<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek, Bratislava, 25. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Šadlák Adrián 01 AO Sparta Považská Bystrica 07.93
M 400 m Šadlák Adrián 01 AO Sparta Považská Bystrica 58.39
Dci 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.33
Dci 60 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.25
Dci 60 m Belluš Martin 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 60 m Bezručka Adam 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.40
Dci 60 m Bleščák Tomáš 02 AK AŠK Slávia Trnava 07.71
Dci 60 m Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky 07.49
Dci 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.74
Dci 60 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 07.53
Dci 60 m Dudáš Adam 01 AK Slávia UK Bratislava 07.44
Dci 60 m Dudra Ján Pavel 01 Atletika Košice o.z. 07.56 07.62
Dci 60 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.69
Dci 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.32
Dci 60 m Fáber René 03 Atletický klub Bojničky 07.52
Dci 60 m Federič Filip 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 07.64
Dci 60 m Gruchalák Filip 01 Atletický klub Bojničky 07.89
Dci 60 m Hajdu Marek 03 ŠK mesta Dudince 08.26
Dci 60 m Hanzluvka Tomáš 02 Akademik TU Košice 07.79
Dci 60 m Haraslin Roman 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.65
Dci 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.29
Dci 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.73
Dci 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.17
Dci 60 m Kajtor Richard 02 ŠK mesta Dudince 07.68
Dci 60 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.81
Dci 60 m Krkoška Filip 01 AK AŠK Slávia Trnava 08.21
Dci 60 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 07.87
Dci 60 m Krokavec Roman 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca 07.50
Dci 60 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 07.66
Dci 60 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 07.77
Dci 60 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 07.75
Dci 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.85
Dci 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.40
Dci 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.95
Dci 60 m Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 08.30
Dci 60 m Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec 07.53
Dci 60 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 07.94
Dci 60 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 07.98
Dci 60 m Paško Adam 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.03
Dci 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.92
Dci 60 m Paterek Tomáš 03 ŠK mesta Dudince 07.99
Dci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.88
Dci 60 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.46
Dci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.50
Dci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.84
Dci 60 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 07.75
Dci 60 m Vánovský Marián 03 ŠK mesta Dudince 08.09
Dci 60 m Vrťo Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.74
Dci 60 m Zachar Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 60 m Zvonár Štefan 01 Atletika Bratislava 08.21 08.09
Dci 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 08.16
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.60
Dci 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
Dci 200 m Bezručka Adam 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.98
Dci 200 m Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky 24.56
Dci 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 25.05
Dci 200 m Dudáš Adam 01 AK Slávia UK Bratislava 23.70
Dci 200 m Dudra Ján Pavel 01 Atletika Košice o.z. 23.88 24.31
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.13
Dci 200 m Fabricius Filip 02 AK Danica Zvolen
Dci 200 m Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 25.12
Dci 200 m Hanzluvka Tomáš 02 Akademik TU Košice 25.53
Dci 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.25
Dci 200 m Kajtor Richard 02 ŠK mesta Dudince 25.37
Dci 200 m Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 25.06
Dci 200 m Krkoška Filip 01 AK AŠK Slávia Trnava 27.21
Dci 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 27.06
Dci 200 m Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.92
Dci 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 24.71
Dci 200 m Lendvorský Klaudio 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.92
Dci 200 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 23.06
Dci 200 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.82 25.82
Dci 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 24.42
Dci 200 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.08
Dci 200 m Satko Andrej 01 AK Inter-SC Bratislava 26.42
Dci 200 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.84
Dci 200 m Šimek Erik 02 AK Danica Zvolen
Dci 200 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.10
Dci 200 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Vrťo Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.98
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 26.92
Dci 400 m Bukovič Peter 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 66.10
Dci 400 m Dömeny Daniel 01 Atletický club Nové Zámky 68.48
Dci 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 54.49
Dci 400 m Fabricius Filip 02 AK Danica Zvolen
Dci 400 m Guga Sebastián 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 54.25
Dci 400 m Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 58.28
Dci 400 m Havlík Marek 01 Atletický klub AC Malacky 50.11
Dci 400 m Kršiak Ján 01 MAC REDOX Lučenec 55.33
Dci 400 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 56.55
Dci 400 m Lendvorský Klaudio 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.02
Dci 400 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 58.18 58.00
Dci 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 53.48
Dci 400 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 60.58
Dci 400 m Palaj Tomáš 02 AK Danica Zvolen 58.75
Dci 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 59.73
Dci 400 m Polák Michal 01 AK Inter-SC Bratislava 54.74
Dci 400 m Rajtík Jakub 01 Atletický klub Bojničky
Dci 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 52.64
Dci 400 m Ruman Dominik 01 ŠK Vital Bratislava 55.94
Dci 400 m Satko Andrej 01 AK Inter-SC Bratislava 58.55
Dci 400 m Smetana Marek 01 1.Atletický klub Humenné 60.34
Dci 400 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 55.22
Dci 400 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56.24
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 55.92
Dci 800 m Bielek Filip 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:17.51
Dci 800 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.30
Dci 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:04.46
Dci 800 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:21.16
Dci 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:13.78
Dci 800 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:04.66
Dci 800 m Guga Sebastián 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.78
Dci 800 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:24.46
Dci 800 m Mistrík Michal 02 AK Danica Zvolen 2:49.68
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Športový klub polície Žilina 2:21.26
Dci 800 m Palaj Tomáš 02 AK Danica Zvolen
Dci 800 m Remiš Michal 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.49
Dci 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:21.98
Dci 800 m Smetana Marek 01 1.Atletický klub Humenné 2:23.66
Dci 800 m Vila - Olah Mateo 02 Atletický klub Bojničky 2:20.35
Dci 800 m Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky 2:21.83
Dci 1500 m Čačík Matej 02 AK Veterán Bratislava 5:05.00 4:52.84
Dci 1500 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 5:11.80
Dci 1500 m Frajberg Nikolaj 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:38.26
Dci 1500 m Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom 4:42.12
Dci 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:42.12 4:27.37
Dci 1500 m Janiček Adam (SVK) 02 Bežecký klub Lysa pod Makytou * 4:42.12
Dci 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:47.22 5:00.08
Dci 1500 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:56.66
Dci 1500 m Ladek Daniel 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra 4:47.08
Dci 1500 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 4:52.41
Dci 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:13.11
Dci 1500 m Semančák Filip 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:36.92
Dci 3000 m Barto Aurel (SVK) 01 zdravie v pohybe Lučatín *
Dci 3000 m Feder Medard 01 Maraton AC Rača 09:30.10
Dci 3000 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 11:08.27
Dci 3000 m Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 11:03.07
Dci 3000 m Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky 11:55.03
Dci 3000 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 11:20.24
Dci 3000 m Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra 10:34.03
Dci 3000 m Surový Samuel 02 AK AŠK Slávia Trnava 10:56.03 10:29.82
Dci 3000 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 09:38.30 10:11.87
Dci 3000 m Urban Oliver 01 Atletický klub ZTS Martin 09:32.19
Dci 60 m pr. 91,4 Hajdu Marek 03 ŠK mesta Dudince 11.01
Dci 60 m pr. 91,4 Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 08.89
Dci 60 m pr. 91,4 Kajtor Richard 02 ŠK mesta Dudince 10.01
Dci 60 m pr. 91,4 Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 09.62
Dci 60 m pr. 91,4 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 09.27 09.00
Dci 60 m pr. 91,4 Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen 10.24
Dci 60 m pr. 91,4 Mihaľko Jakub 03 AK Danica Zvolen 09.18
Dci 60 m pr. 91,4 Németh Ján Daniel 02 Akademik TU Košice 08.91
Dci 60 m pr. 91,4 Paterek Tomáš 03 ŠK mesta Dudince 10.95
Dci 60 m pr. 91,4 Šimek Erik 02 AK Danica Zvolen 10.23
Dci 60 m pr. 91,4 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 09.03 08.82
Dci 60 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK mesta Dudince 10.04
Dci 60 m pr. 91,4 Voľanský Radoslav 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.23
Dci 60 m pr. 83,8 Bujna Ľubomír 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.25
Dci 4 x 200 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Belluš Martin 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Bleščák Tomáš 02 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Borčány Adam 01 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Dömeny Daniel 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Fáber René 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Federič Filip 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Frajberg Nikolaj 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
Dci 4 x 200 m kluby Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Halvoň Pavol 01 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Krkoška Filip 01 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Kršiak Ján 01 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 200 m kluby Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dci 4 x 200 m kluby Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Ladek Daniel 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dci 4 x 200 m kluby Lendvorský Klaudio 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Melicherčík Ján 02 AK Danica Zvolen
Dci 4 x 200 m kluby Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 200 m kluby Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Palaj Tomáš 02 AK Danica Zvolen
Dci 4 x 200 m kluby Paško Adam 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Dci 4 x 200 m kluby Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 200 m kluby Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Šimek Erik 02 AK Danica Zvolen
Dci 4 x 200 m kluby Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dci 4 x 200 m kluby Špak Filip 03 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 200 m kluby Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 200 m kluby Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 200 m kluby Vrťo Adam 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby Zachar Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 200 m kluby Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky
Dci výška Bujna Ľubomír 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 180
Dci výška Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 150
Dci výška Ďuračka Jozef 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 180
Dci výška Dzurišin Samuel 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 175
Dci výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 160
Dci výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 180
Dci výška Šefčík Tomáš 02 ŠK Vital Bratislava 170
Dci výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 188
Dci výška Voľanský Radoslav 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 186
Dci žrď Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 390
Dci žrď Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra 280
Dci žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 360
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 335
Dci žrď Ralík Maroš 01 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 420 420
Dci žrď Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 340
Dci diaľka Belluš Martin 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci diaľka Cvacho Amadeus 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 490
Dci diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 611
Dci diaľka Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 570
Dci diaľka Federič Filip 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 548
Dci diaľka Franek Michal 01 AO Olympia Považská Bystrica 555
Dci diaľka Gruchalák Filip 01 Atletický klub Bojničky 587
Dci diaľka Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 500
Dci diaľka Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 547
Dci diaľka Haraslin Roman 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 470
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 574
Dci diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 643
Dci diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 602
Dci diaľka Krokavec Roman 02 AK Iskra pri ZŠ Revúca 553
Dci diaľka Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 493
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 527
Dci diaľka Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 578
Dci diaľka Medveď Michal 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 517
Dci diaľka Paško Adam 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 564
Dci diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
Dci diaľka Ralík Maroš 01 AC Stavbár Nitra 622
Dci diaľka Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 623
Dci diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 651
Dci diaľka Špak Filip 03 MAC REDOX Lučenec 535
Dci trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 13.09
Dci trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.90
Dci trojskok Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 11.58
Dci trojskok Voľanský Radoslav 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.74
Dci guľa 4 kg Medveď Michal 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 12.05
Dci guľa 5 kg Dzurišin Samuel 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.85
Dci guľa 5 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen 11.69
Dci guľa 5 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen 13.62
Dci guľa 5 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.06 17.08
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.33
Dci guľa 5 kg Kozár Martin 01 AO Športové gymnázium Košice 11.18 11.57
Dci guľa 5 kg Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 12.80
Dci guľa 5 kg Lopaška Adam 01 AC Stavbár Nitra 15.24
Dci guľa 5 kg Mistrík Michal 02 AK Danica Zvolen 08.45
Dci guľa 5 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 11.98
Dky 60 m Bačová Michaela 04 Maraton AC Rača 08.48
Dky 60 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 08.83
Dky 60 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08.47
Dky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.21
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.54
Dky 60 m Brehuvová Erika 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.29
Dky 60 m Čederlová Ela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.22
Dky 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Dky 60 m Háberová Hana 01 AK Inter-SC Bratislava 08.35
Dky 60 m Hanzelyová Klaudia 01 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.67 08.65
Dky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 08.24
Dky 60 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 08.64
Dky 60 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 08.29
Dky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.59
Dky 60 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 08.29
Dky 60 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.02
Dky 60 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 08.74
Dky 60 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Dky 60 m Krajčovičová Petra 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.14
Dky 60 m Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 08.44
Dky 60 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.99
Dky 60 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 08.40
Dky 60 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky 08.37
Dky 60 m Ladányiová Tereza 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 60 m Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava 08.33
Dky 60 m Libičová Lea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.27
Dky 60 m Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 08.63
Dky 60 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 08.41
Dky 60 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 08.53
Dky 60 m Murgašová Ema 01 AK Danica Zvolen 08.89
Dky 60 m Nemcová Adriana 02 Atletika ŠK Skalica
Dky 60 m Nochtová Bianka 03 Športový klub polície Žilina 09.24 09.24
Dky 60 m Okásová Lenka 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.30
Dky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 08.35
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.45
Dky 60 m Plichtová Patrícia 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.51
Dky 60 m Podhorská Katarína 02 Atletický klub ZTS Martin 08.62
Dky 60 m Privalincová Soňa 01 AC Stavbár Nitra 09.10
Dky 60 m Ptáčková Patrícia 02 Atletika ŠK Skalica 08.56
Dky 60 m Sokolová Zuzana 02 Športový klub polície Žilina
Dky 60 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 08.81
Dky 60 m Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina 08.74
Dky 60 m Tomečeková Lenka 01 AK Slávia UK Bratislava 08.22
Dky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.88
Dky 60 m Válkyová Eva 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 60 m Vanovčanová Klára 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.65
Dky 60 m Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.49
Dky 60 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 08.95
Dky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 28.63
Dky 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 29.27
Dky 200 m Brehuvová Erika 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.98
Dky 200 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina 27.80 29.45
Dky 200 m Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 28.98
Dky 200 m Dudíková Ema 02 Atletika Bratislava 27.53 27.53
Dky 200 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 27.21
Dky 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 26.06
Dky 200 m Háberová Hana 01 AK Inter-SC Bratislava 29.61
Dky 200 m Hanzelyová Klaudia 01 TJ Tatran Spišská Nová Ves 28.70 28.28
Dky 200 m Hladíková Petra 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.11
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.99
Dky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 27.54
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Dky 200 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 27.45
Dky 200 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 28.09
Dky 200 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 28.59
Dky 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.28
Dky 200 m Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 30.19
Dky 200 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 29.84
Dky 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 25.44
Dky 200 m Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava 26.86
Dky 200 m Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina
Dky 200 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 28.02
Dky 200 m Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Müllerová Sofia 02 Atletický klub ZTS Martin 30.24
Dky 200 m Murgašová Ema 01 AK Danica Zvolen
Dky 200 m Nochtová Bianka 03 Športový klub polície Žilina 30.96
Dky 200 m Okásová Lenka 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.46
Dky 200 m Privalincová Soňa 01 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Ptáčková Patrícia 02 Atletika ŠK Skalica 00.0
Dky 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 28.98
Dky 200 m Sokolová Zuzana 02 Športový klub polície Žilina
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 29.05
Dky 200 m Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina
Dky 200 m Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.16
Dky 200 m Tvrdoňová Bibiana 01 ŠK Vital Bratislava 25.69
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 30.71
Dky 400 m Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice 65.65
Dky 400 m Barnáková Lenka 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 68.78
Dky 400 m Bartošovičová Terézia 03 AK AŠK Slávia Trnava 72.84
Dky 400 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 65.56
Dky 400 m Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 66.84
Dky 400 m Dunajská Viktória 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 66.32
Dky 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Halásová Barbora 03 AK Inter-SC Bratislava 65.50
Dky 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 64.29
Dky 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou
Dky 400 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62.99
Dky 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 61.55
Dky 400 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky 62.14
Dky 400 m Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina 70.87
Dky 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 65.31
Dky 400 m Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov 67.47
Dky 400 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice 66.65
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.91 58.51
Dky 800 m Cápayová Mária 03 AK Slávia UK Bratislava 2:35.80
Dky 800 m Dunajská Viktória 02 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:30.89
Dky 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:45.32
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:35.32
Dky 800 m Hrajnohová Simona 03 Atletika ŠK Skalica 2:42.72
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 800 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 3:04.35
Dky 800 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 2:50.05
Dky 800 m Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina 2:16.67 2:23.33
Dky 800 m Pecsuková Katarína 03 Maraton AC Rača
Dky 800 m Samčíková Alex 02 Atletický klub ZTS Martin 2:36.25
Dky 800 m Stachová Anita 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:23.31
Dky 800 m Šmiralová Kristína 02 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:38.98
Dky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Dky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.84
Dky 800 m Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 2:27.94
Dky 1500 m Balážovjechová Hana 03 Maraton AC Rača
Dky 1500 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:08.62
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:12.61
Dky 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:19.19 5:18.28
Dky 1500 m Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 5:37.33
Dky 1500 m Mezöváriová Andrea 01 Atletický club Nové Zámky
Dky 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:49.82
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 3000 m Balážovjechová Zuzana 01 Maraton AC Rača 11:44.65
Dky 3000 m Brnčalová Lea (SVK) 01 zdravie v pohybe Lučatín *
Dky 3000 m Dušková Elena 01 Maraton AC Rača 10:32.23
Dky 3000 m Jurkáčková Lucia 01 Atletický club Nové Zámky
Dky 3000 m Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec 12:39.32
Dky 3000 m Ondrúšková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11:13.80
Dky 3000 m Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 14:06.83
Dky 3000 m Šuleková Petra 02 MAC REDOX Lučenec 12:31.25
Dky 60 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.41
Dky 60 m pr. 76,2 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.42 09.34
Dky 60 m pr. 76,2 Dudíková Ema 02 Atletika Bratislava 09.16 00.0
Dky 60 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 09.63
Dky 60 m pr. 76,2 Hádeková Sabina 01 Atletický klub Šurany 09.62
Dky 60 m pr. 76,2 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 08.95
Dky 60 m pr. 76,2 Hozáková Michaela 02 AO Olympia Považská Bystrica 10.74
Dky 60 m pr. 76,2 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 10.13
Dky 60 m pr. 76,2 Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice 10.55
Dky 60 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Dky 60 m pr. 76,2 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.65
Dky 60 m pr. 76,2 Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.61
Dky 60 m pr. 76,2 Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice 10.04
Dky 60 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 10.16
Dky 60 m pr. 76,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 09.35
Dky 60 m pr. 76,2 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.64
Dky 60 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.61
Dky 60 m pr. 76,2 Tvrdoňová Bibiana 01 ŠK Vital Bratislava 08.80
Dky 60 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 10.12
Dky 4 x 200 m kluby Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 200 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dky 4 x 200 m kluby Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Hladíková Petra 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra (A)
Dky 4 x 200 m kluby Krajčovičová Petra 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Lehenová Monika 02 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Okásová Lenka 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Plichtová Patrícia 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Podhorská Katarína 02 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 200 m kluby Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby Stachová Anita 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 200 m kluby Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 200 m kluby Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 200 m kluby Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 200 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 200 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 200 m kluby Válkyová Eva 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Vanovčanová Klára 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Vranovská Mária 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 163
Dky výška Kouřilová Emma 02 AK Slávia UK Bratislava 140
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 150
Dky výška Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 166
Dky výška Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 161
Dky výška Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 168 168
Dky výška Naďová Natália 02 ŠŠK-Junior Prešov 155
Dky výška Nováková Dominika 03 ŠŠK-Junior Prešov 140
Dky výška Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 158
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 160
Dky výška Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 155
Dky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 148
Dky výška Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 150
Dky žrď Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 260 300
Dky žrď Kuníková Lucia 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 250
Dky žrď Kuníková Marianna 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 220
Dky žrď Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice 200
Dky žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 280
Dky žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 290
Dky žrď Žitná Adela 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 240
Dky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 423 423
Dky diaľka Bucholcerová Janka 01 ŠK ŠOG Nitra 439 439
Dky diaľka Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina 518 460
Dky diaľka Čederlová Ela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 490
Dky diaľka Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 487 487
Dky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 532
Dky diaľka Hozáková Michaela 02 AO Olympia Považská Bystrica 413
Dky diaľka Kouřilová Emma 02 AK Slávia UK Bratislava 500
Dky diaľka Kováčová Karolína 02 AK Slávia UK Bratislava
Dky diaľka Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 466
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina 468
Dky diaľka Libičová Lea 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 516
Dky diaľka Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 480 463
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 437
Dky diaľka Murgašová Ema 01 AK Danica Zvolen 404
Dky diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 493
Dky diaľka Plichtová Patrícia 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 432
Dky diaľka Privalincová Soňa 01 AC Stavbár Nitra 413
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 529
Dky diaľka Solčanyová Ľudmila 02 AK AŠK Slávia Trnava 419
Dky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 440
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 503
Dky diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 464
Dky diaľka Vanovčanová Klára 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 471
Dky diaľka Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 516
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 543 546
Dky diaľka Vranovská Mária 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 421
Dky diaľka Zemanová Bibiana 04 ŠK Vital Bratislava
Dky trojskok Balážová Ema 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.78
Dky trojskok Maláková Darlene 01 AK Slávia UK Bratislava 10.75
Dky trojskok Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.06
Dky guľa 3 kg Dulinová Valéria 03 Atletický klub Bojničky 12.21
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 AC Stavbár Nitra 13.80
Dky guľa 3 kg Hádeková Sabina 01 Atletický klub Šurany 10.40
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.86
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.76
Dky guľa 3 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.16
Dky guľa 3 kg Krchňáková Sofia 03 ŠK Vital Bratislava 11.32
Dky guľa 3 kg Kvietková Laura 03 AK Mostáreň MŠK Brezno 09.41
Dky guľa 3 kg Lacková Juliana 02 Akademik TU Košice 08.99
Dky guľa 3 kg Ladányiová Tereza 02 Atletika ŠK Skalica 07.63
Dky guľa 3 kg Lenková Denisa 02 AO Športové gymnázium Košice 12.00 12.73
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.46
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 09.27
Dky guľa 3 kg Nemcová Adriana 02 Atletika ŠK Skalica
Dky guľa 3 kg Ochabová Gabriela 02 Atletický klub Bojničky 08.31
Dky guľa 3 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 08.68 08.68
Dky guľa 3 kg Váleková Natália 01 Atletika ŠK Skalica 14.16
Dky guľa 3 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.94
Dky guľa 3 kg Žilková Viktória 02 AK Junior Holič 09.82