<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR veteránov

Bratislava (16. 2. 2019)

60 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 18 Listóczky JánosListóczky János 72 72 ZENITZENIT 5 07.61 0.202
2 12 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 Union St. PöltenUnion St. Pölten 3 07.64 0.200
3 71 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.83 0.196
MS 21 Hallósy ZsoltHallósy Zsolt 71 71 TITÁN TCTITÁN TC 6 07.90 0.380
MS 10 Janko IvanJanko Ivan 77 77 RTVSRTVS 1 08.81 0.455
15 Béres SándorBéres Sándor 70 70 TFSETFSE 4 DNS
20 Szilágyi TamásSzilágyi Tamás 72 72 ZENITZENIT 8 DNS
17 Koltai PéterKoltai Péter 69 69 ZENITZENIT 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 07.98 0.123
2 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.12 0.164
3 25 Česák JosefČesák Josef 65 65 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.28 0.173
4 80 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.81 0.217
5 77 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.81 0.214
6 49 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09.12 0.192
16 Bodnár GáborBodnár Gábor 56 56 TFSETFSE 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 16.2.2019 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Mester MiklósMester Miklós 59 59 FTC BudapestFTC Budapest 5 08.62 0.211
2 24 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 Slávia PrešovSlávia Prešov 3 09.23 0.151
3 74 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.59 0.364
11 Lačok JánLačok Ján 54 54 SBK Novinárska BASBK Novinárska BA 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Listóczky JánosListóczky János 72 72 ZENITZENIT 5 07.61 0.202
2 12 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 Union St. PöltenUnion St. Pölten 3 07.64 0.200
3 71 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.83 0.196
4 21 Hallósy ZsoltHallósy Zsolt 71 71 TITÁN TCTITÁN TC 6 07.90 0.380
5 85 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 07.98 0.123
6 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.12 0.164
7 25 Česák JosefČesák Josef 65 65 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.28 0.173
8 30 Mester MiklósMester Miklós 59 59 FTC BudapestFTC Budapest 5 08.62 0.211
9 10 Janko IvanJanko Ivan 77 77 RTVSRTVS 1 08.81 0.455
9 80 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.81 0.217
9 77 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.81 0.214
12 49 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09.12 0.192
13 24 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 Slávia PrešovSlávia Prešov 3 09.23 0.151
14 74 Kontar MiroslavKontar Miroslav 65 65 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.59 0.364
15 Béres SándorBéres Sándor 70 70 TFSETFSE 4 DNS
20 Szilágyi TamásSzilágyi Tamás 72 72 ZENITZENIT 8 DNS
17 Koltai PéterKoltai Péter 69 69 ZENITZENIT 2 DNS
16 Bodnár GáborBodnár Gábor 56 56 TFSETFSE 3 DNS
11 Lačok JánLačok Ján 54 54 SBK Novinárska BASBK Novinárska BA 6 DNS

60 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.12 0.166
2 122 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.24 0.161
3 132 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 75 75 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.49 0.168
4 124 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.75 0.209
5 129 Golianová MarcelaGolianová Marcela 77 77 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.19 0.297
104 Márkus ErikaMárkus Erika 78 78 ZENITZENIT 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.39 0.247
2 109 Anzinger SilviaAnzinger Silvia 61 61 ATSV LinzATSV Linz 6 09.72 0.374
3 101 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 52 52 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.04 0.276
4 100 Jakabovičová JurajaJakabovičová Juraja 70 70 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.47 0.348
120 Szibillová VieraSzibillová Viera 70 70 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.12 0.166
2 122 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.24 0.161
3 102 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.39 0.247
4 132 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 75 75 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.49 0.168
5 109 Anzinger SilviaAnzinger Silvia 61 61 ATSV LinzATSV Linz 6 09.72 0.374
6 124 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.75 0.209
7 129 Golianová MarcelaGolianová Marcela 77 77 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.19 0.297
8 101 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 52 52 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.04 0.276
9 100 Jakabovičová JurajaJakabovičová Juraja 70 70 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.47 0.348
104 Márkus ErikaMárkus Erika 78 78 ZENITZENIT 3 DNS
120 Szibillová VieraSzibillová Viera 70 70 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 5 DNS