<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (14. 11. 2018)

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Escher SamuelEscher Samuel 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 1 18.86
2 50 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 20.00
3 102 Záriš TomášZáriš Tomáš 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 5 20.55
4 101 Ukropec LukášUkropec Lukáš 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 21.12
5 94 Goldschmied DominikGoldschmied Dominik 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 23.43
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Konečný JakubKonečný Jakub 02 02 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 19.37
2 51 Borčin PatrikBorčin Patrik 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 1 19.86
3 62 Ivanek DenisIvanek Denis 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 20.13
4 332 Koyš MatejKoyš Matej 02 02 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 5 20.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 14.11.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
340 Ákos HüttnerÁkos Hüttner 01 01 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 1 DNS
342 Viráloš AdrianViráloš Adrian 02 02 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 4 DNS
338 Mészáros TomášMészáros Tomáš 01 01 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Escher SamuelEscher Samuel 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 1 18.86
2 85 Konečný JakubKonečný Jakub 02 02 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 19.37
3 51 Borčin PatrikBorčin Patrik 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 1 19.86
4 50 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 20.00
5 62 Ivanek DenisIvanek Denis 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 20.13
6 332 Koyš MatejKoyš Matej 02 02 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 5 20.50
7 102 Záriš TomášZáriš Tomáš 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 5 20.55
8 101 Ukropec LukášUkropec Lukáš 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 21.12
9 94 Goldschmied DominikGoldschmied Dominik 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 23.43
340 Ákos HüttnerÁkos Hüttner 01 01 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 1 DNS
342 Viráloš AdrianViráloš Adrian 02 02 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 4 DNS
338 Mészáros TomášMészáros Tomáš 01 01 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 3 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Pollák IvanPollák Ivan 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 4 20.18
2 176 Šimora MatrinŠimora Matrin 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 5 21.14
3 23 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 21.83
4 169 Brna MarekBrna Marek 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 1 23.21
5 151 Janák JakubJanák Jakub 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.81
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Plučinský SebastiánPlučinský Sebastián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 19.57
2 45 Záhorský AdamZáhorský Adam 04 04 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 5 19.58
3 177 Šrámek DanielŠrámek Daniel 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 20.78
4 59 Droba FilipDroba Filip 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 23.49
70 Tóth DariusTóth Darius 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 14.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 19.78
2 66 Molčan MatúšMolčan Matúš 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 19.97
3 97 Kudlička AdriánKudlička Adrián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.41
4 95 Hájik DávidHájik Dávid 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 21.04
5 47 Bubán BranislavBubán Branislav 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 1 21.47
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 14.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Slimák ErikSlimák Erik 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.84
2 98 Nagy AndrejNagy Andrej 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 21.25
3 100 Šušota PatrikŠušota Patrik 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 5 21.63
4 7 Minárik JakubMinárik Jakub 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 22.59
5 96 Jančárek ErnestJančárek Ernest 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 23.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 14.11.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Gróf KristiánGróf Kristián 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 19.79
2 327 Vojtas JozefVojtas Jozef 03 03 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 2 20.43
3 326 Zajíc MatúšZajíc Matúš 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 3 20.94
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Plučinský SebastiánPlučinský Sebastián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 19.57
2 45 Záhorský AdamZáhorský Adam 04 04 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 5 19.58
3 16 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 19.78
4 3 Gróf KristiánGróf Kristián 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 19.79
5 66 Molčan MatúšMolčan Matúš 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 19.97
6 175 Pollák IvanPollák Ivan 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 4 20.18
7 97 Kudlička AdriánKudlička Adrián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.41
8 327 Vojtas JozefVojtas Jozef 03 03 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 2 20.43
9 177 Šrámek DanielŠrámek Daniel 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 20.78
10 89 Slimák ErikSlimák Erik 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 20.84
11 326 Zajíc MatúšZajíc Matúš 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 3 20.94
12 95 Hájik DávidHájik Dávid 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 21.04
13 176 Šimora MatrinŠimora Matrin 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 5 21.14
14 98 Nagy AndrejNagy Andrej 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 21.25
15 47 Bubán BranislavBubán Branislav 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 1 21.47
16 100 Šušota PatrikŠušota Patrik 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 5 21.63
17 23 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 21.83
18 7 Minárik JakubMinárik Jakub 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 22.59
19 169 Brna MarekBrna Marek 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 1 23.21
20 59 Droba FilipDroba Filip 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 23.49
21 96 Jančárek ErnestJančárek Ernest 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 23.97
22 151 Janák JakubJanák Jakub 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.81
70 Tóth DariusTóth Darius 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 4 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Šimovič JakubŠimovič Jakub 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 20.80
2 158 Pápay TomášPápay Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 23.59
3 162 Sýkora TristanSýkora Tristan 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 24.14
4 157 Palička ŠimonPalička Šimon 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 26.00
5 161 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 30.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Jurika FilipJurika Filip 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 22.31
2 148 Hlavatý TimotejHlavatý Timotej 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 23.41
3 147 Halahija NathanHalahija Nathan 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 23.60
4 146 Gottstein SimonGottstein Simon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 24.80
5 149 Hollý MatúšHollý Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 25.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 14.11.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 21.08
2 116 Kojš VladimírKojš Vladimír 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 21.69
3 160 Ružička JozefRužička Jozef 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 25.43
4 164 Tibenský MatúšTibenský Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 27.30
73 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 14.11.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Šajben AdriánŠajben Adrián 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 21.36
2 92 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.53
3 113 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 2 22.76
4 111 Bacigal DominikBacigal Dominik 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 1 23.08
5 83 Zlamala JurajZlamala Juraj 06 06 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 25.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 14.11.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 21.35
2 17 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 21.98
3 129 Gramblička TimonGramblička Timon 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 2 23.46
4 139 Szalai RomanSzalai Roman 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 5 23.64
5 130 Jankura LukášJankura Lukáš 05 05 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 4 24.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 14.11.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Lendel DominikLendel Dominik 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 2 21.79
2 71 Kristián HlaváčKristián Hlaváč 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 22.71
3 159 Rózsa MartinRózsa Martin 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 26.13
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Šimovič JakubŠimovič Jakub 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 20.80
2 19 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 21.08
3 15 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 21.35
4 68 Šajben AdriánŠajben Adrián 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 21.36
5 116 Kojš VladimírKojš Vladimír 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 21.69
6 321 Lendel DominikLendel Dominik 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 2 21.79
7 17 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 21.98
8 153 Jurika FilipJurika Filip 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 22.31
9 92 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 22.53
10 71 Kristián HlaváčKristián Hlaváč 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 22.71
11 113 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 2 22.76
12 111 Bacigal DominikBacigal Dominik 06 06 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 1 23.08
13 148 Hlavatý TimotejHlavatý Timotej 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 23.41
14 129 Gramblička TimonGramblička Timon 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 2 23.46
15 158 Pápay TomášPápay Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 23.59
16 147 Halahija NathanHalahija Nathan 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 23.60
17 139 Szalai RomanSzalai Roman 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 5 23.64
18 162 Sýkora TristanSýkora Tristan 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 24.14
19 130 Jankura LukášJankura Lukáš 05 05 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 4 24.52
20 146 Gottstein SimonGottstein Simon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 24.80
21 83 Zlamala JurajZlamala Juraj 06 06 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 25.19
22 160 Ružička JozefRužička Jozef 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 25.43
23 149 Hollý MatúšHollý Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 25.52
24 157 Palička ŠimonPalička Šimon 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 26.00
25 159 Rózsa MartinRózsa Martin 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 26.13
26 164 Tibenský MatúšTibenský Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 27.30
27 161 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 30.18
73 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 1 DNS

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 14.11.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Dziaková AlžbetaDziaková Alžbeta 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 2 22.20
2 225 Nemčeková LuciaNemčeková Lucia 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 22.43
3 318 Šolcová PaulínaŠolcová Paulína 01 01 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 4 24.42
4 267 Brucháčová MonikaBrucháčová Monika 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 1 24.93
Celkom 4 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 171 Herdová NicolHerdová Nicol 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 22.25
2 108 Princová ZaraPrincová Zara 04 04 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 5 22.78
3 170 Fričová AlexandraFričová Alexandra 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 2 22.97
4 168 Borková MáriaBorková Mária 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 1 27.52
5 172 Hroncová EvaHroncová Eva 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 4 29.40
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Mišíková SofiaMišíková Sofia 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 24.02
2 42 Čáliková LauraČáliková Laura 04 04 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 1 24.12
3 305 Vidová TamaraVidová Tamara 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 24.17
4 229 Sobihardová NatáliaSobihardová Natália 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 24.24
5 258 Kubiňáková KatarínaKubiňáková Katarína 04 04 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 2 25.08
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 14.11.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 5 20.70
2 227 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 20.97
3 237 Hoczková VanesaHoczková Vanesa 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 25.00
4 222 Somorovská SaraSomorovská Sara 04 04 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 4 25.07
5 296 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.98
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 14.11.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Babničová TeréziaBabničová Terézia 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 22.63
2 186 Halgašová RomanaHalgašová Romana 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 3 22.65
3 235 Černáková AdelaČernáková Adela 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 23.23
4 271 Tothová KristínaTothová Kristína 03 03 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 5 25.70
5 269 Morávková NatáliaMorávková Natália 03 03 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 29.53
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 14.11.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Tothová EmaTothová Ema 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 23.29
2 343 Bonya lmanBonya lman 02 02 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 24.67
3 317 Poláková MonikaPoláková Monika 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 2 24.82
4 344 Vidaová BiankaVidaová Bianka 03 03 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 4 25.37
5 Kovári ZsókaKovári Zsóka 00 00 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 25.76
316 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 5 20.70
2 227 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 20.97
3 171 Herdová NicolHerdová Nicol 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 22.25
4 182 Babničová TeréziaBabničová Terézia 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 22.63
5 186 Halgašová RomanaHalgašová Romana 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 3 22.65
6 108 Princová ZaraPrincová Zara 04 04 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 5 22.78
7 170 Fričová AlexandraFričová Alexandra 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 2 22.97
8 235 Černáková AdelaČernáková Adela 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 23.23
9 178 Tothová EmaTothová Ema 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 23.29
10 302 Mišíková SofiaMišíková Sofia 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 24.02
11 42 Čáliková LauraČáliková Laura 04 04 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 1 24.12
12 305 Vidová TamaraVidová Tamara 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 24.17
13 229 Sobihardová NatáliaSobihardová Natália 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 24.24
14 343 Bonya lmanBonya lman 02 02 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 24.67
15 317 Poláková MonikaPoláková Monika 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 2 24.82
16 237 Hoczková VanesaHoczková Vanesa 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 25.00
17 222 Somorovská SaraSomorovská Sara 04 04 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 4 25.07
18 258 Kubiňáková KatarínaKubiňáková Katarína 04 04 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 2 25.08
19 344 Vidaová BiankaVidaová Bianka 03 03 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 4 25.37
20 271 Tothová KristínaTothová Kristína 03 03 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 5 25.70
21 Kovári ZsókaKovári Zsóka 00 00 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 25.76
22 296 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.98
23 168 Borková MáriaBorková Mária 03 03 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 1 27.52
24 172 Hroncová EvaHroncová Eva 04 04 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 4 29.40
25 269 Morávková NatáliaMorávková Natália 03 03 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 29.53
316 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 22.90
2 246 Behalová VeronikaBehalová Veronika 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.33
3 251 Šintalová TerezaŠintalová Tereza 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 24.96
4 248 Federlová NinaFederlová Nina 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.86
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.45
2 293 Herna RebeccaHerna Rebecca 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 24.43
3 294 Horecká LuciaHorecká Lucia 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 24.49
4 312 Jurkovičová Kristína ElenaJurkovičová Kristína Elena 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 5 25.70
187 Hanulja LenkaHanulja Lenka 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Grygerová NatáliaGrygerová Natália 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 23.08
2 242 Natália KrálikováNatália Králiková 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 23.12
3 299 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 24.38
4 256 Krišková IvanaKrišková Ivana 05 05 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 4 24.62
5 292 Herna NicoleHerna Nicole 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 27.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 304 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 24.17
2 264 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 2 24.31
3 244 Sára SuchánkováSára Suchánková 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.34
4 301 Martinček LaraMartinček Lara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 27.80
5 287 Bernátová NellaBernátová Nella 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 28.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Benkovská VeronikaBenkovská Veronika 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.87
2 297 Kadáková KarolínaKadáková Karolína 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 25.74
3 295 Hrušovská KatarínaHrušovská Katarína 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 26.90
4 250 Miškeriková MelisaMiškeriková Melisa 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 27.33
5 303 Rizvari SaraRizvari Sara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 28.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 5 22.44
2 260 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 2 23.67
3 253 Grocká SandraGrocká Sandra 06 06 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 1 23.87
4 281 Kobolková EmaKobolková Ema 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 3 23.96
5 286 Strivinská TímeaStrivinská Tímea 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 4 25.09
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 14.11.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Slaná BibianaSlaná Bibiana 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 5 23.33
2 257 Krochmaľová JúliaKrochmaľová Júlia 06 06 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 4 23.37
3 173 Kovalčíková LaraKovalčíková Lara 05 05 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 24.66
4 254 Hanzelyová EmaHanzelyová Ema 06 06 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 1 25.78
5 298 Kliková DanielaKliková Daniela 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 26.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 5 22.44
2 179 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 22.90
3 291 Grygerová NatáliaGrygerová Natália 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 23.08
4 242 Natália KrálikováNatália Králiková 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 23.12
5 246 Behalová VeronikaBehalová Veronika 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.33
5 193 Slaná BibianaSlaná Bibiana 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 5 23.33
7 257 Krochmaľová JúliaKrochmaľová Júlia 06 06 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 4 23.37
8 249 Horvatová PetraHorvatová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 23.45
9 260 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 2 23.67
10 247 Benkovská VeronikaBenkovská Veronika 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 23.87
10 253 Grocká SandraGrocká Sandra 06 06 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 1 23.87
12 281 Kobolková EmaKobolková Ema 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 3 23.96
13 304 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 24.17
14 264 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 2 24.31
15 244 Sára SuchánkováSára Suchánková 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.34
16 299 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 24.38
17 293 Herna RebeccaHerna Rebecca 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 24.43
18 294 Horecká LuciaHorecká Lucia 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 24.49
19 256 Krišková IvanaKrišková Ivana 05 05 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 4 24.62
20 173 Kovalčíková LaraKovalčíková Lara 05 05 ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova 3 24.66
21 251 Šintalová TerezaŠintalová Tereza 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 24.96
22 286 Strivinská TímeaStrivinská Tímea 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 4 25.09
23 312 Jurkovičová Kristína ElenaJurkovičová Kristína Elena 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 5 25.70
24 297 Kadáková KarolínaKadáková Karolína 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 25.74
25 254 Hanzelyová EmaHanzelyová Ema 06 06 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 1 25.78
26 248 Federlová NinaFederlová Nina 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.86
27 298 Kliková DanielaKliková Daniela 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 26.59
28 295 Hrušovská KatarínaHrušovská Katarína 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 26.90
29 292 Herna NicoleHerna Nicole 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 27.25
30 250 Miškeriková MelisaMiškeriková Melisa 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 27.33
31 301 Martinček LaraMartinček Lara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 27.80
32 303 Rizvari SaraRizvari Sara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 28.83
33 287 Bernátová NellaBernátová Nella 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 28.91
187 Hanulja LenkaHanulja Lenka 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 22 Kubíček FilipKubíček Filip 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 23.69
2 27 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 4 23.74
3 28 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 5 23.87
4 11 Batka ŠimonBatka Šimon 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 25.14
5 10 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 25.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 5 23.39
2 18 Jankových MichalJankových Michal 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 4 23.96
3 63 Janek JánJanek Ján 07 07 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 24.55
4 14 Čík TristanČík Tristan 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 25.32
5 61 Harmata MichalHarmata Michal 08 08 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 25.52
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 5 23.39
2 22 Kubíček FilipKubíček Filip 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 23.69
3 27 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 4 23.74
4 28 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 5 23.87
5 18 Jankových MichalJankových Michal 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 4 23.96
6 63 Janek JánJanek Ján 07 07 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 24.55
7 11 Batka ŠimonBatka Šimon 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 25.14
8 10 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 25.28
9 14 Čík TristanČík Tristan 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 25.32
10 61 Harmata MichalHarmata Michal 08 08 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 25.52

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 24.27
2 198 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 24.82
3 197 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 25.56
4 202 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 5 25.89
5 195 Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 26.14
6 243 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.39
2 239 Adela GbelcováAdela Gbelcová 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.72
3 241 Magdaléna JursováMagdaléna Jursová 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 25.03
4 265 Jagnešáková HankaJagnešáková Hanka 07 07 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 2 25.62
5 240 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.39
2 180 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 24.27
3 239 Adela GbelcováAdela Gbelcová 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 24.72
4 198 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 24.82
5 241 Magdaléna JursováMagdaléna Jursová 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 25.03
6 197 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 25.56
7 265 Jagnešáková HankaJagnešáková Hanka 07 07 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 2 25.62
8 202 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 5 25.89
9 240 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.98
10 195 Konečná LíviaKonečná Lívia 07 07 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 26.14
11 243 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 26.83