<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR veteránov

Bratislava (16. 2. 2019)

800 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Tabak MatejTabak Matej 80 80 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:10.79
2 96 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:11.38
3 38 Serafin MilanSerafin Milan 65 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:13.64
4 82 Martin BobríkMartin Bobrík 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:21.24
5 39 Gajdos TamásGajdos Tamás 58 58 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:25.41
6 3 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 79 79 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:33.13
34 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 Atleti BSAtleti BS 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:19.24
MS 51 Čeredejev IvanČeredejev Ivan 85 85 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:21.25
MS 36 Zeller Zsolt (HUN)Zeller Zsolt (HUN) 65 65 Csepeli DACCsepeli DAC 3 2:21.92
4 37 Szabados KárolySzabados Károly 70 70 SVSESVSE 2 2:24.07
5 65 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 69 69 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:37.35
6 59 Sládek AugustínSládek Augustín 57 57 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:47.43
7 23 Reiter ErnstReiter Ernst 55 55 TSV St. Georgen/GusenTSV St. Georgen/Gusen 4 2:48.44
8 66 Žember OndrejŽember Ondrej 81 81 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:49.05
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Tabak MatejTabak Matej 80 80 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:10.79
2 96 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:11.38
3 38 Serafin MilanSerafin Milan 65 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:13.64
4 57 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:19.24
5 82 Martin BobríkMartin Bobrík 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 2:21.24
6 51 Čeredejev IvanČeredejev Ivan 85 85 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:21.25
7 36 Zeller Zsolt (HUN)Zeller Zsolt (HUN) 65 65 Csepeli DACCsepeli DAC 3 2:21.92
8 37 Szabados KárolySzabados Károly 70 70 SVSESVSE 2 2:24.07
9 39 Gajdos TamásGajdos Tamás 58 58 Ikarus BSEIkarus BSE 4 2:25.41
10 3 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 79 79 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:33.13
11 65 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 69 69 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:37.35
12 59 Sládek AugustínSládek Augustín 57 57 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:47.43
13 23 Reiter ErnstReiter Ernst 55 55 TSV St. Georgen/GusenTSV St. Georgen/Gusen 4 2:48.44
14 66 Žember OndrejŽember Ondrej 81 81 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:49.05
34 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 Atleti BSAtleti BS 4 DNS

800 m - Veteránky (Beh)

Beh (so, 16.2.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 2:49.32
2 130 Blattner TeréziaBlattner Terézia 61 61 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 3:00.17
112 Komka ZsuzsannaKomka Zsuzsanna 67 67 SACSAC 2 DNS
117 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári