 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 3000 m pr. 76,2 Keszeghová Lucia 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:58.24
Ž 3000 m pr. 76,2 Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 13:45.49
Ž 3000 m pr. 76,2 Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 177
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 169
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 183
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 165
Ž výška Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra 163
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 170
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 155
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Ž žrď Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 280
Ž žrď Kuníková Lucia 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 210
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Očkaiová Slavomíra 80 AK Spartak Dubnica nad Váhom 320
Ž žrď Režná Petra 90 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž žrď Seková Zuzana 75 AK Spartak Dubnica nad Váhom 300
Ž žrď Strýčková Veronika 99 AK Slávia UK Bratislava 340
Ž žrď Zhřívalová Denisa 99 AK Slávia UK Bratislava 320
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.09
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 11.22
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.11
Ž guľa 4 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 11.47
Ž guľa 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.22
Ž guľa 4 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.23
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 14.86
Ž guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 11.78
Ž guľa 4 kg Močarniková Vanesa 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž guľa 4 kg Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.25
Ž guľa 4 kg Novotná Jana 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24
Ž guľa 4 kg Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra 11.96
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.37
Ž guľa 4 kg Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 10.92
Ž disk 1 kg Dirnbachová Lucia 00 ŠK ŠOG Nitra 32.92
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 36.89
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 44.70
Ž disk 1 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.43
Ž disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.80
Ž disk 1 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 47.34
Ž disk 1 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 34.66
Ž disk 1 kg Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava 28.07
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.69
Ž disk 1 kg Vargová Leona 99 ŠK ŠOG Nitra 42.06
Ž disk 1 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 35.62
Ž kladivo 4 kg Boldižárová Veronika 03 AO Sparta Považská Bystrica 33.16
Ž kladivo 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 48.38
Ž kladivo 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK ŠOG Nitra 20.92
Ž kladivo 4 kg Jakubcová Barbora 89 ŠK ŠOG Nitra 43.38
Ž kladivo 4 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.72
Ž kladivo 4 kg Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 35.28
Ž kladivo 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava
Ž kladivo 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž kladivo 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.66
Ž oštep 600 g Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 25.02
Ž oštep 600 g Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž oštep 600 g Filová Soňa 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.16
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.68
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.18
Ž oštep 600 g Novotná Jana 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 31.23
Ž oštep 600 g Skuráková Katrin 03 AK Slávia UK Bratislava
Ž oštep 600 g Strýčková Veronika 99 AK Slávia UK Bratislava 35.53
Ž oštep 600 g Zhřívalová Denisa 99 AK Slávia UK Bratislava 22.18
Ž 4 x 100 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 100 m kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 100 m kluby Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 100 m kluby Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 100 m kluby Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 100 m kluby Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 100 m kluby Hanzelyová Klaudia 01 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Haršányová Kristína 00 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Cheremisna Anastasiya 94 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 100 m kluby Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Kováčiková Nikola 99 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice (A)
Ž 4 x 100 m kluby Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 100 m kluby Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Nikolenko Viktoriya 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 100 m kluby Novotná Jana 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Sirůčková Kateřina 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 100 m kluby Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
Ž 4 x 100 m kluby Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 100 m kluby Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 100 m kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice (B)
Ž 4 x 100 m kluby Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 100 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 100 m kluby Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (B)
Ž 4 x 100 m kluby Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava (C)
Ž 4 x 100 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 3000 m Stachova Anita (SVK) 01 Atletika NMnV